La Sgambeda 2008, Livigno (I) - per nome "Z"

categoria posto nome                 an   località             società                    tempo     ritardo    pett           ¦ 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22D          2. Zamboni Marica       1982 Gromo (BG)           G.S.Alpini Paracadut   1:05.38,9      7.08,2  (2025) diploma   ¦ 
42UO        33. Zanardi Alessandro   1953 Calusco d'Adda (BG)  U.S. SAN PELLEGRINO    2:16.21,5     26.15,0   (159) diploma   ¦ 
22UO        96. Zanca Stefano        1953 Bagnatica (BG)       U.S. SAN PELLEGRINO    2:01.39,4   1:00.36,7  (1176) diploma   ¦ 
42UO       112. Zanivan Bruno        1953 Cogne (AO)           Gran Paradiso          2:43.55,8     53.49,3  (1512) diploma   ¦ 
22UO        44. Zanlucchi Paolo      1952 Trento (TN)          G.S. ALPINI POVO       1:30.41,0     29.38,3  (1274) diploma   ¦ 
42U        182. Zannantonio Denis    1966 Vigo di Cadore (BL)                         2:09.34,0     34.46,8  (1382) diploma   ¦ 
CuM          2. Zannantonio Fabio    1997 Vigo di Cadore (BL)  GR CADORE                11.32,9      0.23,2  (3047) diploma   ¦ 
RaF         20. Zannantonio Giulia   1995 Vigo di Cadore (BL)  GR CADORE                22.18,0      7.03,4  (3141) diploma   ¦ 
CuM         11. Zannantonio Ivan     1997 Vigo di Cadore (BL)  GR. CADORE               12.14,7      1.05,0  (3048) diploma   ¦ 
42U        139. Zanon Giuseppe       1973 Tesero (TN)          U.S.C. CORNACCI TESE   2:04.16,1     29.28,9   (775) diploma   ¦ 
42U        246. Zanon Nicola         1967 Ziano di Fiemme (TN) A.S. CAURIOL           2:15.40,0     40.52,8   (376) diploma   ¦ 
42U        207. Zanoni Massimo       1960 Bolzano (BZ)         G.S. SCI NORDICO BOL   2:11.44,2     36.57,0   (701) diploma   ¦ 
22U         32. Zanoni Max Junior    1982 Bolzano (BZ)         G.S. SCI NORDICO BOL   1:09.31,4     18.01,8  (1496) diploma   ¦ 
AspM         2. Zapalac Dusan        1990 CZ                                            15.49,9      0.04,7  (3034) diploma   ¦ 
42UO       139. Zdenek Divis         1951 CZ-Jona              Lokomotiva Krnov       3:06.36,1   1:16.29,6  (1431) diploma   ¦ 
22UO        88. Zehnder Reto         1946 CH-Bever                                    1:53.58,9     52.56,2  (1332) diploma   ¦ 
AspF         3. Zen Francesca        1992 I                    S.C. ALTA VALTELLINA     19.11,5      0.47,7  (3246) diploma   ¦ 
42U        303. Zenoni Ivano         1974 Terno d'Isola (BG)   SCI CAI BERGAMO        2:23.51,2     49.04,0   (726) diploma   ¦ 
42D          5. Zernova Natalia      1976 RUS                  RUSSIA TEAM            1:49.46,7      1.54,2  (2012) diploma   ¦ 
42U         83. Zhitenev Ivan        1972 RUS-191024 St Pietro                        1:56.06,8     21.19,6   (370) diploma   ¦ 
42U         91. Zhukov Andrey        1976 R                    RUSSIA                 1:57.25,7     22.38,5   (371) diploma   ¦ 
42U        352. Zihler Joe           1966 CH-Oberkirch LU      SPORT GRUPPE TUBALI    2:31.12,0     56.24,8  (1123) diploma   ¦ 
42U        310. Zimmer Christian     1977 D-Regensburg         SKATINGSCHULE SCHERR   2:24.23,0     49.35,8  (1523) diploma   ¦ 
42U        180. Zini Alfonso         1964 Livigno (SO)         S.C. LIVIGNO           2:09.23,4     34.36,2   (351) diploma   ¦ 
RaF          2. Zini Chiara          1996 Livigno (SO)         S.C. LIVIGNO             16.48,0      1.33,4  (3152) diploma   ¦ 
42D         35. Zini Emanuela        1963 Livigno (SO)         SO                     2:48.23,3   1:00.30,8  (2270) diploma   ¦ 
CuF         10. Zini Michela         1998 Livigno (SO)         S.C. LIVIGNO             12.50,3      1.39,7  (3037) diploma   ¦ 
CuF         15. Zini Vittoria        1998 Livingo (SO)         S.C. LIVIGNO             13.27,9      2.17,3  (3038) diploma   ¦ 
42U        142. Zoennchen Birk       1970 D-Hermsdorf          SV Hermsdorf           2:04.31,0     29.43,8   (384) diploma   ¦ 
42U        150. Zotta Stefano        1961 Trento (TN)          S.C. ARCOBALENO        2:05.26,8     30.39,6   (251) diploma   ¦ 
42U        335. Zrnik Tomas          1971 CZ-Svratouch         Big Fat Brothers       2:28.37,8     53.50,6  (1456) diploma   ¦ 
22U         84. Zuccarini Andrea     1987 Pavullo nel Frignano SCI FONDO PAVULLESE    1:28.13,8     36.44,2   (840) diploma   ¦ 
42U         77. Zvontsov Igor        1962 BLR-Krasnogorsk      Ultra                  1:55.14,2     20.27,0   (849) diploma   ¦ 

totale 33



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.