La Sgambeda 2008, Livigno (I) - per nome "K"

categoria posto nome                 an   località             società                    tempo     ritardo    pett           ¦ 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22U        122. Kajari Priit         1968 EE-Tallin            National Team Estoni      8.54,7      3,5 km   (327)           ¦ 
42U         12. Kärp Algo            1985 EE                   National Team Estoni   1:35.37,5      0.50,3    (18) diploma   ¦ 
42U        166. Kaspar Jan           1971 CZ-Prague            Enervit                2:07.07,2     32.20,0   (355) diploma   ¦ 
22U         21. Katritsch Vladlen    1970 F-La Bresse          Club Biathlon Montes   1:04.28,9     12.59,3    (86) diploma   ¦ 
42DO         9. Kaufmann Annemarie   1944 CH-Wattwil           VOLKSLEUFER            3:31.55,8   1:25.51,1  (2229) diploma   ¦ 
22D         29. Kay Bettis           1961 GB-London                                   1:44.04,9     45.34,2  (2204) diploma   ¦ 
22UO       102. Kehle Wolfgang       1946 D-Bad Dürrheim       LT Bad Dürrheim        2:10.04,0   1:09.01,3  (1303) diploma   ¦ 
42U        111. Keinath Torsten      1975 D-Immendingen        SC ONSTMETTINGEN       2:00.59,5     26.12,3   (271) diploma   ¦ 
42UO        17. Kiefer Rolf          1957 D-Gersbach           SC VILLINGEN           2:11.08,2     21.01,7   (214) diploma   ¦ 
22UO        22. Kindschi Jörg        1954 CH-Ftan              SCHLIVERA FTAN         1:22.12,2     21.09,5   (829) diploma   ¦ 
42U        405. Kissel Zimmerer Karl 1988 D-Friedrichshafen    Lokomotive Waiblinge   2:55.27,5   1:20.40,3  (1458) diploma   ¦ 
22D          9. Klein Charlotte      1969 DK-Bagsvard          Kobenhavns Skiklub     1:18.31,4     20.00,7  (2019) diploma   ¦ 
42D         16. Klöter Uta           1960 CH-Grüsch            SVIZZERA               2:17.06,0     29.13,5  (2052) diploma   ¦ 
22UO       112. Knight Ian           1944 GB-E2 7EG London     LONDON REGION NORDIC   2:20.44,5   1:19.41,8  (1526) diploma   ¦ 
42U        381. Kocsis Antonio       1959 CH-Porza             SENZAFONDO             2:40.09,4   1:05.22,2  (1490) diploma   ¦ 
22UO        10. Kocum Miroslav       1945 CZ-Liberec           LOKO LIBEREC           1:13.11,8     12.09,1   (807) diploma   ¦ 
42U          9. Kokk Kaspar          1982 EE                   National Team Estoni   1:34.53,9      0.06,7    (67) diploma   ¦ 
42U         61. Komlev Yury          1967 RUS                  RUSSIA TEAM            1:52.59,4     18.12,2    (65) diploma   ¦ 
22UO        94. Kosmala Herbert      1943 L-Rosport            LE LOISIR NORDIQUE     1:59.11,6     58.08,9  (1304) diploma   ¦ 
22U         92. Kovacs Ferenc        1967 H-Pecs               PVSK                   1:32.51,2     41.21,6  (1305) diploma   ¦ 
22U         50. Kovacs Laszlo        1966 H-Pecs               PVSK                   1:16.29,7     25.00,1  (1306) diploma   ¦ 
42U        334. Kranz Jurgen         1960 D-Herbrechtingen     GERMANIA               2:28.32,6     53.45,4  (1223) diploma   ¦ 
42D         21. Kukueva Irina        1964 RUS-2 Khimki Moscow  RUSSIA                 2:26.43,6     38.51,1  (2068) diploma   ¦ 
42UO        14. Kuendig Megge        1952 CH-Grüsch            SVIZZERA               2:10.13,2     20.06,7   (624) diploma   ¦ 

totale 24



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.