4. Swiss Snow Walking Event, Arosa 2008 - nach Ortschaft "T"

aktueller Stand von 15.01.2008 14:37:24
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg   Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr         
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NW17       ---  Dreher Bea                          1963 Tägerwilen                  3:03.08,9       -----  (1037) Diplom  
NW11       ---  Ehrat Elfriede                      1960 Tägerwilen                  2:06.27,0       -----  (4242) Diplom  
NW6        ---  Sturzenegger Doris                  1966 Tägerwilen                  1:06.25,4       ----- (10123) Diplom  
NW6        ---  Aemmer Karin                        1966 Tenero                      1:12.22,0       ----- (10082) Diplom  
NW6        ---  Aschwanden Cornelia                 1969 Tenero                      1:02.54,0       ----- (10081) Diplom  
NW11       ---  Corciulo Antoinette                 1971 Teufen AR                   1:59.08,3       -----  (7048) Diplom  
NW11       ---  Hörler Michaela                     1974 Teufen AR                   1:58.46,0       -----  (7043) Diplom  
NW11       ---  Preisig Doris                       1967 Teufen AR                   2:17.09,3       -----  (4224) Diplom  
NW11       ---  Jegi Marlis                         1956 Thalheim an der Thur        2:06.49,9       -----  (6031) Diplom  
NW11       ---  Luyet-Dal Mut Francesca             1937 Tolochenaz                  2:12.25,8       -----  (3192) Diplom  
NW11       ---  Luyet Mathieu                       1935 Tolochenaz                  2:13.38,2       -----  (3193) Diplom  
NW11       ---  Cantieni Monica                     1955 Trimmis                     2:09.13,6       -----  (5124) Diplom  
NW17       ---  Götz Angela                         1962 Trimmis                     3:13.49,2       -----  (2031) Diplom  
NW17       ---  Keller Renata                       1956 Trimmis                     3:39.33,4       -----  (2054) Diplom  
NW11       ---  Kuhn Barbara                        1959 Trimmis                     2:30.15,5       -----  (4264) Diplom  
NW11       ---  Stoop Kurt                          1959 Trimmis                     1:55.54,4       -----  (5125) Diplom  
NW11       ---  Zanoli Livio                        1957 Trimmis                     1:57.01,1       -----  (3084) Diplom  
NW11       ---  Zanoli Renate                       1961 Trimmis                     1:56.22,1       -----  (3083) Diplom  
NW11       ---  Höhener Theres                      1950 Trin Mulin                  2:00.24,3       -----  (5149) Diplom  
NW11       ---  Schefer Erika                       1952 Trogen                      2:17.04,6       -----  (3094) Diplom  
NW11       ---  Telic Jela                          1960 Trübbach                    2:10.45,8       -----  (6064) Diplom  
NW17       ---  Decurtins Manuela                   1968 Trun                        3:01.45,3       -----  (1033) Diplom  
NW11       ---  Inhelder Marlene                    1965 Tübach                      2:03.02,4       -----  (4051) Diplom  
NW11       ---  Zwicker Adriana                     1955 Tübach                      2:29.37,6       -----  (7028) Diplom  
NW11       ---  Bamert Alain                        1965 Tuggen                      2:34.03,9       -----  (5170) Diplom  
NW11       ---  Bamert Gabi                         1966 Tuggen                      2:34.02,7       -----  (5171) Diplom  

Total 26



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.