Inferno Triathlon + Halbmarathon 2007 - nach Name "S"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg   Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr   ¦ 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jubi       ---  Salverda Ferdinand T.               1963 Meiringen                   1:46.54,0       -----  (1845)   ¦ 

AK1MTri     51. Salzmann Peter                      1970 Gohl                       12:00.30,5   2:31.08,1   (273)   ¦ 

AK2MTri     55. Samp Stefan, D-Berlin               1958 Sisu Berlin                15:45.51,4   5:28.03,1   (274)   ¦ 

HKMTri      53. Sändig Sebastian                    1983 D-Epfendorf                13:10.55,7   4:06.15,2   (275)   ¦ 

HKMTri      74. Saner Andreas                       1973 Röschenz                    1:22.56,8   Oberhofen   (276)   ¦ 

S1HM       138. Saurer Beat                         1960 Thun                        3:43.44,1   1:37.47,2  (1405)   ¦ 

AK1MTri     83. Sawyer Henry                        1970 Bern                       13:06.54,7   3:37.32,3   (277)   ¦ 

Open        82. Scarpa Marzio, Bern                 1969 Veni Vidi Vici              9:01.01,6   2:23.12,5   (684)   ¦ 

Jubi       ---  Scarpa Marzio                       1969 Bern                        2:08.50,9       -----  (1519)   ¦ 

HKMTri      27. Schäfer Kai, Niederhasli            1976 Free Radicals              11:35.35,3   2:30.54,8   (278)   ¦ 

S2HM        39. Schäfer Kurt, D-Meinhard            1952 SC Meissner e.V.            3:38.57,8   1:21.34,9  (1243)   ¦ 

AK1MTri    133. Schäfer Matthias                    1970 Zürich                      1:15.12,5   Oberhofen   (279)   ¦ 

S1HM        73. Schäfer Thomas, D-Kirkel            1961 TV Kirkel                   3:03.29,4     57.32,5  (1370)   ¦ 

Open        35. Schaffner Monika, Oberhofen am Thun 1975 Team Schawa                 8:10.03,3   1:32.14,2   (652)   ¦ 

HKFTri      12. Schärer Barbara                     1981 Aeschi b. Spiez            13:21.47,9   3:09.15,8    (52)   ¦ 

M3Tri        2. Schärer Thomas                      1962 Reinach AG                    36.30,3      2.24,6    (28)   ¦ 

AK1FTri     24. Schärer Ursula, Küsnacht ZH         1965 TRIZO                         54.25,5   Oberhofen    (53)   ¦ 

Jubi       ---  Schärz Martin, Hondrich             1977 TV Aeschi                   1:25.36,3       -----  (1846)   ¦ 

D2HM        46. Schäuble Marianne, D-Schönau        1962 Lauf-Team Oberes Wiesenta   3:40.38,0   1:10.55,9  (1244)   ¦ 

Jubi       ---  Schäuble Marianne, D-Schönau        1962 Lauf-Team Oberes Wiesenta   1:59.25,3       -----  (1847)   ¦ 

AK2MTri     27. Scheidegger Peter, Boll             1956 RCO/LCW                    12:55.58,4   2:38.10,1   (281)   ¦ 

S3HM         4. Schellenberg Hans                   1943 Hünibach                    3:19.18,4     22.04,6  (1441)   ¦ 

S1HM       132. Schelshorn Andreas, D-Schönau       1960 Lauf-Team Oberes Wiesenta   3:40.37,8   1:34.40,9  (1245)   ¦ 

Jubi       ---  Schelshorn Andreas, D-Schönau       1960 Lauf-Team Oberes Wiesenth   1:59.25,0       -----  (1848)   ¦ 

Open        98. Schenk Andreas, Grindelwald         1959 Wetterhorn                  9:10.41,8   2:32.52,7   (693)   ¦ 

AK2MTri     35. Scherer Stefan, Lommiswil           1962 Fit Fun                    13:40.31,0   3:22.42,7   (283)   ¦ 

S1HM        15. Scherrer Kurt, Oberwald             1962 SC Obergoms                 2:35.41,7     29.44,8  (1246)   ¦ 

S1HM       113. Scherrer Stefan                     1962 Zwingen                     3:28.57,3   1:23.00,4  (1247)   ¦ 

HKMTri      26. Scheuner Christian                  1974 Saanen                     11:30.19,8   2:25.39,3   (284)   ¦ 

HKMTri      55. Scheuner Rudolf                     1976 Heimenschwand              13:22.19,4   4:17.38,9   (285)   ¦ 

D2HM        20. Scheurer Annette, Goldswil b. Inter 1970 SG Spiezathlon              3:04.40,5     34.58,4  (1248)   ¦ 

AK1MTri     89. Schibig Alexander                   1970 Thun                       13:21.47,9   3:52.25,5   (286)   ¦ 

S1HM        40. Schiebler Daniel                    1966 Endingen                    2:50.17,0     44.20,1  (1410)   ¦ 

HKHM        51. Schiefermüller Prakash              1974 Interlaken                  2:51.08,5     48.18,5  (1249)   ¦ 

HKHM        84. Schild Christian                    1975 Wilderswil                  3:13.03,6   1:10.13,6  (1421)   ¦ 

Jubi       ---  Schild Thomas                       1967 Boll                        1:21.15,7       -----  (1902)   ¦ 

AK1MTri     36. Schilliger Daniel, Zürich           1972 Free Radicals              11:35.35,1   2:06.12,7   (287)   ¦ 

AK2MTri      8. Schilter Beat                       1954 Zürich                     11:36.02,6   1:18.14,3   (288)   ¦ 

AK2MTri     30. Schizzi Beat                        1962 Einigen                    13:00.38,9   2:42.50,6   (289)   ¦ 

Open       158. Schläpfer Beat, Amsoldingen         1965 Godis Superstars            9:47.31,2   3:09.42,1   (550)   ¦ 

S2HM        26. Schläpfer Bernhard                  1954 Bönigen b. Interlaken       3:12.51,2     55.28,3  (1250)   ¦ 

HKMTri      63. Schläpfer Manuel                    1974 Frutigen                   13:56.18,5   4:51.38,0   (290)   ¦ 

Open        34. Schläpfer Marc, Steffisburg         1980 Jage di bear                8:09.33,8   1:31.44,7   (562)   ¦ 

S1HM        24. Schleppi-König Yves, Liebefeld      1964 www.cressier-chaumont.ch    2:45.02,5     39.05,6  (1251)   ¦ 

AK1MTri     73. Schlittler Dieter                   1965 Bern                       12:39.58,3   3:10.35,9   (291)   ¦ 

Open       210. Schmalenberg René, Mürren           1982 Fallen Angels               9:33.06,9 Stechelberg   (538)   ¦ 

Jubi       ---  Schmalenberg René                   1982 Mürren                      2:14.23,3       -----  (1549)   ¦ 

Open        84. Schmid Alexander, Oberdiessbach     1987 Team 140                    9:02.24,1   2:24.35,0   (642)   ¦ 

S1HM        39. Schmidt Erich, D-Bad Krozingen      1963 LG Sulzburg-Laufen          2:50.09,3     44.12,4  (1252)   ¦ 

Jubi       ---  Schmidt Frieden Imke                1969 Hohentannen                 2:15.07,0       -----  (1849)   ¦ 

D2HM        35. Schmidt Helga, D-Bad Krozingen      1964 LG Sulzburg-Laufen          3:25.41,7     55.59,6  (1253)   ¦ 

S1HM       136. Schmieder Josef                     1958 D-Waldkirch                 3:43.24,9   1:37.28,0  (1254)   ¦ 

Open       159. Schmitt Heiko, D-Karlsruhe          1965 normal war gestern          9:47.32,6   3:09.43,5   (702)   ¦ 

Open        12. Schmitter Andy, Rothrist            1968 Freerider                   7:48.38,1   1:10.49,0   (545)   ¦ 

D2HM         6. Schmitz Sylke, D-Rottenburg         1967 TSV Kiebingen               2:44.22,7     14.40,6  (1008)   ¦ 

AK1MTri     68. Schmutz Alain                       1963 Sarnen                     12:28.25,0   2:59.02,6   (292)   ¦ 

STHHM        1. Schnaible Volker, D-Lörrach         1970 Die Höhenkranken            2:32.45,9       -----  (1607)   ¦ 

STHHM        2. Schneider Bernhard, Worb            1956 Gipfelstürmer               2:36.14,7      3.28,8  (1608)   ¦ 

Jubi       ---  Schneider Bernhard                  1956 Worb                        1:28.13,1       -----  (1934)   ¦ 

HKHM        31. Schneider Heiko, D-Stuttgart        1969 VfB Oberesslingen/Zell      2:40.07,0     37.17,0  (1255)   ¦ 

AK1MTri    111. Schneider Jürg, Flaach              1965 Tri-Wü-Ex                  14:19.17,3   4:49.54,9   (293)   ¦ 

AK2MTri     57. Schneider Michael, D-Backnang       1959 TC Backnang                 9:58.25,2      Mürren   (294)   ¦ 

Jubi       ---  Schneider Paul                      1950 Pieterlen                   2:18.28,5       -----  (1850)   ¦ 

Open        63. Schneider Roger, Herrenschwanden    1957 Born to be wild             8:45.16,6   2:07.27,5   (515)   ¦ 

Open        31. Schneider Stefan, Matten b. Interla 1979 Springböck                  8:06.31,2   1:28.42,1   (633)   ¦ 

Open        62. Schneiter Ernst, Heimberg           1957 LSV Uetendorf Speed         8:43.18,8   2:05.29,7   (575)   ¦ 

S2HM         2. Schneiter Ernst, Heimberg           1957 LSV Uetendorf               2:44.24,9     27.02,0  (1256)   ¦ 

HKMTri      51. Schneiter Ruedi, Heimberg           1975 Tri Team Steffisburg       13:03.51,2   3:59.10,7   (295)   ¦ 

Open       DSQ  Scholl Hans, Uetendorf              1946 LSV Uetendorf High-Speed        -----        disq   (574)   ¦ 

AK2FTri      3. Scholler Petra, D-Umkirch           1957 TVDÄ Hanau                 13:54.58,2      Mürren    (54)   ¦ 

Open       126. Scholzen Clemens, Kriens            1963 LU 187                      9:25.45,8   2:47.56,7   (578)   ¦ 

AK1MTri     60. Schönfelder Martin, D-Erding        1971 Trisport Erding            12:20.09,3   2:50.46,9   (296)   ¦ 

Jubi       ---  Schranz Bruno                       1958 Spiez                       2:05.23,1       -----  (1852)   ¦ 

HKHM        23. Schranz David, Achseten             1968 SC Metsch                   2:36.37,3     33.47,3  (1257)   ¦ 

Open        19. Schranz Fred, Thun                  1959 LSV Uetendorf Top-Speed     7:53.38,3   1:15.49,2   (576)   ¦ 

Jubi       ---  Schranz Martin, Thun                1966 Tramontane                  1:32.48,3       -----  (1526)   ¦ 

S1HM        34. Schreiber Jörg                      1963 D-Oberkochen                2:47.59,9     42.03,0  (1444)   ¦ 

Jubi       ---  Schreiber Jörg                      1963 D-Oberkochen                1:31.04,9       -----  (1511)   ¦ 

S1HM        74. Schubnell Stefan                    1959 Worb                        3:03.34,2     57.37,3  (1391)   ¦ 

HKMTri      67. Schudel Markus Martin               1974 Kollbrunn                  15:12.51,1   6:08.10,6   (297)   ¦ 

Jubi       ---  Schuler Babs, Ebertswil             1970 Hawa-Frontslider 1          2:52.41,3       -----  (1853)   ¦ 

S2HM        13. Schuler Sepp, Spiringen             1954 VMC Spiringen               2:56.16,1     38.53,2  (1258)   ¦ 

Jubi       ---  Schuler Sepp                        1954 Spiringen                   1:25.18,0       -----  (1548)   ¦ 

Open       116. Schulthess Lukas, Regensdorf        1979 Rennsoi                     9:19.44,9   2:41.55,8   (614)   ¦ 

Open        42. Schultz Annatina, Bern              1977 Kazzernenstrazz & Co.       8:18.32,0   1:40.42,9   (571)   ¦ 

AK1MTri     93. Schulz Martin, D-Bonn               1967 Bronny.de-Team PSV Bonn    13:39.09,8   4:09.47,4   (298)   ¦ 

HKHM        50. Schüpbach Beat                      1973 Bettlach                    2:51.07,1     48.17,1  (1259)   ¦ 

Open       105. Schüpbach Jürg, Steffisburg         1968 Powered                     9:15.00,8   2:37.11,7   (607)   ¦ 

Open       100. Schüpbach Jürg, Steffisburg         1968 due                         9:12.52,3   2:35.03,2   (700)   ¦ 

HKMTri      46. Schürch Daniel                      1974 Greifensee                 12:31.02,9   3:26.22,4   (299)   ¦ 

HKHM       110. Schusselé Nicolas                   1986 Genève                      3:33.23,4   1:30.33,4  (1260)   ¦ 

S2HM        56. Schusselé Pierre-Alain              1954 Genève                      4:00.12,3   1:42.49,4  (1261)   ¦ 

Jubi       ---  Schütz Heinz                        1944 Spiegel b. Bern             2:15.05,4       -----  (1918)   ¦ 

Jubi       ---  Schütz Rosmarie                     1947 Spiegel b. Bern             2:15.05,4       -----  (1920)   ¦ 

Open       120. Schütz Ursula, Thun                 1964 Speed-Sisters               9:20.44,0   2:42.54,9   (631)   ¦ 

HKHM        42. Schwab Michael, D-Wangen            1975 Triathlon Team Staufen      2:46.41,4     43.51,4  (1262)   ¦ 

AK1MTri      4. Schwager Linus                      1967 Wängi                       9:54.22,0     24.59,6   (301)   ¦ 

HKHM        26. Schwaller Pascal, Giffers           1974 MAHU                        2:38.50,0     36.00,0  (1263)   ¦ 

S1HM        29. Schwartz Norbert, D-Aunweiler       1960 TSV-Annweiler               2:45.42,9     39.46,0  (1369)   ¦ 

D1HM        10. Schwarz Barbara                     1980 Zürich                      3:01.27,7     33.11,8  (1264)   ¦ 

S3HM         2. Schwarz Hans-Rudolf                 1938 Oberhofen Thun'see          3:07.44,5     10.30,7  (1265)   ¦ 

S1HM        46. Schwarz Jakob                       1966 Adelboden                   2:53.38,7     47.41,8  (1388)   ¦ 

AK1FTri      5. Schwarz Tina, A-Ternitz             1970 ATSV Tri Ternitz           12:20.48,1   1:31.22,5    (15)   ¦ 

Jubi       ---  Schwarz Tina, A-Ternitz             1970 ATSV Tri Ternitz            2:34.26,7       -----  (1854)   ¦ 

AK1FTri      6. Schweitzer Sabine, NZL-Christchurch 1969 Canterbury Triathlon Club  12:53.34,6   2:04.09,0    (55)   ¦ 

Jubi       ---  Schweizer Hans-Jürg                 1963 Burgistein                  1:45.53,0       -----  (1855)   ¦ 

D2HM        28. Scott Katie                         1969 AUS-Goldcoast               3:18.26,1     48.44,0  (1474)   ¦ 

Open        21. Seiler Marcel, Reichenbach im Kande 1969 Wenger Fenster              7:56.01,6   1:18.12,5   (692)   ¦ 

Jubi       ---  Senn Beat                           1965 Krattigen                   1:59.23,6       -----  (1856)   ¦ 

Jubi       ---  Senn Bernhard, Liebefeld            1976 NSC Gantrisch               1:11.27,5       -----  (1857)   ¦ 

AK1MTri     13. Senn Marcel, A-Dornbirn             1967 Tri Dornbirn               10:43.24,6   1:14.02,2   (302)   ¦ 

AK1FTri      2. Senn Michaela, A-Dornbirn           1972 Tri Dornbirn               12:07.32,9   1:18.07,3    (56)   ¦ 

Open       121. Sidler Markus, Locarno              1979 Team Tasuchrima             9:22.51,0   2:45.01,9   (657)   ¦ 

Jubi       ---  Siegenthaler Sandra                 1983 Grenchen                    2:52.47,4       -----  (1507)   ¦ 

HKMTri       7. Siegling Jörg, D-Ottobrunn          1975 Tri-Team-FFB               10:09.13,7   1:04.33,2   (303)   ¦ 

Open       122. Siegrist Philipp, Bolligen          1964 JustForFun                  9:23.02,4   2:45.13,3   (568)   ¦ 

Jubi       ---  Siegrist Philipp, Bolligen          1964 Just For Fun                2:28.30,9       -----  (1894)   ¦ 

Jubi       ---  Siegrist Silvia                     1969 Bolligen                    2:28.30,4       -----  (1895)   ¦ 

S2HM        24. Sigrist Hans-Ulrich                 1957 Steffisburg                 3:11.24,1     54.01,2  (1379)   ¦ 

AK1MTri    122. Siidra Georg, D-Aachen              1967 DLC Aachen                 15:25.01,0   5:55.38,6   (304)   ¦ 

S1HM        11. Single Patrick, D-Konstanz          1962 ASC Konstanz                2:34.01,5     28.04,6  (1408)   ¦ 

HKHM        93. Soboleski Stuart                    1984 Gimmelwald                  3:19.20,9   1:16.30,9  (1407)   ¦ 

JUHM         4. Soche Tobias                        1988 Gsteigwiler                 3:32.46,0     20.42,6  (1424)   ¦ 

Open       152. Soder Jochen, Gwatt (Thun)          1969 Yojo's                      9:43.31,8   3:05.42,7   (695)   ¦ 

AK2MTri     14. Söllner Jürgen, D-Schwandorf        1962 ATSV Kallmünz              12:06.34,2   1:48.45,9   (305)   ¦ 

AK3FTri      1. Sommer Brigitte, Münsingen          1951 Tri Team Steffisburg       14:23.41,6       -----    (57)   ¦ 

Open        61. Sommer Lukas, Grünen                1982 Ämme-Power                  8:42.29,8   2:04.40,7   (506)   ¦ 

Jubi       ---  Sonderegger Franz                   1933 Mürren                      2:00.02,8       -----  (1550)   ¦ 

AK1MTri     26. Spiegel Holger, D-Aachen            1972 DLC-Aachen                 11:12.12,2   1:42.49,8     (9)   ¦ 

HKFTri      17. Spiess Martina                      1976 Zürich                     14:06.44,8   3:54.12,7    (58)   ¦ 

HKMTri      18. Spindler Christoph, GB-SL 3JR Winds 1978 LTC-Seewinkel              11:01.05,9   1:56.25,4   (307)   ¦ 

Jubi       ---  Spring Alvar, Gümligen              1958 SKBE                        1:51.26,2       -----  (1860)   ¦ 

AK2MTri     43. Stadelmann Beat                     1955 Winterthur                 14:18.16,8   4:00.28,5   (308)   ¦ 

S2HM        15. Stadler Alfred, D-Marktoberdorf     1949 TSV-Bertoldshofen           2:57.14,7     39.51,8  (1358)   ¦ 

AK2MTri     36. Stahel Ueli                         1960 Buch b. Frauenfeld         13:41.24,2   3:23.35,9   (309)   ¦ 

HKHM        69. Stapf Fabian, Breitenbach           1974 LSG Laufen                  3:05.07,8   1:02.17,8  (1267)   ¦ 

D2HM        22. Stäuber Trudi                       1951 Burgdorf                    3:05.53,2     36.11,1  (1268)   ¦ 

Open        48. Stäubli Susi, Baar                  1973 Team FAMANSU                8:28.38,8   1:50.49,7   (648)   ¦ 

AK1MTri     49. Stauffer Thomas                     1968 Ittigen                    11:58.20,7   2:28.58,3   (311)   ¦ 

HKHM        99. Stefani Oliver                      1970 Wetzikon ZH                 3:22.29,3   1:19.39,3  (1269)   ¦ 

Jubi       ---  Steffen Hannes                      1964 Frutigen                    1:33.29,0       -----  (1861)   ¦ 

S2HM        42. Steffen Peter, Burgdorf             1957 Lauf-Team Emmental          3:40.17,9   1:22.55,0  (1270)   ¦ 

Open        70. Steg Thomas, Frick                  1963 Loosli's Friends            8:50.37,3   2:12.48,2   (583)   ¦ 

HKHM        97. Steinebrunner Udo, D-Schönenberg    1973 Lauf-Team Oberes Wiesenta   3:20.11,0   1:17.21,0  (1271)   ¦ 

Jubi       ---  Steinebrunner Udo, D-Schönenberg    1973 Lauf-Team Oberes Wiesenth   1:47.36,9       -----  (1862)   ¦ 

Open         8. Steiner Adolf, Linden               1959 Crazy Velo Shop             7:42.11,7   1:04.22,6   (522)   ¦ 

Jubi       ---  Steiner Adolf                       1959 Linden                      1:56.37,7       -----  (1950)   ¦ 

S1HM       104. Steiner Jürg                        1964 Mittelhäusern               3:21.36,6   1:15.39,7  (1272)   ¦ 

Jubi       ---  Steiner Sandra                      1968 Bolligen                    1:26.50,9       -----  (1939)   ¦ 

AK2MTri      1. Steiner Thomas                      1962 Bolligen                   10:17.48,3       -----   (312)   ¦ 

S2HM         6. Steiner Ueli                        1953 Frutigen                    2:48.43,9     31.21,0  (1273)   ¦ 

HKHM        75. Steinger Adrian                     1968 Alberswil                   3:07.02,5   1:04.12,5  (1274)   ¦ 

AK1MTri    102. Steinhüser Markus, D-Bruckmühl      1967 TSV 1860 Rosenheim         13:59.23,5   4:30.01,1   (313)   ¦ 

AK2MTri     26. Steinmann Daniel                    1962 Uster                      12:41.40,7   2:23.52,4   (314)   ¦ 

Open        87. Steuri Ueli, Steffisburg            1953 LSV Uetendorf-Masters       9:04.02,7   2:26.13,6   (577)   ¦ 

HKMTri      29. Stierli Markus, Kollbrunn           1975 Aerotech.ch                11:43.48,5   2:39.08,0   (315)   ¦ 

Open        22. Stojic Oleg, Interlaken             1956 Riverside Bar               7:56.15,9   1:18.26,8   (618)   ¦ 

AK2MTri     52. Stoll Ruedi                         1953 Zumikon                    14:56.58,7   4:39.10,4   (359)   ¦ 

D2HM        19. Stoller-Dänzer Brigitte, Kandergrun 1969 SC Adelboden                3:04.09,4     34.27,3  (1396)   ¦ 

HKMTri       8. Störi Jürg, Zürich                  1977 Tean Piton/Cyclone         10:13.47,8   1:09.07,3   (316)   ¦ 

AK1MTri     16. Störi Roland, Flawil                1965 Team Ebneter               10:51.13,5   1:21.51,1   (317)   ¦ 

HKHM        44. Strasser Christian, Nürensdorf      1971 Run and Smile               2:47.43,6     44.53,6  (1275)   ¦ 

AK2MTri     18. Straubhaar Peter, Thierachern       1962 SG Spiezathlon             12:26.39,6   2:08.51,3   (318)   ¦ 

Open        27. Straubhaar Sylvia, Thierachern      1965 Strubis                     7:59.35,9   1:21.46,8   (637)   ¦ 

Jubi       ---  Strebel Didi, Muhen                 1964 Hawa-Frontslider 1          2:53.09,4       -----  (1863)   ¦ 

Open       179. Streit Peter, Thun                  1962 Atrevidos                  10:02.44,1   3:24.55,0   (507)   ¦ 

S1HM        67. Streun Jürg                         1963 Höfen b. Thun               3:02.28,4     56.31,5  (1276)   ¦ 

S2HM        54. Stuber Heinz                        1955 Spiez                       3:57.24,7   1:40.01,8  (1277)   ¦ 

Open        86. Stuber Urs, Gächliwil               1964 Velo-Art 2                  9:02.42,5   2:24.53,4   (681)   ¦ 

Jubi       ---  Stucki Manuel                       1971 Thun                        1:37.01,8       -----  (1925)   ¦ 

S3HM        14. Stucki Ruedi                        1947 Köniz                       3:46.37,0     49.23,2  (1383)   ¦ 

Open       194. Stucki Silvia, Diemtigen            1956 bleibgesund.ch             10:23.38,9   3:45.49,8   (698)   ¦ 

S1HM        32. Studer Oliver                       1963 Reinach BL                  2:47.47,3     41.50,4  (1278)   ¦ 

Jubi       ---  Studer Peter, Affoltern am Albis    1963 Hawa-Frontslider 2          2:53.10,5       -----  (1864)   ¦ 

HKMTri      10. Stuker Florian, Stettlen            1980 Thömus                     10:22.50,5   1:18.10,0   (319)   ¦ 

AK1MTri     77. Stumpf Bernhard, D-Viernheim        1969 TSV Triathlon Viernheim    12:47.39,4   3:18.17,0   (320)   ¦ 

Jubi       ---  Suhner Carole                       1970 Stäfa                       1:56.37,5       -----  (1865)   ¦ 

S1HM       135. Summermatter Philipp, Interlaken    1967 TV Bönigen                  3:43.17,8   1:37.20,9  (1281)   ¦ 

HKHM        47. Sutter Urs, Herisau                 1971 www.uphill.ch               2:48.57,0     46.07,0  (1282)   ¦ 

D2HM        49. Sütterlin Elvira, D-Sulzburg        1954 LG Sulzburg-Laufen          3:46.34,5   1:16.52,4  (1348)   ¦ 

Open       129. Svoboda Petr, Steffisburg           1966 Manturabser                 9:28.09,8   2:50.20,7   (587)   ¦ 


Total 181



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.