Swiss Inline Cup 2007, Weinfelden - Land "I"

Breitensportkategorien mit Nettozeitmessung
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg   Team/Ortschaft                    Zeit    Rückstand    Stnr  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SMTI        49. Canella Nicola, I-Bologna (BO)      1985 iXS Fila                    1:01.58,26      0.46,15   (112)  
SMTI        16. Casu Mauro, I-Bologna (BO)          1984 Citius Skate Team           1:01.35,20      0.23,09   (201)  
SMTI        37. Danese Dario, I-Bologna (BO)        1984 World Inlinecenter Bont     1:01.37,81      0.25,70    (64)  
SMTI        11. Romani Pier Davide, I-Bologna (BO)  1980 TNT Corea World Team        1:01.34,81      0.22,70    (74)  
SMTI        51. Bighin Andrea, I-Borbiago (VE)      1982 Bont Hyper                  1:02.22,55      1.10,44     (1)  
SMTI         4. Francolini Fabio, I-Cantù (CO)      1986 Powerslide Phuzion          1:01.15,18      0.03,07    (24)  
SMTI        66. Francolini Gino, I-Cantù (CO)       1983 Alessi Powerslide World     1:07.43,04      6.30,93   (133)  
SMTI        72. Frizzarin Mirko, I-Cardano al Campo 1970 Alessi Powerslide Nationa   1:09.31,88      8.19,77   (142)  
SMTI        52. Galliazzo Stefano, I-Cassano d'Adda 1971 Alessi Powerslide World     1:02.24,91      1.12,80   (134)  
SMTI         7. Saggiorato Luca, I-Cerea (VR)       1983 Bont Hyper                  1:01.15,27      0.03,16     (4)  
SMTI         6. Conte Giovanni, I-Dolo (VE)         1981 World Inlinecenter Bont     1:01.15,24      0.03,13    (63)  
SMTI        24. Amabili Matteo, I-Italy             1983 Alessi Powerslide World     1:01.36,18      0.24,07   (131)  
SMTI        17. Cuncu Elio, I-Italy                 1983 Citius Skate Team           1:01.35,22      0.23,11   (202)  
SMTI        24. Cuncu Giacomo, I-Italy              1988 Citius Skate Team           1:01.36,18      0.24,07   (203)  
SWTI        15. Giannella Valeria, I-Italy          ???? Alessi Powerslide Nationa   1:14.03,49      0.05,08  (1041)  
SWTI        34. Minetti Ramona, I-Italy             ???? Alessi Powerslide Nationa   1:14.55,58      0.57,17  (1042)  
SMTI        29. Naselli Claudio, I-Italy            1987 TNT Corea World Team        1:01.37,13      0.25,02    (72)  
SMTI        53. Renzi Vittorio, I-Italy             ???? Alessi Powerslide Nationa   1:02.29,33      1.17,22   (144)  
SMTI        67. Stanicelli Michele, I-Italy         ???? Alessi Powerslide Nationa   1:07.53,55      6.41,44   (145)  
SWTI        18. Taruscia Martina, I-Italy           ???? Henniez Women               1:14.04,25      0.05,84  (1054)  
SWTI         2. Turchiarelli Giovanna, I-Italy      ???? Alessi Powerslide World     1:13.58,65      0.00,24  (1034)  
SWTI        28. Mumeni Elisa, I-Maerne (VE)         1987 Henniez Women               1:14.49,89      0.51,48  (1053)  
SWTI        37. Ghezzi Laura, I-Merate (LC)         1987 Alessi Powerslide Nationa   1:20.23,83      6.25,42  (1043)  
SM40         3. Pantiri Pier                        1963 I-Misinto (MI)              1:15.46,26      0.01,84  (3511)  
SWTI         1. Lardani Laura, I-Monteprandone (AP) 1983 Sportvital Rollerblade Wo   1:13.58,41        -----  (1001)  
SWTI        16. Ponzetti Cinzia, I-Origgio (VA)     1981 Alessi Powerslide World     1:14.03,90      0.05,49  (1033)  
SMTI        73. Sinigaglia Danilo, I-Paderno d'Adda 1972 Rollerblade Speedodrom Au   1:10.31,89      9.19,78   (183)  
SMT30        9. Matteo Morello                      1977 I-Padova (PD)               1:12.49,84      5.16,25  (2040)  
SMTI         3. Presti Massimiliano, I-Porto Sant'E 1975 Bont Hyper                  1:01.14,90      0.02,79     (3)  
SMTI        39. Presti Luca, I-Santa Maria di Sala  1980 Bont Hyper                  1:01.37,87      0.25,76     (2)  
SMTI        58. Polletti Matteo, I-Savona (SV)      1983 Alessi Powerslide World     1:07.31,62      6.19,51   (135)  
SMTI        60. Cacco Alberto, I-Scaltenigo (VE)    1981 TNT Corea World Team        1:07.32,00      6.19,89    (71)  
SMTI        12. Triberio Patrizio, I-Siracusa (SR)  1978 TNT Corea World Team        1:01.34,87      0.22,76    (75)  
SMTI        20. Zangarini Francesco, I-Spinea (VE)  1981 Bont Hyper                  1:01.35,84      0.23,73     (5)  
SMTI        59. Nuvolara Marco, I-Treviso (TV)      1979 TNT Corea World Team        1:07.31,96      6.19,85    (73)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.