Swiss Inline Cup 2007, Weinfelden - nach Name "T"

Breitensportkategorien mit Nettozeitmessung
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg   Team/Ortschaft                    Zeit    Rückstand    Stnr  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KidsG       21. Tanner Laura                        1998 Gockhausen                     8.22,66      2.32,82  (3408)  
KidsB       26. Tanner Ramon                        2000 Gockhausen                    10.07,88      4.20,91  (3409)  
SMT30       35. Tanner Urs, Ziefen                  1968 OutonStreet-Hyper           1:18.42,56     11.08,97   (424)  
SWTI        18. Taruscia Martina, I-Italy           ???? Henniez Women               1:14.04,25      0.05,84  (1054)  
FWT30       10. Teutsch Nicole, Samedan             1973 Speed Skater Zug              56.50,05      8.57,41  (1383)  
SMT20        3. Thaler Martin, A-Breitenbach        1987 Powerslide Austria          1:01.53,08      0.14,99  (2049)  
SMT20        6. Thalmann Peter, Bauma               1982 World Inlinecenter Spirot   1:09.06,54      7.28,45   (514)  
SW40         7. Theiler Sibylle                     1962 Thalwil                     1:35.22,56     14.21,84  (3410)  
SM40       DSQ  Thomann René                        1961 Egolzwil                         -----         disq  (3411)  
SWTI        11. Thomas Angelina, AUS-Melbourne      1983 Cado Motus World            1:13.59,11      0.00,70  (1084)  
SMT45        1. Thomet Roger, Magden                1945 OutonStreet-Hyper           1:12.51,08        -----   (425)  
SWT20        3. Thüring Lea, Ettingen               1982 speed-inliner-basilisk/xp   1:20.32,68      5.42,43  (1223)  
SWT20        2. Thüring Petra, Ettingen             1982 speed-inliner-basilisk/xp   1:18.08,19      3.17,94  (1224)  
SM40         4. Thürlemann Beat                     1961 Waldkirch                   1:15.47,81      0.03,39  (3412)  
KidsB       12. Thürlemann Florin                   1996 Waldkirch                      7.46,02      1.59,05  (3577)  
SMTI        55. Timmermann Karlo, NL-Staphorst      1986 Timmerman Powerslide        1:02.38,61      1.26,50   (124)  
SMTI        50. Tobon Juan Nayib, COL-Colombia      1985 Sportvital Rollerblade Wo   1:01.59,95      0.47,84    (15)  
FM40        53. Toschini Samuele                    1967 Zürich                      1:03.14,84     16.56,14  (3558)  
FW20        12. Trachsel Sandra                     1982 Roggwil BE                    59.46,23      8.40,28  (3413)  
SM20        17. Trautmann Martin                    1978 D-Meckenheim                1:42.26,81     26.40,94  (3414)  
SMTI        12. Triberio Patrizio, I-Siracusa (SR)  1978 TNT Corea World Team        1:01.34,87      0.22,76    (75)  
KidsB        8. Tröger Ivo                          1999 D-Dettingen                    6.27,40      0.40,43  (3415)  
FMT30       15. Tschabold Martin, Oberönz           1971 Jura Grizzly Hyper Team 2     46.48,86      3.05,43   (725)  
FM40        43. Tschopp Jakob                       1965 Mauensee                      56.56,62     10.37,92  (3571)  
SWTI         2. Turchiarelli Giovanna, I-Italy      ???? Alessi Powerslide World     1:13.58,65      0.00,24  (1034)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.