6. Zermatt Marathon - nach Name "B"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg   Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr          Schnitt ¦ klaus-Zermatt ¦tt-Riffelberg ¦
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F45         37. Baechler-Preu Beate                 1962 D-Stuttgart                 6:42.28,5   2:45.37,6   (127) Diplom      9.32 ¦  2:48.42   40.¦ 3:53.46   33.¦
M40         89. Baechler Stefan                     1965 D-Stuttgart                 5:28.46,5   2:14.40,2   (126) Diplom      7.47 ¦  2:10.56  103.¦ 3:17.50   87.¦
M30        122. Bachofner Andreas                   1972 Cordast                     5:24.03,5   2:17.31,7   (125) Diplom      7.40 ¦  2:06.57  129.¦ 3:17.06  124.¦
M30         38. Baier Andreas                       1969 D-Schopfheim                4:16.25,6   1:09.53,8   (128) Diplom      6.04 ¦  1:49.48   71.¦ 2:26.37   27.¦
STFr         4. Baisch Martina+Leyh Renate          ???? D-Waiblingen                5:17.02,7     44.28,3  (2049) Diplom      7.30 ¦  2:08.42    5.¦ 3:08.20    7.¦
M60         10. Bakker Peter                        1946 NL-Sweikhuizen              5:17.44,9     40.06,5  (1070) Diplom      7.31 ¦  2:01.44    9.¦ 3:16.00   12.¦
M45         45. Ballesteros Garcia Mikel            1961 E-Vitoria-Gasteiz           4:44.25,8   1:04.14,8  (1104) Diplom      6.44 ¦  2:03.00   82.¦ 2:41.25   31.¦
M30        120. Bammert Holger                      1968 D-Leimen                    5:19.47,0   2:13.15,2  (1141) Diplom      7.34 ¦  2:06.17  123.¦ 3:13.30  118.¦
F40         21. Bannier Elsbeth                     1963 Aesch BL                    5:42.46,6   1:45.09,1   (131) Diplom      8.07 ¦  2:13.56   18.¦ 3:28.49   21.¦
M45         54. Baer Willi                          1959 Wetzikon ZH                 4:52.58,6   1:12.47,6   (734) Diplom      6.56 ¦  1:55.03   50.¦ 2:57.55   58.¦
M45         93. Barbero Giovanni                    1958 I-Alassio (SV)              5:17.27,2   1:37.16,2  (1071) Diplom      7.31 ¦  2:12.55  124.¦ 3:04.31   79.¦
M45         26. Bargetze Silvio                     1961 FL-Triesen                  4:31.11,0     51.00,0   (132) Diplom      6.25 ¦  1:51.04   34.¦ 2:40.06   24.¦
M50          5. Barheier Gerold, D-Todtnau          1955 Lauf-Team Oberes Wiesenta   4:17.08,9     30.28,1   (133) Diplom      6.05 ¦  1:42.57    8.¦ 2:34.11    8.¦
M30        159. Bärschneider Marco                  1973 D-Tamm                      6:22.07,5   3:15.35,7   (134) Diplom      9.03 ¦  2:12.35  139.¦ 4:09.32  163.¦
STMi        19. Baschung Regina+Beck Jürg           1959 Bern                        4:34.04,0     42.07,2  (2004) Diplom      6.29 ¦  1:49.53    9.¦ 2:44.10   27.¦
STMi         7. Bathe Eckard+Petra Robben-Bathe     1963 D-Kirchzarten               4:07.50,9     15.54,1  (2101) Diplom      5.52 ¦  1:49.09    7.¦ 2:18.41   10.¦
M40         11. Bättig Adrian                       1965 Goldau                      3:52.19,3     38.13,0     (7) Diplom      5.30 ¦  1:31.25    9.¦ 2:20.54   14.¦
STFr         3. Bauch Iris+Klatt, Meggie            1958 D-Herschbach                5:16.13,6     43.39,2  (2050) Diplom      7.29 ¦  2:20.02   10.¦ 2:56.11    3.¦
M65          8. Baumgart Dieter                     1941 D-Wuppertal                 5:36.23,2     59.51,1    (45) Diplom      7.58 ¦  2:12.36    5.¦ 3:23.47    8.¦
M55         40. Baumgarten Karl Wolfgang            1952 D-Weyhe                     5:37.37,6   1:50.38,0   (135) Diplom      8.00 ¦  2:21.38   64.¦ 3:15.58   27.¦
M50         17. Baumhackl Gottfried                 1955 A-Heiligenkreuz am Waasen   4:30.51,0     44.10,2    (46) Diplom      6.25 ¦  1:45.00   12.¦ 2:45.50   20.¦
M40          4. Bauer Christian, D-Villingen-Schwen 1967 LSG Schwarzwald-Marathon    3:36.08,5     22.02,2  (1127) Diplom      5.07 ¦  1:30.39    6.¦ 2:05.29    3.¦
F30         17. Bauer Nanette                       1973 D-Speyer                    5:14.01,3   1:41.12,6   (735) Diplom      7.26 ¦  2:03.48   16.¦ 3:10.12   18.¦
M50         93. Bechtold Rolf                       1954 D-Heidelberg                6:01.31,8   2:14.51,0  (1002) Diplom      8.34 ¦  2:16.25   88.¦ 3:45.06   95.¦
M30        153. Beck Markus                         1968 Zürich                      6:00.17,1   2:53.45,3   (137) Diplom      8.32 ¦  2:20.11  159.¦ 3:40.05  149.¦
F45         35. Becker Kerstin                      1962 Walchwil                    6:37.31,9   2:40.41,0   (139) Diplom      9.25 ¦  2:40.57   38.¦ 3:56.34   36.¦
M45         18. Becker Michael                      1958 D-Marxzell                  4:23.53,8     43.42,8   (736) Diplom      6.15 ¦  1:48.15   27.¦ 2:35.37   20.¦
M45         68. Becker Thomas                       1961 D-Lichtenau                 5:00.12,2   1:20.01,2   (140) Diplom      7.06 ¦  1:54.12   47.¦ 3:05.59   83.¦
M45         56. Beersma Jos                         1959 Wauwil                      4:54.04,5   1:13.53,5   (141) Diplom      6.58 ¦  1:57.11   59.¦ 2:56.53   55.¦
M40        132. Beiderbeck Dietmar                  1966 D-Veitshöchheim             6:24.58,7   3:10.52,4  (1003) Diplom      9.07 ¦  2:32.02  139.¦ 3:52.56  126.¦
M55         16. Beit Stephan                        1952 Adliswil                    5:02.05,2   1:15.05,6   (737) Diplom      7.09 ¦  1:59.14   13.¦ 3:02.50   14.¦
STMä        31. Belz Joachim+Mohr Jens              ???? D-Möckmühl                  5:37.55,5   2:20.36,6  (2005) Diplom      8.00 ¦  2:23.43   30.¦ 3:14.12   26.¦
STMä        16. Bennett Mark+Bennett David          1975 IRL-County Wicklow          4:35.36,6   1:18.17,7  (2123) Diplom      6.31 ¦  1:57.01   18.¦ 2:38.35   16.¦
M65         16. Benninger Eugen                     1935 D-Friedrichshafen           6:27.12,8   1:50.40,7    (47) Diplom      9.10 ¦  2:29.41   14.¦ 3:57.31   16.¦
M45         78. Dr. Benusch Thomas                  1962 D-Neustadt                  5:06.12,9   1:26.01,9  (1004) Diplom      7.15 ¦  2:04.21   89.¦ 3:01.51   68.¦
M45         49. Benz Markus                         1960 Buchs SG                    4:47.49,0   1:07.38,0   (738) Diplom      6.49 ¦  1:54.25   48.¦ 2:53.23   47.¦
STMä         2. Berchtold Christian+Berchtold Alex  1977 Visperterminen              3:24.22,2      7.03,3  (2051) Diplom      4.50 ¦  1:28.02    2.¦ 1:56.19    2.¦
F20          6. Berggreen Astrid Ellen, D-Lübeck    1980 LG Uni Lübeck               5:24.10,6   1:03.53,6   (739) Diplom      7.40 ¦  2:14.48    7.¦ 3:09.22    5.¦
M45        146. Berguerand Christian                1959 Martigny                    6:02.09,6   2:21.58,6  (1005) Diplom      8.34 ¦  2:12.49  123.¦ 3:49.20  152.¦
M30         45. Bernet Heiri                        1968 Luzern                      4:21.25,6   1:14.53,8   (142) Diplom      6.11 ¦  1:46.25   59.¦ 2:34.59   38.¦
M45        136. Berthold Klaus, D-Mechernich        1959 LC Euskirchen               5:52.35,7   2:12.24,7  (1084) Diplom      8.21 ¦  2:14.38  129.¦ 3:37.57  138.¦
M40        105. Bervoets Jacco                      1965 NL-Geertruidenberg          5:41.57,9   2:27.51,6   (143) Diplom      8.06 ¦  2:01.59   67.¦ 3:39.58  116.¦
M45        134. Berwein Manfred                     1961 A-Reichenau an der Rax      5:51.00,1   2:10.49,1  (1006) Diplom      8.19 ¦  2:20.53  148.¦ 3:30.06  127.¦
M55         68. Besler Karl-Heinz                   1950 D-Breckerfeld               6:15.09,5   2:28.09,9   (145) Diplom      8.53 ¦  2:22.10   65.¦ 3:52.58   70.¦
F40         15. Bethke Ricarda, Zuchwil             1963 Laufgruppe Derendingen      5:16.47,5   1:19.10,0   (146) Diplom      7.30 ¦  2:07.47   15.¦ 3:08.59   15.¦
F20          9. Bettendorf Sina                     1980 D-Baden-Baden               6:21.19,8   2:01.02,8    (48) Diplom      9.02 ¦  2:40.24    9.¦ 3:40.55    8.¦
STMi        16. Beyeler Brigitte                    1960 Breitenbach                 4:32.07,3     40.10,5  (2127) Diplom      6.26 ¦  2:11.15   27.¦ 2:20.52   12.¦
M55         19. Beyer Roland                        1948 D-München                   5:13.19,1   1:26.19,5   (741) Diplom      7.25 ¦  2:05.26   30.¦ 3:07.52   18.¦
STMä        21. Bichsel David+Alexandre Roux        1980 Les Acacias                 4:57.21,2   1:40.02,3  (2102) Diplom      7.02 ¦  2:11.55   25.¦ 2:45.25   19.¦
M30         10. Biehl Marcus                        1969 D-Bielefeld                 3:34.01,7     27.29,9    (41) Diplom      5.04 ¦  1:27.16   10.¦ 2:06.45   12.¦
M40         82. Bieneck Michael                     1966 D-Frankfurt                 5:20.13,8   2:06.07,5   (147) Diplom      7.35 ¦  2:09.30   99.¦ 3:10.43   76.¦
M55        DNF  Bieri Stephan                       1951 Ipsach                      2:37.28,7     Zermatt   (148) Diplom      ---- ¦  2:37.28   80.¦    ----  ----¦
M30        104. Billieux Vincent                    1977 Neuchâtel                   5:07.40,0   2:01.08,2   (149) Diplom      7.17 ¦  1:54.15   86.¦ 3:13.24  117.¦
M50         33. Biner Armand, St. Niklaus VS        1956 TGR Sportteam               4:48.49,1   1:02.08,3   (150) Diplom      6.50 ¦  1:55.58   36.¦ 2:52.50   29.¦
STMä         6. Biner Marc-André+Biner Dany         1990 Zermatt                     3:48.28,9     31.10,0  (2007) Diplom      5.24 ¦  1:35.41    4.¦ 2:12.47    7.¦
M40         93. Birsztein Haroldo                   1967 BR-Vb 05445030              5:30.23,9   2:16.17,6   (151) Diplom      7.49 ¦  2:03.59   75.¦ 3:26.24   98.¦
M40        134. Blackett Keith                      1965 Ostermundigen               6:37.34,0   3:23.27,7   (152) Diplom      9.25 ¦  2:24.54  134.¦ 4:12.39  135.¦
M20         18. Blackwood Mark                      1980 GB-United Kingdom B13 8DJ   5:05.51,2   1:53.12,7  (1007) Diplom      7.14 ¦  1:48.12   12.¦ 3:17.38   20.¦
M50         22. Blaser Patrick                      1954 Genthod                     4:39.01,6     52.20,8   (153) Diplom      6.36 ¦  1:48.14   19.¦ 2:50.46   27.¦
M30        145. Blatter Jens                        1977 Visperterminen              5:50.43,3   2:44.11,5  (1008) Diplom      8.18 ¦  2:02.15  108.¦ 3:48.27  156.¦
F65          1. Blattmann Monique                   1942 Wildberg                    5:12.25,7       -----   (154) Diplom      7.24 ¦  2:06.52    1.¦ 3:05.33    1.¦
M50         34. Blees Jan                           1956 Herisau                     4:48.54,9   1:02.14,1   (155) Diplom      6.50 ¦  1:51.31   28.¦ 2:57.23   41.¦
M50        107. Bode Ullrich                        1957 D-Freiberg                  6:32.11,2   2:45.30,4   (156) Diplom      9.17 ¦  2:15.45   87.¦ 4:16.25  110.¦
F45        DNF  Boillat Kireev Véronique            1962 St-Sulpice VD               2:16.09,8     Zermatt    (49) Diplom      ---- ¦  2:16.09   24.¦    ----  ----¦
F45          2. Bolay Claire                        1958 Chexbres                    4:10.31,2     13.40,3    (23) Diplom      5.56 ¦  1:44.21    2.¦ 2:26.10    2.¦
M45         83. Boeller Gerd                        1958 D-Grenzach-Wyhlen           5:10.06,7   1:29.55,7   (157) Diplom      7.20 ¦  2:08.06   98.¦ 3:01.59   69.¦
M45         47. Bonfanti Stefan                     1960 Zürich                      4:46.04,9   1:05.53,9   (160) Diplom      6.46 ¦  1:58.47   67.¦ 2:47.17   37.¦
M30         80. Bool Alistair                       1972 Thalwil                     4:46.02,3   1:39.30,5   (161) Diplom      6.46 ¦  1:57.15   90.¦ 2:48.46   76.¦
F20          8. Boos-Hautmann Andrea                1979 Kaltbrunn                   6:04.13,9   1:43.56,9   (162) Diplom      8.37 ¦  2:19.59    8.¦ 3:44.14    9.¦
M40         25. Borer Iwan                          1967 Breitenbach                 4:21.45,5   1:07.39,2   (163) Diplom      6.12 ¦  1:45.16   28.¦ 2:36.29   25.¦
M40         18. Borer Rolf                          1965 Büsserach                   4:13.00,5     58.54,2   (164) Diplom      5.59 ¦  1:35.10   11.¦ 2:37.49   27.¦
M30        119. Borgato Stefano                     1972 I-Pont Saint Martin (AO)    5:19.46,4   2:13.14,6   (165) Diplom      7.34 ¦  2:10.50  136.¦ 3:08.56  109.¦
M50        111. Börner Günter                       1953 D-Ahnatal                   6:50.07,2   3:03.26,4   (166) Diplom      9.43 ¦  2:29.18  108.¦ 4:20.48  111.¦
M45         32. Börner Volkmar                      1960 D-München                   4:35.18,0     55.07,0   (743) Diplom      6.31 ¦  1:43.47   15.¦ 2:51.30   44.¦
M30         53. Börsig Volker                       1969 D-Konstanz                  4:27.32,5   1:21.00,7   (744) Diplom      6.20 ¦  1:47.07   60.¦ 2:40.24   48.¦
M45        DNF  Borsy Paul                          1961 D-Rust                      2:02.12,6     Zermatt   (167) Diplom      ---- ¦  2:02.12   80.¦    ----  ----¦
M55         75. Boese Hubert                        1952 D-Themar                    6:27.38,2   2:40.38,6   (158) Diplom      9.11 ¦  2:17.43   54.¦ 4:09.55   75.¦
M30         43. Botha Jaco                          1974 Binningen                   4:19.43,5   1:13.11,7   (745) Diplom      6.09 ¦  1:36.42   30.¦ 2:43.00   56.¦
M45         84. Boulou Jean-Claude                  1959 F-Altenstadt                5:10.42,2   1:30.31,2   (168) Diplom      7.21 ¦  2:05.04   91.¦ 3:05.37   82.¦
M30        131. Boustead Keith                      1970 CAN-Ottawa K1g6t3           5:31.30,4   2:24.58,6   (169) Diplom      7.51 ¦  2:05.45  119.¦ 3:25.44  132.¦
F30         31. Braber Marian                       1970 NL-Beugen 5835BK            6:34.30,0   3:01.41,3  (1009) Diplom      9.20 ¦  2:32.27   32.¦ 4:02.02   31.¦
M20          3. Bragg Jez                           1981 GB-Solihull B93 9AW         3:43.18,0     30.39,5   (171) Diplom      5.17 ¦  1:33.08    4.¦ 2:10.09    2.¦
M45        120. Brand Jörg-Matthias                 1962 D-Lübeck                    5:39.16,2   1:59.05,2   (746) Diplom      8.02 ¦  2:14.44  130.¦ 3:24.31  120.¦
M55         47. Brandt Bernd                        1952 D-Weilrod                   5:45.48,2   1:58.48,6  (1072) Diplom      8.11 ¦  2:16.25   51.¦ 3:29.22   48.¦
STFr         7. Brantschen Edith+Kühnell Blohm Mett 1977 Randa                       5:23.00,7     50.26,3  (2008) Diplom      7.39 ¦  2:20.36   11.¦ 3:02.24    5.¦
STMä        20. Brantschen Matthias+Brantschen Seba ???? Randa                       4:49.21,4   1:32.02,5  (2052) Diplom      6.51 ¦  1:59.23   19.¦ 2:49.57   21.¦
M30        166. Brantschen Reto                     1975 Bern                        6:46.02,1   3:39.30,3   (172) Diplom      9.37 ¦  2:12.49  142.¦ 4:33.13  167.¦
M40         52. Brantschen Urban                    1963 Randa                       4:51.24,3   1:37.18,0   (748) Diplom      6.54 ¦  1:53.37   50.¦ 2:57.46   58.¦
F50          1. Braun Marion                        1957 D-Simmerath                 4:29.15,2       -----   (749) Diplom      6.22 ¦  1:54.58    3.¦ 2:34.17    1.¦
M50         18. Braun Wolfgang                      1954 D-Simmerath                 4:31.49,4     45.08,6   (750) Diplom      6.26 ¦  1:54.58   33.¦ 2:36.51   10.¦
M40          7. Brawand Ulrich                      1963 Grindelwald                 3:44.32,1     30.25,8    (86) Diplom      5.19 ¦  1:30.44    7.¦ 2:13.47   10.¦
M30        167. Bregenzer Michael                   1972 D-München                   6:47.01,5   3:40.29,7   (173) Diplom      9.38 ¦  2:32.27  167.¦ 4:14.34  165.¦
M30         97. Bregy Jean-Claude                   1968 Weinigen                    4:58.15,6   1:51.43,8   (174) Diplom      7.04 ¦  2:00.47  106.¦ 2:57.28   90.¦
M20         23. Breuning Patrick                    1978 D-Freiburg                  5:46.22,4   2:33.43,9   (751) Diplom      8.12 ¦  2:06.47   21.¦ 3:39.34   24.¦
M50         21. Brigger Eugen                       1954 Naters                      4:37.50,0     51.09,2   (752) Diplom      6.35 ¦  1:48.28   20.¦ 2:49.21   25.¦
M50        109. Brinnich Alexander                  1955 A-Linz                      6:35.44,9   2:49.04,1   (753) Diplom      9.22 ¦  2:38.44  115.¦ 3:57.00  104.¦
M45         36. Briw Beni                           1961 Brig                        4:37.22,6     57.11,6   (754) Diplom      6.34 ¦  1:48.56   31.¦ 2:48.26   39.¦
M30        123. Brown Eric                          1971 Lausanne                    5:24.03,7   2:17.31,9   (175) Diplom      7.40 ¦  2:06.49  128.¦ 3:17.14  125.¦
F50          7. Brückli Dagmar                      1957 D-Andechs                   5:14.04,7     44.49,5  (1131) Diplom      7.26 ¦  2:10.59    8.¦ 3:03.05    6.¦
M40         33. Bruckner Andreas                    1963 D-Leinfelden-Echterdingen   4:31.37,2   1:17.30,9   (176) Diplom      6.26 ¦  1:51.23   43.¦ 2:40.13   32.¦
M60         26. Bruneel Frans, B-Wevelgem Gullegem  1945 Gruppe Moreels              6:24.43,1   1:47.04,7   (177) Diplom      9.07 ¦  2:30.26   26.¦ 3:54.16   25.¦
M55         35. Brunner Florian                     1949 D-Lörrach                   5:31.11,6   1:44.12,0   (178) Diplom      7.50 ¦  2:16.04   49.¦ 3:15.07   26.¦
F40          3. Brunner Mariette                    1967 Plasselb                    4:17.52,0     20.14,5   (768) Diplom      6.06 ¦  1:41.30    3.¦ 2:36.21    3.¦
M40         29. Brunner Stefan                      1964 Brig                        4:24.03,9   1:09.57,6   (179) Diplom      6.15 ¦  1:44.00   27.¦ 2:40.03   31.¦
M30         85. Bryan-Jones Alistair                1974 GB-Stirling FK7 9NE         4:47.21,5   1:40.49,7   (180) Diplom      6.48 ¦  2:05.27  118.¦ 2:41.54   54.¦
M55         12. Bucher Ruedi, Giffers               1949 LAT Sense                   4:53.31,7   1:06.32,1   (181) Diplom      6.57 ¦  1:45.21    4.¦ 3:08.10   19.¦
M45        164. Büchler Fredi                       1962 Brugg AG                    6:41.54,4   3:01.43,4   (182) Diplom      9.31 ¦  2:36.55  168.¦ 4:04.58  161.¦
M60        DNF  Büchling Peter                      1944 D-Fritzlar                  3:05.00,1     Zermatt   (184) Diplom      ---- ¦  3:05.00   31.¦    ----  ----¦
M30        124. Buchs Benoît                        1973 Düdingen                    5:25.55,7   2:19.23,9   (185) Diplom      7.43 ¦  2:16.50  149.¦ 3:09.05  111.¦
STMi        26. Buck Dorotha+Lindhorst Andreas      1962 D-Tübingen                  4:52.55,0   1:00.58,2  (2029) Diplom      6.56 ¦  2:06.09   20.¦ 2:46.45   31.¦
M45        137. Budry Lucien                        1962 Clarens                     5:54.59,0   2:14.48,0  (1128) Diplom      8.24 ¦  2:12.42  122.¦ 3:42.16  142.¦
M50         56. Bühler Sigi, Birmensdorf ZH         1957 SSC Langnau a/A             5:18.26,1   1:31.45,3   (755) Diplom      7.32 ¦  2:01.42   47.¦ 3:16.43   61.¦
M30        103. Bünder Marcel                       1969 Balsthal                    5:05.35,9   1:59.04,1   (186) Diplom      7.14 ¦  2:05.15  117.¦ 3:00.20   94.¦
STMä        18. Burgener Charly+Bächler Bruno, St.  1951 TGR Sportteam               4:45.52,6   1:28.33,7  (2009) Diplom      6.46 ¦  1:52.02   14.¦ 2:53.50   23.¦
F55          2. Bürgler Helen                       1952 Winterthur                  5:14.31,2     30.44,8   (187) Diplom      7.27 ¦  2:11.44    4.¦ 3:02.46    2.¦
F45         20. Bürki Sabine                        1962 Bern                        5:27.54,2   1:31.03,3   (188) Diplom      7.46 ¦  2:15.04   22.¦ 3:12.49   17.¦
M30        100. Burrin Pierre                       1972 Chéserex                    5:03.37,2   1:57.05,4   (189) Diplom      7.11 ¦  2:06.04  121.¦ 2:57.33   91.¦
M30        126. Busch Bernhard                      1968 D-Marktbergel               5:26.49,0   2:20.17,2   (190) Diplom      7.44 ¦  2:00.04  103.¦ 3:26.44  136.¦
M45        119. Busch Harald                        1958 D-Heilbad Heiligenstadt     5:39.06,0   1:58.55,0   (191) Diplom      8.02 ¦  2:11.52  114.¦ 3:27.14  123.¦
M40        115. Buschini Jean-Marc                  1967 Solothurn                   5:51.31,9   2:37.25,6   (192) Diplom      8.19 ¦  2:09.11   97.¦ 3:42.20  121.¦
M50         24. Buschor Werner                      1957 Oberriet SG                 4:40.45,4     54.04,6   (757) Diplom      6.39 ¦  1:54.10   32.¦ 2:46.35   21.¦
M40         43. Butsch Harald                       1965 D-Ehningen                  4:40.46,3   1:26.40,0   (193) Diplom      6.39 ¦  1:46.25   34.¦ 2:54.21   49.¦
STMä         4. Butz Andreas+Semm Joachim, D-Euskir 1965 Team Laufcampus             3:39.59,9     22.41,0  (2010) Diplom      5.12 ¦  1:38.56    6.¦ 2:01.03    3.¦
M40         56. Buyse Luk, B-Menen Lauwe            1964 Gruppe Moreels              4:56.17,7   1:42.11,4   (194) Diplom      7.01 ¦  2:05.07   83.¦ 2:51.10   45.¦

Total 124



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.