20. Schlosslauf Rapperswil-Jona 2007 - nach Name "T"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg   Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr   Schnitt
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VL F       ---  Tassone Anita, Walenstadt           1968 LR Walenstadt                 17.19,4       -----  (1426)      4.47
EK B        17. Tassone Gian-Lucca, Walenstadt      1999 LR Walenstadt                  4.33,3      0.35,8   (831)      4.22
Knaben       6. Tassone Gian-Lucca, Walenstadt      1999 LR Walenstadt                  1.55,8      0.05,7   (243)      4.01
Jui          5. Tassone Michelle, Walenstadt        1992 LR Walenstadt                  7.10,5      0.59,6  (1205)      4.00
mJ2          7. Tassone Raffaele, Walenstadt        1995 LR Walenstadt                  5.39,1      0.32,7   (626)      3.31
VL F       ---  Taverna Teija                       1963 Unterwasser                   19.48,5       -----  (1420)      5.28
ME           4. Tesfamariam Solomon                 ???? Genève                        27.24,9      0.31,2    (12)      3.02
ME           1. Tesfaye Simon                       1985 ERI-Eritrea                   26.53,7       -----     (9)      2.58
EK A        21. Thalmann Andrin+Thalmann Rene       2001 Ibach                          5.23,8      0.54,9   (725)      5.11
EK B        15. Thalmann Annika+Thalmann Susi       1998 Ibach                          4.29,8      0.32,3   (824)      4.19
EK A        54. Thalmann Aurela+Walker Nadine       2003 Ibach                          7.20,0      2.51,1   (726)      7.03
wJ1         18. Thoma Corinne, Gommiswald           1998 Jugi Gommiswald                4.25,6      0.39,7   (319)      4.15
M3          31. Thoma Marcel                        1959 St. Gallen                    36.58,5      6.31,2  (1340)      4.05
Mädchen     33. Thoma Patricia                      1999 Männedorf                      2.26,0      0.37,1   (122)      5.04
wJ1         36. Thoma Sandrina                      1998 Männedorf                      5.15,5      1.29,6   (313)      5.03
mJ1         19. Thoma Simon, Gommiswald             1996 Jugi Gommiswald                4.10,3      0.43,4   (435)      4.00
M5          17. Thurnherr Hans                      1940 Chêne-Bougeries               52.36,2     17.08,5  (2611)      5.49
EK B         6. Tiralosi Mario +Otello              1997 Zürich                         4.05,3      0.07,8   (833)      3.55
Mädchen     18. Tiralosi Tosca                      1999 Zürich                         2.09,6      0.20,7   (145)      4.30
F3           6. Tocci Monika, Goldau                1963 Fit- und Lauftreff Ibach      25.00,9      5.04,3  (1909)      4.37
ME          13. Toscano Stefano, Jona               1977 St. Galler KB                 45.44,8     18.51,1     (7)      5.03
VL F       ---  Trachsel Helena                     1961 Jona                          18.45,2       -----  (1411)      5.10
mJ2         24. Trachsler Sascha                    1993 Jona                           6.23,0      1.16,6   (617)      3.59
M3          42. Treichler Urs, Richterswil          1967 SOHOBLA                       38.42,8      8.15,5  (2427)      4.17
mJ2         39. Trümmel Mathias                     1995 Reichenburg                    7.35,2      2.28,8   (618)      4.44
EK A         9. Truniger Janis+Truniger Ruedi       2001 Gommiswald                     4.59,7      0.30,8   (735)      4.48
EK A        27. Truniger Laura+Truniger Urs         2001 Gommiswald                     5.33,3      1.04,4   (727)      5.20
M4          10. Truttmann Georg                     1956 Beckenried                    37.18,6      5.28,8  (1338)      4.07
mJ1         41. Tschan Andrin                       1998 Cham                           4.38,4      1.11,5   (423)      4.27
EK B        35. Tschan Livio+Tschan Rolf            1999 Cham                           5.15,6      1.18,1   (825)      5.03
Knaben       4. Tschirky David, Grabs               2000 LG Lie-Werdenberg              1.54,8      0.04,7   (217)      3.59
mJ1         10. Tschirky Dominik, Grabs             1997 LG Lie-Werdenberger            3.52,0      0.25,1   (424)      3.43
VL M       ---  Tschirky Jürg, Grabs                1971 LG Lie-Werdenberg             15.21,2       -----  (1515)      4.14
VL F       ---  Tschirky Karin, Grabs               1973 LG Lie-Werdenberg             16.19,2       -----  (1412)      4.30
Jun          8. Tschirky Matthäus, Flums            1991 TV Schaan                      5.36,2      0.33,1  (1329)      3.07
wJ1         10. Tschirky Rahel, Grabs               1998 LG Lie-Werdenberg              4.06,6      0.20,7   (314)      3.57
VL F       ---  Tschumper Silvia                    1979 Wattwil                       20.57,8       -----  (1419)      5.47
FE           1. Tsige Worku                         1981 ETH-Aethiopien                18.12,7       -----    (53)      3.21

Total 38



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.