20. Schlosslauf Rapperswil-Jona 2007 - nach Name "F"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg   Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr   Schnitt
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M2          37. Fäh Hansjörg                        1972 Jona                          39.43,6      9.37,9  (2806)      4.23
TMä          2. Fäh Marco+Bernhardsgrütter Urs, Kal 1973 Alles wird grün                7.36,0      0.35,0  (1002)      3.31
EK A        55. Fäh Mario+Fäh Hansjörg              2003 Jona                           7.21,5      2.52,6   (703)      7.04
MK          42. Fayet Dominique                     1969 Tann                          26.27,8      7.59,3  (1643)      4.53
F2           4. Fayet Karin                         1971 Tann                          29.16,6      5.16,0  (1807)      5.24
M4          11. Feusi Martin                        1953 Weesen                        38.00,9      6.11,1  (1218)      4.12
M4           5. Fiechter Urs                        1955 Glattfelden                   36.34,8      4.45,0  (1661)      4.03
mJ1         43. Finker Pascal                       1996 Rüthi (Rheintal)               4.40,1      1.13,2   (411)      4.29
M4          19. Fisch Gilbert, Feusisberg           1957 SSC Langnau                   39.35,5      7.45,7  (1220)      4.23
Knaben      40. Fischer Daniel                      2001 Rapperswil SG                  2.33,8      0.43,7   (245)      5.20
VL M       ---  Fischer Urs                         1960 Rapperswil SG                 15.59,1       -----  (1522)      4.24
M5          19. Fischer Vinzenz                     1934 Goldau                      1:03.28,7     28.01,0  (2605)      7.01
Mädchen     10. Fleischmann Karin, Galgenen         1999 LG TSV Galgenen                2.04,6      0.15,7   (123)      4.19
mJ1         21. Fleischmann Marco, Galgenen         1997 LG TSV Galgenen                4.12,3      0.45,4   (430)      4.02
Jun         21. Flückiger Armin, Rüeterswil         1990 SC Diemberg                    6.13,2      1.10,1  (1328)      3.28
M3          81. Flury Alois                         1966 Einsiedeln                    50.44,5     20.17,2  (1606)      5.37
FL          22. Forde Anne-Marie                    1960 Küsnacht ZH                   49.59,2     14.11,4  (2333)      5.32
EK B        37. Forster Lara+Forster Doris          1999 Eschenbach SG                  5.18,6      1.21,1   (842)      5.06
FL          14. Fraefel Marina                      1989 Henau                         46.07,3     10.19,5  (2304)      5.06
Jui         11. Frei Beatrice                       1988 Frauenfeld                     8.57,7      2.46,8  (1202)      5.00
EK B         9. Frei Lars+Frei Beat                 1999 Lüchingen                      4.13,2      0.15,7   (810)      4.03
mJ2         29. Frei Marc                           1995 Lüchingen                      6.33,1      1.26,7   (605)      4.05
M2          25. Frei Mario                          1971 Gams                          36.38,6      6.32,9  (2807)      4.03
EK B        41. Frei Tina+Frei Barbara              1997 Lüchingen                      5.38,2      1.40,7   (811)      5.25
VL F       ---  Freund Andrea                       1982 Zürich                        18.17,6       -----  (1401)      5.03
wJ2         19. Friedli Sarah                       1995 Wollerau                       7.17,7      1.20,4   (503)      4.33
EK A        15. Friedli Simi+Friedli Marc           2000 Wollerau                       5.13,8      0.44,9   (704)      5.01
mJ1         23. Frischkopf Delio                    1996 Aesch LU                       4.16,5      0.49,6   (457)      4.06
EK B         2. Frischkopf Sandro+Frischkopf Urs    1998 Aesch LU                       3.58,1      0.00,6   (532)      3.48
S+E          3. Frischkopf Urs                      1962 Aesch LU                      27.04,8      2.46,7  (2214)      3.45
FL          27. Fritsche Natalie                    1976 Wattwil                       52.17,3     16.29,5  (2337)      5.47
M3          77. Fritschi Andreas                    1965 Gommiswald                    48.09,4     17.42,1   (545)      5.19
EK A         6. Fritschi Andrin+Fritschi Andreas    2001 Gommiswald                     4.49,2      0.20,3   (705)      4.38
wJ1         31. Fritschi Tamara                     1997 Gommiswald                     4.52,0      1.06,1   (304)      4.40
Knaben      16. Fritschi Yannik                     1999 Gommiswald                     2.05,0      0.14,9   (206)      4.20
VL M       ---  Fuchs Josef                         1959 Herisau                       17.49,6       -----  (1529)      4.55
VL M       ---  Fuchs Roman                         1993 Herisau                       19.04,5       -----  (1528)      5.16
MK          44. Furlin Michael                      1986 Adliswil                      26.53,8      8.25,3  (1625)      4.58
Jun         14. Furrer Pascal, Wildhaus             1989 STV Wildhaus-Alt St. Joha      5.54,5      0.51,4  (1303)      3.18
VL F       ---  Fuerst Nicole                       ???? Mönchaltorf                   17.20,8       -----  (1402)      4.47
M3          36. Fusco Carlo, Pfäffikon SZ           1966 Jogger Träff Pfäffikon        37.55,4      7.28,1  (2407)      4.11
MK          39. Fussen Martin, Seedorf UR           1966 TAWAS                         25.21,8      6.53,3  (1638)      4.41

Total 42



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.