Bremgarter Reuss-Lauf 2007 - nach Name "G"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr    Schnitt
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M60         95. Gabathuler Heinrich, Allschwil      43 SLVS                          54.30,7     14.46,4   (403)    5.11
M50        235. Gaberthüel Godi                     50 Neerach                       50.13,6     13.47,9   (404)    4.47
72          12. Gachnang Amanda, Zufikon            99 Zufikon 3                      3.28,6      0.31,2  (3754)    4.58
72          29. Gachnang Sheila                     00 Zufikon                        3.55,3      0.57,9  (4180)    5.36
52           7. Gafner Andreas, Gränichen           93 OLG Suhr                       7.52,0      0.44,0  (2155)    3.44
81         ---  Gafner-Frank Esther                 45 Meggen                        51.36,6     16.59,7  (3192)    9.12
M40        159. Gägauf Raphael, Zürich              65 EWZ Power Team                42.40,2      8.42,9  (1729)    4.03
M40        533. Gähwiler Markus, Villmergen         62 LR Wohlen                     53.22,5     19.25,2  (2256)    5.05
M60          3. Galati Francesco                    44 Zürich                        40.52,0      1.07,7  (1550)    3.53
M50        162. Galbier Anton, Sisseln AG           50 SLVS                          47.08,2     10.42,5  (1551)    4.29
31          83. Galbier Bruno                       53 Birsfelden                    36.30,8     15.44,5   (405)    6.31
F40        229. Gall Eveline                        62 Hunzenschwil                1:05.33,2     27.09,4  (3193)    6.14
82         ---  Gallagher Corinne                   62 Neuchâtel                   1:20.27,7     15.46,7  (3194)    7.39
F40         84. Gampp Gabi                          63 Klingnau                      52.01,4     13.37,6  (3195)    4.57
M20         10. Gantenbein Julien                   81 Commugny                      34.20,7      2.31,6   (406)    3.16
M40        353. Gantenbein René                     59 Hombrechtikon                 47.50,3     13.53,0  (2064)    4.33
F50         14. Ganz Elisabeth                      56 Mönchaltorf                   49.11,9      7.40,1  (3196)    4.41
F40        126. Ganz Jeannette                      67 Maienfeld                     55.08,4     16.44,6  (3197)    5.15
M30        160. Gardi André, Laupersdorf            69 LG Matzendorf                 43.14,0     12.05,4   (407)    4.07
M30        235. Gareis Roman, Zürich                69 free radicals                 46.48,4     15.39,8  (2344)    4.27
31          81. Gasser Arthur                       52 Kriens                        36.22,5     15.36,2   (408)    6.29
F50         42. Gasser Erika                        57 Wila                          54.23,9     12.52,1  (3198)    5.10
F30         28. Gassmann Ursula                     69 Wetzikon ZH                   44.16,3      7.31,4  (4051)    4.12
M30        162. Gast Fritz                          71 Rothrist                      43.20,9     12.12,3   (409)    4.07
M40        171. Gauch Beat                          66 Alterswil FR                  42.51,1      8.53,8   (410)    4.04
M20        124. Gaus Daniel                         78 Winterthur                    49.31,5     17.42,4   (411)    4.43
81         ---  Gautschi Hans                       48 Suhr                          47.18,2     12.41,3   (412)    8.26
F40          1. Gautschi Maja, Bertschikon          64 LC Meilen                     38.23,8       -----  (3200)    3.39
M30        303. Gautschi Simon                      77 Menziken                      50.15,4     19.06,8  (2433)    4.47
31          64. Gavazzi Adriano, Beringen           61 Die Post                      31.39,3     10.53,0  (1626)    5.39
62          34. Gavazzi Alessia                     93 Beringen                      11.20,3      3.39,7  (3201)    5.23
41          83. Gavazzi Christine, Beringen         67 Die Post                      36.11,1     13.17,0  (3888)    6.27
53          31. Gavazzi Luca                        95 Beringen                      10.02,4      2.26,6   (413)    4.46
F40          2. Gavin-Schneider Ruth                65 Chesalles-Moudon              38.59,3      0.35,5  (3202)    3.42
F50         97. Gay-Balmaz Claudine                 49 Zürich                      1:01.12,6     19.40,8  (4235)    5.49
41          27. Gebhard Martina                     83 Möriken AG                    29.33,6      6.39,5  (3203)    5.16
F40        140. Gebhardt Sabine                     67 Wittenbach                    56.16,8     17.53,0  (3942)    5.21
81         ---  Gees Maria                          50 Affoltern am Albis            53.13,4     18.36,5  (3204)    9.30
M60         31. Gehrig Röbi                         45 Zürich                        47.48,9      8.04,6   (414)    4.33
M30         28. Gehrig Roman, Zürich                69 SSC Langnau a.Albis           36.26,8      5.18,2  (1553)    3.28
F60         13. Gehrig Trudi                        47 Zürich                        54.22,6     10.07,4  (3205)    5.10
61          15. Gehring Natascha, Berikon           91 Mutschellen Rännmüs, Beri     11.16,1      3.16,2  (3742)    5.21
M50        237. Geissmann Walter                    51 Allschwil                     50.17,3     13.51,6   (416)    4.47
82         ---  Geissmann Werner                    41 Rohr AG                     1:16.00,7     11.19,7  (1730)    7.14
F30          9. Gemperle Sara                       77 Boniswil                      40.29,6      3.44,7  (3206)    3.51
F30          7. Geraci Jaqueline                    68 Dübendorf                     39.33,5      2.48,6  (4059)    3.46
F40         26. Gerber Brigitte, Sumiswald          65 Aemme Runners                 47.07,2      8.43,4  (4204)    4.29
M40        198. Gerber Christoph                    67 Biel-Vingelz                  43.35,8      9.38,5   (417)    4.09
F30         13. Gerber Gränicher Karin              75 Steffisburg                   42.16,2      5.31,3  (3207)    4.01
F40        179. Gerber Hedi                         61 Lupfig                        59.11,2     20.47,4  (3208)    5.38
M40          3. Gerber Markus                       60 Rüfenacht BE                  35.10,7      1.13,4   (419)    3.21
M40        220. Gerber Richard                      59 Eschenbach LU                 44.03,4     10.06,1  (2095)    4.11
M40        319. Gerber Thomas                       59 Niederwil AG                  46.48,1     12.50,8  (1731)    4.27
M40         42. Gerber Ueli, Horgenberg             60 OZS-Horgenberg                38.22,5      4.25,2  (2469)    3.39
82         ---  Gerber Verena                       46 Niederglatt ZH              1:29.04,6     24.23,6  (3209)    8.29
81         ---  Gerber Vreni                        56 Biberist                      34.36,9       -----  (3210)    6.10
M30        103. Germann Gerhard, Spiez              75 Lauf-Treff Spiez              40.22,4      9.13,8  (2127)    3.50
M30         36. Germann Rico                        71 Zofingen                      36.56,3      5.47,7  (1948)    3.31
41         102. Gertrud Minder                      61 Bülach                        41.06,1     18.12,0  (3211)    7.20
M40        289. Gertsch Marco, Tennwil              66 SCRB                          46.02,4     12.05,1  (1896)    4.23
M60         84. Gerwer Armin                        47 Münchenbuchsee                52.49,3     13.05,0  (1554)    5.01
M30          7. Gerzner Richard                     71 Sulz-Rickenbach               34.17,5      3.08,9   (422)    3.15
M40        487. Gfeller Hans                        61 Aarwangen                     51.11,2     17.13,9  (2175)    4.52
M40        184. Gfeller Martin                      63 Biberstein                    43.19,4      9.22,1  (1908)    4.07
M40        523. Gfeller Peter                       60 Herzogenbuchsee               52.56,8     18.59,5  (2038)    5.02
F60         11. Gfeller Ruth, Uster                 47 Die Post                      53.26,8      9.11,6  (3889)    5.05
M40         80. Ghirlanda Paolo, Lugano             67 SPL                           40.28,6      6.31,3  (1988)    3.51
71          10. Giezendanner Kelani                 99 Bremgarten AG                  3.21,4      0.29,0   (425)    4.47
72          45. Giezendanner Shateya                02 Bremgarten AG                  5.06,2      2.08,8  (3214)    7.17
M30        399. Giezendanner Urs                    72 Bremgarten AG               1:01.05,8     29.57,2   (426)    5.49
M30        130. Giger Claudio                       68 Zürich                        42.15,4     11.06,8   (427)    4.01
F40         92. Giger Mägi                          62 Wilen b. Wollerau             52.29,6     14.05,8  (3943)    4.59
F40        138. Giger Monika                        64 Merenschwand                  56.14,2     17.50,4  (4268)    5.21
M50         50. Giger Paul                          56 Fideris                       41.41,8      5.16,1   (428)    3.58
82         ---  Gimmel-Metzler Monika               62 Villigen                    1:27.51,1     23.10,1  (3215)    8.22
M40        329. Giner Miguel                        62 Ottikon b.Kemptth.            47.02,9     13.05,6   (429)    4.28
M40        336. Gisin Richard                       63 Buckten                       47.13,4     13.16,1   (430)    4.29
M30        405. Gisler Daniel                       71 Nürensdorf                  1:03.44,6     32.36,0   (431)    6.04
M30          2. Gisler Ivan, Attinghausen           77 LC Altdorf                    32.23,0      1.14,4   (432)    3.05
M50        316. Gisler Josef                        53 Seedorf UR                    54.46,5     18.20,8   (433)    5.13
41          62. Giudici Irène                       52 Schöftland                    33.25,3     10.31,2  (3216)    5.58
M50        117. Giudici Marcel                      49 Schöftland                    45.08,8      8.43,1  (2220)    4.17
54          13. Gjocaj Julian, Zufikon              98 Zufikon 1                      6.18,6      0.47,9  (1449)    4.12
F50         86. Glarner Katharina                   54 Schmerikon                    59.38,4     18.06,6  (3217)    5.40
F40         75. Glaeske Jacqueline, Eschenbach SG   67 SC Diemberg                   51.04,8     12.41,0  (4144)    4.51
54          10. Glaeske Kay, Eschenbach SG          97 SC Diemberg                    6.07,6      0.36,9  (2149)    4.05
71          11. Glaeske Marc, Eschenbach SG         00 SC Diemberg                    3.21,9      0.29,5  (1964)    4.48
M40        218. Glaeske Thomas, Eschenbach SG       66 SC Diemberg                   44.02,1     10.04,8  (1931)    4.11
M30        335. Glättil Adrian                      73 Mettmenstetten                52.12,1     21.03,5   (435)    4.58
81         ---  Glättli Beny                        95 Bonstetten                    43.02,6      8.25,7   (436)    7.41
81         ---  Glättli Susanne                     68 Bonstetten                    46.43,9     12.07,0  (3218)    8.20
M60         81. Glauser Alfred, Bern                47 Die Post                      52.42,7     12.58,4  (1627)    5.01
F30         55. Glauser Mirjam                      69 Buchs AG                      49.33,3     12.48,4  (3219)    4.43
M40        410. Glauser Pierre-Yves                 66 Buchs AG                      49.05,6     15.08,3  (1555)    4.40
M60         50. Glauser Ruedi, Brugg AG             45 Laufsportgruppe Brugg         49.51,4     10.07,1   (437)    4.44
F30         38. Gledstone Stephanie                 73 Bergdietikon                  47.19,5     10.34,6  (3220)    4.30
M50         37. Glesti Rudolf                       50 Dachsen                       40.55,4      4.29,7  (2182)    3.53
M40         96. Glöckler Stefan                     61 Adliswil                      41.03,9      7.06,6   (438)    3.54
M20        118. Gloor Christoph                     89 Hitzkirch                     49.02,4     17.13,3  (2435)    4.40
M20         85. Gloor Cyrill                        80 Zermatt                       44.05,1     12.16,0  (2441)    4.11
M50        171. Glückler Richard                    50 Zürich                        47.33,4     11.07,7   (439)    4.31
82         ---  Glutz Benno                         62 Niederbipp                  1:17.20,7     12.39,7  (2154)    7.21
53           3. Gmür Basil, Schöftland              95 LG Horn                        7.51,1      0.15,3  (1692)    3.44
51           7. Gmür Bastian, Schöftland            92 LG Horn                        8.06,8      1.03,1  (1693)    3.51
72           2. Gmür Lena, Schöftland               99 Präsis Grosskinder             3.00,0      0.02,6  (3918)    4.17
72           3. Gmür Nora, Schöftland               01 Präsis Grosskinder             3.08,4      0.11,0  (3919)    4.29
91          14. Gmür Ruedi, Bremgarten AG           ?? OK-Präsident                  11.10,1      4.15,2    (23)    5.19
F20         29. Gmür Sybille                        83 Baar                          50.39,2     13.36,1  (3221)    4.49
M40        608. Gnos Bruno                          63 Goldau                        58.13,7     24.16,4   (440)    5.32
M30        224. Gnos Dani                           72 Altdorf UR                    45.56,7     14.48,1  (1732)    4.22
M50        107. Gnos Werner, Kloten                 52 LSC Kloten / SLVS             44.40,4      8.14,7   (441)    4.15
F40        109. Gnos Yvonne                         65 Goldau                        54.00,2     15.36,4  (3222)    5.08
F50         29. Gobat Marie-Claude                  53 Courrendlin                   52.00,8     10.29,0  (4214)    4.57
M50        122. Gobat Vincent                       52 Courrendlin                   45.21,0      8.55,3  (2075)    4.19
M40        152. Godat Jean                          60 Wohlenschwil                  42.33,1      8.35,8   (442)    4.03
64          36. Gojoni Kristjana, Zufikon           98 Zufikon 8                     11.01,8      5.28,6  (3777)    7.21
M40        196. Göldi Walter                        58 Kloten                        43.32,1      9.34,8   (444)    4.08
M30        263. Goldinger Thomas, Volketswil        70 Die Post                      48.05,4     16.56,8  (1628)    4.34
M30        409. Gomez Ricardo                       76 Männedorf                   1:05.27,8     34.19,2   (445)    6.14
71           8. Gonzalez Nicolas                    99 Delémont                       3.13,5      0.21,1   (446)    4.36
M40        135. Gössi Reto                          67 Küssnacht am Rigi             42.01,7      8.04,4   (448)    4.00
M40        567. Gössi Werner, Edlibach              60 Veloclub Menzingen            55.09,1     21.11,8  (2185)    5.15
M40        581. Goetz Stefan Martin                 59 Mühleberg                     56.02,7     22.05,4   (443)    5.20
F40         11. Graber Martha                       61 Bottenwil                     43.28,0      5.04,2  (3224)    4.08
M40        503. Graber Patrick                      64 Bern                          51.59,2     18.01,9   (449)    4.57
82         ---  Graber Stefan, Berikon              65 Die Post                    1:24.55,6     20.14,6  (1629)    8.05
72          31. Grabner Emily                       99 Zufikon                        4.01,8      1.04,4  (3225)    5.45
F30         86. Grädel Daniela                      76 Wolfwil                       53.34,6     16.49,7  (3226)    5.06
M30        357. Graf Andreas                        70 Dübendorf                     53.29,9     22.21,3   (450)    5.05
31          79. Graf Christian                      64 Kölliken                      36.17,1     15.30,8   (451)    6.28
41          84. Graf Franziska                      67 Kölliken                      36.29,7     13.35,6  (3227)    6.31
F40        230. Graf Lisbeth                        58 Remetschwil                 1:05.41,1     27.17,3  (3229)    6.15
M50         87. Graf Manfred                        54 Konolfingen                   43.40,2      7.14,5   (452)    4.09
M50        340. Graf Markus                         56 Remetschwil                   56.58,9     20.33,2   (453)    5.25
M30        212. Graf Markus                         74 Affoltern am Albis            45.27,3     14.18,7   (454)    4.19
M40        120. Graf Rolf                           60 Untersiggenthal               41.36,6      7.39,3   (456)    3.57
M40        657. Graf Rolf                           58 Neerach                     1:10.04,0     36.06,7   (457)    6.40
M40        405. Graf Ueli, Leibstadt                67 FC Leibstadt                  48.58,0     15.00,7  (2332)    4.39
64          29. Grau Danielle                       97 Auw                            7.56,8      2.23,6  (3231)    5.17
62          33. Grau Michèle                        94 Auw                           10.59,6      3.19,0  (3944)    5.14
72          25. Grau Noelle                         99 Auw                            3.49,5      0.52,1  (3232)    5.27
M30        304. Grau Patrick                        77 Dietikon                      50.19,5     19.10,9   (458)    4.47
M30        275. Grau Stephan                        69 Auw                           48.24,3     17.15,7   (459)    4.36
M30        242. Grbic Stanko                        74 Niederlenz                    47.18,7     16.10,1  (2490)    4.30
F40        129. Gregori Regina                      65 Baden                         55.16,9     16.53,1  (4000)    5.15
F40        211. Gremaud Doris                       61 Dulliken                    1:03.11,8     24.48,0  (4277)    6.01
64          28. Gretener Madleina, Zufikon          98 Zufikon 5                      7.53,9      2.20,7  (3762)    5.15
64          25. Gretener Selina, Zufikon            97 Zufikon 5                      7.44,3      2.11,1  (3763)    5.09
54          29. Gribi Andreas, Oberrohrdorf         98 LG Horn-Gebenstorf Racing      6.52,3      1.21,6  (1517)    4.34
51           4. Gribi Simon, Oberrohrdorf           91 LG Horn-Gebenstorf Turbos      7.36,5      0.32,8  (1520)    3.37
M60         42. Grimm Hans-Ulrich                   39 Erlenbach ZH                  49.29,5      9.45,2   (461)    4.42
M40         81. Grimm Peter, Untersiggenthal        58 Laufträff Sikinga             40.30,2      6.32,9  (2199)    3.51
M40        242. Grimpe Niels, Kleinlützel           66 100Marathon-Club              44.45,4     10.48,1  (2373)    4.15
M50        290. Grod Renato                         57 Dietikon                      53.11,5     16.45,8   (462)    5.03
M30        336. Groh Toralf                         75 Uitikon Waldegg               52.19,0     21.10,4   (464)    4.58
M40        412. Grolimund Jean-Pierre, Courchapoix  59 Die Post                      49.07,4     15.10,1  (1631)    4.40
41          50. Groll Barbara                       69 Biel/Bienne                   33.10,2     10.16,1  (3841)    5.55
52           5. Grond Sergio                        93 Hedingen                       7.39,2      0.31,2   (465)    3.38
F20         54. Groner Lilo, Uster                  ?? LG Uster                      59.10,1     22.07,0  (4231)    5.38
M40        527. Grospierre René                     67 Wichtrach                     53.06,1     19.08,8  (1865)    5.03
F50         35. Gross-Bosnjak Brigitte              56 D-Küssaberg                   53.08,0     11.36,2  (3233)    5.03
M50         36. Gross Gian                          55 Châtel-St-Denis               40.53,6      4.27,9  (1733)    3.53
43           8. Gross Julia, Richterswil            91 OL Regionalkader ZH/SH        26.18,9      3.45,5  (3816)    4.41
43          10. Gross Lilly, Richterswil            93 OL Regionalkader ZH/SH        28.08,5      5.35,1  (3817)    5.01
M70         10. Grossen Werner                      33 Unterseen                     59.39,7     14.02,8  (2219)    5.40
51           9. Groth Céderic, Berikon              92 Mutschellen Rännmüs, Beri      8.43,1      1.39,4  (1440)    4.09
M40        323. Gruben Franz                        64 Altishofen                    46.57,4     13.00,1   (466)    4.28
M40        408. Grubenmann Marco                    59 Ponte Capriasca               49.03,2     15.05,9   (467)    4.40
M50        275. Gruber Christoph                    52 Bolligen                      52.06,1     15.40,4   (468)    4.57
M40        447. Grüber Günther                      63 D-Laufenburg                  49.57,6     16.00,3  (1945)    4.45
82         ---  Gruber Hans                         56 Wetzikon ZH                 1:38.47,1     34.06,1   (469)    9.24
41          90. Gruber Nelly                        50 Bolligen                      38.14,4     15.20,3  (3235)    6.49
82         ---  Gruber Veronika                     55 Wetzikon ZH                 1:40.46,1     36.05,1  (3236)    9.35
31          42. Grunder Lorenz                      54 Niederwil AG                  28.14,7      7.28,4   (470)    5.02
81         ---  Grunder Werner                      55 Obfelden                      52.36,9     18.00,0  (2212)    9.23
81         ---  Grunder Zita                        56 Niederwil AG                  47.01,0     12.24,1  (3237)    8.23
M50        176. Gründler Paul                       56 Zürich                        47.46,9     11.21,2   (471)    4.33
31          18. Grütter Florian                     88 Herznach                      24.44,7      3.58,4   (472)    4.25
F50          8. Gschwend Mary                       54 Kloten                        47.02,7      5.30,9  (3238)    4.28
M50          2. Gschwend Peter, Kloten              52 runandsmile.ch                37.10,7      0.45,0   (473)    3.32
M30         94. Gübeli Adi                          72 Rüeterswil                    40.05,1      8.56,5  (2488)    3.49
M50        147. Gubler Max                          57 Fischbach-Göslikon            46.29,1     10.03,4   (474)    4.25
31          58. Guéron Marc, Gebenstorf             50 LG Horn Gebensdorf            30.09,7      9.23,4  (2213)    5.23
42           9. Guéron Stephanie, Gebenstorf        88 LG Horn                       31.27,4      7.30,5  (4040)    5.37
82         ---  Gugelmann Lotti                     67 Rheinau                     1:26.34,0     21.53,0  (3239)    8.14
M20        144. Gugerli Stephan                     84 Wohlen AG                     55.29,9     23.40,8   (476)    5.17
M30        134. Guggisberg Sacha, Rüschlikon        73 Freeradicals                  42.21,3     11.12,7  (2501)    4.02
82         ---  Gujer Heidi                         52 Maur                        1:28.41,4     24.00,4  (4087)    8.26
41          44. Guldimann Gertrud                   65 Schönenwerd                   32.47,6      9.53,5  (4151)    5.51
M40        132. Guldimann Hansjörg                  66 Hochwald                      41.59,1      8.01,8   (477)    3.59
M20        119. Guldimann Simon                     94 Hochwald                      49.03,7     17.14,6   (478)    4.40
M50        209. Guldimann Thomas, Wangen b. Olten   55 LSG Olten                     49.12,5     12.46,8  (2117)    4.41
M30        241. Günter Patrick                      74 Burgdorf                      47.14,8     16.06,2  (2364)    4.29
M30        308. Guerdi Roger                        69 Buchs AG                      50.38,0     19.29,4   (475)    4.49
F70          2. Gurtner Pina                        25 Bern                        1:09.23,5     13.28,5  (3241)    6.36
F50          1. Gurtner Sonya, Büetigen             52 LSV Biel / SLVS               41.31,8       -----  (3242)    3.57
62          24. Gut Chiara, Bremgarten AG           93 Präsis Grosskinder             9.48,9      2.08,3  (3920)    4.40
F20         22. Gut Cornelia                        81 Oberentfelden                 48.46,6     11.43,5  (3243)    4.38
F50         33. Gut Eva, Volketswil                 51 LC Uster                      52.58,7     11.26,9  (3945)    5.02
64           4. Gut Lara, Bremgarten AG             97 Präsis Grosskinder             6.02,6      0.29,4  (3921)    4.01
51           8. Gut Marco, Bremgarten AG            91 Präsis Grosskinder             8.08,8      1.05,1  (1694)    3.52
62          25. Gut Selina, Bremgarten AG           94 Präsis Grosskinder             9.49,4      2.08,8  (3922)    4.40
M30        125. Gut Thomas                          77 Forch                         42.03,4     10.54,8   (482)    4.00
M40         62. Gut Viktor, Sempach                 60 Laufteam Seeland              39.42,0      5.44,7   (483)    3.46
M40        306. Gutjahr Rolf                        61 Aarau                         46.23,0     12.25,7   (484)    4.25
F40        172. Gutknecht Brigitte                  59 Urdorf                        58.48,2     20.24,4  (3244)    5.36
F50         81. Gutknecht Christine                 56 D-Waldshut-Tiengen            58.47,6     17.15,8  (3245)    5.35
41          95. Gutsjahr Judith                     66 Balterswil                    39.33,7     16.39,6  (4171)    7.03
M50        376. Gwerder Urs                         49 Arth                        1:00.36,6     24.10,9   (485)    5.46
F40         71. Gygli Conny                         64 Zürich                        50.51,4     12.27,6  (4280)    4.50
M40         74. Gygli Walter                        61 Zürich                        40.13,4      6.16,1  (2202)    3.49
F40          4. Gyr Brigitte                        64 Wald ZH                       41.28,5      3.04,7  (3246)    3.57
M70          9. Gysin Kurt                          36 Wohlen AG                     51.57,7      6.20,8  (2019)    4.56
M50         84. Gysin Peter                         49 Birr-Lupfig                   43.35,6      7.09,9   (486)    4.09

Total 214



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.