Triathlon di Locarno 2006 - per nome "R"

categoria posto nome/località                       an squadra/località                     tempo     ritardo    pett   ¦ 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MD-S1d       1. Räber Burgdorfer Bernadette, St-Lég 65 Tri Chablais                     4:44.56,3       -----   (536)   ¦ 

MD-S2u     DSQ  Rainolter Giuseppe, I-Galbiate      61 triathlon lecco                      -----  squalifica   (283)   ¦ 

Mini-S1u    27. Ramelli Massimo                     69 Moghegno                         1:10.38,4     11.26,5  (1061)   ¦ 

Mini-CPu    17. Rancan Luigi, I-Casalzuigno         73 LUINO VERBANO TRIATHLON          1:06.19,1     10.30,3  (1566)   ¦ 

Mini-S2u    40. Ransenigo Oscar                     59 Ponte Capriasca                  1:21.16,0     19.41,4  (1254)   ¦ 

Mini-S1u    95. Rassadi Stefan                      63 Biel/Bienne                      1:22.00,6     22.48,7  (1340)   ¦ 

MD-S1u      12. Rau Oliver                          70 D-Landshut                       4:26.28,8     15.45,7   (180)   ¦ 

MD-S1u      58. Rauth Markus, D-Memmingen           67 TV Menningen                     4:51.52,9     41.09,8   (347)   ¦ 

MD-CPu      77. Razakarivony Jean-David, Rotkreuz   73 SRZ Zürich                       5:11.56,4   1:18.54,0    (39)   ¦ 

Mini-CPu    94. Realini Bruno, Ligornetto           83 Gli Incredibili                  1:24.31,1     28.42,3  (1231)   ¦ 

Mini-CPu    89. Realini Lucas, Ligornetto           78 Gli Incredibili                  1:22.39,9     26.51,1  (1232)   ¦ 

Mini-CPu    95. Realini Nicolas, Ligornetto         79 Gli Incredibili                  1:24.43,6     28.54,8  (1230)   ¦ 

StafM        1. Reber Christian+Bianchi Guido+Moghi ?? Team Scott-Sponser               4:00.32,6       -----   (733)   ¦ 

MD-S2u      11. Rentschler Wolfgang, D-Bad Waldsee  58 fit4tri TG Bad Waldsee           4:47.54,7     36.18,0   (295)   ¦ 

MD-S1u      41. Renz Raphael, Therwil               70 Tri VC Allschwil                 4:43.50,0     33.06,9   (330)   ¦ 

MD-S2d       2. Reuschenbach Gisela                 57 D-Mettmann                       5:51.39,7     40.50,7   (516)   ¦ 

Mini-CPu     7. Reuter Yves                         79 Schaffhausen                     1:01.17,9      5.29,1  (1433)   ¦ 

MD-S2u      14. Reutimann Thomas                    58 Malters                          4:49.24,7     37.48,0   (251)   ¦ 

MD-CPu      41. Richina Daniel                      78 Ligornetto                       4:35.01,8     41.59,4    (51)   ¦ 

MD-S1u      37. Rietiker Jakob                      68 Zürich                           4:43.00,4     32.17,3   (108)   ¦ 

MD-CPu      75. Rietmann Thomas                     78 Zürich                           5:10.33,1   1:17.30,7    (41)   ¦ 

Mini-S1u   110. Rindlisbacher Marcel                62 Mönchaltorf                      1:25.36,6     26.24,7  (1044)   ¦ 

MD-S1d      22. Ringelstetter Sandra-Daniela, D-Fra 71 PSV Blau-Gelb Frankfurt          6:03.12,0   1:18.15,7   (532)   ¦ 

Mini-S3u    15. Ritz Willi                          48 Davesco-Soragno                  1:20.08,8     11.20,9  (1049)   ¦ 

Mini-S1u    51. Riva Angelo                         70 Chiasso                          1:14.19,4     15.07,5  (1053)   ¦ 

Mini-S1u    19. Riva Livio                          67 I-Rovagnate                      1:09.36,4     10.24,5  (1072)   ¦ 

Mini-S1d    24. Roemer Neria                        70 Sessa                            1:22.18,3     14.33,9  (1261)   ¦ 

MD-S1d      24. Rohner Barbara                      65 Wil                              6:44.43,5   1:59.47,2   (551)   ¦ 

Mini-S1u    88. Rohner Felix, Frauenfeld            63 hirschweg                        1:20.44,0     21.32,1  (1578)   ¦ 

MD-CPd      31. Rohrbach Regula, Zürich             74 AMT                              3:10.59,3     auf Run   (570)   ¦ 

MD-S1u     139. Rohrbacher Martin, A-Salzburg       66 RIAP SPORT TEAM BAD REICHENBAC   3:45.33,9    RLap2out   (348)   ¦ 

MD-S2u       5. Rohrer Jean-Pierre, Chardonne       56 Tri Vevey-Riviéra                4:33.11,0     21.34,3   (284)   ¦ 

Mini-S2u     3. Rohrer Jean-Pierre                  56 Chardonne                        1:03.40,8      2.06,2  (1600)   ¦ 

MD-S1d      19. Roidl Gabriele, Pratteln            69 Triclub Aarau                    5:51.56,5   1:07.00,2   (512)   ¦ 

Mini-S1u   135. Roland Michel                       70 Zollikofen                       1:45.46,7     46.34,8  (1073)   ¦ 

MD-CPd      25. Röllin Barbara, Steffisburg         74 Tri Team Steffisburg             5:59.14,2   1:36.41,0   (534)   ¦ 

Mini-S1u    21. Roman Sergio                        63 Giubiasco                        1:10.08,7     10.56,8  (1420)   ¦ 

StafDo       5. Römer Neria+Bustelli Isabella+Hegge 70 Neria+Isabella+Patrizia          5:35.47,4     56.29,8   (738)   ¦ 

Mini-S2u    36. Roncoroni Carlo                     61 CH                               1:18.09,0     16.34,4  (1425)   ¦ 

MD-CPu      33. Roos Alexander, Hütten              82 SV Wädenswil                     4:30.32,3     37.29,9    (97)   ¦ 

Mini-CPd    25. Roos Cristina, Cugnasco             74 cri&pit                          1:20.53,4     16.52,2  (1276)   ¦ 

MD-S1u     104. Rosenast René                       64 Dällikon                         5:23.45,8   1:13.02,7   (193)   ¦ 

Mini-S1u   137. Rossetti Willy                      66 Pollegio                           15.08,4    von Swim  (1339)   ¦ 

Mini-CPd    33. Rossi Loredana, Sementina           72 Azienda Mondo                    1:23.38,2     19.37,0  (1300)   ¦ 

Mini-CPu    98. Rossini Andreas                     72 Breganzona                       1:25.35,1     29.46,3  (1567)   ¦ 

Mini-S1u    97. Rotta Ivan, Gudo                    68 Soc sport Cgcf IV                1:22.37,1     23.25,2  (1410)   ¦ 

Mini-S2u    37. Rovelli Sergio                      59 Canobbio                         1:18.43,7     17.09,1  (1033)   ¦ 

MD-S1u      55. Rubi Hans Werner                    69 Brunnenthal                      4:51.26,7     40.43,6   (354)   ¦ 

MD-S1u     101. Ruch Beat                           66 Burgdorf                         5:21.34,2   1:10.51,1   (205)   ¦ 

Mini-YBu     5. Rudin Peter, Oensingen              90 Uebelhardt Tri Team Oensingen    1:08.11,2      8.28,8  (1417)   ¦ 

Mini-CPu     2. Rudolf Aron, Solothurn              86 Uebelhard  Tri Team Oensingen      56.02,7      0.13,9  (1367)   ¦ 

MD-S1u     144. Ruff Stefan                         68 Uster                            4:19.34,2    RLap2out   (169)   ¦ 

MD-S1u      79. Rumo Daniel                         71 Meggen                           5:03.18,5     52.35,4   (358)   ¦ 

Mini-CPu    27. Rupf Martin                         78 Fislisbach                       1:08.33,2     12.44,4  (1077)   ¦ 

Mini-CPu    33. Rusconi Sergio, Cavigliano          74 Società Canottieri Locarno       1:09.51,8     14.03,0  (1285)   ¦ 

Mini-S1u    50. Rusconi Stefano                     67 Cugnasco                         1:14.17,3     15.05,4  (1005)   ¦ 

Mini-CPu     1. Rutschmann Christian, Kleindietwil  85 Uebelhardt Tri Team                55.48,8       -----  (1421)   ¦ 

MD-S1u      83. Rutschmann Roland                   62 Affoltern am Albis               5:05.54,6     55.11,5   (206)   ¦ 


totale 58



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.