SIC Engadin - nach Name "T"

Nettostartzeiten für alle Breitensportkategorien
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                    Zeit    Rückstand    Stnr  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SM40        68. Tanner Bruno                        58 CH-Dagmersellen             1:13.29,99     12.17,50  (3223)  
FW40        36. Tanner Corinne                      66 CH-Niederweningen           1:34.30,94     24.45,59  (4375)  
SMT30       48. Tanner Urs, CH-Ziefen               68 Hyper-Outonstreet           1:01.52,45      9.15,85   (188)  
SW20        31. Tanya Gibson                        80 GB-London W2 3PR            1:21.12,49     18.50,83  (3193)  
SM40        51. Tarreghetta Silvio                  61 CH-Wallisellen              1:10.38,44      9.25,95  (2345)  
FM30       101. Telser Florin                       67 CH-Grabs                    1:32.33,70     25.58,42  (4376)  
FM40        19. Testorelli Adriano                  60 CH-Celerina                 1:14.40,83      8.03,15  (4468)  
FM30       126. Teuber Marc                         75 CH-Aesch BL                 1:38.33,42     31.58,14  (4377)  
SMTI        18. Thalmann Peter, CH-Bauma            82 World Inlinecenter Model      52.27,64      1.13,93    (45)  
SWT30       10. Theiler Sibylle, CH-Thalwil         62 Speed Women Hyper-Outonst   1:13.14,05     11.42,68  (1129)  
SM50        67. Thomann Hans                        50 CH-Märwil                   1:19.12,59     15.39,67  (3194)  
SMT45       21. Thomann René, CH-Egolzwil           61 Inline-Team LLV Flüss       1:15.44,63     19.38,21   (260)  
SMT45        6. Thomet Roger, CH-Magden             45 Hyper-Outonstreet           1:00.56,01      4.49,59   (189)  
SM50        19. Thür Erwin                          50 CH-St. Gallen               1:09.38,25      6.05,33  (2357)  
SWT20       11. Thüring Lea, CH-Ettingen            82 speed-inliner-basilisk /x   1:03.22,11      5.22,01  (1102)  
FM40       123. Thüring Markus                      58 CH-Reinach BL               1:32.02,37     25.24,69  (4378)  
SWT20       12. Thüring Petra, CH-Ettingen          82 speed-inliner-basilisk /x   1:03.22,40      5.22,30  (1103)  
SMT45        1. Thürlemann Beat, CH-Waldkirch       61 Inline St. Gallen Speed       56.06,42        -----   (134)  
SW20         9. Thurnherr Tina                      79 CH-Au SG                    1:14.03,33     11.41,67  (2328)  
SMTI        32. Timmermann Karlo, NL-Staphorst      86 Timmermann Powerslide         52.35,45      1.21,74    (70)  
FW30        67. Tinguely Chantal                    69 CH-Feldmeilen               1:35.49,00     28.52,46  (4379)  
SM40        21. Titze Andreas                       65 Tettnang                    1:06.41,62      5.29,13  (2255)  
SMTI        55. Tobon Juan, COL-Cali                85 Rollerblade World             55.03,88      3.50,17    (60)  
FM30       123. Toschini Samuele                    67 CH-Zürich                   1:37.29,59     30.54,31  (4380)  
SM40       119. Travaglini Marco                    63 CH-Binningen                1:21.26,57     20.14,08  (2257)  
FM30        11. Tremp Eric                          69 CH-Kloten                   1:14.39,80      8.04,52  (4484)  
SM50        46. Tresch Anton                        51 CH-Netstal                  1:15.09,15     11.36,23  (2258)  
SW30         8. Trinkler Sandra                     73 CH-Flerden                  1:12.20,86      5.33,15  (3195)  
FM30        93. Tschachtli Manfred                  72 CH-Kerzers                  1:31.28,77     24.53,49  (5242)  
FW30        80. Tschachtli Mirjam                   73 CH-Kerzers                  1:39.49,67     32.53,13  (5243)  
JW          14. Tscharner Belinda                   94 CH-Walenstadt                 28.42,69      6.12,04  (6074)  
FM40        54. Tschopp Jakob                       65 CH-Mauensee                 1:22.23,18     15.45,50  (4381)  
SM50        26. Tschurr Thomas                      53 CH-Sils im Domleschg        1:10.55,48      7.22,56  (2259)  
SM20         7. Tuerk Matthias                      77 Grainau                     1:05.27,76      3.19,53  (3196)  
SWTI         4. Turchiarelli Giovanna, I-Italy      ?? Alessi Powerslide             57.58,26      0.00,19  (1004)  

Total 35



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.