SIC Engadin - nach Name "O"

Nettostartzeiten für alle Breitensportkategorien
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                    Zeit    Rückstand    Stnr  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SW20        17. Oberdorfer Andrea                   81 Oberkochen                  1:16.50,04     14.28,38  (3138)  
FMT20        5. Oberholzer Erich, CH-Gommiswald     87 Salomon Devo                1:00.15,65      0.00,43   (583)  
FM40       153. Oberhuber Bernhard                  66 Inzell                      1:45.34,43     38.56,75  (5175)  
FM40        11. Oberli Roland                       60 CH-Emmetten                 1:13.56,20      7.18,52  (4260)  
FM20        59. Ochsner Benjamin                    80 CH-Zollikon                 1:27.54,90     21.11,88  (5176)  
FM30        76. Ochsner Thomy                       76 CH-Zollikon                 1:27.55,06     21.19,78  (5177)  
FW40         4. Odermatt Doris                      61 CH-Oberägeri                1:16.47,58      7.02,23  (4261)  
FM40        24. Odermatt Guido                      59 CH-Oberägeri                1:16.47,53     10.09,85  (4262)  
SW20        18. Odermatt Petra                      80 CH-Grosswangen              1:17.56,28     15.34,62  (2184)  
SMT45        4. Odermatt Ueli, CH-Wiesendangen      61 Team Hyper Eagles             59.12,70      3.06,28   (206)  
SW30        11. Oeschger Franziska                  72 CH-Muhen                    1:14.54,05      8.06,34  (3139)  
SM30        67. Oeschger Peter                      70 CH-Muhen                    1:14.52,83     13.39,52  (3140)  
FW20        25. Oetiker Tanja                       79 CH-Samedan                  1:23.33,61     10.42,42  (4263)  
FM20        10. Ogi Stefan, CH-Kandersteg           77 Speedy's Bern               1:13.18,81      6.35,79  (4264)  
SMTI        56. Olshevski Alexander, RUS-Russia     83 Varanus                       55.48,03      4.34,32    (73)  
SMT20        7. Oltmer Björn                        79 München                       56.05,48      3.38,69   (409)  
SMT30        6. Oltmer Thorsten, Berlin             76 Creative-Rollerblade Germ     56.07,05      3.30,45   (436)  
SM30         9. Opprecht Martin                     70 CH-Kümmertshausen           1:04.32,93      3.19,62  (2185)  
SMT30       30. Ortlieb Jörg, CH-Wallisellen        66 Powerslide World Inlinece   1:00.54,50      8.17,90   (158)  
FM30        37. Osman Hain                          73 CH-Konolfingen              1:20.47,11     14.11,83  (5178)  
FM30         6. Ott Achim                           72 CH-Zizers                   1:12.36,64      6.01,36  (4265)  
SM20        23. Ott Andri                           87 CH-Samedan                  1:09.21,08      7.12,85  (2186)  
SM40        10. Ott Thomas                          62 CH-Adliswil                 1:04.06,65      2.54,16  (2187)  
FM30        20. Ottiger Peter                       67 CH-Cham                     1:16.06,61      9.31,33  (4483)  
JMTS         3. Oudhini Yannis, CH-Pratteln         90 Athleticum Rollerblade Te     20.22,77      0.14,28  (6054)  

Total 25



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.