Hellebardenlauf 2006 - nach Name "B"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr    Ø/km
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LMHK        33. Bachmann Diego                      83 Sursee                      1:10.06,9     19.26,3  (1273)    4.21
1km/JKD     57. Bachmann Joel, Sempach Stadt        97 STV Sempach                    4.47,4      1.13,4  (2016)    4.47
LMS2        93. Bachmann Josef, Sempach Stadt       66 STV Sempach                 1:14.59,8     19.04,1    (41)    4.39
1km/JMB      6. Bachmann Lisa, Sempach Station      92 TSV Rothenburg                 3.54,2      0.18,9  (2475)    3.54
LF3         32. Bachmann Marianne                   62 Horw                        1:28.51,8     25.19,6   (363)    5.31
LMS1        49. Bachmann Martin, Beromünster        68 LR Beromünster              1:12.41,8     15.59,2  (1106)    4.30
1km/JKD     30. Bachmann Martin, Sempach Stadt      97 LR STV Sempach Jugend          4.25,7      0.51,7  (2017)    4.25
600m/JM     44. Bachmann Ramona, Sempach Stadt      99 STV Sempach Jugend             3.08,6      0.47,7  (2352)    5.14
1km/JMD     16. Bachmann Sandra, Sempach Stadt      96 LR STV Sempach Jugend          4.31,5      0.41,5  (2018)    4.31
600m/K      36. Bachmann Stefan                     01 Sempach                        4.12,9      1.18,1  (2438)    7.01
LMS2       188. Bader Markus                        60 Reigoldswil                 1:25.01,1     29.05,4    (42)    5.16
KF2        ---  Bader Renate, Bremgarten AG         70 LR Wohlen                     27.26,7       -----   (354)    4.43
LF2         30. Balzereit Bohnenblust Annett        70 Horgen                      1:32.29,4     26.42,8   (358)    5.44
600m/JK     39. Balzereit Lenard, Sempach Stadt     99 STV Sempach                    2.55,3      0.45,6  (2019)    4.52
LMS2       113. Bammert Alois                       59 Ballwil                     1:16.50,8     20.55,1   (908)    4.46
1km/JMD     20. Barmettler Delia, Buochs            97 LA Nidwalden                   4.35,1      0.45,1  (2565)    4.35
LMS2       203. Barmettler Otto                     61 Rothenburg                  1:26.39,4     30.43,7    (43)    5.22
1km/JKB     28. Bättig Flavio, Schenkon             93 Schule Schenkon                4.04,4      0.55,8  (2020)    4.04
LMS2       169. Bättig Pius                         59 Neuenkirch                  1:23.02,5     27.06,8  (1276)    5.09
LFJ          4. Bättig Rahel, Neuenkirch            88 Tri Club Sursee             1:38.22,0     12.32,6   (286)    6.06
600m/JM      1. Bauhofer Chantal, Sempach Stadt     98 LR STV Sempach Jugend          2.20,9       -----  (2021)    3.54
1km/JKC     31. Bauhofer Marc                       95 Sempach Stadt                  4.19,4      0.58,2  (2022)    4.19
LF2         47. Baumann Corinne                     67 Buchs AG                    1:58.35,3     52.48,7   (118)    7.21
LMS3        30. Baumann Heinz                       52 Mettmenstetten              1:15.17,6     12.20,4   (856)    4.40
1km/JMD     19. Baumann Lea                         96 Sempach Stadt                  4.34,4      0.44,4  (2023)    4.34
1km/JMC      9. Baumann Michèle, Unterägeri         95 LA Unterägeri                  4.14,0      0.33,2  (2353)    4.14
1km/JKB      8. Baumann Raphael, Unterägeri         92 LA Unterägeri                  3.31,2      0.22,6  (2354)    3.31
LF3         44. Baumeler Helen, Wohlen AG           59 LR Wohlen                   1:36.42,7     33.10,5   (313)    6.00
LF2          8. Baumgartner Isabel                  68 Kriens                      1:16.38,5     10.51,9   (370)    4.45
LMS2         5. Bayo Kebba                          60 Emmenbrücke                   59.56,6      4.00,9    (15)    3.43
LMS3        13. Bedon Gianni, Allschwil             54 TRI VC Allschwil            1:08.15,3      5.18,1  (1033)    4.14
KMS2       ---  Beer Ueli                           57 Fahrwangen                    30.38,9      8.01,6  (1279)    5.17
LMS2       106. Beer Werner                         58 Niederhasli                 1:16.12,2     20.16,5  (1098)    4.43
KMS3       ---  Bender André-Marcel, Fully          49 Les Trotteurs                 34.45,2     11.04,0    (44)    5.59
KMS3       ---  Berchtold Erwin                     53 Reiden                        29.15,6      5.34,4  (1144)    5.02
KMHK       ---  Berchtold Thomas                    79 Reiden                        29.49,9      8.09,0  (1109)    5.08
LMS2       150. Bergamin Roland                     61 Brunnen                     1:20.46,1     24.50,4    (45)    5.01
5.8k/JKA    15. Berli Manuel                        92 Rain                          26.49,2      4.02,4  (2543)    4.37
LMS3        50. Bernet Walti                        48 Zürich                      1:21.01,8     18.04,6  (1074)    5.01
1km/JMD     49. Bernhard Nadine, Schenkon           97 Schule Schenkon                5.09,7      1.19,7  (2026)    5.09
600m/JM     23. Bernhard Ramona, Schenkon           99 Schule Schenkon                2.52,7      0.31,8  (2027)    4.47
KF4        ---  Bersier Yvonne                      53 Sarn                          30.38,0       -----   (120)    5.16
KMS5       ---  Berthoud Marcel                     45 Greifensee                    34.44,3      8.13,3    (46)    5.59
LMS1        92. Bertsch Thomas                      71 Meggen                      1:24.23,7     27.41,1  (1077)    5.14
1km/JKC     42. Bertuchoz Gaëtan, Fully             95 Les Trotteurs                  4.35,4      1.14,2  (2028)    4.35
LMS2        36. Bertuchoz Urbain, Fully             66 Les Trotteurs               1:08.10,3     12.14,6    (47)    4.14
LMS2        14. Betschart Hugo                      62 Muotathal                   1:02.54,9      6.59,2    (48)    3.54
LMS2       231. Betschart René                      60 Rotkreuz                    1:30.39,7     34.44,0    (49)    5.37
LF1         43. Betschart Veronika, Arth            82 Borba Luzern                1:43.30,7     44.05,4   (339)    6.25
LF3         69. Beuret Monika                       66 Aarau                       1:58.41,4     55.09,2   (121)    7.22
LMS2       212. Bezuidenhout Stefaan                64 Luzern                      1:27.20,1     31.24,4    (50)    5.25
LMS2       120. Bickel Stephan                      62 Pieterlen                   1:17.22,0     21.26,3  (1085)    4.48
1km/JMD     59. Bienz Larissa, Schenkon             97 Schule Tann                    5.46,7      1.56,7  (2029)    5.46
LMS2       245. Bieri Daniel                        66 Malters                     1:34.16,7     38.21,0   (857)    5.51
LMHK        30. Bieri Kay                           76 Bern                        1:09.15,4     18.34,8    (51)    4.18
LF3         57. Binder Myriam                       61 Meggen                      1:43.25,5     39.53,3   (344)    6.25
LF3         68. Binzegger Doris                     60 Baar                        1:58.27,0     54.54,8   (347)    7.21
LMHK        57. Binzegger Philipp                   75 Affoltern am Albis          1:16.29,9     25.49,3  (1156)    4.45
600m/M       5. Birrer Alina                        01 Menznau                        3.04,9      0.25,9  (2512)    5.08
KF2        ---  Birrer Judith                       68 St. Erhard                    33.57,7      6.31,0   (252)    5.51
600m/JM      3. Birrer Nadine, Menznau              98 KTV Grosswangen                2.22,1      0.01,2  (2355)    3.56
600m/K      29. Birrer Raphael                      01 Sempach                        3.46,9      0.52,1  (2455)    6.18
KF2        ---  Bischof Bianka                      68 Fahrweid                      36.21,5      8.54,8   (122)    6.16
KMS3       ---  Bissig Hans                         52 Cham                          24.04,8      0.23,6    (55)    4.09
LF3          4. Bitzi Rebecca, Emmenbrücke          63 LR Mauritius                1:12.43,3      9.11,1   (123)    4.31
LMHK         7. Blättler Beat, Bonstetten           76 LAC TV Unterstrass            55.40,8      5.00,2  (1097)    3.27
1km/JMD     57. Blum Gina, Schenkon                 96 Schule Tann                    5.24,6      1.34,6  (2030)    5.24
LMHK        17. Blum Markus, Beromünster            75 LR Beromünster              1:05.50,5     15.09,9    (57)    4.05
LMS2       219. Blum Toni, Melchnau                 59 MR Altbüron                 1:28.06,9     32.11,2  (1204)    5.28
LMS4        26. Blum Vinzenz                        40 Emmenbrücke                 1:27.05,2     19.04,5    (58)    5.24
LF2         46. Blumenstein-Erbe Tanja, D-Melsungen 73 B. Braun Laufteam           1:51.20,7     45.34,1   (124)    6.54
LMS1       118. Bohnenblust Clemens                 69 Horgen                      1:37.49,8     41.07,2  (1055)    6.04
600m/JM     27. Bohnenblust Lara                    98 Horgen                         2.55,4      0.34,5  (2569)    4.52
600m/K      17. Bohnenblust Nils                    00 Horgen                         3.28,9      0.34,1  (2568)    5.48
1km/JMD     63. Bohnenblust Ronja                   97 Horgen                         8.03,1      4.13,1  (2567)    8.03
600m/M      30. Boischa Gioana                      ?? Sempach                        4.59,7      2.20,7  (2434)    8.19
LF2          3. Bolfing Petra                       70 Luzern                      1:08.22,2      2.35,6   (372)    4.14
600m/JK      6. Bolliger Luca, Sempach              98 LR STV Sempach Jugend          2.22,9      0.13,2  (2356)    3.58
KMS1       ---  Bolzern  Thomas                     72 Beromünster                   30.24,3      6.28,3    (59)    5.14
LF3         64. Boog Madeleine                      65 Sempach Station             1:50.56,1     47.23,9   (253)    6.53
600m/JM     36. Boog Viviane                        99 Sempach Station                3.02,2      0.41,3  (2357)    5.03
KMHK       ---  Bossardt Pirmin                     74 Sempach                       24.47,3      3.06,4  (1014)    4.16
600m/JM     15. Bossart Debora, Schenkon            98 Schule Tann                    2.44,1      0.23,2  (2031)    4.33
600m/JM     48. Bossart Melissa, Schenkon           99 Schule Tann                    3.11,3      0.50,4  (2032)    5.18
LMS3       104. Bosshardt Daniel                    51 Adligenswil                 1:35.37,6     32.40,4  (1032)    5.56
LMS1        35. Bossi Reto                          69 Bürglen UR                  1:10.42,1     13.59,5   (984)    4.23
LF1         41. Bracher Michelle                    78 Bargen BE                   1:40.36,5     41.11,2   (309)    6.14
1km/JKD     72. Bralig Nico                         96 Liestal                        5.29,4      1.55,4  (2524)    5.29
600m/M      17. Bralig Tamina                       00 Liestal                        3.48,1      1.09,1  (2523)    6.20
600m/JM     29. Bralig Tatjana                      98 Liestal                        2.56,7      0.35,8  (2522)    4.54
LMS2       233. Braun Alfred                        63 Cham                        1:31.41,8     35.46,1   (835)    5.41
LF2         41. Brechbühl Anita                     73 Neuenkirch                  1:39.59,5     34.12,9   (328)    6.12
LF3         61. Breining Christine                  62 Zürich                      1:47.08,5     43.36,3   (246)    6.39
LF2         17. Brescancin Patrizia                 67 Küttigen                    1:24.05,1     18.18,5   (247)    5.13
LMS4         9. Broch Josef, Ballwil                44 WSG Schwyz                  1:14.14,8      6.14,1    (60)    4.36
600m/K      24. Broger Aaron                        01 Sempach                        3.40,6      0.45,8  (2548)    6.07
600m/JK     27. Broger Elias, Sempach               98 STV Sempach / Jugend           2.43,3      0.33,6  (2547)    4.32
LMS1       115. Broger Patrick                      67 Sempach Stadt               1:35.11,4     38.28,8    (61)    5.54
LF2          6. Brua Micheline                      71 Lengnau BE                  1:12.23,2      6.36,6   (126)    4.29
LMS1       110. Bruehlmann Kurt                     71 Emmenbrücke                 1:31.36,7     34.54,1   (859)    5.41
LF3         63. Brügger Therese, Beatenberg         66 SP Camignolo                1:47.48,8     44.16,6   (254)    6.41
LMS2       273. Brügger Valentin, Sursee            66 Gschmorrige Geugguseer      1:50.56,7     55.01,0    (62)    6.53
600m/K      12. Brun Nils                           00 Sempach                        3.21,6      0.26,8  (2496)    5.36
1km/JMD      4. Brun Samira, Grosswangen            96 KTV Grosswangen                4.03,7      0.13,7  (2358)    4.03
1km/JKD     42. Brun Saverio, Grosswangen           ?? KTV Grosswangen                4.36,5      1.02,5  (2359)    4.36
1km/JKD     16. Brun Timo                           96 Sempach Stadt                  4.13,4      0.39,4  (2033)    4.13
1km/JKC     26. Brun Yannick                        95 Sempach Stadt                  4.12,0      0.50,8  (2034)    4.12
LMS2        39. Bründler René, Luzern               62 B. Braun Laufteam           1:08.24,1     12.28,4    (64)    4.14
LF4         11. Brunner Christine                   56 Luzern                      1:31.02,1     17.18,8   (228)    5.39
LMS2        81. Brunner Cornelius                   65 Sempach Stadt               1:13.52,1     17.56,4   (860)    4.35
600m/K      31. Brunner Dario                       01 Sempach                        3.48,6      0.53,8  (2360)    6.21
600m/JK     32. Brunner Dave, Sempach Stadt         99 Tennis Club Sempach            2.50,7      0.41,0  (2463)    4.44
LMS2       252. Brunner Hans                        58 Neuenkirch                  1:37.18,2     41.22,5    (65)    6.02
600m/M      14. Brunner Indra                       00 Sempach                        3.36,2      0.57,2  (2435)    6.00
LMHK        26. Brunner Marcel                      79 Ebikon                      1:08.14,3     17.33,7    (66)    4.14
1km/JMD     47. Brunner Melanie                     96 Neuenkirch                     5.06,7      1.16,7  (2035)    5.06
600m/JM     38. Brunner Michelle                    98 Neuenkirch                     3.03,3      0.42,4  (2036)    5.05
600m/K      26. Brunner Patrick                     00 Sempach                        3.41,8      0.47,0  (2493)    6.09
LMHK        35. Brunner Roger                       86 Emmen                       1:10.47,5     20.06,9  (1176)    4.23
LMS2        62. Brunner Werner                      60 Aarau                       1:11.46,7     15.51,0   (861)    4.27
LMS1        27. Brütsch Andreas                     69 Basel                       1:09.11,5     12.28,9   (862)    4.17
LMS2        57. Bucheli Damian, Hildisrieden        65 STADI Bike Träff            1:11.31,6     15.35,9   (836)    4.26
LMHK        43. Bucheli Guido                       80 Hellbühl                    1:12.21,8     21.41,2    (67)    4.29
LMHK        66. Bucheli Markus                      84 Bern                        1:20.33,5     29.52,9   (926)    5.00
LMHK        27. Bucheli Michael                     75 Luzern                      1:08.16,8     17.36,2    (68)    4.14
LMS3       101. Bucheli Peter, Eschenbach LU        55 ESV Eschenbach              1:34.27,4     31.30,2    (69)    5.52
LMS2        24. Bucher Alois                        62 Inwil                       1:06.12,3     10.16,6    (71)    4.06
LMS1       120. Bucher Armin                        67 Nottwil                     1:40.30,0     43.47,4  (1081)    6.14
5.8k/JMA    13. Bucher Barbara                      92 Rain                          30.10,2      7.16,7  (2488)    5.12
LMS2       259. Bucher Eugen, Emmenbrücke           58 B. Braun Laufteam           1:40.04,9     44.09,2    (72)    6.12
LMS2        37. Bucher Franz, Rain                  57 B. Braun Laufteam           1:08.11,1     12.15,4    (73)    4.14
LMS2       182. Bucher Hanspeter, Malters           60 KTV Malters                 1:24.30,3     28.34,6    (74)    5.14
LF2         27. Bucher Irène                        69 Urdorf                      1:31.06,9     25.20,3   (360)    5.39
LMS3        33. Bucher Klaus                        49 Luzern                      1:16.20,4     13.23,2  (1122)    4.44
LMS2       183. Bucher Markus                       58 Schenkon                    1:24.44,2     28.48,5    (75)    5.15
1km/JKC     41. Bucher Martin, Schenkon             95 Schule Schenkon                4.34,1      1.12,9  (2037)    4.34
1km/JMB     19. Bucher Nadja, Grosswangen           92 KTV Grosswangen                4.22,4      0.47,1  (2361)    4.22
KF1        ---  Bucher Nicole                       77 Emmen                         36.14,4     11.38,3   (127)    6.14
LMHK        44. Bucher Peter                        78 Basel                       1:13.06,5     22.25,9   (959)    4.32
LF3          8. Bucher Rita, Bremgarten AG          60 LR Wohlen                   1:15.51,9     12.19,7   (279)    4.42
LMS2       271. Bucher Roland                       61 Eich                        1:47.37,6     51.41,9   (964)    6.41
1km/JKC     20. Bucher Simon, Grosswangen           95 KTV Grosswangen                4.06,9      0.45,7  (2362)    4.06
600m/JK     36. Bucher Tobias                       98 Sempach Stadt                  2.53,2      0.43,5  (2039)    4.48
LMS2        29. Bucher Valentin                     63 Ruswil                      1:06.34,0     10.38,3    (76)    4.08
LMS4        33. Bucher Werner                       41 Luzern                      1:30.07,9     22.07,2    (77)    5.35
LMS1       108. Bucher Xaver, Sempach Station       71 LT Sempach                  1:31.18,9     34.36,3  (1051)    5.40
LF1         27. Buchmann Karin                      77 Sempach Stadt               1:28.52,6     29.27,3   (341)    5.31
LMS2        71. Buchmayer Jörg, Niederbuchsiten     58 LSG Olten                   1:12.55,6     16.59,9  (1199)    4.31
LMS2       132. Bühler D.J. Wale                    58 Dulliken                    1:18.36,2     22.40,5   (863)    4.52
KMS2       ---  Bühler Fredy                        60 Bürglen OW                    26.43,8      4.06,5    (80)    4.36
LMS2        76. Bühler Helmut, Ruswil               66 Fit- und Lauftreff Ruswil   1:13.11,9     17.16,2  (1155)    4.32
600m/JK     31. Bühler Jan                          99 Sempach Stadt                  2.50,0      0.40,3  (2040)    4.43
1km/JMC     26. Bühler Judith                       94 Sempach Station                4.38,6      0.57,8  (2041)    4.38
1km/JKC     29. Bühler Luca                         95 Sempach Stadt                  4.16,0      0.54,8  (2043)    4.16
600m/K      14. Bühler Luca                         01 Sempach                        3.23,8      0.29,0  (2042)    5.39
600m/JK     16. Bühler Marco                        98 Sempach                        2.32,8      0.23,1  (2044)    4.14
5.8k/JKA    12. Bühler Pascal                       94 Bürglen OW                    25.59,6      3.12,8  (2046)    4.28
600m/K      11. Bühler Pascal                       00 Sempach                        3.17,8      0.23,0  (2045)    5.29
1km/JMD     50. Bühler Sarah, Sempach Stadt         97 STV Sempach                    5.10,9      1.20,9  (2551)    5.10
1km/JKD     51. Bühler Simon                        96 Sempach Station                4.44,0      1.10,0  (2047)    4.44
1km/JKB     22. Bühler Stefan, Sempach Stadt        93 STV Sempach                    3.56,8      0.48,2  (2363)    3.56
LMHK        88. Bühlmann Cyrill, Sempach Stadt      82 SV Volley Sempach           1:30.48,3     40.07,7   (960)    5.38
LMS4        15. Bühlmann Hans                       43 Bonstetten                  1:22.04,2     14.03,5    (81)    5.05
LMHK        92. Bühlmann Markus                     78 Sempach Stadt               1:36.19,3     45.38,7    (82)    5.58
KMS3       ---  Bühlmann Markus, Nottwil            50 Schule Neudorf                26.48,0      3.06,8  (1108)    4.37
KF1        ---  Bühlmann Sabine, Birsfelden         79 TSV Oberkirch                 25.00,0      0.23,9   (304)    4.18
LMS2       190. Bühlmann Walter                     66 Hochdorf                    1:25.24,2     29.28,5    (83)    5.18
600m/JM     50. Buholzer Jasmin                     99 Sempach Stadt                  3.14,6      0.53,7  (2364)    5.24
1km/JKC     48. Buholzer Jonas                      94 Sempach Stadt                  4.42,0      1.20,8  (2365)    4.42
1km/JMD     56. Buholzer Sina, Sempach Stadt        97 STV Sempach                    5.23,5      1.33,5  (2366)    5.23
LMS3       106. Bulban Jerena                       53 Ebikon                      1:37.00,7     34.03,5   (973)    6.01
LMS2       227. Bumann Thomas, Eschenbach LU        66 B. Braun Laufteam           1:29.49,9     33.54,2    (84)    5.34
LF1          7. Bünter Manuela                      76 Kriens                      1:14.45,8     15.20,5   (128)    4.38
LMS2       103. Buob Beat, Malters                  66 Fit- und Lauftreff Sempac   1:15.55,5     19.59,8    (85)    4.42
LF3          5. Burch Beatrice                      65 Buchrain                    1:14.56,6     11.24,4   (129)    4.39
LMS2       172. Burch Markus                        61 Buchrain                    1:23.31,5     27.35,8    (86)    5.11
LMS4         6. Burger August                       45 Sempach Station             1:12.32,9      4.32,2    (23)    4.30
KF1        ---  Bürgisser Nathalie                  75 Sempach                       39.28,5     14.52,4   (130)    6.48
LMS2       262. Bürgler Stefan                      63 Baar                        1:42.21,6     46.25,9   (977)    6.21
KF3        ---  Buri Aye-Marie, Fully               61 trotteurs                     43.15,1     16.08,5   (361)    7.27
1km/JKB     18. Buri Jerérnie, Fully                93 Trotteurs                      3.50,4      0.41,8  (2582)    3.50
1km/JMB     21. Buri Laura                          92 Fully                          4.25,0      0.49,7  (2581)    4.25
1km/JKC     39. Buri Simon                          95 Fully                          4.30,5      1.09,3  (2580)    4.30
LMS2        97. Burkart Detlev, Sempach Stadt       57 Triathlon Club Sursee       1:15.26,2     19.30,5   (946)    4.41
LMS3         1. Burkart Stefan                      50 Stansstad                   1:02.57,2       -----   (971)    3.54
1km/JKC     25. Burkhardt Michael                   94 Affoltern am Albis             4.11,3      0.50,1  (2048)    4.11
1km/JMD     31. Burkhardt Nadja                     96 Affoltern am Albis             4.48,0      0.58,0  (2049)    4.48
LMS2        64. Burri Alfred                        57 Rothenburg                  1:11.59,4     16.03,7    (89)    4.28
1km/JKC     52. Burri Bjoern, Rothenburg            95 Läuferfreunde Rothenburg    2:16.53,6   2:13.32,4  (2444)   16.53
5.8k/JMA    20. Burri Daniela                       92 Rain                          31.45,8      8.52,3  (2598)    5.28
5.8k/JKA     3. Burri Lars, Rothenburg              93 Läuferfreunde Rothenburg      23.42,5      0.55,7  (2445)    4.05
1km/JMB      3. Burri Livia, Rickenbach LU          92 LR Beromünster                 3.43,0      0.07,7  (2479)    3.43
5.8k/JMA     3. Burri Maria, Rickenbach LU          91 LR Beromünster                25.44,9      2.51,4   (291)    4.26
5.8k/JKA    11. Burri Sven, Rothenburg              90 Läuferfreunde Rothenburg      25.55,9      3.09,1  (1006)    4.28
LMS2       187. Bussell Dionne-G, Fürigen           59 B. Braun Laufteam           1:24.55,8     29.00,1    (91)    5.16
LMS3        37. Bütikofer Jürg                      52 Bubendorf                   1:17.17,1     14.19,9    (92)    4.48
LF4          5. Bütikofer Regina                    56 Bubendorf                   1:16.40,5      2.57,2   (131)    4.45
LMS2       223. Bütler Bernhard                     57 Kriens                      1:28.28,0     32.32,3    (93)    5.29
1km/JMC     10. Büttiker Lara, Pfaffnau             95 LR Gettnau                     4.16,1      0.35,3  (2051)    4.16

Total 199



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.