2. Lenzburger Geländelauf - nach Name "G"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F50          1. Gajic Stefica, Eggenwil             48 LR Wohlen                     40.47,2       -----   (893)  
M60          4. Galati Francesco                    44 Zürich                        40.34,3      1.23,3   (698)  
F30         11. Garcia Sonia                        73 Egliswil                      53.38,0     14.07,6   (883)  
F30          6. Gassmann Tanja, Sempach             74 Seeland Sempach               43.37,2      4.06,8   (894)  
F40          7. Gautschi Franziska                  62 Reinach AG                    48.21,7      8.10,2   (801)  
F40         14. Gerber Hedi                         61 Lupfig                        54.22,6     14.11,1   (817)  
FAM         25. Giachino Alicia, Möriken AG         63 Giachino                       3.49,7      0.48,6  (1051)  
SBF         10. Giachino Cynthia                    96 Möriken AG                     9.48,3      1.38,8   (577)  
FAM         26. Giachino Stephan, Möriken AG        63 Giachino                       3.50,0      0.48,9  (1050)  
SAF          3. Giger Céline                        93 Ebikon                         8.06,3      0.09,1   (835)  
F40          3. Giger Marlis                        59 Ebikon                        44.00,8      3.49,3   (836)  
JMA          3. Giger Pascal                        90 Ebikon                         7.04,9      0.03,3   (568)  
Piccola      6. Gisler Jessica                      ?? Tägerig                        6.26,7      3.04,7   (103)  
SCM          4. Gisler Joël                         98 Lenzburg                       3.22,8      0.07,5   (400)  
SBM          7. Gisler Marc                         95 Lenzburg                       8.41,6      1.10,6   (527)  
JOGM         6. Gisler Marcel                       63 Tägerig                       22.19,7      4.48,4   (588)  
M50          6. Gloor André, Leutwil                55 Döbeli R-Team                 39.57,1      2.52,1   (702)  
Piccola      2. Gmür Lena                           99 Schöftland                     3.37,4      0.15,4   (100)  
Piccola      3. Gmür Nora                           01 Schöftland                     3.40,4      0.18,4   (101)  
F40          1. Graber Martha                       61 Bottenwil                     40.11,5       -----   (802)  
M30         16. Graf Mario                          71 Winterthur                    41.37,2      7.15,3   (644)  
M60         11. Gremaud Gerald, Le Jordil           39 Carc Romont FR              1:00.49,1     21.38,1   (700)  
F50          2. Gremaud Lise, Le Jordil             49 CARC Romont                   46.39,2      5.52,0   (896)  
JMB          4. Grillo Jonas, Gebenstorf            92 LG Horn                        7.21,4      0.29,5   (625)  
M40         39. Gurzeler Valentin, Villmergen       65 LR Wohlen                     45.40,5      9.02,5   (650)  
SAM          7. Güttinger Tim                       ?? Egliswil                       7.50,4      0.53,6   (554)  
M60          8. Gysin Kurt                          36 Wohlen AG                     50.41,9     11.30,9   (706)  

Total 27



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.