2. Lenzburger Geländelauf - nach Name "B"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M30          3. Bachmann Peter, Hochdorf            74 LT- Hochdorf                  36.10,5      1.48,6   (653)  
M50         23. Bader Werner                        55 Boniswil                      49.58,2     12.53,2   (703)  
M40         44. Baier Daniel                        62 Dintikon                      47.14,2     10.36,2   (675)  
M40         26. Bammert Alois                       59 Ballwil                       44.12,1      7.34,1   (514)  
M30         10. Barone Adriano, Hendschiken         72 Rene`s Veloshop Holderban     39.42,8      5.20,9   (570)  
Piccolo      7. Basler Adrian                       99 Staffelbach                    4.01,5      0.38,8   (208)  
SAF         10. Basler Lara                         94 Staffelbach                   11.51,0      3.53,8   (870)  
SAM         14. Basler Manuel                       93 Staffelbach                   10.58,2      4.01,4   (620)  
JOGM         9. Basler Roland                       69 Staffelbach                   22.32,0      5.00,7   (619)  
FAM         67. Bättig Franz, Schongau              45 Gömper                         5.35,6      2.34,5  (1045)  
F50          3. Baumann Eva                         53 Lenzburg                      50.19,5      9.32,3   (840)  
F40          8. Baumeler Helen, Wohlen AG           59 LR Wohlen                     49.52,7      9.41,2   (898)  
M40         54. Beer Ueli                           57 Fahrwangen                    50.57,5     14.19,5   (526)  
M30          2. Berger Emil, Wiedlisbach            67 LG Niederbipp                 35.37,0      1.15,1   (664)  
M50         11. Bertschi Silvio                     51 Pfeffikon LU                  41.57,8      4.52,8   (689)  
F30         13. Besel Monika                        67 Möriken AG                    57.16,2     17.45,8   (844)  
WAK        ---  Beutler Hans, Zürich                50 SLVS                        1:17.39,2     10.19,9    (19)  
M50         18. Bieri Markus                        52 Biberist                      46.21,8      9.16,8   (668)  
SCM          5. Bieri Roman, Hilfikon               97 TV Büttikon                    3.26,6      0.11,3   (404)  
SCF          3. Birrer Nadine                       98 Menznau                        3.14,5      0.14,3   (306)  
FAM         72. Blum Christoph, Sarmenstorf         04 Bluemli                        6.32,3      3.31,2  (1052)  
FAM         73. Blum Irene, Sarmenstorf             74 Bluemli                        6.32,8      3.31,7  (1054)  
M30          8. Blum Markus, Beromünster            75 LR Beromünster                39.31,8      5.09,9   (553)  
FAM         71. Blum Robin, Sarmenstorf             99 Bluemli                        6.31,1      3.30,0  (1053)  
FAM         74. Blum Thomas, Sarmenstorf            70 Bluemli                        6.33,4      3.32,3  (1055)  
SBF         12. Blumer Michelle                     95 Seengen                       11.38,8      3.29,3   (857)  
M50         19. Blunschi Xaver                      53 Berikon                       47.51,2     10.46,2   (676)  
JMA          8. Boesch Silvan, Müswangen            90 STV Hitzkirch                  8.39,6      1.38,0   (606)  
F40         13. Borsatti Luciana                    59 Zürich                        54.09,3     13.57,8   (847)  
JFB          2. Bosch Tanja, Müswangen              91 STV Hitzkirch                  7.59,6      0.18,5   (859)  
WAK        ---  Brandenburg Walter, Seengen         46 SAL Lugano                  1:07.19,3       -----    (20)  
F50          7. Brändle Rosmarie, Othmarsingen      52 FTV Othmarsingen            1:05.27,0     24.39,8   (872)  
M30          4. Braunschweiger Max                  75 Däniken SO                    36.23,8      2.01,9   (681)  
F30          4. Brua Micheline                      71 Lengnau BE                    42.22,5      2.52,1   (879)  
M50         24. Brun Josef, Frenkendorf             52 FC Frenkendorf                51.49,6     14.44,6   (636)  
M40         46. Brunner Amon                        64 Hofstetten ZH                 47.45,5     11.07,5   (866)  
SBF          8. Bucher Ramona                       96 Inwil                          9.26,1      1.16,6   (833)  
F40          4. Bucher Rita, Bremgarten AG          60 LR Wohlen                     44.35,7      4.24,2   (827)  
F60          1. Büchli Julia, Stilli                45 LR Wohlen                     53.18,3       -----   (884)  
M20          9. Bühler Andreas, Küttigen            90 BTV Aarau                     39.12,3      8.10,4   (715)  
SAM          1. Bühler Kevin, Rüfenach AG           94 LG Horn Gebensdorf             6.56,8       -----   (624)  
M40         12. Burri Alfred, Rothenburg            57 LF Rothenburg                 41.23,7      4.45,7   (633)  
SAM          6. Burri Lars, Rothenburg              93 LF Rothenburg                  7.37,7      0.40,9   (631)  
JMA          5. Burri Sven, Rothenburg              90 LF Rothenburg                  8.05,1      1.03,5   (632)  
M50          9. Buschauer Urs                       54 Mellingen                     40.50,0      3.45,0   (524)  

Total 45



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.