Altstätter Städtlilauf 2006 - nach Name "S"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr    Ø/km
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sch3         5. Saguer Daniel, Sax                  91 LG Werdenberg Liechtenste      6.27,6      0.39,4  (1592)    3.24
Sch2        41. Salanitri Flavio, Schachen b. Reute 95 TV Reute                       9.41,9      3.07,1  (1549)    5.06
KB         ---  Salazar Diego                       01 Altstätten SG                  1.32,8      0.41,9  (2325)    5.09
Schi1       81. Saldum Mirjana                      96 Altstätten SG                 10.57,6      3.22,7  (1942)    5.46
SJogi      ---  Salvadori Karin, Glarus             86 LAV Glarus                    10.11,5      0.29,9   (680)    4.37
Schi3       10. Salvadori Laura, Glarus             91 LAV Glarus                     7.59,3      1.26,4  (1528)    4.12
SJog       ---  Sanchez Paul, Altstätten SG         90 KTV Altstätten                11.18,9      3.21,4   (654)    5.08
Schi1       41. Savanovic Natascha, Altstätten SG   96 KTV Altstätten                 9.17,8      1.42,9  (1814)    4.53
Schi2       59. Savanovic Sara, Altstätten SG       94 KTV Altstätten                13.32,3      6.29,3  (1815)    7.07
KB         ---  Savoie Luc, Altstätten SG           00 KTV Altstätten                 1.02,2      0.11,3  (2106)    3.27
Sch1        25. Savoie Marc, Altstätten SG          97 KTV Altstätten                 8.09,7      1.13,4  (1816)    4.17
Sch2        40. Savoie Pascal, Altstätten SG        95 KTV Altstätten                 9.41,0      3.06,2  (1817)    5.05
VM          54. Savoie Peter                        63 Altstätten SG                 23.22,5      6.43,6  (1092)    4.46
VF           6. Saxer Claudia, Hinterforst          74 KTV Oberriet                  20.23,7      2.09,6  (1097)    4.09
Schi2       47. Saxer Stefanie, Altstätten SG       95 KTV Altstätten                 9.47,3      2.44,3  (1818)    5.09
PM          55. Schaefe Naemi                       98 Hinterforst                    5.37,1      1.24,0  (2370)    5.06
Schi3       19. Schäfler Tatjana, Au SG             92 STV Au                         8.28,2      1.55,3  (1470)    4.27
SJog       ---  Schanzenbach Philip, Ermatingen     79 Aloha Team                    11.13,2      3.15,7   (576)    5.06
S1M          7. Schär Markus                        70 Rorschacherberg               33.08,0      3.11,7   (140)    3.43
KG         ---  Schärer Anouk                       02 Heerbrugg                      2.17,2      1.22,0  (2196)    7.37
PK          26. Schärer Moé                         99 Heerbrugg                      4.48,0      0.51,1  (1520)    4.21
VM          22. Schättin Roman, Wangen SZ           79 LG Görps Wangen SZ            19.56,4      3.17,5  (1129)    4.04
VF           9. Schatzmann Bianca, A-Gisingen       75 Raiffeisen TS-Gisingen        21.01,4      2.47,3  (1039)    4.17
KG         ---  Schatzmann Nadja, A-Feldkirch       01 Raiffeisen TS-Gisingen         0.59,9      0.04,7  (2107)    3.19
Sch2        37. Schauwecker Jeremy                  95 Heerbrugg                      9.03,5      2.28,7  (2397)    4.46
KG         ---  Schawalder Enja                     03 Kriessern                      3.34,7      2.39,5  (2197)   11.55
HKM         13. Schefer Christoph, Altstätten SG    80 STV Oberriet-Eichenwies       29.45,5      2.52,8    (62)    3.20
VF          18. Schefer Corinne, Schachen b. Reute  87 STV Oberriet-Eichenwies       23.19,9      5.05,8  (1106)    4.45
KB         ---  Schegg Daniel, Oberriet SG          00 KTV Oberriet                   1.18,1      0.27,2  (2108)    4.20
KB         ---  Schegg Erik, Oberriet SG            00 KTV Oberriet                   1.34,3      0.43,4  (2109)    5.14
Sch1        48. Schegg Michael, Oberriet SG         96 KTV Oberriet                   8.59,6      2.03,3  (1819)    4.44
KG         ---  Schegg Stefanie                     00 Balgach                        1.25,6      0.30,4  (2289)    4.45
KG         ---  Scheiner Leonie, A-Feldkirch        00 Raiffeisen TS-Gisingen         1.10,7      0.15,5  (2110)    3.55
Schi1        5. Scheiner Silvana, A-Feldkirch       96 Raiffeisen TS-Gisingen         7.50,6      0.15,7  (1820)    4.07
KB         ---  Scheiwiler Luca                     00 Altstätten SG                  1.17,4      0.26,5  (2280)    4.18
KG         ---  Scheiwiler Michelle                 02 Altstätten SG                  2.31,1      1.35,9  (2281)    8.23
Sch2        17. Schelling Micha                     95 Balgach                        7.54,5      1.19,7  (1900)    4.09
Sch3         2. Scheuchzer Patrick, Wängi           92 TV Wängi                       5.49,8      0.01,6  (1471)    3.04
Sch1        10. Scheuchzer Silvan                   96 Wängi                          7.32,0      0.35,7  (1821)    3.57
Sch1        54. Schick Andrin, Marbach SG           96 Jugi Marbach                   9.13,7      2.17,4  (1822)    4.51
SJogi      ---  Schick Angelina, Marbach SG         93 Jugi Marbach                  12.07,6      2.26,0   (577)    5.30
PM          78. Schick Corina, Marbach SG           98 Jugi Marbach                   6.13,1      2.00,0  (2111)    5.39
Sch3        22. Schick Dario, Marbach SG            92 Jugi Marbach                   7.26,8      1.38,6  (1472)    3.55
SJog       ---  Schick Elmar, Marbach SG            65 Schick's                      12.07,5      4.10,0   (578)    5.30
PM          14. Schick Flurina, Marbach SG          98 Jugi Marbach                   4.49,2      0.36,1  (2112)    4.22
Sch2        36. Schick Sandro, Marbach SG           94 Jugi Marbach                   9.02,7      2.27,9  (1823)    4.45
S2M          4. Schildknecht Richard                64 St. Gallen                    31.37,2      1.33,9    (63)    3.33
VM          65. Schlatter Peter                     66 Balgach                       26.49,6     10.10,7  (1089)    5.28
VF          28. Schlatter Ramona                    87 Balgach                       26.49,0      8.34,9  (1088)    5.28
Schi3       25. Schlegel Andrea, Eichberg           92 STV Eichberg                   9.16,0      2.43,1  (1473)    4.52
VM          52. Schlegel Christian                  62 Oberriet SG                   22.47,1      6.08,2  (1074)    4.39
Jun         18. Schlegel Fabian                     87 Oberriet SG                   23.57,6      7.32,0  (1075)    4.53
SJog       ---  Schlegel Peter, Eichberg            89 STV Eichberg                   9.11,4      1.13,9   (655)    4.10
Schi2       51. Schmid Anja, Altstätten SG          95 STV Altstätten                 9.54,7      2.51,7  (1824)    5.13
HKM         18. Schmid Christian                    80 Klosters                      32.20,9      5.28,2   (115)    3.38
Sch1        22. Schmid Damian, Marbach SG           97 Jugi Marbach                   8.06,5      1.10,2  (1825)    4.16
Sch1        18. Schmid Dario, Eichberg              96 KTV Oberriet                   7.57,3      1.01,0  (1826)    4.11
S1F         16. Schmid Elisabeth                    60 Sax                           35.24,5      8.31,3   (107)    5.07
S2M         32. Schmid Ernst, Marbach SG            65 Pihamola                      37.50,5      7.47,2    (64)    4.15
S2M         14. Schmid Fredy, Marbach SG            64 MILA Rheintal                 33.57,6      3.54,3   (100)    3.48
PK           7. Schmid Jan                          98 Marbach SG                     4.30,8      0.33,9  (1529)    4.06
PM          22. Schmid Larissa                      98 Marbach SG                     5.08,8      0.55,7  (2113)    4.40
KB         ---  Schmid Marco                        00 Au SG                          1.16,3      0.25,4  (2114)    4.14
SJogi      ---  Schmid Nicole, Altstätten SG        95 STV Altstätten                11.46,8      2.05,2   (579)    5.21
Schi1       44. Schmid Patricia                     97 Frümsen                        9.19,7      1.44,8  (1827)    4.54
Sch1        38. Schmid Ramon, Marbach SG            97 Jugi Marbach                   8.41,7      1.45,4  (1901)    4.34
Schi3       23. Schmid Sarah, Marbach SG            93 Jugi Marbach                   8.56,4      2.23,5  (1474)    4.42
Schi2       24. Schmid Saskia                       95 Marbach SG                     8.39,0      1.36,0  (1828)    4.33
PM          71. Schmid Sina, Eichberg               99 STV Eichberg                   6.00,2      1.47,1  (2115)    5.27
KG         ---  Schmid Vera                         02 Marbach SG                     1.46,0      0.50,8  (2212)    5.53
Schi3        9. Schmidheiny Andrea                  91 Berneck                        7.57,7      1.24,8  (1521)    4.11
VM           4. Schmidheiny Christian, Berneck      86 STV Berneck                   17.23,6      0.44,7  (1040)    3.32
Schi1       68. Schmitter Raphaela, Altstätten SG   96 STV Altstätten                10.10,0      2.35,1  (1829)    5.21
SJog       ---  Schmitter Roland, Altstätten SG     68 STV Eichberg                  10.29,1      2.31,6   (656)    4.45
KG         ---  Schneider Anna                      03 Altstätten SG                  3.07,1      2.11,9  (2245)   10.23
KG         ---  Schneider Lea                       02 Altstätten SG                  3.06,1      2.10,9  (2246)   10.20
SJog       ---  Schneider Urs, Altstätten SG        73 STV Eichberg                  10.39,9      2.42,4   (657)    4.50
VF          34. Schnider Daniela                    80 Neukirch (Egnach)             28.31,7     10.17,6  (1041)    5.49
KB         ---  Schnitzler Lars                     01 Lüchingen                      1.25,9      0.35,0  (2317)    4.46
VM          30. Schober Harald, A-Altach            74 Triteam Bludenz               20.40,4      4.01,5  (1121)    4.13
VF           1. Schoch Brigitte, Herisau            78 LAG Gossau                    18.14,1       -----  (1042)    3.43
Schi1        2. Schönenberger Andrea, Salez         97 STV Oberriet-Eichenwies        7.45,0      0.10,1  (1830)    4.04
Sch2         5. Schönenberger Daniel, Salez         94 STV Oberriet-Eichenwies        7.06,2      0.31,4  (1831)    3.44
KG         ---  Schönenberger Marion, Salez         01 Laufgruppe Werdenberg          1.17,8      0.22,6  (2116)    4.19
Schi3       32. Schönenberger Nadine                93 Marbach SG                     9.39,7      3.06,8  (1584)    5.05
VM          34. Schönenberger Peter, Salez          59 Laufgruppe Werdenberg         20.53,2      4.14,3    (65)    4.15
Schi3        5. Schönenberger Simone, Salez         93 STV Oberriet-Eichenwies        7.22,5      0.49,6  (1476)    3.52
PM          39. Schraner Seraina                    99 Waldstatt                      5.19,6      1.06,5  (2198)    4.50
Sch1        58. Schraner Yannick                    96 Waldstatt                      9.28,6      2.32,3  (1934)    4.59
S3M          8. Schuler Wolfgang, AT-Hohenems       99 LC Altach                     38.12,6      5.47,5   (157)    4.17
VM           8. Schulz Jörg                         63 Wald AR                       18.19,7      1.40,8  (1043)    3.44
KG         ---  Schulz Marlen                       01 Wald AR                        2.39,9      1.44,7  (2117)    8.53
KG         ---  Schulz Noemi                        01 Wald AR                        2.38,7      1.43,5  (2118)    8.49
HKF          4. Schulz Patricia                     67 Wald AR                       30.37,6      5.11,5    (66)    4.26
S2M         25. Schulz Rolf                         62 Grub AR                       35.57,2      5.53,9   (131)    4.02
Schi1       23. Schulz Sandra                       97 Wald AR                        8.45,4      1.10,5  (1832)    4.36
PM          72. Schumacher Anja                     99 Altstätten SG                  6.01,6      1.48,5  (2282)    5.28
HKM         26. Schüpbach Matthias                  83 Rheineck                      45.08,1     18.15,4   (158)    5.04
S4M          5. Schurte Paul, Triesen FL            46 Messina-Laufgruppe Triese     46.23,5      8.14,4   (112)    5.12
Sch2        19. Schwarber Jürg                      95 Altstätten SG                  7.58,4      1.23,6  (1957)    4.11
VM          61. Schwendeler Werner, Siebnen         54 LG Görps Wangen SZ            24.27,1      7.48,2  (1130)    4.59
KG         ---  Schwendener Lorena                  00 Balgach                        1.29,0      0.33,8  (2119)    4.56
S2M         24. Scotece Gerardo                     63 Vilters                       35.47,4      5.44,1    (67)    4.01
Schi3       39. Seger Marion                        92 Dozwil                        10.34,0      4.01,1  (1588)    5.33
KB         ---  Seggmüller Ramon                    01 Rebstein                       1.13,4      0.22,5  (2261)    4.04
Sch3        24. Segmueller Cedric, Eichberg         93 KTV Oberriet                   7.40,7      1.52,5  (1477)    4.02
PK          69. Segmüller Dario                     99 Rebstein                       5.24,8      1.27,9  (2260)    4.55
S2M         10. Segmüller Roland, Eichberg          60 MILA Rheintal                 32.19,0      2.15,7    (68)    3.37
SJog       ---  Segmüller Rolf, Hinterforst         89 Pfadi St. Michael Altstät     11.11,1      3.13,6   (658)    5.05
SJogi      ---  Seiss Jennifer, Oberriet SG         95 Pfadi St. Michael Altstät     13.55,4      4.13,8   (708)    6.19
SJogi      ---  Seiz Lea, Altstätten SG             96 Seiz                          14.13,4      4.31,8   (683)    6.27
SJogi      ---  Seiz Rebekka, Altstätten SG         95 Seiz                          13.34,7      3.53,1   (684)    6.10
SJogi      ---  Seiz Salome, Altstätten SG          99 Seiz                          13.53,0      4.11,4   (685)    6.18
Schi1       82. Sele Hannah                         97 FL-Triesen                    11.05,8      3.30,9  (1951)    5.50
HKF         10. Sele-Kettner Elke                   63 FL-Triesen                    40.00,0     14.33,9   (120)    5.47
Schi1       84. Sennhauser Doris, Au SG             97 STV Au                        14.43,2      7.08,3  (1833)    7.44
Sch1        63. Sgier Dario, Eichberg               96 STV Eichberg                   9.48,5      2.52,2  (1834)    5.09
Schi1       58. Sieber Aline                        96 Widnau                         9.37,8      2.02,9  (1919)    5.04
SJog       ---  Sieber Gregor, FL-Eschen            59 Wagner Sportclub               8.29,6      0.32,1   (580)    3.51
Schi1       22. Sieber Lara                         96 Widnau                         8.44,1      1.09,2  (1835)    4.35
Schi2       55. Sieber Lara, Au SG                  94 STV Au                        10.18,6      3.15,6  (1836)    5.25
KG         ---  Sieber Leonie                       03 Widnau                         3.00,8      2.05,6  (2228)   10.02
Schi1       59. Sieber Livia                        97 Widnau                         9.37,9      2.03,0  (1920)    5.04
Schi3       34. Sieber Nathalie, Oberriet SG        93 KTV Oberriet                   9.50,3      3.17,4  (1478)    5.10
PK          13. Sieber Pascal                       98 Altstätten SG                  4.35,7      0.38,8  (1568)    4.10
S2M          8. Signer Stefan                       60 Appenzell                     32.10,2      2.06,9   (137)    3.36
Sch3         1. Simeon Arno                         91 Jona                           5.48,2       -----  (1573)    3.03
Sch1        56. Söldi Claudio, Altstätten SG        97 STV Altstätten                 9.20,2      2.23,9  (1544)    4.54
Walking    ---  Sonderegger Ruedi T.                28 Goldach                       18.25,5      0.32,2   (659)    8.22
KG         ---  Sonderegger Svenja, Altstätten SG   01 STV Altstätten                 2.06,5      1.11,3  (2199)    7.01
KG         ---  Sorell Noelia                       00 Balgach                        1.15,5      0.20,3  (2121)    4.11
SJog       ---  Specker Aurel, Altstätten SG        91 Pfadi St. Michael Altstät     10.30,3      2.32,8   (660)    4.46
SJog       ---  Specker Martin, Altstätten SG       94 Pfadi St. Michael Altstät     12.54,7      4.57,2   (661)    5.52
VF          39. Spieler Nicol, Rapperswil SG        70 SRS Zivil-Wehrsport           32.03,5     13.49,4  (1139)    6.32
KB         ---  Spirig Kimi, Oberegg                01 STV Oberegg                    1.42,2      0.51,3  (2314)    5.40
SJog       ---  Spirig Lars, Balgach                76 Sportgruppe Werkheim Wyde     11.58,4      4.00,9   (581)    5.26
SJogi      ---  Spirig Melanie, Oberegg             73 STV Oberegg                   12.24,8      2.43,2   (689)    5.38
KG         ---  Spirig Viviane, Oberegg             00 STV Oberegg                    1.49,8      0.54,6  (2315)    6.06
Schi2       54. Sriskandanathan Keerthiha, Balgach  95 Jugi Balgach                  10.16,4      3.13,4  (1839)    5.24
PK          46. Sriskandanathan Tushipan, Balgach   98 Jugi Balgach                   5.04,9      1.08,0  (1480)    4.37
SJogi      ---  Städler Barbara, Altstätten SG      87 KTV Altstätten                13.36,7      3.55,1   (662)    6.11
SJogi      ---  Städler Cornelia, Altstätten SG     78 KTV Altstätten                13.36,9      3.55,3   (663)    6.11
KG         ---  Stadler Jacqueline                  00 Thal                           2.12,5      1.17,3  (2122)    7.21
KG         ---  Stadler Nadja                       02 Thal                           2.13,9      1.18,7  (2123)    7.26
Sch1        20. Stadler Pascal, Thal                96 LG Bodensee                    8.04,5      1.08,2  (1939)    4.15
Sch1        36. Städler Sven, Eichberg              96 STV Eichberg                   8.39,7      1.43,4  (1841)    4.33
S2M         28. Stähli Bernard, Goldach             64 Plauschrunner                 37.12,0      7.08,7   (101)    4.10
KG         ---  Stähli Laura                        02 Altstätten SG                  2.53,6      1.58,4  (2211)    9.38
HKM         10. Stähli Lukas                        82 CH                            29.07,6      2.14,9   (159)    3.16
KG         ---  Stampfli Alessia                    01 Altstätten SG                  1.04,1      0.08,9  (2124)    3.33
VF          15. Stampfli Eliane                     70 Altstätten SG                 22.51,0      4.36,9  (1045)    4.39
PM           6. Stampfli Xenia, Altstätten SG       99 KTV Altstätten                 4.30,0      0.16,9  (2125)    4.05
KG         ---  Stangl Akira, Rebstein              00 KI-TU TV Rebstein              2.22,0      1.26,8  (2126)    7.53
Sch3        18. Stark Björn, Rüthi (Rheintal)       91 SKW                            7.20,7      1.32,5  (1581)    3.51
S2M         38. Starlinger Alois                    62 Widnau                        50.01,8     19.58,5    (69)    5.37
KG         ---  Steffen Elena                       00 Altstätten SG                  1.32,1      0.36,9  (2318)    5.07
Jun         17. Steffen Tobias, Biel/Bienne         87 Stadtmission Altstätten       23.32,6      7.07,0  (1094)    4.48
PK          16. Steger Christof                     ?? Altstätten SG                  4.37,6      0.40,7  (1842)    4.12
KB         ---  Steger Sandro                       00 Altstätten SG                  1.30,6      0.39,7  (2127)    5.02
SJog       ---  Stehrenberger Daniel                62 Engelburg                      8.35,7      0.38,2   (693)    3.54
PM          61. Steiger Chiara                      99 Altstätten SG                  5.44,1      1.31,0  (2128)    5.12
PM          76. Steiger Corinne, Altstätten SG      98 KTV Altstätten                 6.08,7      1.55,6  (2129)    5.35
Schi2       48. Steiger Fabienne, Altstätten SG     95 KTV Altstätten                 9.48,1      2.45,1  (1843)    5.09
KG         ---  Steiger Jenni                       00 Altstätten SG                  1.13,3      0.18,1  (2320)    4.04
Sch3        33. Steiger Jérome                      93 Altstätten SG                  8.43,2      2.55,0  (1482)    4.35
KG         ---  Steiger Joana, Altstätten SG        01 STV Altstätten                 2.21,4      1.26,2  (2130)    7.51
S1M         16. Steiger Markus, Altstätten SG       73 STV Lüchingen                 39.17,9      9.21,6    (70)    4.24
KG         ---  Steiger Michelle                    03 Altstätten SG                  2.36,3      1.41,1  (2131)    8.41
SJogi      ---  Steiger Nicole, Altstätten SG       90 Pfadi St. Michael Altstät     13.27,2      3.45,6   (664)    6.06
VM          24. Steiger Reto, Herisau               77 www.stv-lüchingen.ch          20.19,5      3.40,6  (1128)    4.08
SJog       ---  Steiger Thomas, Lüchingen           83 STV Lüchingen                 13.06,6      5.09,1   (582)    5.57
KG         ---  Steiger Vanessa                     00 Altstätten SG                  1.27,0      0.31,8  (2133)    4.50
Schi1       39. Steiner Annette                     96 Henau                          9.16,6      1.41,7  (1945)    4.52
Jui          7. Steiner Caroline, Henau             90 LC Uzwil                      22.44,2      3.34,3  (1076)    4.38
PK          12. Steiner Christof                    98 Henau                          4.35,0      0.38,1  (1579)    4.10
S3M          3. Steiner Paul, Kirchberg SG          54 LSC Wil                       34.18,1      1.53,0   (145)    3.51
Sch3        16. Steiner Stephan, Wolfhalden         92 LC Uzwil                       7.14,5      1.26,3  (1522)    3.48
Jun         14. Steingruber Dominik, Hundwil        90 TV Hundwil                    20.27,1      4.01,5  (1138)    4.10
Jui          1. Steinmann Marina, CH                90 LAV Glarus                    19.09,9       -----  (1080)    3.54
Schi1        9. Stieger Alina                       97 Hinterforst                    8.14,9      0.40,0  (1844)    4.20
PK          54. Stieger Andy                        99 Altstätten SG                  5.14,6      1.17,7  (2272)    4.46
KG         ---  Stieger Arina                       04 Altstätten SG                  3.17,8      2.22,6  (2200)   10.59
KG         ---  Stieger Corine                      00 Altstätten SG                  1.26,8      0.31,6  (2271)    4.49
Schi3        2. Stieger Corinne, Hinterforst        91 STV Oberriet-Eichenwies        6.43,1      0.10,2  (1483)    3.32
KB         ---  Stieger Elias                       01 Altstätten SG                  2.04,4      1.13,5  (2201)    6.54
SJogi      ---  Stieger Hildi                       66 Eichberg                      11.52,4      2.10,8   (702)    5.23
KG         ---  Stieger Leandra, Oberriet SG        02 KTV Oberriet                   2.14,8      1.19,6  (2134)    7.29
Schi1       64. Stieger Nadine, Altstätten SG       97 KTV Altstätten                 9.52,0      2.17,1  (1845)    5.11
SJogi      ---  Stieger Patricia, Hinterforst       94 Pfadi St. Michael Altstät     11.15,5      1.33,9   (665)    5.07
PK          61. Stieger Philipp, Oberriet SG        99 KTV Oberriet                   5.18,9      1.22,0  (1484)    4.49
Schi2       22. Stieger Rahel, Oberriet SG          94 KTV Oberriet                   8.33,9      1.30,9  (1846)    4.30
KG         ---  Stieger Romina                      01 Hinterforst                    1.18,4      0.23,2  (2135)    4.21
SJogi      ---  Stieger Simona, Hinterforst         94 Pfadi St. Michael Altstät     11.37,7      1.56,1   (666)    5.17
KG         ---  Stieger Tamara, Oberriet SG         00 KTV Oberriet                   1.23,6      0.28,4  (2136)    4.38
VM          39. Stieger Urs, Oberriet SG            69 KTV Oberriet Männerriege      21.38,9      5.00,0  (1048)    4.25
SJog       ---  Stillebacher Erich, Widnau          59 Aloha Team                    10.37,4      2.39,9   (583)    4.49
PK          34. Stillhart Adrian                    98 Marbach SG                     4.52,7      0.55,8  (1485)    4.26
KG         ---  Stillhart Rebecca                   00 Marbach SG                     1.14,0      0.18,8  (2137)    4.06
Jun          7. Stolz Samuel                        89 Rickenbach b. Wil             17.47,8      1.22,2  (1135)    3.37
SJog       ---  Stoop Claudio, Eichberg             88 STV Eichberg                   8.38,2      0.40,7   (667)    3.55
Schi2       35. Stoop Denise                        95 Heerbrugg                      9.06,9      2.03,9  (1933)    4.47
SJog       ---  Stoop Dominic, Eichberg             86 STV Eichberg                   8.37,9      0.40,4   (668)    3.55
Sch2        10. Strässle Fabian                     95 Altstätten SG                  7.18,5      0.43,7  (1847)    3.50
PK          36. Strässle Florin                     98 Sax                            4.53,8      0.56,9  (1486)    4.27
HKF          5. Strässle Gabi                       71 Sax                           30.41,5      5.15,4    (71)    4.26
KG         ---  Strässle Lina                       02 Sax                            3.08,2      2.13,0  (2138)   10.27
SJog       ---  Strässle Marco                      61 Heerbrugg                      7.57,5       -----   (687)    3.37
VM          21. Strässle Stefan, Oberriet SG        67 fit and fun kobelwald         19.43,0      3.04,1  (1085)    4.01
KG         ---  Streule Anina                       02 Appenzell                      2.30,1      1.34,9  (2338)    8.20
VF          12. Streule Eliane, Appenzell           67 Lauftreff Appenzell           22.15,2      4.01,1  (1134)    4.32
S4M          4. Streule Josef                       46 Goldach                       42.36,9      4.27,8    (72)    4.47
VM          68. Stricker Albert, St. Gallen         23 LC Brühl St. Gallen           27.38,5     10.59,6  (1049)    5.38
SJog       ---  Strickler Silvan, Balgach           83 Sportgruppe Werkheim Wyde     13.04,6      5.07,1   (584)    5.56
SJogi      ---  Stroeve Sanne, Altstätten SG        97 STV Altstätten                12.13,9      2.32,3   (585)    5.33
KG         ---  Stüdli Melanie                      01 Altstätten SG                  2.15,9      1.20,7  (2375)    7.33
Schi3       21. Stump Vivien, Wildhaus              92 Jugi Wildhaus-Alt St. Joh      8.40,6      2.07,7  (1487)    4.34
Sch2        12. Sturzenegger Angelo, Reute AR       94 TV Reute                       7.21,9      0.47,1  (1849)    3.52
Walking    ---  Sturzenegger Jacqueline             64 Rehetobel                     21.09,6      3.16,3   (586)    9.37
Sch1         8. Sturzenegger Ralf, Reute AR         96 TV Reute                       7.28,1      0.31,8  (1850)    3.55
PK          10. Sturzenegger Ryano                  98 Balgach                        4.32,4      0.35,5  (1488)    4.07
PM          68. Sturzenegger Shona, Schachen b. Reu 98 TV Reute                       5.57,3      1.44,2  (2139)    5.24
SJog       ---  Sturzenegger Simon, Altstätten SG   91 Pfadi St. Michael Altstät     14.17,1      6.19,6   (669)    6.29
KG         ---  Sulejmani Anita                     02 Altstätten SG                  1.42,9      0.47,7  (2258)    5.43
Schi3       41. Sulejmani Ariana                    93 Altstätten SG                 11.19,3      4.46,4  (1541)    5.57
PK          66. Sulejmani Fabian, Altstätten SG     99 KTV Altstätten                 5.22,8      1.25,9  (1489)    4.53
SJogi      ---  Sulejmani Vildane, Altstätten SG    94 STV Altstätten                10.05,3      0.23,7   (587)    4.35
S1F          6. Sutter Elisabeth, Kreuzlingen       56 LSC Wil                       29.54,1      3.00,9    (73)    4.20
Schi1       70. Svrakic Minela, Altstätten SG       96 STV Altstätten                10.19,4      2.44,5  (1545)    5.26
PM          67. Swart Lynn, Eichberg                99 STV Eichberg                   5.55,5      1.42,4  (2140)    5.23

Total 229



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.