33. Gommerlauf 2005 - nach Name "T"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M40        145. Tambini Roberto                     61 Gelterkinden                1:36.53,0     26.22,3   (812)  
M40        190. Tettamanti Roberto                  65 Medeglia                    1:42.02,7     31.32,0   (792)  
M40        133. Teufer Martin                       59 Pfäffikon                   1:35.21,5     24.50,8   (659)  
M50         10. Thalmann Stephan, Ramersberg OW     53 SC Schwendi / Langis OW     1:23.45,8      8.35,3   (424)  
M40        303. Theler Andy                         61 Kreuzlingen                 2:30.02,0   1:19.31,3  (1581)  
M40        210. Thenen Reinhold                     65 Reckingen                   1:45.43,7     35.13,0  (1207)  
M50        220. Thommen Felix                       48 Pratteln                    2:10.50,8     55.40,3  (1609)  
M50         98. Thommen Hanspeter                   46 Hemmiken                    1:42.15,9     27.05,4   (838)  
M50        103. Thöni Melchior, Interlaken          49 SC Ringgenberg              1:43.23,5     28.13,0   (702)  
M30        110. Thuner Matthias                     70 Grosshöchstetten            1:35.02,2     25.40,6   (743)  
M40        156. Thürig Arno                         65 Horw                        1:37.53,1     27.22,4  (1727)  
M50        175. Tichelli Christian                  47 Luzern                      1:57.36,4     42.25,9  (1115)  
M40        138. Tinschert Andreas                   64 Brig                        1:36.06,2     25.35,5  (1318)  
M30        114. Tisch Dan                           72 Hergiswil NW                1:35.45,1     26.23,5   (744)  
M40        150. Tischhauser Hans                    58 Luzern                      1:37.31,0     27.00,3   (660)  
Mini C-M     9. Tissot Eveline                      89 Boltigen                      27.13,1      5.06,3  (2202)  
Mini C-K    35. Tissot Jéremy, Cerniat FR           91 SC Im Fang                    29.14,0     10.15,1  (2219)  
M40         84. Tissot Karim                        63 Boltigen                    1:30.18,3     19.47,6   (688)  
M40         47. Tobler Fritz                        60 Visp                        1:26.10,2     15.39,5   (461)  
M30         83. Tonietti Andrea                     66 I-Macugnaga                 1:30.20,5     20.58,9   (661)  
M30        103. Trachsel Heinz                      68 Gümmenen                    1:34.18,9     24.57,3   (793)  
M40         93. Träger Jürgen, Stansstad            65 SC Luzern                   1:31.36,6     21.05,9   (391)  
M60         35. Tresch Adolf                        43 Andermatt                   1:48.38,7     25.01,3   (878)  
M40        216. Tresch Christian                    58 Bristen                     1:46.30,3     35.59,6  (1116)  
M30        182. Trevisan Emilio                     66 I-Gozzano                   1:57.46,9     48.25,3  (1235)  
F40         41. Triaca Lilian                       61 Obergesteln                 2:11.49,2     49.28,8  (1812)  
M30        169. Truffer Mario                       74 Grächen                     1:51.13,4     41.51,8  (1263)  
M30         73. Truffer Roger                       70 Randa                       1:27.50,8     18.29,2   (313)  
M50          8. Trummer Anton                       50 Frutigen                    1:22.58,8      7.48,3   (304)  
M50         79. Trüssel Josef                       54 Gossau SG                   1:38.36,7     23.26,2   (813)  
Mini B-K    21. Trütsch Fintan, Unteriberg          92 SC Drusberg                   18.29,2      2.02,8  (2186)  
Mini B-M     8. Trütsch Franziska, Unteriberg       93 SC Drusberg                   19.44,3      2.07,7  (2187)  
Mini B-M     9. Trütsch Martina, Unteriberg         93 SC Drusberg                   19.53,2      2.16,6  (2188)  
Mini C-K    16. Trütsch Primin, Unteriberg          90 SC Drusberg                   22.23,8      3.24,9  (2253)  
M40        189. Tschanz Alfred                      57 Sigriswil                   1:41.38,1     31.07,4   (839)  
Mini B-M    16. Tschanz Manuela                     92 Sigriswil                     21.04,4      3.27,8  (2150)  
Mini C-M     7. Tschanz Nadja                       89 Sigriswil                     25.32,1      3.25,3  (2234)  
Mini A-M     3. Tschanz Priska                      95 Sigriswil                      7.00,5      0.08,4  (1944)  
M50        112. Tscherry Tony                       48 Brig-Glis                   1:44.54,6     29.44,1  (1117)  
F50          6. Tschopp Elsbeth                     53 Adliswil                    1:52.39,0     20.46,9  (1002)  
M50        152. Tschopp Konrad                      52 Adliswil                    1:52.34,3     37.23,8  (1348)  
M30         31. Tunesi Marco, Bellinzona            69 Senza Fondo                 1:21.24,5     12.02,9   (150)  
F20         26. Tuor Andrina                        85 Brigels                     2:08.33,7     46.48,8  (1487)  
M30        186. Turchi Claudio                      66 I-Domodossola               2:01.10,3     51.48,7  (1249)  

Total 44



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.