Altstätter Städtlilauf 2005 - nach Name "S"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr    Ø/km
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Schi1       64. Sabani Mizafere                     96 Altstätten SG                  9.53,1      2.27,1  (1763)    5.12
SJog       ---  Saciri Besim, Altstätten SG         95 STV Altstätten                10.23,8      1.50,9  (3768)    4.43
SJog       ---  Saciri Blerim, Altstätten SG        93 STV Altstätten                10.58,9      2.26,0  (3767)    4.59
SJog       ---  Saciri Fitim, Altstätten SG         91 STV Altstätten                11.33,1      3.00,2  (3766)    5.15
Sch3         9. Saguer Daniel, Sax                  91 Tam Saguer                     6.43,7      0.37,4  (2619)    3.32
VM          85. Saguer Heinz                        64 Sax                           23.00,7      6.17,7   (420)    4.41
SJogi      ---  Sahiti Njomze, Altstätten SG        95 STV Altstätten                11.20,5      2.14,1  (3553)    5.09
Schi2       44. Sahli Katja                         94 Widnau                         9.40,7      2.34,2  (2155)    5.05
PK          37. Sahli Mario                         97 Widnau                         5.00,4      0.56,2  (1488)    4.33
Sch3        20. Sanchez Paul, Altstätten            90 KTV Altstätten                 7.30,9      1.24,6  (2620)    3.57
VF          22. Sandmeier Monika                    84 Oberurnen                     23.54,4      5.35,8  (3218)    4.52
S3M         16. Sappl Georg                         52 St. Moritz                    46.53,7     15.25,2   (615)    5.16
VM          31. Savodelli Davide, Widnau            66 Lauftreff Savo                19.52,4      3.09,4  (3329)    4.03
Schi1       54. Savodelli Shadia                    96 Widnau                         9.42,0      2.16,0  (1745)    5.06
KG         ---  Savodelli Sorea, Widnau             00 Lauftreff Savo                 1.38,9      0.42,9  (9074)    5.29
KB         ---  Savoie Luc                          00 Altstätten SG                  1.16,3      0.22,2  (9249)    4.14
PK           7. Savoie Marc                         97 Altstätten SG                  4.28,6      0.24,4  (8014)    4.04
Sch1        67. Savoie Pascal                       95 Altstätten SG                  9.42,2      2.38,9  (1966)    5.06
SJog       ---  Savoie Pascal, Altstätten SG        95 Pfadi St. Michael Altstät     13.20,7      4.47,8  (3806)    6.03
KG         ---  Saxer Andrea                        01 Montlingen                     1.47,5      0.51,5  (9117)    5.58
PK          32. Saxer David                         97 Altstätten SG                  4.57,4      0.53,2  (8006)    4.30
SJogi      ---  Saxer Stefanie, Altstätten SG       95 STV Altstätten                12.00,1      2.53,7  (3554)    5.27
PK          56. Schachtler Pascal, Balgach          97 Jugi Balgach                   5.11,4      1.07,2  (1448)    4.43
S2M         31. Schäffeler Thomas, Haag (Rheintal)  60 Lauftreff Buchs               40.13,4     10.09,6   (437)    4.31
SJog       ---  Schanzenbach Philip, Kreuzlingen    79 Aloha Team                    11.50,2      3.17,3  (3738)    5.22
HKM         27. Schär Markus                        70 Rorschacherberg               33.52,5      6.50,9    (55)    3.48
Sch1        56. Schär Pascal                        96 Altstätten SG                  9.10,8      2.07,5  (1957)    4.49
KB         ---  Schärer Moé                         99 Heerbrugg                      0.58,8      0.04,7  (9250)    3.16
HKM         37. Schättin Roman, Wangen SZ           79 LG GÖRPS                      38.34,0     11.32,4    (47)    4.20
VF           7. Schatzmann Bianca                   75 A-Gisingen                    21.21,7      3.03,1  (3236)    4.21
KG         ---  Schatzmann Nadja, A-Feldkirch       01 TS-Raiffeisen Gisingen         1.38,5      0.42,5  (9075)    5.28
Schi2        6. Schatzmann Nina, A-Feldkirch        94 TS Raiffeisen Gisingen         7.23,7      0.17,2  (2139)    3.53
Jui          5. Scheck Nadine                       86 Gossau SG                     22.04,4      1.47,7  (3006)    4.30
HKM         23. Schefer Christoph, Schachen b. Reut 80 STV Oberriet-Eichenwies       31.51,5      4.49,9    (51)    3.34
Sch1        50. Schegg Michael, Oberriet SG         96 KTV Oberriet                   8.55,8      1.52,5  (1950)    4.42
KG         ---  Schegg Stefanie                     00 Balgach                        1.53,0      0.57,0  (9161)    6.16
PK          53. Scheier Fabian                      97 Heerbrugg                      5.08,7      1.04,5  (1449)    4.40
KB         ---  Scheier Raphael                     99 Heerbrugg                      1.08,2      0.14,1  (9251)    3.47
Sch1        57. Schelling Micha                     95 Balgach                        9.12,0      2.08,7  (1958)    4.50
SJogi      ---  Schick Angelina, Marbach SG         93 Jugi Marbach                  12.56,7      3.50,3  (3524)    5.53
SJog       ---  Schick Elmar, Marbach SG            65 Familie Schick                11.21,4      2.48,5  (3740)    5.09
PM          19. Schick Flurina, Marbach SG          98 Jugi Marbach                   5.00,2      0.45,9  (1238)    4.32
Sch3        18. Schiesser Kaspar                    91 Balgach                        7.14,1      1.07,8  (2641)    3.48
S2M          3. Schildknecht Richard                64 St. Gallen                    31.18,0      1.14,2  (3944)    3.31
Sch2        45. Schittli Marco                      93 Altstätten SG                  9.48,2      3.06,6  (2345)    5.09
PM          57. Schittli Ramona                     97 Altstätten SG                  5.32,1      1.17,8  (1273)    5.01
Schi3       16. Schlegel Andrea, Eichberg           92 STV Eichberg                   8.25,7      1.43,6  (2511)    4.26
PM          27. Schlegel Cecile, Au SG              97 STV Au                         5.06,8      0.52,5  (1239)    4.38
VM          73. Schlegel Christian                  62 Oberriet SG                   22.02,4      5.19,4  (3376)    4.29
Jun         16. Schlegel Fabian                     87 Oberriet SG                   22.55,2      6.00,6  (3108)    4.40
Sch1        47. Schlegel Janick                     96 Oberriet SG                    8.53,4      1.50,1  (1937)    4.40
KB         ---  Schlegel Nando                      00 Oberriet SG                    1.37,9      0.43,8  (9252)    5.26
PM         101. Schlegel Nicole                     98 Au SG                          7.06,0      2.51,7  (1302)    6.27
Schi1       69. Schleith Fabienne, Au SG            96 STV Au                        10.08,5      2.42,5  (1746)    5.20
Sch1        30. Schlögl Manuel                      96 Kriessern                      8.15,0      1.11,7  (1938)    4.20
SJogi      ---  Schmid Anja, Altstätten SG          95 STV Altstätten                12.19,3      3.12,9  (3534)    5.36
PK          17. Schmid Damian                       97 Marbach SG                     4.38,8      0.34,6  (1450)    4.13
Sch1        39. Schmid Dario, Eichberg              96 STV Eichberg                   8.31,5      1.28,2  (1939)    4.29
S1F         11. Schmid Elisabeth                    60 Sax                           34.11,5      7.12,7  (1069)    4.57
S2M         28. Schmid Ernst, Marbach SG            65 Pihamola                      38.36,2      8.32,4   (421)    4.20
S1F         14. Schmid Käthi                        62 Altnau                        38.48,0     11.49,2  (1064)    5.37
PM          66. Schmid Larissa                      98 Marbach SG                     5.39,3      1.25,0  (1240)    5.08
KB         ---  Schmid Marco                        00 Au SG                          1.18,3      0.24,2  (9253)    4.21
SJogi      ---  Schmid Nicole, Altstätten SG        95 STV Altstätten                12.01,1      2.54,7  (3566)    5.27
PM          24. Schmid Patricia                     97 Frümsen                        5.04,2      0.49,9  (1241)    4.36
SJog       ---  Schmid Patrick                      83 Altstätten SG                 14.25,7      5.52,8  (8143)    6.33
Schi2       33. Schmid Sarah, Marbach SG            93 Brunnackerhüpfer               9.03,3      1.56,8  (2140)    4.45
Schi1       44. Schmid Saskia                       95 Marbach SG                     9.28,8      2.02,8  (1747)    4.59
KG         ---  Schmid Sina, Eichberg               99 STV Eichberg                   1.25,8      0.29,8  (9076)    4.46
VM          71. Schmid Thomas                       67 Rehetobel                     22.00,4      5.17,4  (3397)    4.29
Schi3        9. Schmidheiny Andrea                  91 Berneck                        7.57,8      1.15,7  (2527)    4.11
Jun          1. Schmidheiny Christian               86 Berneck                       16.54,6       -----  (3118)    3.27
Schi1       71. Schmitter Raphaela                  96 Altstätten                    10.13,8      2.47,8  (1764)    5.23
SJog       ---  Schmitter Roland, Altstätten        68 STV Eichberg                  10.37,9      2.05,0  (3858)    4.49
PK          43. Schneider Florian, Rüthi (Rheintal) 97 STV Rüthi                      5.03,0      0.58,8  (1451)    4.35
KG         ---  Schneider Jana                      00 Hinterforst                    2.30,7      1.34,7  (9077)    8.22
KB         ---  Schneider Kevin                     99 Hinterforst                    1.22,9      0.28,8  (9254)    4.36
SJogi      ---  Schneider Sabrina, Altstätten SG    86 STV Altstätten                12.39,7      3.33,3  (3501)    5.45
Schi1       52. Schneider Sarah, Rüthi SG           96 STV Rüthi                      9.40,6      2.14,6  (1748)    5.05
SJog       ---  Schneider Urs, Altstätten           73 STV Eichberg                  10.51,8      2.18,9  (3857)    4.56
VF          26. Schnider Daniela                    80 Neukirch (Egnach)             25.04,3      6.45,7  (3219)    5.07
VM          86. Schnider Siegfried                  47 Egnach                        23.03,7      6.20,7  (3330)    4.42
S1M         28. Schnider Walter                     66 Altstätten SG                 42.10,2     12.27,3   (223)    4.44
PM          68. Schnoz Bettina                      98 Altstätten SG                  5.40,8      1.26,5  (1285)    5.09
Sch1        46. Schnoz Kilian                       95 Altstätten SG                  8.49,6      1.46,3  (1963)    4.38
Schi2       39. Schöb Janine, Gams                  94 Jugi Gams                      9.15,6      2.09,1  (2141)    4.52
Sch3        10. Schöb Severin, Gams                 91 Skiclub Gams                   6.44,4      0.38,1  (2631)    3.32
VM          41. Schober Harald, A-Altach            74 Triteam Bludenz               20.31,2      3.48,2  (3331)    4.11
VF           1. Schoch Brigitte, Herisau            78 LAG Gossau                    18.18,6       -----  (3220)    3.44
PM           1. Schönenberger Andrea                97 Salez                          4.14,3       -----  (1243)    3.51
Sch2        23. Schönenberger Daniel                94 Salez                          8.02,8      1.21,2  (2327)    4.14
Schi2       51. Schönenberger Nadine                93 Marbach SG                     9.57,2      2.50,7  (8043)    5.14
VM          44. Schönenberger Peter, Salez          59 LG Werdenberg                 20.37,3      3.54,3  (3741)    4.12
Schi2        1. Schönenberger Simone, Salez         93 LG Werdenberg                  7.06,5       -----  (2142)    3.44
VM          11. Schulz Jörg                         63 Wald AR                       18.28,5      1.45,5  (3332)    3.46
KG         ---  Schulz Marlen                       01 Wald AR                        2.56,3      2.00,3  (9078)    9.47
KG         ---  Schulz Noemi                        01 Wald AR                        2.54,9      1.58,9  (9079)    9.43
HKF         11. Schulz Patricia                     67 Wald AR                       29.58,5      5.51,2   (118)    4.20
PM          49. Schulz Sandra                       97 Wald AR                        5.23,4      1.09,1  (1244)    4.54
KG         ---  Schumacher Anja                     99 Lüchingen                      1.24,1      0.28,1  (9175)    4.40
Sch1        15. Schwarber Jürg                      95 Altstätten SG                  7.51,4      0.48,1  (1972)    4.08
PK          39. Schweizer Elia                      97 Frauenfeld                     5.01,0      0.56,8  (1452)    4.33
HKM         39. Schweizer Oliver                    78 Altstätten SG                 39.51,7     12.50,1    (56)    4.28
S3M         10. Schweizer Ruedi                     46 Herisau                       38.35,1      7.06,6   (616)    4.20
S3M         14. Schwendeler Werner                  54 Siebnen                       43.36,5     12.08,0   (613)    4.53
PM          76. Schwendener Alina                   98 Balgach                        5.47,9      1.33,6  (1245)    5.16
Sch3        34. Schwendener Dominik                 92 Altstätten SG                  8.27,7      2.21,4  (2642)    4.27
KG         ---  Schwendener Lorena                  00 Balgach                        1.46,8      0.50,8  (9080)    5.56
S2M         18. Scotece Gerardo                     63 Vilters                       34.56,0      4.52,2  (3947)    3.55
KG         ---  Segmüller Anja                      99 Altstätten SG                  1.35,8      0.39,8  (9153)    5.19
SJog       ---  Segmüller Cedric, Eichberg          93 KTV Oberriet                   9.34,9      1.02,0   (422)    4.21
Sch2        17. Segmüller Cedric, Eichberg          93 KTV Oberriet                   7.52,5      1.10,9  (2341)    4.08
SJog       ---  Segmüller Daniel, Goldach           62 STV Altstätten                 9.51,8      1.18,9  (3771)    4.29
Schi3       21. Segmüller Fabienne                  91 Altstätten SG                 11.20,4      4.38,3  (2524)    5.58
SJog       ---  Segmüller Roland, Eichberg          60 Gründer OK Städtlilauf        15.39,1      7.06,2  (3788)    7.06
SJogi      ---  Seiz Rebekka, Altstätten SG         95 Jungschar Altstätten          13.05,2      3.58,8  (3525)    5.56
KG         ---  Seiz Salome                         99 Altstätten SG                  1.28,1      0.32,1  (9163)    4.53
S1M         26. Senn Martin                         68 Rumlikon                      40.23,2     10.40,3  (3010)    4.32
Schi2       35. Shola Shyrete                       94 Au SG                          9.06,9      2.00,4  (2159)    4.47
Schi1       63. Sieber Aline                        96 Widnau                         9.52,2      2.26,2  (1785)    5.11
Walking    ---  Sieber Anni, Berneck                50 Nordic Walking Heerbrugg      18.10,1      3.20,4  (3918)    8.15
Schi1       17. Sieber Bianca                       95 Altstätten SG                  8.32,9      1.06,9  (1775)    4.29
PK          88. Sieber Cedric                       98 Widnau                         5.38,7      1.34,5  (1485)    5.07
Sch1        24. Sieber David, Au SG                 95 STV Au                         8.02,6      0.59,3  (1940)    4.14
SJog       ---  Sieber Gregor, FL-Eschen            59 Familie Sieber                11.16,0      2.43,1  (3743)    5.07
SJogi      ---  Sieber Hilde, FL-Eschen             59 Familie Sieber                11.54,7      2.48,3  (3526)    5.24
Schi1       22. Sieber Lara                         96 Widnau                         8.37,0      1.11,0  (1749)    4.32
Schi2       48. Sieber Lara, Au SG                  94 STV Au                         9.44,0      2.37,5  (2143)    5.07
PK          23. Sieber Pascal                       98 Altstätten SG                  4.49,3      0.45,1  (8012)    4.23
SJogi      ---  Sieber Sarah, FL-Eschen             94 Familie Sieber                11.13,5      2.07,1  (3527)    5.06
Walking    ---  Sieber Ursula                       71 Au SG                         18.11,2      3.21,5  (3930)    8.16
VM          12. Signer Peter, Weissbad              84 TV Gais                       18.48,5      2.05,5  (3400)    3.50
S2M          8. Signer Stefan                       60 Eggerstanden                  32.16,2      2.12,4   (423)    3.37
Jun          9. Signer Urban                        88 Eggerstanden                  18.54,5      1.59,9  (3120)    3.51
Sch3         2. Simeon Arno                         91 Jona                           6.07,9      0.01,6  (2621)    3.13
HKF          1. Sklyaerenko Oksana                  81 UKR-Altötting                 24.07,3       -----   (104)    3.29
Sch1        70. Söldi Fabian                        95 CH                             9.48,6      2.45,3  (1964)    5.09
VM          81. Sonderegger Bruno                   72 Mels                          22.46,9      6.03,9  (3356)    4.38
SJog       ---  Sonderegger Mario, Altstätten SG    76 LAVARIA                       15.20,8      6.47,9  (8138)    6.58
SJog       ---  Sonderegger Pascal, Altstätten SG   87 KTV Altstätten                 9.44,3      1.11,4  (3821)    4.25
KG         ---  Sorell Noelia                       00 Balgach                        1.30,8      0.34,8  (9104)    5.02
VM          65. Speck Albert                        60 Appenzell                     21.46,2      5.03,2  (3357)    4.26
PK          30. Speck Kevin                         97 Appenzell                      4.56,1      0.51,9  (1482)    4.29
HKF         10. Speck Regula                        70 Appenzell                     27.46,8      3.39,5   (122)    4.01
KG         ---  Speck Vanessa                       99 Appenzell                      1.55,4      0.59,4  (9114)    6.24
SJog       ---  Specker Martin, Altstätten SG       94 Pfadi St. Michael Altstät     13.28,8      4.55,9  (3817)    6.07
VM          14. Spiak Michael                       83 Rorschacherberg               18.59,7      2.16,7  (3394)    3.52
SJog       ---  Spirig Lars, Balgach                76 Sportgruppe Werkheim Wyde     11.57,3      3.24,4  (3744)    5.26
S3M          4. Spohn Tschösi                       55 St. Gallen                    33.17,6      1.49,1   (618)    3.44
S3M          3. Spring Hanspeter                    51 Zollikofen                    33.13,3      1.44,8   (612)    3.43
S1F          5. Staats Angelika, Fehraltorf         63 LC-Uster                      31.31,0      4.32,2  (1057)    4.34
KG         ---  Stachl Aline                        00 Au SG                          2.00,7      1.04,7  (8025)    6.42
Sch1        77. Stachl Jan, Au SG                   ?? STV Au                        10.29,2      3.25,9  (1453)    5.31
PM          95. Stachl Laura, Au SG                 97 STV Au                         6.20,1      2.05,8  (1246)    5.45
KG         ---  Stadler Jacqueline                  00 Thal                           2.14,8      1.18,8  (8028)    7.29
Sch2        28. Städler Kevin                       93 Altstätten SG                  8.19,1      1.37,5  (2351)    4.22
PM          64. Stadler Lisa, Freidorf TG           98 Foxrunning                     5.36,8      1.22,5  (1298)    5.06
Sch1        27. Stadler Pascal, Thal                96 LG Bodensee                    8.09,7      1.06,4  (1969)    4.17
VM          27. Städler Roland, Altstätten SG       63 Sportclub Wagner              19.47,6      3.04,6  (3333)    4.02
Sch1        35. Städler Sven, Eichberg              96 STV Eichberg                   8.21,5      1.18,2  (1941)    4.23
VM          25. Staedler Ernst                      52 Wattwil                       19.42,0      2.59,0  (3396)    4.01
SJogi      ---  Stähli Jessica, Altstätten SG       95 STV Altstätten                13.22,9      4.16,5  (3555)    6.04
KG         ---  Stähli Laura                        02 Altstätten SG                  2.48,2      1.52,2  (9081)    9.20
S1M         20. Stählin Marcel                      70 Gundetswil                    36.33,1      6.50,2   (228)    4.06
KG         ---  Stampfli Alessia                    01 Altstätten SG                  1.44,9      0.48,9  (9082)    5.49
SJogi      ---  Stampfli Eliane                     70 Altstätten SG                  9.06,4       -----  (3528)    4.08
KG         ---  Stampfli Xenia                      99 Altstätten SG                  1.14,2      0.18,2  (9083)    4.07
VM          75. Steger Karl                         69 Berneck                       22.12,0      5.29,0  (3387)    4.31
VM          68. Stehrenberger Daniel                62 Engelburg                     21.50,0      5.07,0  (3334)    4.27
Sch3        14. Stehrenberger Yannick               92 Engelburg                      7.02,0      0.55,7  (2623)    3.42
SJog       ---  Steiger Andy, Lüchingen             83 LAVARIA                       15.16,7      6.43,8  (8134)    6.56
SJog       ---  Steiger Beat                        62 St. Gallen                    12.29,5      3.56,6  (3855)    5.40
KG         ---  Steiger Chiara                      99 Altstätten SG                  1.59,4      1.03,4  (8030)    6.38
PK          76. Steiger Dominik, Oberriet SG        98 KTV Oberriet                   5.30,0      1.25,8  (1477)    5.00
Schi1       35. Steiger Fabienne, Altstätten SG     95 KTV Altstätten                 9.09,9      1.43,9  (1750)    4.49
Sch2        33. Steiger Jérome                      93 Altstätten SG                  8.29,2      1.47,6  (2328)    4.28
KG         ---  Steiger Joana                       01 Altstätten                     2.26,9      1.30,9  (8031)    8.09
VM          30. Steiger Markus, Altstätten SG       73 STV Lüchingen                 19.51,5      3.08,5  (3350)    4.03
KG         ---  Steiger Michelle                    03 Altstätten                     3.56,4      3.00,4  (9084)   13.08
KB         ---  Steiger Nicolas, Oberriet SG        00 KTV Oberriet                   1.21,2      0.27,1  (9282)    4.30
VM          33. Steiger Reto, Herisau               77 STV Lüchingen                 20.07,0      3.24,0  (3352)    4.06
SJog       ---  Steiger Thomas, Lüchingen           83 STV Lüchingen                 11.28,6      2.55,7  (3754)    5.13
KG         ---  Steiger Vanessa                     00 Altstätten                     1.54,3      0.58,3  (9085)    6.21
KG         ---  Steiner Alina                       02 Rüthi SG                       2.22,5      1.26,5  (9086)    7.55
SJog       ---  Steiner Dylan, Altstätten SG        80 STV Altstätten                 8.35,1      0.02,2  (3780)    3.54
PM           7. Stieger Alina                       97 Hinterforst                    4.39,5      0.25,2  (1296)    4.14
SJogi      ---  Stieger Alina, Hinterforst          97 Familie Stieger               12.00,2      2.53,8  (3603)    5.27
KB         ---  Stieger Andy                        99 Altstätten SG                  1.15,2      0.21,1  (9255)    4.10
KG         ---  Stieger Corina                      00 Altstätten SG                  1.48,5      0.52,5  (9087)    6.01
SJogi      ---  Stieger Corinne, Hinterforst        91 Familie Stieger               16.05,7      6.59,3  (3602)    7.18
Schi3        4. Stieger Corinne, Hinterforst        91 STV Oberriet-Eichenwies        7.05,7      0.23,6  (2512)    3.44
SJogi      ---  Stieger Domenica                    93 Hinterforst                   15.46,7      6.40,3  (3601)    7.10
KB         ---  Stieger Elias                       01 Altstätten SG                  2.32,1      1.38,0  (9340)    8.27
PK          59. Stieger Kenneth, Oberriet SG        97 KTV Oberriet                   5.13,8      1.09,6  (1478)    4.45
SJog       ---  Stieger Kurt, Hinterforst           58 Familie Stieger               16.06,5      7.33,6  (3827)    7.19
SJogi      ---  Stieger Martina, Hinterforst        64 Familie Stieger               16.03,7      6.57,3  (3605)    7.18
PM          40. Stieger Nadine                      97 Altstätten SG                  5.16,0      1.01,7  (1247)    4.47
SJogi      ---  Stieger Patricia, Hinterforst       94 Pfadi St. Michael Altstät     11.01,7      1.55,3  (3586)    5.00
KB         ---  Stieger Philipp, Oberriet SG        99 KTV Oberriet                   1.11,1      0.17,0  (9283)    3.57
Schi2       42. Stieger Rahel, Oberriet SG          94 KTV Oberriet                   9.22,5      2.16,0  (2152)    4.56
KG         ---  Stieger Romina                      01 Hinterforst                    2.35,1      1.39,1  (8035)    8.37
SJogi      ---  Stieger Romina, CH                  01 Familie Stieger               16.05,0      6.58,6  (3604)    7.18
SJogi      ---  Stieger Simona, Hinterforst         94 Pfadi                         11.31,3      2.24,9  (3583)    5.14
KG         ---  Stieger Tamara, Oberriet SG         00 KTV Oberriet                   1.25,0      0.29,0  (9110)    4.43
VF          20. Stieger Therese                     76 Oberriet SG                   23.48,1      5.29,5  (3230)    4.51
SJog       ---  Stieger Thomas, Hinterforst         90 Familie Stieger               11.10,3      2.37,4  (3826)    5.04
SJogi      ---  Stiger Nadine, Altstätten SG        97 Pfadi St. Michael Altstät     13.47,4      4.41,0  (3589)    6.16
SJog       ---  Stillebacher Erich, Widnau          59 Aloha Team                    10.36,2      2.03,3  (3745)    4.49
PK          64. Stillhart Adrian                    98 Marbach SG                     5.18,2      1.14,0  (1454)    4.49
SJog       ---  Stoop Claudio                       88 Eichberg                       8.38,2      0.05,3  (3846)    3.55
SJog       ---  Stoop Dominic, Eichberg             86 STV Eichberg                   8.37,2      0.04,3  (3856)    3.55
Sch2        41. Stoop Pascal, Eichberg              93 STV Eichberg                   8.50,0      2.08,4  (2329)    4.38
Sch1         2. Straessle Fabian                    95 Altstätten SG                  7.07,9      0.04,6  (1959)    3.45
SJogi      ---  Strässle Bettina                    86 Altstätten SG                 15.32,4      6.26,0  (3580)    7.03
KB         ---  Strässle Fabio                      02 Marbach SG                     2.29,2      1.35,1  (9256)    8.17
VM          82. Strässle Flavio                     83 Altstätten SG                 22.47,5      6.04,5  (3381)    4.39
SJogi      ---  Strässle Gabi, Altstätten SG        64 STV Altstätten                17.53,7      8.47,3  (3560)    8.08
KB         ---  Strauch Elias                       00 Widnau                         2.27,8      1.33,7  (9322)    8.12
KG         ---  Streule Anina                       02 Appenzell                      2.40,2      1.44,2  (8039)    8.54
VF           9. Streule Eliane, Appenzell           67 Lauftreff Appenzell           21.49,1      3.30,5  (3237)    4.27
Sch1         8. Streule Pascal, Goldach             95 LG Bodensee                    7.24,0      0.20,7  (1943)    3.53
Schi2        9. Streule Sabrina, Goldach            93 LG Bodensee                    7.37,8      0.31,3  (2144)    4.00
VM          98. Stricker Albert                     23 St. Gallen                    26.27,7      9.44,7  (3335)    5.24
PM          43. Stroeve Sanne, Altstätten SG        97 STV Altstätten                 5.18,0      1.03,7  (1279)    4.49
PM          71. Studach Meret, Altstätten SG        97 KTV Altstätten                 5.42,5      1.28,2  (1248)    5.11
KG         ---  Stüdli Melanie                      01 Altstätten SG                  2.34,3      1.38,3  (8053)    8.34
S2M         25. Stump Christian                     64 St. Gallen                    37.14,8      7.11,0  (3945)    4.11
Sch2        13. Sturzenegger Angelo, Reute AR       94 TV Reute                       7.44,4      1.02,8  (2330)    4.04
Sch1        13. Sturzenegger Ralph, Reute AR        96 TV Reute                       7.38,5      0.35,2  (1944)    4.01
PK          44. Sturzenegger Ryano                  98 Balgach                        5.03,4      0.59,2  (1455)    4.35
KB         ---  Sulejmani Fabian                    99 Altstätten SG                  1.01,8      0.07,7  (9294)    3.26
KB         ---  Sutter Alessandro                   99 Rebstein                       1.07,5      0.13,4  (9257)    3.45
S1F          3. Sutter Elisabeth                    56 Lengwil-Oberhofen             29.27,0      2.28,2  (1067)    4.16
VM          18. Sutter Ruben, Grabs                 70 Bündner Marathon              19.15,3      2.32,3  (3372)    3.55
PM          87. Sutter Sari                         97 Rebstein                       6.05,6      1.51,3  (1249)    5.32

Total 235



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.