32. Gommerlauf - nach Name "J"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F30         11. Jacomet Paula                       74 Sedrun                      1:31.43,3     16.05,8  (1576)  
M30        150. Jacomet Vigeli                      70 Sedrun                      1:30.28,1     23.40,5  (1367)  
F50         22. Jakob Vreni                         54 Solothurn                   3:15.03,2   1:40.19,6  (2058)  
M40        242. Jaquillard André                    59 Château-d'Oex               1:34.59,0     28.12,3  (1242)  
M50          1. Jeggli Friedrich, Wangen            51 LLG Lachen                  1:10.54,0       -----   (207)  
M50        241. Jehle Ulrich, Etzgen                47 LLC Etzgen                  1:57.47,6     46.53,6  (1781)  
M50         52. Jenni Ruedi                         54 Rüeggisberg                 1:24.04,0     13.10,0   (491)  
M40        284. Jentsch Jakob                       60 Niederwald                  1:42.21,4     35.34,7   (840)  
Mini A-M    26. Jerjen Livia, Reckingen VS          96 SC Obergoms                    9.59,1      4.16,6  (2323)  
M20          8. Joller Bruno                        80 Stans                       1:07.06,1      2.24,8    (43)  
M40        276. Joller René, Hochdorf               64 HaRi Hochdorf               1:41.01,3     34.14,6  (1133)  
M60         41. Joller Walter                       40 Birr                        1:39.03,5     22.35,3   (804)  
Mini A-K    22. Jordan Angelo                       97 Simplon Dorf                   8.27,2      2.45,7  (2345)  
M40         18. Jordan Armin, Simplon Dorf          59 SC Fletschhorn              1:11.00,1      4.13,4   (195)  
M40        138. Jordan Leander, Simplon-Dorf        62 SC Fletschhorn              1:24.47,9     18.01,2   (735)  
Mini A-K     2. Jordan Manuel                       94 Simplon Dorf                   6.14,0      0.32,5  (2305)  
M30        131. Josi Thomas, Frutigen               72 SK Frutigen                 1:27.08,2     20.20,6   (881)  
M30        130. Joss Reto                           71 Zollikofen                  1:27.07,3     20.19,7   (777)  
Mini A-M    30. Jossen Jessica, Gluringen           96 SC Obergoms                   14.29,4      8.46,9  (2324)  
M40         48. Jost Hubert, Obergesteln            63 SC Obergesteln              1:16.18,8      9.32,1   (426)  
M20         12. Jost Kilian, Obergesteln            79 SC Obergoms                 1:08.25,1      3.43,8   (164)  
Mini B-M    10. Jost Patricia, Reckingen VS         93 SC Obergoms                   19.26,4      1.58,5  (2222)  
Mini B-K    54. Jost Patrick, Obergesteln           92 SC Obergoms                   21.53,7      6.52,8  (2223)  
M30        167. Jost Reinhard                       68 Ulrichen                    1:32.16,4     25.28,8  (1373)  
Mini A-K     7. Jost Sebastian, Obergesteln         94 SC Obergoms                    6.54,4      1.12,9  (2325)  
Mini B-K    55. Jost Simon, Reckingen VS            90 SC Obergoms                   22.04,7      7.03,8  (2224)  
M50         41. Julier Odilo, Ernen                 53 Aletsch-Skaiter             1:22.06,8     11.12,8   (474)  
M30          2. Jungen André, Adelboden             68 Swisscom Atomic Team        1:06.49,3      0.01,7    (32)  
M50         68. Jungen Jakob                        53 Adelboden                   1:25.51,2     14.57,2   (736)  
M50        251. Jurt Urs                            52 Unterägeri                  2:08.27,7     57.33,7  (1880)  

Total 30



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.