32. Gommerlauf - nach Name "I"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M40        180. Ilg Christoph                       64 Neuenhof                    1:28.06,9     21.20,2   (363)  
M40        158. Imahorn Claude, Brig                64 FC Brig                     1:25.57,7     19.11,0   (837)  
F40         30. Imahorn Manuela                     64 Brig                        1:50.04,5     33.47,5  (1550)  
M40        272. Imahorn Patrick, Visperterminen     59 Visp                        1:40.35,1     33.48,4  (1205)  
M50         91. Imboden Christian                   52 Ringgenberg BE              1:29.09,2     18.15,2  (1330)  
M40        190. Imboden Daniel, Ramsen              56 SV GWK                      1:29.13,0     22.26,3   (838)  
M30        153. Imboden Michel                      74 Zermatt                     1:30.43,7     23.56,1  (1241)  
M50        223. Imesch Fredy                        52 Glis                        1:51.18,5     40.24,5  (1789)  
Mini B-K    35. Imfeld Elias, Ulrichen              92 SC Obergoms                   19.58,8      4.57,9  (2239)  
M30        205. Imfeld Klaus                        72 Ulrichen                    1:42.14,8     35.27,2  (1331)  
M20         34. Imhasly Fernando, Fiesch            77 SC Obergoms                 1:14.58,2     10.16,9   (206)  
F40         31. Imhasly Marie-Theres                57 Zürich                      1:50.21,9     34.04,9  (1553)  
M40        193. Imhasly Reinhard, Cham              58 Aletsch-Skaiter             1:29.38,8     22.52,1   (910)  
M40         71. Imhasly Thomas, Fieschertal         62 Aletsch-Skaiter             1:18.43,6     11.56,9   (444)  
M50        158. Imhof Beat, Lax                     49 Aletsch-Skaiter             1:37.05,8     26.11,8  (1127)  
M30        142. Imhof Fredy                         71 Bettmeralp                  1:29.34,6     22.47,0   (911)  
M20         50. Imhof Manfred, Lax                  83 Aletsch-Skaiter             1:20.00,6     15.19,3   (399)  
M50        175. Imhof Paul, Lax                     46 Aletsch-Skaiter             1:40.33,6     29.39,6  (1128)  
M40        253. Imhof Theo                          62 Naters                      1:37.33,1     30.46,4  (1129)  
M50        137. Imoberdorf Basil, Ulrichen          51 Ulrichen                    1:34.39,8     23.45,8   (912)  
M50         83. Imoberdorf Emil, Ulrichen           50 Ulrichen                    1:28.19,4     17.25,4   (839)  
M20         90. Imoberdorf Michael, Münster VS      84 SC Obergoms                 1:36.46,6     32.05,3   (459)  
F20         13. Imoberdorf Rahel, Münster VS        86 SC Obergoms                 1:30.29,1     16.39,1   (619)  
M50        231. Imoberdorf René                     50 Visp                        1:53.59,4     43.05,4  (1206)  
Mini A-K     5. Imsand Frédéric, Ulrichen           94 SC Obergoms                    6.41,6      1.00,1  (2322)  
F40         12. Imsand Martha                       56 Münster VS                  1:38.34,9     22.17,9  (1010)  
M40        182. Imsand Martin, Ulrichen             59 SC Münster                  1:28.29,6     21.42,9   (782)  
Mini B-K    11. Imsand Raphael                      88 Münster VS                    16.19,0      1.18,1  (2240)  
M70          8. Imseng Arthur                       30 Saas Fee                    1:50.40,2     19.25,2  (1130)  
Mini B-K    59. Imwinkelried Alain, Reckingen VS    92 SC Obergoms                   23.11,3      8.10,4  (2221)  
M50        244. Imwinkelried Bernhard               48 Russikon                    1:59.34,1     48.40,1  (1131)  
M50        187. Imwinkelried Hans                   50 Naters                      1:42.12,1     31.18,1  (1187)  
M30        161. Imwinkelried Jean-Claude, Obergeste 70 SC Obergoms                 1:31.32,2     24.44,6   (734)  
M30        196. Imwinkelried Peter                  73 Ulrichen                    1:39.54,6     33.07,0   (779)  
Mini A-M    21. Imwinkelried Sarah                  94 Ulrichen                       9.07,6      3.25,1  (2357)  
M30         48. Imwinkelried Urs                    67 Ulrichen                    1:16.02,2      9.14,6   (425)  
M50        234. Indermühle Jürg                     45 Kirchdorf                   1:55.13,3     44.19,3  (1863)  
F50         21. Indermühle Sabine                   48 Kirchdorf BE                2:13.23,6     38.40,0  (2076)  
M30        225. Ineichen Hanspeter                  73 Winterthur                  2:10.16,2   1:03.28,6  (1858)  
M40          8. Inniger Fritz                       56 Adelboden                   1:10.28,3      3.41,6    (41)  
M50         90. Iseli Marcel                        54 Beatenberg                  1:29.05,1     18.11,1   (939)  
M20         14. Isenschmid Marco, Luzern            83 SC Horw                     1:09.06,9      4.25,6    (84)  
M40         24. Isler Max, Seegräben                64 TV Aathal-Seegräben         1:12.50,7      6.04,0   (194)  
M50        243. Isler Walter                        47 Arni-Islisberg              1:58.18,3     47.24,3  (1862)  
M40        297. Iten Robert                         55 Murg                        1:46.18,5     39.31,8   (511)  

Total 45



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.