32. Gommerlauf - nach Name "F"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M40        157. Facioretti Massimo, I-Invorio       55 Club Cai Gozzano            1:25.54,7     19.08,0   (486)  
F40          6. Faehndrich Käthy                    61 Eigenthal                   1:25.57,7      9.40,7   (610)  
M40         33. Fähndrich Kurt                      61 Eigenthal                   1:14.09,2      7.22,5   (203)  
M65         21. Fankhauser Hans                     37 Burgdorf                    1:50.45,8     25.48,4  (1801)  
M30         13. Fankhauser Hans-Martin, Finsterwald 67 SC Entlebuch                1:10.33,2      3.45,6   (158)  
M50        177. Fankhauser Johannes                 52 Allschwil                   1:40.43,0     29.49,0   (724)  
F60          7. Fasmeyer Anne                       44 Sion 2 Nord                 2:20.21,9     36.16,2  (1546)  
F30         40. Fassl Karin                         67 Hünibach                    2:24.46,6   1:09.09,1  (2063)  
M30        221. Fehlmann Rene                       66 Zuzwil BE                   1:56.43,0     49.55,4  (1294)  
M50        152. Felder Fritz, Lausen                46 SC Flühli                   1:36.13,8     25.19,8  (1273)  
Mini B-K    29. Fellay Jonas, CH                    91 Val Ferret                    19.31,3      4.30,4  (2362)  
M50        142. Ferini Gérard                       49 Lausanne                    1:35.03,0     24.09,0  (1201)  
M20         97. Ferrari Alessandro                  75 Locarno                     1:44.41,7     40.00,4  (1177)  
M60         58. Feruglio Luigino                    40 D-Hohentengen               1:49.25,3     32.57,1  (1756)  
M30         33. Fierz Reto, Männedorf               68 Seeclub Zürich              1:13.42,2      6.54,6   (159)  
M60         66. Filliger Walter                     43 Emmen                       1:56.43,4     40.15,2  (1233)  
M20         71. Fischer Daniel                      76 Neuchâtel                   1:29.48,7     25.07,4   (876)  
M20         48. Fischer Gabriel                     85 Herzogenbuchsee             1:19.30,4     14.49,1   (320)  
M50        136. Fischer Martin                      53 Herzogenbuchsee             1:34.19,6     23.25,6   (725)  
M20          5. Florinett Andrea, Scuol             79 Fischer Team/SAS            1:06.46,0      2.04,7    (76)  
M40        296. Flückiger Roland                    64 Sissach                     1:44.42,2     37.55,5  (1115)  
M40         69. Follonier Dominique, Leukerbad      64 SC Gemmi                    1:18.38,6     11.51,9   (394)  
M50        196. Frankfurt Armin, D-Netphen          49 TV Eckmannshausen           1:43.37,8     32.43,8  (1234)  
Mini B-M    32. Frankiny Lorena, Gluringen          93 SC Obergoms                   24.02,7      6.34,8  (2218)  
Mini A-M    24. Frankiny Ramona, Gluringen          96 SC Obergoms                    9.12,0      3.29,5  (2316)  
M50        199. Franzolin Maurizio                  50 I-Milano                    1:44.03,4     33.09,4  (1116)  
M30        218. Franzosi Andrea, I-Bolzano Novarese 72 SC Gozzano                  1:53.41,9     46.54,3  (1768)  
F40         22. Frei Kathrin                        55 Spiez                       1:44.13,4     27.56,4  (1021)  
M40        108. Frei Kurt                           55 Spiez                       1:21.48,1     15.01,4   (395)  
M50        173. Frei Kurt                           51 Rothenburg                  1:40.07,9     29.13,9  (1117)  
M60         34. Frei Marcel                         41 Gampel                      1:35.11,6     18.43,4  (1118)  
M30        136. Frei Pascal, Wädenswil              74 SV Wädenswil                1:28.02,0     21.14,4  (1393)  
M20          2. Frei Thomas, Davos Platz            80 Swisscom Atomic Team        1:04.42,2      0.00,9    (30)  
M50        186. Frei Werner, Auenstein              53 SC Auenstein                1:42.09,2     31.15,2   (989)  
M65         22. Freiburghaus Fred                   39 Thörishaus                  1:51.26,4     26.29,0  (1776)  
F40          7. Frey Gabriela                       59 Adliswil                    1:26.58,0     10.41,0  (1038)  
M50        172. Frey Heinrich, Riedtwil             48 Ski-Riege Zurzach           1:40.06,4     29.12,4  (1421)  
M40        120. Frey Ruedi                          59 Adliswil                    1:23.26,9     16.40,2  (1348)  
M50        166. Friedli Adi                         47 Oberwald                    1:38.57,7     28.03,7  (1119)  
M30        215. Friolet Christian                   65 Biel/Bienne                 1:48.56,2     42.08,6  (1777)  
M50         60. Fruhmann Richard, Allschwil         45 SSC Riehen                  1:25.16,2     14.22,2    (61)  
M60         27. Fuchs Fritz                         43 Hofstetten                  1:33.15,6     16.47,4   (944)  
M50        114. Fuchs Hans, Brienz                  50 SC Hofstetten               1:31.53,4     20.59,4   (954)  
M50         65. Fuchs Josef                         51 Trachslau                   1:25.37,1     14.43,1   (321)  
M30         53. Fuhrer Christian                    68 Wilderswil                  1:16.25,9      9.38,3   (422)  
M50        125. Furrer Hans, Münster                53 Münster                     1:33.06,5     22.12,5   (726)  
M40         19. Furrer Mario                        56 Steg VS                     1:11.12,1      4.25,4   (160)  
M20          6. Furrer Philipp, Andermatt           83 Coop City-Rossignol Team    1:06.49,0      2.07,7    (64)  
M50        134. Furrer Stefan                       52 Andermatt                   1:34.11,9     23.17,9  (1834)  

Total 49



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.