Triathlon di Locarno 2004 - per nome "B"

categoria posto nome/località                       an squadra/località                tempo     ritardo    pett   ¦         nuoto ¦         bici ¦        corsa ¦
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mini-S2d     8. Bachelier Renée, Lausanne           51 Costina Team                1:54.16,4     41.26,8  (1003)   ¦    18.49    8.¦   53.10    8.¦   42.16    8.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:11.59    8.¦ 1:54.16    8.¦
MD-CPu      61. Bachmann Benno, Zürich              70 Silberpfeil                 4:45.36,4   1:01.22,8    (17)   ¦    45.49   57.¦ 2:23.10   68.¦ 1:36.36   60.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:09.00   64.¦ 4:45.36   61.¦
Mini-CPd    55. Bachmann Gabriela                   71 Zürich                      1:32.16,7     29.14,1  (1023)   ¦    13.20   54.¦   50.38   56.¦   28.18   46.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:03.58   57.¦ 1:32.16   55.¦
Mini-CPd    26. Baciocchi Katia                     71 Carabbia                    1:21.20,7     18.18,1  (1024)   ¦    10.20    9.¦   46.13   47.¦   24.47   20.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   56.33   39.¦ 1:21.20   26.¦
Mini-S1u   102. Bado Sandro                         60 I-Verbania                  1:26.59,5     26.46,1  (1025)   ¦    11.03   48.¦   46.35  109.¦   29.20  102.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   57.39  105.¦ 1:26.59  102.¦
Mini-CPu    64. Bagnoli Dante                       73 Canobbio                    1:12.25,4     14.04,2  (1026)   ¦    10.58   62.¦   40.15   88.¦   21.12   33.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   51.13   83.¦ 1:12.25   64.¦
Mini-S1u    95. Bagnovini Paolo                     69 Davesco-Soragno             1:24.24,1     24.10,7  (1027)   ¦    12.14   82.¦   47.46  112.¦   24.23   60.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:00.00  111.¦ 1:24.24   95.¦
StafM        3. Balestrini Andrea                   ?? Lurate                      4:06.17,2     14.38,3   (761)   ¦    33.14    1.¦ 2:14.02    3.¦ 1:19.00    4.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:47.17    2.¦ 4:06.17    3.¦
Mini-S1u    15. Banfi Andrea                        67 Losone                      1:05.14,5      5.01,1  (1028)   ¦    11.51   73.¦   33.43    5.¦   19.39    9.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   45.35   20.¦ 1:05.14   15.¦
StafM        4. Banfi Boris+Cincera Rolando+Sarbach ?? Guardie di confine          4:15.16,7     23.37,8   (730)   ¦    42.02    4.¦ 2:18.29    6.¦ 1:14.44    3.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:00.32    4.¦ 4:15.16    4.¦
Mini-S1d    24. Banfi Roberta                       65 Losone                      1:28.55,6     21.01,9  (1029)   ¦    13.09   25.¦   49.22   29.¦   26.23   17.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:02.32   29.¦ 1:28.55   24.¦
Mini-S2u    18. Bäni Jürg                           58 Schaffhausen                1:16.53,8     13.07,9  (1030)   ¦     9.41    2.¦   43.10   31.¦   24.02   18.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   52.51   20.¦ 1:16.53   18.¦
MD-S1d       5. Bantle Claudia                      67 Wettingen                   5:07.09,0     23.33,1   (509)   ¦    53.40    7.¦ 2:29.43    3.¦ 1:43.45    6.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:23.23    4.¦ 5:07.09    5.¦
Mini-S2u    10. Baroni Franco, Bosco Luganese       57 U.S.C.                      1:13.05,2      9.19,3  (1032)   ¦    10.35    5.¦   41.26   25.¦   21.03    4.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   52.01   17.¦ 1:13.05   10.¦
Mini-CPu    65. Baroni Ivan, Minusio                70 Tri Team Ticino             1:12.35,8     14.14,6  (1033)   ¦     9.37   22.¦   39.51   79.¦   23.06   66.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   49.29   61.¦ 1:12.35   65.¦
MD-CPu      92. Bartholemot Nicolas, La Corbaz      72 Tri Team Fribourg           5:15.18,3   1:31.04,7    (18)   ¦    50.09   80.¦ 2:33.28   98.¦ 1:51.40   91.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:23.37   94.¦ 5:15.18   92.¦
MD-CPd     ---  Baruffaldi Jessica                  75 Zürich                      3:31.17,5    Wechsel2   (510)   ¦    49.37   26.¦ 2:41.40   34.¦    ----  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:31.17   34.¦    ----  ----¦
Mini-S1d    18. Basile Norma                        69 I-Ghiffa                    1:23.18,4     15.24,7  (1524)   ¦    12.00   15.¦   46.43   25.¦   24.35   11.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   58.43   23.¦ 1:23.18   18.¦
Mini-CPu    97. Bassi  Stefano                      75 Lugano                      1:17.37,4     19.16,2  (1034)   ¦    11.02   70.¦   39.09   71.¦   27.25  119.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   50.12   68.¦ 1:17.37   97.¦
Mini-CPu   124. Battistel Andreas                   70 Seewen                      1:30.16,5     31.55,3  (1035)   ¦    12.17  102.¦   49.41  124.¦   28.17  120.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:01.58  125.¦ 1:30.16  124.¦
Mini-Jd      4. Baumann Anja                        86 Laupersdorf                 1:10.12,2      4.16,8  (1036)   ¦     9.12    5.¦   38.01    3.¦   22.58    3.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   47.13    4.¦ 1:10.12    4.¦
Mini-CPu    37. Baumann Claudio                     72 Losone                      1:09.21,5     11.00,3  (1037)   ¦    11.50   93.¦   37.01   45.¦   20.29   21.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   48.52   52.¦ 1:09.21   37.¦
Mini-Ju      1. Baumann Simon, Laupersdorf          86 Ueberhardt Bianchi Tri Te     55.12,1       -----  (1038)   ¦     7.19    2.¦   30.10    1.¦   17.43    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   37.29    1.¦   55.12    1.¦
Mini-YAd     4. Baumberger Daniela                  87 Adliswil                    1:23.29,6     15.14,5  (1039)   ¦    10.51    5.¦   43.47    5.¦   28.51    5.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   54.38    5.¦ 1:23.29    4.¦
MD-CPd      24. Baume Corinne                       74 St-Maurice                  5:10.40,7     57.50,3   (511)   ¦    47.07   20.¦ 2:26.21   18.¦ 1:57.11   33.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:13.29   18.¦ 5:10.40   24.¦
Mini-S1u    62. Baumer Andrea                       67 Tegna                       1:16.21,9     16.08,5  (1040)   ¦    11.54   74.¦   39.59   60.¦   24.27   61.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   51.54   65.¦ 1:16.21   62.¦
MD-CPd      28. Baumgartner Bettina                 71 Zürich                      5:18.16,1   1:05.25,7   (512)   ¦    55.34   39.¦ 2:34.45   28.¦ 1:47.56   24.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:30.19   33.¦ 5:18.16   28.¦
MD-CPu      71. Baur Mario, Ettingen                81 VC Reinach/Goldwurst.ch     4:53.43,7   1:09.30,1    (19)   ¦    55.54  101.¦ 2:15.17   40.¦ 1:42.31   74.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:11.11   71.¦ 4:53.43   71.¦
Mini-S1u     6. Beatrizotti Stefano                 65 Tegna                       1:02.59,9      2.46,5  (1041)   ¦     8.09    1.¦   33.56    7.¦   20.54   22.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   42.05    4.¦ 1:02.59    6.¦
MD-CPu     ---  Beeler Steven                       76 Morgarten                   2:49.37,3    Wechsel2   (285)   ¦    46.08   61.¦ 2:03.29   11.¦    ----  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:49.37   31.¦    ----  ----¦
StafMx       2. Behr Claudius+Marianne Neuhaus+Kasp 76 Team MCK                    4:07.26,6     11.45,4   (703)   ¦    40.35    6.¦ 2:17.26    6.¦ 1:09.25    1.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:58.01    6.¦ 4:07.26    2.¦
StafMx       1. Belatrami Elena+Wittwer Peter+Testo ?? Team Scott-Sponser Mista    3:55.41,2       -----   (722)   ¦    36.43    1.¦ 2:06.23    1.¦ 1:12.34    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:43.07    1.¦ 3:55.41    1.¦
Mini-S1u    66. Belli Stefano                       63 Novaggio                    1:16.54,1     16.40,7  (1042)   ¦    13.07  101.¦   41.18   74.¦   22.28   38.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   54.25   80.¦ 1:16.54   66.¦
Mini-CPd     8. Belloli Nicole, Soazza              70 Runner\'s Club Bellinzona   1:12.42,5      9.39,9  (1043)   ¦    11.16   20.¦   38.13    8.¦   23.12    9.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   49.29   10.¦ 1:12.42    8.¦
Mini-CPu   106. Belotti Mirko                       75 Ponte Capriasca             1:19.36,1     21.14,9  (1044)   ¦    12.54  111.¦   42.20  109.¦   24.20   84.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   55.15  115.¦ 1:19.36  106.¦
MD-S1u     DSQ  Beltrami Michel, Minusio            67 Tri-Team-Ticino                 -----  squalifica   (291)   ¦    44.02  ----¦ 2:17.48  ----¦ 1:33.48  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:01.51  ----¦ 4:35.40  ----¦
MD-S1u     105. Bencze Ferry                        60 Greifensee                  5:49.49,3   1:52.17,1    (20)   ¦    53.02   80.¦ 2:49.50  103.¦ 2:06.56  103.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:42.52  101.¦ 5:49.49  105.¦
MD-S1u      76. Benkovics Michel, Gordola           66 TriTeam Ticino              5:11.15,6   1:13.43,4    (21)   ¦    53.19   81.¦ 2:31.39   80.¦ 1:46.17   65.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:24.58   81.¦ 5:11.15   76.¦
MD-CPu      90. Bentele Eric, Lutry                 71 Tri Team Lutry              5:11.02,6   1:26.49,0    (22)   ¦    51.37   84.¦ 2:26.45   84.¦ 1:52.39   92.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:18.23   85.¦ 5:11.02   90.¦
MD-CPu      98. Benz Christian                      74 Zürich                      5:29.45,0   1:45.31,4    (23)   ¦    59.37  105.¦ 2:41.00  105.¦ 1:49.06   90.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:40.38  108.¦ 5:29.45   98.¦
Mini-S1u    38. Beretta Alessandro                  68 Gordevio                    1:11.36,1     11.22,7  (1046)   ¦    11.57   76.¦   36.17   28.¦   23.21   50.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   48.14   32.¦ 1:11.36   38.¦
Mini-CPd    51. Berger Christine                    70 Regensdorf                  1:31.21,2     28.18,6  (1047)   ¦    12.56   50.¦   44.20   41.¦   34.04   59.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   57.16   44.¦ 1:31.21   51.¦
MD-S2u      26. Berger Peter, St. Gallen            58 St.Gallen-Appenzell         5:22.54,7   1:07.22,4    (24)   ¦    49.30   13.¦ 2:33.01   23.¦ 2:00.23   28.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:22.31   19.¦ 5:22.54   26.¦
Mini-S1d    32. Berini Tiziana                      65 Locarno                     1:36.29,2     28.35,5  (1010)   ¦    13.16   27.¦   50.44   32.¦   32.27   32.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:04.01   32.¦ 1:36.29   32.¦
Mini-S2u    26. Bernaschina Emilio, Riva S. Vitale  49 ASSPO-Riva S. Vitale        1:20.21,4     16.35,5  (1048)   ¦    12.02   19.¦   45.26   37.¦   22.53   13.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   57.28   35.¦ 1:20.21   26.¦
Mini-CPu    35. Bernasconi Daniele                  73 Lugano                      1:09.12,8     10.51,6  (1050)   ¦    10.57   61.¦   35.55   30.¦   22.19   52.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   46.53   29.¦ 1:09.12   35.¦
Mini-Jd      9. Bernasconi Lilith                   85 Chiasso                     1:31.30,5     25.35,1  (1051)   ¦    12.41    9.¦   49.34    9.¦   29.13    8.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:02.16    9.¦ 1:31.30    9.¦
Mini-CPd    27. Bernasconi Mery                     73 Morbio Inferiore            1:21.28,7     18.26,1  (1052)   ¦    11.59   35.¦   42.45   27.¦   26.44   36.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   54.44   27.¦ 1:21.28   27.¦
Mini-CPu    34. Bernasconi Michel, Viganello        73 Club Berna                  1:09.10,6     10.49,4  (1053)   ¦    10.20   40.¦   36.36   35.¦   22.14   48.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   46.56   31.¦ 1:09.10   34.¦
MD-S1u     104. Betschart Rolf                      64 Baar                        5:49.47,1   1:52.14,9    (25)   ¦    42.54   13.¦ 3:00.29  109.¦ 2:06.23  102.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:43.23  103.¦ 5:49.47  104.¦
MD-CPu     DSQ  Beyeler Nicolas                     75 Brusino Arsizio                 -----  squalifica    (26)   ¦    43.35  ----¦ 2:12.49  ----¦ 1:33.37  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:56.24  ----¦ 4:30.01  ----¦
Mini-S2u    43. Bianda Luca                         58 Losone                      1:37.26,8     33.40,9  (1054)   ¦    12.49   28.¦   49.23   41.¦   35.13   43.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:02.13   40.¦ 1:37.26   43.¦
Mini-YBd     4. Bianda Vanessa                      89 Losone                      1:37.16,7     31.02,4  (1055)   ¦    12.38    5.¦   49.25    4.¦   35.12    4.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:02.03    4.¦ 1:37.16    4.¦
MD-CPu     DSQ  Bieler Ueli                         80 Zürich                          -----  squalifica    (27)   ¦    43.36  ----¦ 2:15.56  ----¦ 1:21.33  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:59.32  ----¦ 4:21.06  ----¦
Mini-CPd     1. Bieler Valentina, Bonaduz           83 Tri Team Calanda            1:03.02,6       -----  (1341)   ¦     7.54    1.¦   35.10    1.¦   19.58    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   43.04    1.¦ 1:03.02    1.¦
Mini-CPu   111. Bieri Paolo                         74 Ascona                      1:21.49,5     23.28,3  (1056)   ¦    11.12   75.¦   40.44   89.¦   29.52  123.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   51.56   88.¦ 1:21.49  111.¦
Mini-CPu    37. Bigolin Fausto                      71 Gordola                     1:09.21,5     11.00,3  (1449)   ¦    10.11   35.¦   38.42   63.¦   20.28   20.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   48.53   53.¦ 1:09.21   37.¦
MD-CPu      80. Binggeli Markus                     71 Basel                       4:58.45,8   1:14.32,2    (29)   ¦    53.33   91.¦ 2:26.08   82.¦ 1:39.03   65.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:19.42   87.¦ 4:58.45   80.¦
Mini-YAu     3. Birrer Andreas, Hergiswil NW        88 Tri-Club Hergiswill         1:06.17,6      7.34,0  (1364)   ¦     8.38    3.¦   33.46    3.¦   23.53    6.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   42.24    3.¦ 1:06.17    3.¦
MD-CPu      88. Blanc Grégoire                      80 Ayent                       5:08.59,2   1:24.45,6   (257)   ¦    54.54   94.¦ 2:28.49   92.¦ 1:45.15   83.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:23.43   95.¦ 5:08.59   88.¦
MD-CPu     104. Blumer Sascha, Hinwil               73 Triathlonclub tri-SSR       6:02.02,1   2:17.48,5    (30)   ¦    58.51  104.¦ 2:30.46   96.¦ 2:32.23  106.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:29.38  101.¦ 6:02.02  104.¦
MD-S1u      15. Bochtler Roger, Wald ZH             62 IC Meilen-Tri/Erdgas Züri   4:30.43,9     33.11,7   (279)   ¦    44.14   21.¦ 2:13.18   10.¦ 1:33.10   22.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:57.33    9.¦ 4:30.43   15.¦
Mini-CPd    17. Boffetti Monica                     79 Cama                        1:16.34,8     13.32,2  (1057)   ¦    12.45   47.¦   39.02   14.¦   24.46   19.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   51.47   16.¦ 1:16.34   17.¦
Mini-CPd    14. Boffetti Nadia                      77 Cama                        1:15.56,6     12.54,0  (1058)   ¦    10.48   10.¦   38.32   11.¦   26.35   32.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   49.20    9.¦ 1:15.56   14.¦
MD-CPu      30. Böhi Remo                           80 S. Antonino                 4:20.21,8     36.08,2    (31)   ¦    36.12   13.¦ 2:12.08   32.¦ 1:32.00   47.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:48.21   27.¦ 4:20.21   30.¦
MD-CPu      54. Böhler Markus, A-Bregenz            76 TriTeam Lustenau            4:42.33,7     58.20,1    (32)   ¦    46.40   64.¦ 2:21.14   64.¦ 1:34.38   52.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:07.54   61.¦ 4:42.33   54.¦
Mini-S1u    67. Bohrer Riccardo, Ascona             65 solo                        1:16.55,3     16.41,9  (1059)   ¦    11.38   70.¦   39.53   56.¦   25.22   75.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   51.32   62.¦ 1:16.55   67.¦
Mini-CPu    27. Bolzoni Alessandro                  73 I-Milano                    1:08.16,2      9.55,0  (1060)   ¦     8.57   15.¦   39.08   70.¦   20.10   17.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   48.06   45.¦ 1:08.16   27.¦
MD-S1u      14. Bommer Roger                        69 Oberembrach                 4:30.33,9     33.01,7    (33)   ¦    40.24    7.¦ 2:13.27   11.¦ 1:36.42   28.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:53.51    7.¦ 4:30.33   14.¦
Mini-YBu     5. Bondietti Joel                      89 Cevio                       1:17.37,5     15.22,4  (1061)   ¦    11.17    5.¦   40.55    6.¦   25.24    5.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   52.13    5.¦ 1:17.37    5.¦
Mini-YAd     1. Bontognali Semira                   88 St. Moritz                  1:08.15,1       -----  (1062)   ¦     8.31    1.¦   36.36    1.¦   23.07    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   45.08    1.¦ 1:08.15    1.¦
Mini-S1u   105. Bordoni Roberto                     62 Lugano                      1:28.27,6     28.14,2  (1063)   ¦    12.53   96.¦   42.58   84.¦   32.35  108.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   55.52   89.¦ 1:28.27  105.¦
Mini-S1u    63. Borsetto Luigi, Bellinzona          68 Tri Team Ticino             1:16.39,9     16.26,5  (1064)   ¦    11.10   59.¦   36.58   29.¦   28.30  100.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   48.09   31.¦ 1:16.39   63.¦
Mini-S1u   110. Bosia Emilio                        63 Savosa                      1:31.24,8     31.11,4  (1065)   ¦    13.13  103.¦   45.14  102.¦   32.57  109.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   58.27  108.¦ 1:31.24  110.¦
Mini-CPd    56. Bosia Juliette                      75 Gordola                     1:33.57,5     30.54,9  (1066)   ¦    11.34   25.¦   52.27   58.¦   29.56   52.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:04.01   58.¦ 1:33.57   56.¦
Mini-CPd    35. Bossi Paola, Chiasso                78 nessuna                     1:23.14,4     20.11,8  (1068)   ¦    11.57   33.¦   44.43   43.¦   26.32   31.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   56.41   41.¦ 1:23.14   35.¦
Mini-S2u     5. Bottinelli Ivano, Seseglio          55 Butascell                   1:11.29,4      7.43,5  (1069)   ¦    10.39    6.¦   36.52    6.¦   23.57   17.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   47.32    3.¦ 1:11.29    5.¦
Mini-S1u    75. Bozzini Claudio                     63 Arbedo                      1:18.22,4     18.09,0  (1070)   ¦    15.09  113.¦   39.26   51.¦   23.46   54.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   54.35   83.¦ 1:18.22   75.¦
Mini-S1u    37. Bracelli Enrico, Mezzovico          65 SAM Massagno                1:11.12,3     10.58,9  (1071)   ¦    11.29   65.¦   35.49   23.¦   23.53   55.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   47.18   26.¦ 1:11.12   37.¦
MD-CPu      21. Brader Christian, D-Memmingen       80 Erdinger Alkoholfrei Team   4:07.29,2     23.15,6    (34)   ¦    39.46   33.¦ 2:07.20   19.¦ 1:20.22   18.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:47.07   22.¦ 4:07.29   21.¦
Mini-S1u    76. Braguglia  Fabio                    69 Losone                      1:18.38,7     18.25,3  (1072)   ¦    11.42   72.¦   42.15   79.¦   24.41   65.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   53.57   79.¦ 1:18.38   76.¦
MD-S1d     ---  Brändle Susanne, Fällanden          68 TRImosquitos                3:33.58,1    Wechsel2   (513)   ¦    55.17   10.¦ 2:38.40    7.¦    ----  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:33.58    6.¦    ----  ----¦
MD-Ju        2. Braun Emanuel, Aadorf               86 tri team aadorf             4:23.44,1      8.54,1    (35)   ¦    43.11    3.¦ 2:10.30    1.¦ 1:30.01    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:53.42    3.¦ 4:23.44    2.¦
Mini-CPd    52. Bravo Paola                         71 Cugnasco                    1:31.26,2     28.23,6  (1450)   ¦    11.25   21.¦   52.28   59.¦   27.32   42.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 1:03.53   56.¦ 1:31.26   52.¦
MD-CPu     DSQ  Brechbühl David, Wädenswil          80 VC Wädenswil                    -----  squalifica    (36)   ¦    46.56  ----¦ 2:16.31  ----¦ 1:44.46  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:03.27  ----¦ 4:48.13  ----¦
MD-CPu      66. Brechbühler Jonas                   77 Bern                        4:48.57,6   1:04.44,0    (37)   ¦    45.48   56.¦ 2:23.49   71.¦ 1:39.19   66.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:09.37   66.¦ 4:48.57   66.¦
MD-S2u       3. Brechbühler Peter                   53 Lüterswil                   4:32.00,1     16.27,8    (38)   ¦    39.02    1.¦ 2:19.12    8.¦ 1:33.45    6.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:58.15    4.¦ 4:32.00    3.¦
Mini-S2d     2. Breitler Margrit, Unterwasser       55 DTV Alt St. Johann          1:13.07,3      0.17,7  (1073)   ¦    10.49    1.¦   38.50    3.¦   23.27    1.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   49.40    3.¦ 1:13.07    2.¦
MD-CPu      60. Brennwald Alex                      82 Zürich                      4:45.32,8   1:01.19,2    (39)   ¦    50.00   78.¦ 2:19.43   58.¦ 1:35.48   56.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:09.43   68.¦ 4:45.32   60.¦
MD-S1u      30. Bretscher Lars                      68 Zürich                      4:48.39,0     51.06,8    (40)   ¦    48.09   49.¦ 2:23.08   42.¦ 1:37.21   30.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:11.18   40.¦ 4:48.39   30.¦
Mini-CPd     6. Bretschneider Anja, Chur            81 Tri Team Calanda            1:10.30,9      7.28,3  (1074)   ¦    10.00    8.¦   38.13    9.¦   22.17    6.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   48.13    5.¦ 1:10.30    6.¦
Mini-S2u    14. Brizzi Carlo                        59 Ascona                      1:14.51,2     11.05,3  (1075)   ¦    10.31    4.¦   39.14   12.¦   25.04   24.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   49.46    8.¦ 1:14.51   14.¦
StafM       15. Bronlet Xavier, Locarno             ?? EUROPEAN FAST FOLLOWER      6:14.08,1   2:22.29,2   (704)   ¦  1:09.00   15.¦ 3:05.06   15.¦ 2:00.01   15.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 4:14.06   15.¦ 6:14.08   15.¦
Mini-S2d     1. Brönnimann Hildegard                53 Hindelbank                  1:12.49,6       -----  (1076)   ¦    11.51    5.¦   37.22    1.¦   23.35    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   49.14    1.¦ 1:12.49    1.¦
MD-S2u     DSQ  Bruder Claus, Egg b. Zürich         57 Trizo                           -----  squalifica   (118)   ¦    44.29  ----¦ 2:16.04  ----¦ 1:38.35  ----¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:00.33  ----¦ 4:39.08  ----¦
StafMx      12. Bruhwiller Rebekah+Manuela Schindle 72 SWOZZIE GIRLS               4:37.23,5     41.42,3   (705)   ¦    41.58    9.¦ 2:26.24   15.¦ 1:29.00   11.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:08.23   13.¦ 4:37.23   12.¦
Mini-S1u    73. Brumana Dario, Vernate              63 2curve team                 1:17.41,5     17.28,1  (1077)   ¦    12.28   88.¦   40.03   62.¦   25.09   72.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   52.32   69.¦ 1:17.41   73.¦
Mini-CPd    16. Brunati Sara                        78 Luzern                      1:16.19,5     13.16,9  (1078)   ¦     8.43    3.¦   41.11   20.¦   26.24   29.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   49.55   12.¦ 1:16.19   16.¦
Mini-YAu     2. Bücheli Lionel, Bubendorf           87 Uebelhardt-Bianchi Tri Te   1:02.38,3      3.54,7  (1079)   ¦     7.47    2.¦   33.37    2.¦   21.13    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   41.25    2.¦ 1:02.38    2.¦
MD-S1u      21. Buergisser Gregor, Illnau           69 Tri Müpa                    4:39.13,7     41.41,5   (299)   ¦    39.50    5.¦ 2:20.11   28.¦ 1:39.11   38.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:00.02   12.¦ 4:39.13   21.¦
MD-S1u      57. Bühlmann Hans, Seengen              61 Tri Sursee                  4:58.28,3   1:00.56,1    (43)   ¦    49.52   67.¦ 2:29.36   72.¦ 1:38.59   36.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:19.28   69.¦ 4:58.28   57.¦
MD-S1d       1. Bühlmann Tanja                      66 Zug                         4:43.35,9       -----   (559)   ¦    46.51    2.¦ 2:24.03    2.¦ 1:32.41    2.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:10.54    2.¦ 4:43.35    1.¦
Mini-YBu     6. Buloncelli Elia                     89 Camorino                    1:20.50,1     18.35,0  (1080)   ¦    12.34    9.¦   40.07    5.¦   28.08    7.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   52.41    6.¦ 1:20.50    6.¦
MD-S2u      22. Büringer Helmut, D-Steinheim        51 Team Silla Hopp             5:17.50,6   1:02.18,3    (44)   ¦    53.19   23.¦ 2:38.47   30.¦ 1:45.43   18.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:32.06   27.¦ 5:17.50   22.¦
Mini-YAu     4. Büringer Karsten, D-Steinheim       88 Team Silla Hopp             1:07.07,9      8.24,3  (1082)   ¦     9.22    5.¦   36.27    4.¦   21.17    3.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   45.50    4.¦ 1:07.07    4.¦
MD-CPd       3. Burri Andrea, Rorschacherberg       76 Tri Team St. Gallen/Appen   4:33.14,3     20.23,9   (514)   ¦    42.02   10.¦ 2:19.24    4.¦ 1:31.47    4.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 3:01.26    3.¦ 4:33.14    3.¦
MD-CPu      13. Burri Roger, Rüti ZH                81 TG Hütten                   4:00.36,6     16.23,0    (45)   ¦    36.19   17.¦ 2:04.25   14.¦ 1:19.51   17.¦
                                                                                                                   ¦               ¦ 2:40.45   14.¦ 4:00.36   13.¦
Mini-YAu     8. Bützer Philippe                     87 Losone                      1:21.07,6     22.24,0  (1084)   ¦    13.21    8.¦   43.21    8.¦   24.25    7.¦
                                                                                                                   ¦               ¦   56.42    8.¦ 1:21.07    8.¦

totale 108



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.