Xenofit-BIKE-Marathon Garda Trentino - nach Ortschaft "S"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DRE         13. Swetlik Nina, Saal/Donau            83 Vibration-In-Sports         7:44.02,8   2:07.46,2  (3058)  
HRP         78. Schuster Martin                     65 Salach                      2:42.36,2     50.06,3   (903)  
SRP         25. Brandes Herbert                     36 Salzgitter                  4:08.16,6   1:09.44,7  (2680)  
HRE         11. Emmerich Markus                     76 Samerberg                   5:02.02,2     33.13,3   (577)  
HRG         48. Ludwig Peter, Sand                  71 RVC-Trieb, Mr. Bike         4:35.30,4   1:00.56,9   (451)  
HRG         32. Friedrich Dominik, Sauerlach        82 Craft Racing Team           4:25.43,3     51.09,8    (47)  
HRE         26. Heimkreitner Simon, Schaftlach      83 Corratec World Team         5:16.53,5     48.04,6   (362)  
HRP        234. Dimitrov Nikolay                    69 Schechen                    3:23.33,8   1:31.03,9  (1052)  
HRG        105. Grubwinkler Michael                 72 Scheyern                    5:02.46,0   1:28.12,5   (715)  
HRE         57. Hofmann Gerd                        69 Schlat                      5:43.28,5   1:14.39,6   (137)  
MRE         19. Richstein Oliver, Schliersee        64 Team Breraro                6:38.37,1   1:27.44,7  (2069)  
MRG         71. Weinhart Werner                     58 Schliersee                  5:44.55,4   2:06.55,5  (2162)  
HRP        202. Kittel Andreas, Schloß Holte-Stuken 69 K&C Racing Team             3:14.35,0   1:22.05,1   (587)  
HRP        366. Link Wolfgang, Schloß Holte-Stukenb 65 GT-Deutschland              4:41.20,2   2:48.50,3    (52)  
HRP         58. Schiller Stefan                     76 Schloßberg                  2:32.33,5     40.03,6  (1082)  
HRG        241. Schiller Markus                     78 Schlossberg                 5:59.35,8   2:25.02,3  (1083)  
SRP         20. Preis Joachim                       53 Schlüchtern                 3:48.47,8     50.15,9  (2665)  
HRP        216. Rehrauer Werner, Schöntal           74 SV Sindelbachtal            3:16.39,7   1:24.09,8  (1079)  
HRP        106. Gersbeck Jörn, Schwabhausen         69 Team Steppenwolf            2:50.39,3     58.09,4    (49)  
HRE        222. Heim Wolfgang                       77 Schwäbisch Gmünd            7:53.43,9   3:24.55,0   (250)  
HRG        191. Menden Volker                       76 Schwabmünchen               5:43.32,1   2:08.58,6   (739)  
HRG        251. Maurer Peter                        75 Schwarzenbruck              6:02.20,8   2:27.47,3   (692)  
HRP        130. Michelmann Marco                    72 Schwerin                    2:58.04,1   1:05.34,2   (630)  
HRG        311. Lawnik Artur                        69 Schwerte                    6:44.50,6   3:10.17,1   (130)  
HRE        139. Schneider Matthias                  67 Seeheim-Jugenheim           6:38.38,3   2:09.49,4   (270)  
HRG        297. Jantos Andreas                      66 Seelze                      6:34.10,7   2:59.37,2   (711)  
MRG        110. Kreitz Michael                      62 Seelze                      6:29.12,2   2:51.12,3  (2143)  
MRG        100. Hellebrandt Lorenz                  62 Selfkant                    6:08.59,4   2:30.59,5  (2066)  
DRP         66. Feihl-Meyer Elisabeth, Seligenporte 53 Klosterbiker                4:00.20,7   1:48.12,7  (3112)  
HRG        321. Kleck Andreas, Seligenporten        69 Klosterbiker                6:56.58,0   3:22.24,5   (729)  
MRP        130. Lindner Thomas, Seligenporten       60 Klosterbiker                5:35.21,5   3:29.46,9  (2283)  
SRG         11. Meyer Gerhard, Seligenporten        54 Klosterbiker                5:42.26,6   1:31.56,2  (2657)  
HRG         77. Altmann Raimund, Senden             68 quattro MTB Pro Team        4:53.03,4   1:18.29,9   (340)  
HRG        104. Vogg Karl-Heinz, Siegertshofen      71 SC Siegertshofen/ Bike Sc   5:01.20,9   1:26.47,4   (748)  
MRG        101. Härtwig Wolfram                     60 Siegsburg                   6:12.01,7   2:34.01,8  (2118)  
DRG          8. Mayer Rosmarie, Siegsdorf           78 Corratec World Team / SC-   4:54.52,0     21.04,3  (3007)  
HRP         55. Süssmann Georg, Siegsdorf           66 upsolut MV                  2:31.55,0     39.25,1   (110)  
DRG         31. Hochmuth Barbara, Simmerberg        76 Team Axima                  6:05.29,5   1:31.41,8  (3175)  
HRP        180. Bremer Ben, Sinzig                  71 Poison                      3:09.55,2   1:17.25,3    (32)  
MRP         78. Jonas Wolfgang, Sinzig              64 Poison                      3:25.15,4   1:19.40,8  (2034)  
MRP         30. Krahm Hartwig, Sinzig               64 Poison                      2:54.22,1     48.47,5  (2037)  
HRP        162. Paffenholz Martin                   72 Sinzig                      3:05.44,7   1:13.14,8   (461)  
MRP         61. Nichts Ralf                         57 Solingen                    3:17.54,5   1:12.19,9  (2131)  
HRE        162. Jakupak Zvoni                       69 Spaichingen                 6:58.59,1   2:30.10,2   (784)  
MRG        115. Frank Dieter                        56 Spardorf                    6:40.02,1   3:02.02,2  (2083)  
HRP         86. Hertel Stefan, Spatzenhausen        82 Bergamont/ RSG Werdenfels   2:44.30,0     52.00,1   (750)  
HRG         24. Brakopp Kai                         68 Sprockhövel                 4:16.19,3     41.45,8   (146)  
DRG         16. Mondin Stephanie, Sprockhövel       70 MBC Bochum                  5:19.06,2     45.18,5  (3011)  
HRG          8. Aegerter Andreas, St. Märgen        82 Rothaus-Cube                3:55.49,0     21.15,5   (347)  
HRG         15. Bettinger Mathias, St. Märgen       ?? Rothaus-Cube                4:06.11,2     31.37,7   (348)  
MRE         18. Gramola Eugenio, ST Christophe ( AO 59 G.S. Cicli Bewato           6:35.43,1   1:24.50,7  (2377)  
MRG         68. Gorkenant Jörg                      63 Starnberg                   5:43.18,9   2:05.19,0  (2153)  
HRG        164. Walter Sascha, Steinheim            76 HSB                         5:30.07,5   1:55.34,0   (979)  
HRG        214. Fischer Matthias, Steinhöring       71 Supersoulfighter            5:52.04,4   2:17.30,9   (176)  
HRP        302. Mühlenhoff Michael                  72 Steinhöring                 3:43.56,0   1:51.26,1   (177)  
MRP         97. Schmid Stefan                       57 Stephanskirchen             3:44.44,1   1:39.09,5  (2401)  
MRG         59. Spiegl Karl, Stephanskirchen        55 Quest Club                  5:30.19,7   1:52.19,8  (2138)  
MRP         47. Bauberger Alfred                    58 Stetten                     3:08.57,6   1:03.23,0  (2063)  
DRP         49. Sager Claudia                       65 Stetten                     3:38.57,0   1:26.49,0  (3042)  
MRP        110. Hipp Edwin                          58 Stockach                    3:57.28,4   1:51.53,8  (2379)  
HRP         76. Adams Guido                         68 Stolberg                    2:42.16,2     49.46,3   (168)  
HRE        114. Rongen Gerd                         66 Stolberg                    6:21.10,1   1:52.21,2   (169)  
DRP         90. Fritz Erika                         70 Straß                       4:45.51,0   2:33.43,0  (3055)  
HRE        128. Laumer Florian, Straubig            76 Sport Krüger / Crocodil C   6:33.42,5   2:04.53,6   (407)  
HRE         13. Götze Holger, Straubing             75 Vittel - Rocky Mountain     5:05.07,5     36.18,6   (311)  
MRG         39. Kraus Gerhard                       58 Streitberg                  5:11.57,8   1:33.57,9  (2105)  
HRG         63. Fülle Uwe, Stutensee                68 RV Badenia Linkenheim       4:45.19,7   1:10.46,2   (930)  
MRG         46. Domenico Petti, Stuttgart           59 ILG Sport                   5:19.25,8   1:41.25,9  (2266)  
HRP        159. Gern Marc-Oliver                    74 Stuttgart                   3:04.51,8   1:12.21,9   (943)  
HRG         69. Held Karsten                        70 Stuttgart                   4:46.41,2   1:12.07,7    (20)  
HRP        193. Keuter Thomas, Stuttgart            71 Team Kodak                  3:12.28,7   1:19.58,8   (139)  
HRP        210. Kübler Hardy                        65 Stuttgart                   3:16.02,5   1:23.32,6   (986)  
HRE        184. Leyrer Frank, Stuttgart             80 Rad und Reisen              7:10.21,5   2:41.32,6   (875)  
HRP        197. Ritt Andreas                        72 Stuttgart                   3:13.14,8   1:20.44,9   (941)  
HRE        145. Schmidt Alexander                   65 Stuttgart                   6:40.51,6   2:12.02,7   (697)  
HRG         31. Stottmeister Carsten                77 Stuttgart                   4:25.10,6     50.37,1   (890)  
HRG        231. Mämpel Jörg, Stützerbach            79 Die Muschkoten              5:57.41,0   2:23.07,5   (677)  
HRE        194. Prinzing Volker                     67 Suessen                     7:21.32,8   2:52.43,9  (1032)  
HRP        263. Bauer Roman                         66 Suhl                        3:33.32,8   1:41.02,9   (441)  
HRG        179. Kriesel Daniel                      75 Suhl                        5:37.56,3   2:03.22,8   (474)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.