Xenofit-BIKE-Marathon Garda Trentino - nach Ortschaft "G"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HRE         44. Deutschendorf Andreas, Gaißach      78 Team Radl-Rasti             5:33.12,8   1:04.23,9   (948)  
HRP        367. Raupach Dirk, Garbsen               75 Die Kassierer               4:41.47,7   2:49.17,8   (860)  
MRE          4. Dashuber Gerhard, Garching          63 Rocket Racing Team          5:26.18,6     15.26,2  (2192)  
DRP         54. Heidenkampf Gerlinde                78 Garching                    3:43.40,3   1:31.32,3  (3199)  
SRP          8. Leppmeier Erwin                     52 Garching                    3:18.01,3     19.29,4  (2613)  
MRP         80. Schneider Thomas                    58 Garching                    3:25.22,9   1:19.48,3  (2397)  
MRP         79. Wiedemann Peter                     59 Garching                    3:25.20,3   1:19.45,7  (2396)  
MRP          3. Gröbl Werner, Garmisch-Partenkirche 61 TSV-Partenkirchen           2:13.56,4      8.21,8  (2033)  
HRG          7. Kalivoda Michael, Garmisch-Partenki 71 TSV-Partenkirchen           3:55.27,8     20.54,3    (61)  
HRE          7. Strobel Andreas, Garmisch-Partenkir 72 Fiat Rotwild                4:54.05,8     25.16,9     (2)  
HRG        129. Pudschies Oliver                    68 Gärtringen                  5:14.44,1   1:40.10,6   (549)  
HRG         33. Plettner Oliver, Geisenheim         69 team salzriemen rheingau    4:26.28,9     51.55,4   (674)  
HRE         75. Schaub Günter, Geisenheim           65 All Mountain by Hotte       5:58.17,2   1:29.28,3   (100)  
HRP         93. Röcknagel Andy                      66 Geislingen                  2:46.54,8     54.24,9   (902)  
HRP         94. Kehl Karsten                        69 Gelnhausen                  2:46.55,6     54.25,7   (657)  
HRE        166. Will Matthias                       81 Gemering                    7:00.58,3   2:32.09,4   (235)  
HRP        137. Benz Thorsten, Gengenbach           ?? Benzli Men                  3:00.34,9   1:08.05,0   (888)  
DRG          3. Rosenstiel Alexandra, Gengenbach    76 Corratec World Team         4:40.26,2      6.38,5  (3003)  
MRG         10. Rosenstiel Bernd, Gengenbach        64 Team Ghost                  4:19.11,7     41.11,8  (2042)  
HRP         66. Kümmel Chris, Gera                  69 Team RSH                    2:35.42,7     43.12,8   (810)  
HRG        255. Bauer Markus                        66 Germering                   6:05.55,3   2:31.21,8   (994)  
HRG        288. Mather Michael                      69 Germering                   6:30.14,1   2:55.40,6   (555)  
SRP         21. Dauner Eugen                        50 Gerstetten                  3:54.33,9     56.02,0  (2642)  
DRP         63. Dauner Michaela                     68 Gerstetten                  3:53.09,1   1:41.01,1  (3131)  
HRG         95. Hörold Otto                         83 Gerstetten                  4:58.09,9   1:23.36,4   (134)  
HRP        175. Baumgärtner Roland, Gersthofen      67 R + S Cycle Team Augsburg   3:08.18,1   1:15.48,2   (121)  
HRP        186. Dummert Klaus, Gilching             67 BMW                         3:10.32,7   1:18.02,8   (995)  
MRE         42. Eberl Helmut, Gilching              62 Supersoulfighter            7:29.51,2   2:18.58,8  (2058)  
HRG        312. Schmidt Jörg                        66 Gladbeck                    6:45.47,9   3:11.14,4  (1096)  
MRP         65. Götz Stefan                         59 Glashütten                  3:19.17,1   1:13.42,5  (2189)  
HRG        140. Laepple Robert, Gliching            65 Montagsradler.de            5:19.17,3   1:44.43,8   (564)  
HRP         34. Kaulfersch Christian, Gmund         82 Harti's Bike Station        2:20.49,8     28.19,9    (65)  
HRE         85. Volpert Matthias, Gmund             69 Bertls Bike Shop            6:04.35,2   1:35.46,3    (18)  
DRP         75. Bätge Christina                     77 Göhrde                      4:14.25,8   2:02.17,8  (3133)  
HRG        289. Gutsche Marko                       69 Gombeth                     6:30.44,3   2:56.10,8    (54)  
MRG        108. Koch Martin, Goslar                 63 CC G Harz Team Goslar Kie   6:27.38,3   2:49.38,4  (2136)  
MRE         23. Dusel Thomas                        63 Gottenheim                  6:44.10,9   1:33.18,5  (2104)  
HRP        138. Mariß Tim                           79 Göttingen                   3:00.36,9   1:08.07,0   (990)  
HRG        111. Voelschow Jörg                      66 Göttingen                   5:04.41,3   1:30.07,8   (159)  
HRE         60. Dellert Marco, Grab                 73 Marin/Mr. Bike/RVC Trieb    5:44.59,0   1:16.10,1   (193)  
DRP         60. Meindl Birgit, Graben-Neudorf       72 Just 4 Fun                  3:51.39,4   1:39.31,4  (3116)  
MRP         69. Meindl Klaus, Graben-Neudorf        64 Just 4 Fun                  3:20.59,5   1:15.24,9  (2166)  
HRP          2. Grasegger Hans                      65 Grainau                     1:57.09,9      4.40,0     (7)  
DRE          3. Grona Sabine, Grainau               81 SCOTT-Contessa              6:17.57,9     41.41,3  (3023)  
HRE        111. Backhaus Gero, Grefrath             65 Never Give Up               6:19.44,6   1:50.55,7    (25)  
HRP        188. Kombrink Stephan                    69 Greislingen                 3:11.21,8   1:18.51,9   (901)  
MRE         52. Becker Matthias                     59 Griesheim                   8:00.34,6   2:49.42,2  (2014)  
MRG         23. Gohl Gerhard                        61 Gröbenzell                  4:52.51,1   1:14.51,2  (2129)  
HRG         34. Golling Guido                       65 Gröbenzell                  4:26.55,6     52.22,1   (437)  
DRP         47. Golling Irene                       66 Gröbenzell                  3:36.48,3   1:24.40,3  (3060)  
HRG        221. Wedler Mario, Groß-Gerau            77 IBC DIMB Racing Team        5:53.43,2   2:19.09,7   (726)  
MRG         48. Israng Thomas                       64 Groß-Umstadt                5:21.29,0   1:43.29,1  (2344)  
HRE          4. Heymans Mannie                      71 Großbettlingen              4:42.39,5     13.50,6   (324)  
MRP         83. Katzenberger Michael, Großhelfendor 63 www.the-lowriders.de        3:26.46,8   1:21.12,2  (2095)  
HRP        222. Spindler Tomas                      66 Großhelfendorf              3:19.30,0   1:27.00,1   (281)  
DRG         15. Alex Susanne, Grub                  77 Marin/Mr. Bike/RVC Trieb    5:14.00,2     40.12,5  (3046)  
DRP          4. Rahner Carolin, Grub                73 Team Trenga De              2:30.43,0     18.35,0  (3036)  
HRE        120. Arizaga Augusto, Grünwald           70 ECUADOR aunque te duela.    6:29.40,4   2:00.51,5   (637)  
DRE          8. Arizaga Regina                      69 Grünwald                    7:13.22,8   1:37.06,2  (3121)  
HRE         71. Ebeling Ingo                        73 Grünwald                    5:55.17,0   1:26.28,1   (466)  
MRP         35. Helgerth Robert                     57 Grünwald                    2:57.32,0     51.57,4  (2055)  
HRG        328. Gross Reinhold, Gummersbach         71 Team Kettenpeitsche         7:04.34,5   3:30.01,0   (272)  
HRG        305. Blug Martin, Günzburg               65 Fox Trailer                 6:39.47,9   3:05.14,4   (195)  
HRP        147. Czirr Sascha, Gütersloh             69 K&C Racing Team             3:02.28,7   1:09.58,8   (586)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.