Zugspitzauf 2004 - nach Ortschaft "H"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/M40    116. Klauer Norbert                      55 Haimhausen                  3:55.25,2   1:32.39,9  (1149)  
E/E/M40     35. Mayerbacher Georg                   60 Haimhausen                  3:07.47,0     45.01,7   (348)  
E/E/M40     70. Cordt Andreas                       64 Halver                      3:28.46,1   1:06.00,8   (149)  
E/E/M40     53. Lehmkuhl Henning                    62 Hamburg                     3:17.59,6     55.14,3   (327)  
E/E/M20     50. Petersen Steffen                    76 Hamburg                     3:40.27,2   1:12.52,7  (1167)  
E/E/M40      3. Tribius Thomas                      64 Hamburg                     2:38.14,1     15.28,8   (471)  
E/E/M20     64. Willebrand Johannes                 80 Hamburg                     4:45.28,3   2:17.53,8   (551)  
E/E/M30    138. Wilske Jan                          74 Hamburg                     4:03.03,9   1:42.07,4   (495)  
E/E/M30    109. Seibert Ralf                        67 Hanau                       3:39.59,7   1:19.03,2  (1180)  
E/E/M40    113. Schuster Herbert                    60 Hannover                    3:53.53,0   1:31.07,7   (437)  
E/E/W30     15. Menne Astrid                        65 Happurg                     3:53.41,3     49.48,3   (352)  
E/E/M20     33. Steger Jürgen                       75 Hartenstein                 3:22.32,1     54.57,6   (452)  
E/E/M50      8. Lorenz Florian                      54 Haslach                     3:17.06,8     47.19,9   (337)  
E/E/W40      8. Rogorsch Christiane                 63 Hechendorf                  3:37.18,0     31.15,5   (589)  
E/E/M40     21. Pföbster Bernhard                   60 Hechingen                   2:59.18,6     36.33,3   (383)  
E/E/M40    134. Haußner Bernd                       64 Heideck                     4:11.39,0   1:48.53,7  (1134)  
E/E/M20     37. Maisch Andreas                      75 Heimerdingen                3:23.40,7     56.06,2   (527)  
E/E/M40     78. Bergmann Karl-Heinz                 64 Hennef                      3:33.25,3   1:10.40,0   (122)  
E/E/M30     87. Weilert René                        72 Herbsleben                  3:24.20,5   1:03.24,0   (489)  
E/E/M40    130. Fischbeck Reiner                    63 Hergatz                     4:09.23,8   1:46.38,5   (184)  
E/E/W50      3. Bartsch Karin, Herrsching           48 TSV Erling-Andechs          4:08.06,7     14.01,2   (581)  
E/E/W50      7. Tatzl Helga, Herrsching             52 TSV Erling-Andechs          5:10.06,0   1:16.00,5   (579)  
E/E/M50     13. Biegel Friedrich                    51 Hersbruck                   3:29.16,6     59.29,7   (561)  
E/E/M30    140. Brunner Uwe                         65 Hersbruck                   4:12.06,7   1:51.10,2   (557)  
E/E/W30     22. Dischner Birgit                     66 Hersbruck                   4:26.22,0   1:22.29,0  (1115)  
E/E/M30      4. Grallath Ulrich                     68 Hersbruck                   2:27.02,8      6.06,3   (209)  
E/E/M30     14. Klos Gunther, Hersbruck             67 DAV Hersbruck               2:41.24,3     20.27,8   (297)  
E/E/M30    128. Martin Frank                        68 Hersbruck                   3:55.10,5   1:34.14,0   (558)  
E/E/M40     43. Schmidt Harald                      60 Hersbruck                   3:12.46,4     50.01,1   (420)  
E/E/M50     39. Wild Gerhart                        46 Hersbruck                   4:03.47,9   1:34.01,0  (1197)  
E/E/M20     60. Ehmke Thomas                        75 Hildesheim                  4:07.37,5   1:40.03,0  (1118)  
E/E/M30     29. Fricke Christian                    69 Hildesheim                  2:59.01,5     38.05,0   (190)  
E/E/M40     82. Schröder Richard                    60 Hilpoltstein                3:35.36,1   1:12.50,8   (430)  
E/E/M40    123. Joos Gerhard                        63 Hohenbrunn                  4:02.18,1   1:39.32,8   (613)  
E/E/M20      2. Mooney John                         79 Höhenkirchen-Siegertsbrun   2:27.52,3      0.17,8   (357)  
E/E/M30     82. Sporer Franz                        73 Hohenschäftlarn             3:21.14,9   1:00.18,4   (450)  
E/E/M50      6. Rigotti Noris                       49 Horb                        3:14.10,6     44.23,7   (401)  
E/E/M30    104. Hartmann Gerd                       65 Höttingen                   3:34.49,3   1:13.52,8   (228)  

Total 38



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.