Zugspitzauf 2004 - nach Ortschaft "F"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/W30     23. Endemann Tanja                      65 Faulbach                    4:30.59,2   1:27.06,2  (1119)  
E/E/M30    159. Störmer Udo                         70 Faulbach                    4:56.06,8   2:35.10,3   (553)  
NW/F       ---  Oliv Freia                          65 Feldafing                   4:20.05,2       -----   (604)  
E/E/W40      6. Oliv Jeanette, Feldafing            61 TSV Feldafing               3:34.51,3     28.48,8   (377)  
E/E/M40     13. Sandmaier Peter, Feldafing          58 TSV Feldafing               2:52.33,4     29.48,1   (409)  
E/E/M30     89. Rieger Florian                      67 Feldkirchen                 3:25.04,5   1:04.08,0   (399)  
E/E/M20      6. Roth Norman                         77 Forbach                     2:40.04,9     12.30,4   (405)  
E/E/M20     25. Wunsch Marcel                       78 Forbach                     3:12.43,1     45.08,6   (504)  
E/M70        1. Kornfeld Peter                      34 Forchheim                   3:48.23,0       -----   (306)  
E/M70        2. Kapper Jakob, Frankenthal           34 VT-Frankenthal              4:37.19,0     48.56,0   (281)  
E/E/M50     44. Gerlach Rolf-Dieter                 49 Frankfurt                   4:11.07,0   1:41.20,1   (199)  
E/E/M40     96. Hohmann Rainer Maria                60 Frankfurt am Main           3:40.33,1   1:17.47,8   (251)  
E/E/M20     39. Reinhardt Patrick                   77 Frankfurt Main              3:25.14,1     57.39,6   (393)  
E/E/M20     10. Thomas Christof                     81 Freiberg                    2:46.28,9     18.54,4   (465)  
E/E/W20      1. Kaizl Mira                          80 Freiburg                    3:07.03,6       -----   (280)  
E/E/M40     14. Eder Andreas                        61 Freilassing                 2:52.48,4     30.03,1   (163)  
E/E/W40     11. Eder Johanna                        63 Freilassing                 3:40.58,4     34.55,9   (165)  
E/E/M30      3. Tassani Prell Stephan, Freilassing  70 SC Ainring                  2:23.48,2      2.51,7     (2)  
E/E/M40     17. Langlotz Martin                     58 Freinsheim                  2:56.47,4     34.02,1   (321)  
E/E/M50     66. Häser Max                           51 Freising                    5:29.37,5   2:59.50,6   (230)  
E/E/M20     56. Bauer Björn                         79 Friedrichsdorf              3:53.18,4   1:25.43,9   (618)  
E/E/M50     40. Hecht Stefan                        53 Friedrichshafen             4:06.16,1   1:36.29,2   (231)  
E/E/M40      6. Fischer Roland                      56 Furtwangen                  2:42.48,0     20.02,7   (186)  
E/E/M40     18. Ganter Thomas                       59 Furtwangen                  2:57.02,2     34.16,9   (196)  
E/E/M40      2. Thurner Winfried                    57 Furtwangen                  2:35.39,9     12.54,6  (1188)  
E/E/M40     74. Schweinberg Manfred, Füssen         60 SC Füssen                   3:30.45,2   1:07.59,9   (596)  

Total 26



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.