Zugspitzauf 2004 - nach Ortschaft "D"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/M40    142. Ernst Anton                         58 Dannstadt-Schauernheim      4:16.03,0   1:53.17,7   (173)  
E/E/M40    101. Biller Paul                         57 Deggendorf                  3:44.47,6   1:22.02,3  (1107)  
E/E/M40    124. Müller Christian                    61 Deggendorf                  4:02.52,7   1:40.07,4  (1163)  
E/E/W20      6. Müller Corina                       82 Deggendorf                  4:02.53,3     55.49,7  (1164)  
E/E/M40    150. Szczepanik Axel                     64 Deggendorf                  4:38.53,7   2:16.08,4  (1187)  
E/E/M30     79. Walk Johann                         70 Deggendorf                  3:19.40,3     58.43,8  (1192)  
E/E/M30     19. Figiel Stephan                      71 Deisenhofen                 2:53.45,3     32.48,8  (1211)  
E/E/W30     10. Kieser Birgit                       69 Deizisau                    3:48.09,6     44.16,6   (578)  
E/E/W30      9. Türk Bianca                         66 Denzlingen                  3:40.47,8     36.54,8   (533)  
E/E/M30     62. Hünnerkopf Stephan                  68 Dielheim                    3:13.10,1     52.13,6   (266)  
E/E/M40    129. Buhl Peter                          60 Dießen                      4:07.34,8   1:44.49,5   (143)  
E/E/M60      6. Braun Wilfried                      41 Dietmannsried               3:25.07,2     34.40,1   (134)  
E/E/M40    149. Ebert Bernd                         57 Dietzenbach                 4:35.23,3   2:12.38,0   (160)  
E/E/M20     35. Schmidt Stefan                      78 Dillstädt                   3:23.29,0     55.54,5   (421)  
E/E/M30    105. Ruhland Alois                       66 Dingolfing                  3:36.48,5   1:15.52,0   (536)  
E/E/M40     77. Stühler Manfred, Dingolfing         64 TV Geiselhöring             3:33.19,0   1:10.33,7   (459)  
E/E/W40      2. Graf Regina                         55 Donaustauf                  3:09.23,7      3.21,2   (207)  
E/E/M40      1. Calmbach Uli, Donzdorf              62 DJK-Schw.Gmünd              2:22.45,3       -----   (514)  
E/E/M20     47. Helbig Alexander                    79 Dresden                     3:37.37,5   1:10.03,0   (237)  
E/E/M40    112. Kind Olaf                           62 Dresden                     3:53.26,9   1:30.41,6   (290)  
E/E/M50     60. Lange Jürgen                        48 Dresden                     4:57.06,2   2:27.19,3   (320)  
E/E/M30     52. Ramsdorf Ingolf                     65 Dresden                     3:08.49,1     47.52,6   (598)  
E/E/M50     50. Waldmann Thomas                     50 Drestedt                    4:32.03,5   2:02.16,6   (520)  
E/E/M30      2. Barz Michael                        73 Durach                      2:22.41,4      1.44,9   (109)  
E/E/W50      2. 581                                 50 Durbach                     3:56.45,6      2.40,1   (532)  
E/E/M50      2. Schmiederer Alfons                  51 Durbach                     2:59.31,1     29.44,2   (531)  
E/E/M50     63. Kugland Norbert                     50 Düren                       5:18.19,6   2:48.32,7   (314)  
E/E/M50     52. Apfel Dietmar                       46 Düsseldorf                  4:35.09,2   2:05.22,3   (526)  
E/E/M30     83. Fütterer Marcus                     67 Düsseldorf                  3:21.24,6   1:00.28,1   (193)  
E/E/M20     17. Schober Simon                       80 Düsseldorf                  3:03.37,9     36.03,4   (425)  

Total 30



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.