Zugspitzauf 2004 - nach Name "W"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/M30     97. Wadin Matthias                      71 Rauenberg                   3:29.42,3   1:08.45,8   (479)  
E/E/M30    124. Wagner Wolfgang                     65 Grenzach-Wyhlen             3:52.28,9   1:31.32,4   (480)  
E/E/M30     43. Wakonig Walter                      71 A-Aurolzmünster             3:05.31,0     44.34,5   (481)  
E/E/W40     14. Waldherr Annemarie                  55 Teisendorf                  4:00.04,7     54.02,2  (1191)  
E/E/M50     50. Waldmann Thomas                     50 Drestedt                    4:32.03,5   2:02.16,6   (520)  
E/E/M30     79. Walk Johann                         70 Deggendorf                  3:19.40,3     58.43,8  (1192)  
E/E/M40     39. Wartner Franz                       64 Regensburg                  3:08.40,7     45.55,4   (483)  
E/E/W40     21. Wasserfuhr Barbara                  62 Marienheide                 4:12.09,5   1:06.07,0  (1193)  
E/E/M50     59. Wasserfuhr Karl-Heinz               51 Marienheide                 4:44.06,5   2:14.19,6  (1194)  
E/E/M50     12. Weber Jürgen                        54 Zeitz                       3:27.49,6     58.02,7   (484)  
NW/M       ---  Weber Ludwig                        44 Mutterstadt                 6:03.12,6   2:12.35,5  (1195)  
E/E/M40    152. Weber Manfred                       57 Usingen                     4:43.33,0   2:20.47,7   (485)  
E/E/M30    151. Wechs Stefan                        66 Bad Hinterstein             4:29.10,8   2:08.14,3   (591)  
E/E/M30    136. Wedekind Hermann                    67 Tegernheim                  4:01.43,5   1:40.47,0   (487)  
E/E/M20     68. Weihrauch Marcus                    76 Garmisch-Partenkirchen      5:51.44,5   3:24.10,0   (488)  
E/E/M30     87. Weilert René                        72 Herbsleben                  3:24.20,5   1:03.24,0   (489)  
E/E/M20     63. Werner Stefan                       77 Pirna                       4:33.38,9   2:06.04,4   (490)  
E/E/W20      2. Wierick Anja                        78 Leipzig                     3:25.09,1     18.05,5   (491)  
E/E/M50     39. Wild Gerhart                        46 Hersbruck                   4:03.47,9   1:34.01,0  (1197)  
E/E/M40     31. Wilkowski Ralf                      60 Geisenbrunn                 3:05.42,1     42.56,8   (492)  
E/E/M20     64. Willebrand Johannes                 80 Hamburg                     4:45.28,3   2:17.53,8   (551)  
E/E/M60      9. Willer Josef                        44 Garmisch-Partenkirchen      3:50.32,0   1:00.04,9   (493)  
E/E/M20     55. Wilmowsky von Cornelius             78 Erlangen                    3:51.31,9   1:23.57,4   (494)  
E/E/M30    138. Wilske Jan                          74 Hamburg                     4:03.03,9   1:42.07,4   (495)  
E/E/M50     27. Wiltgen Georges                     51 L-Hagen                     3:48.16,1   1:18.29,2   (496)  
E/E/M30     67. Winkler Matthias                    67 A-Hirschegg, Kleinwalsert   3:16.33,5     55.37,0   (497)  
E/E/W40     30. Winkler Silke                       64 Weßling                     5:45.10,7   2:39.08,2  (1198)  
E/E/M40    136. Winter Harald                       62 Berlin                      4:12.37,7   1:49.52,4   (498)  
E/E/M50     49. Wittig Wolfgang                     48 Leipzig-Markkleeberg        4:31.35,6   2:01.48,7   (499)  
E/E/M40     12. Wlkhammer Felix                     63 Teisendorf                  2:52.30,6     29.45,3   (500)  
E/E/M30    164. Woehr Fred, USA-Mannheim            65 Dragon Warriors             5:48.15,7   3:27.19,2   (501)  
E/E/W40      1. Wolf Uschi                          63 Niedernhausen               3:06.02,5       -----   (614)  
E/E/M50     54. Wöltjen Wilhelm Gunther             53 Lilienthal                  4:37.51,4   2:08.04,5   (502)  
E/E/M40     40. Wortmann Christof                   62 Peißenberg                  3:09.30,5     46.45,2   (503)  
E/E/M20     25. Wunsch Marcel                       78 Forbach                     3:12.43,1     45.08,6   (504)  
NW/F       ---  Würdig Susi                         71 Ismaning                    6:20.00,0   1:59.54,8  (1199)  
E/E/M40    156. Würl Hans                           61 Rödinghausen                4:53.44,2   2:30.58,9   (505)  

Total 37



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.