Zugspitzauf 2004 - nach Name "T"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/M50     20. Tanzer Rolf                         46 Titisee-Neustadt            3:37.05,6   1:07.18,7   (569)  
E/E/M30      3. Tassani Prell Stephan, Freilassing  70 SC Ainring                  2:23.48,2      2.51,7     (2)  
E/E/M40     68. Tatzel Peter, Remshalden            56 LT-Urbach                   3:27.24,6   1:04.39,3   (461)  
E/E/W50      7. Tatzl Helga, Herrsching             52 TSV Erling-Andechs          5:10.06,0   1:16.00,5   (579)  
E/E/M20     51. Teichmann Matthias                  77 Wangen                      3:42.41,4   1:15.06,9   (462)  
E/E/M50     21. Thelen Richard                      54 Bonn                        3:41.16,6   1:11.29,7   (463)  
E/E/M30    164. Thepsoumane Sirianosac, USA-Mannhei 71 Dragon Warriors             5:48.15,7   3:27.19,2   (464)  
E/E/M50     32. Thoma Josef                         49 Krumbach                    3:50.59,2   1:21.12,3   (608)  
E/E/M20     10. Thomas Christof                     81 Freiberg                    2:46.28,9     18.54,4   (465)  
E/E/M40    154. Thomas Harald                       64 D                           4:50.10,5   2:27.25,2  (1208)  
E/E/M30     95. Thomas Roland                       67 D                           3:28.31,4   1:07.34,9   (566)  
E/E/M40      2. Thurner Winfried                    57 Furtwangen                  2:35.39,9     12.54,6  (1188)  
E/E/M30     46. Tilmes Stefan                       67 Eppstein                    3:06.42,9     45.46,4   (466)  
E/E/M50     11. Toobe Peter                         47 Sinsheim                    3:25.30,9     55.44,0   (467)  
E/E/M30      9. Töreky Akos                         71 H-Szentendre                2:35.59,0     15.02,5   (468)  
E/E/M30     64. Trenz Michael                       65 Auerbach                    3:13.44,8     52.48,3  (1189)  
E/E/M50     42. Trexler Andreas                     53 Pirna                       4:08.37,2   1:38.50,3   (469)  
E/E/M30    126. Trexler Milan                       73 Pirna                       3:54.34,5   1:33.38,0   (470)  
E/E/M40      3. Tribius Thomas                      64 Hamburg                     2:38.14,1     15.28,8   (471)  
E/E/M50     15. Trube Lothar                        53 Vellmar                     3:32.56,1   1:03.09,2   (472)  
E/E/M30     22. Trutschnig Roland                   73 A-Volders                   2:54.40,7     33.44,2   (540)  
E/E/M30     51. Tuckermann Harald                   73 CH-St. Gallen               3:08.44,9     47.48,4   (473)  
E/E/W30      9. Türk Bianca                         66 Denzlingen                  3:40.47,8     36.54,8   (533)  

Total 23



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.