Zugspitzauf 2004 - nach Name "K"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/M20     15. Kaiser Florian                      79 Kaiserslautern              2:57.10,1     29.35,6   (275)  
E/E/M20     53. Kaiser Hansjörg                     76 Krumbach                    3:45.58,6   1:18.24,1   (276)  
E/E/M30    100. Kaiser Jürgen                       68 Nagold                      3:31.27,1   1:10.30,6   (277)  
E/E/W20      3. Kaiser Nadine                       80 Lautertal                   3:37.11,0     30.07,4   (278)  
E/E/M30     61. Kaiser Thomas                       74 Ergenzingen                 3:13.03,6     52.07,1   (279)  
E/E/M50     26. Kaiser Udo                          53 Kaiserslautern              3:45.16,5   1:15.29,6  (1145)  
E/E/W20      1. Kaizl Mira                          80 Freiburg                    3:07.03,6       -----   (280)  
E/M70        2. Kapper Jakob, Frankenthal           34 VT-Frankenthal              4:37.19,0     48.56,0   (281)  
E/E/M30    114. Karbe Bertram                       70 Eching                      3:44.03,4   1:23.06,9   (282)  
E/E/M40    158. Kaufmann Peter                      58 Effeltrich                  5:37.26,0   3:14.40,7   (283)  
E/E/M30     96. Kebinger Stefan                     68 Grainau                     3:29.36,4   1:08.39,9   (284)  
NW/F       ---  Kehl Hannelore                      46 Köditz                      6:15.36,4   1:55.31,2  (1146)  
E/E/W30      6. Keller Dagmar                       68 CH-Basel                    3:33.17,1     29.24,1   (285)  
E/E/M30    120. Kellerer Georg                      65 Bad Aibling                 3:47.52,2   1:26.55,7   (597)  
E/E/M30     81. Kelpin Mario                        69 Berlin                      3:21.14,3   1:00.17,8   (286)  
NW/F       ---  Kenngott Silke                      71 München                     6:20.00,0   1:59.54,8  (1148)  
E/E/M30    134. Kerber Andreas                      70 Berlin                      3:59.50,8   1:38.54,3   (288)  
E/E/M20     48. Kiehl Thorsten                      84 Emden                       3:37.44,6   1:10.10,1   (547)  
E/E/M50     46. Kiehl Werner                        51 Emden                       4:17.15,2   1:47.28,3   (546)  
E/E/M40     93. Kienzl Herwig                       56 A-Wien                      3:39.25,7   1:16.40,4   (289)  
E/E/W30     10. Kieser Birgit                       69 Deizisau                    3:48.09,6     44.16,6   (578)  
E/E/M40    112. Kind Olaf                           62 Dresden                     3:53.26,9   1:30.41,6   (290)  
E/E/M40     50. Klaka Frank                         61 Kürten                      3:16.42,8     53.57,5   (291)  
E/E/M40    116. Klauer Norbert                      55 Haimhausen                  3:55.25,2   1:32.39,9  (1149)  
E/E/M20      7. Klausnitzer Christoph               78 Pohrsdorf                   2:44.38,1     17.03,6   (292)  
E/E/M30    155. Klautke Stefan                      67 Obrigheim                   4:42.46,9   2:21.50,4   (293)  
E/E/M20     18. Klein Jarome                        76 München                     3:04.01,3     36.26,8   (294)  
E/E/M50     18. Klein Rudolf                        54 Tutzing                     3:35.11,3   1:05.24,4   (295)  
E/E/M40    132. Klingler Rainer                     61 Ichenhausen                 4:10.21,5   1:47.36,2   (570)  
E/E/M60      4. Klinkmueller Alwin, Reutlingen      39 IGL Reutlingen              3:12.05,3     21.38,2   (296)  
E/E/M30     14. Klos Gunther, Hersbruck             67 DAV Hersbruck               2:41.24,3     20.27,8   (297)  
NW/F       ---  Klothmann-Toepfer Renate            48 Speyer                      6:20.03,8   1:59.58,6  (1150)  
E/E/W40     10. Kluth-Walsch Regina                 59 Erfurt                      3:40.15,6     34.13,1  (1151)  
E/E/W40     18. Koch Bettina                        63 Tegernsee                   4:03.53,2     57.50,7   (298)  
E/E/M20     16. Koch Markus                         82 Pfullingen                  3:03.23,8     35.49,3   (299)  
E/E/M30     31. Köhl Lutz                           66 Weissach                    2:59.14,0     38.17,5   (300)  
E/E/M20     13. Kohl Sebastian                      78 Garmisch-Partenkirchen      2:53.23,7     25.49,2   (301)  
E/E/M50     22. Köhler Robert                       48 Waltenhausen                3:42.51,1   1:13.04,2   (302)  
E/E/W40      9. Köhler Zenta                        58 Waltenhausen                3:38.19,1     32.16,6   (303)  
E/E/M30    132. Kopp Helmut                         66 Ingolstadt                  3:59.11,6   1:38.15,1   (304)  
NW/M       ---  Kornemann Frank                     64 Cölbe                       3:50.37,1       -----  (1152)  
E/E/M30    111. Körner Bernd                        69 Bonn                        3:42.37,1   1:21.40,6   (305)  
E/M70        1. Kornfeld Peter                      34 Forchheim                   3:48.23,0       -----   (306)  
E/E/M40     73. Krafft Peter, München               58 TSV Gräfelfing              3:30.02,5   1:07.17,2   (307)  
NW/M       ---  Kraus Tino                          77 Lichtenberg                 4:07.20,3     16.43,2   (548)  
E/E/M60      7. Kreuzer Dieter                      43 Bayerisch Gmain             3:29.06,0     38.38,9   (308)  
E/E/M50     17. Krolik Richard                      52 Ellingen                    3:34.39,8   1:04.52,9   (309)  
E/E/M40      8. Kroner Hans                         58 Weinstadt                   2:45.35,0     22.49,7   (310)  
E/E/M30     36. Krüger Immo                         69 Stuttgart                   3:01.22,4     40.25,9   (542)  
E/E/M50      9. Krumsdorf Freider                   52 Ludwigschorgast             3:18.19,6     48.32,7   (538)  
E/E/M30    156. Kudla Horst                         67 Singen                      4:42.59,6   2:22.03,1   (311)  
E/E/M30    107. Kudlich Hans-Christian              71 Weihmichl                   3:39.23,6   1:18.27,1   (312)  
E/E/M30    162. Küfner Clemens                      70 Regensburg                  5:22.26,7   3:01.30,2   (313)  
E/E/M50     63. Kugland Norbert                     50 Düren                       5:18.19,6   2:48.32,7   (314)  
E/E/M30     56. Kuhlmann Burkhard                   66 Eningen                     3:09.40,7     48.44,2   (315)  
E/E/M30     28. Kurr Oliver                         69 Spiegelberg                 2:58.55,9     37.59,4   (317)  

Total 56



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.