Zugspitzauf 2004 - nach Name "E"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/M40    149. Ebert Bernd                         57 Dietzenbach                 4:35.23,3   2:12.38,0   (160)  
E/E/M30     35. Eberwein Peter                      65 Bernau                      3:00.21,3     39.24,8   (161)  
E/E/M30      1. Echtler Martin, Peiting             69 SVO Germaringen             2:20.56,5       -----   (593)  
E/E/M20     61. Eck Steffen                         77 Troisdorf                   4:13.25,9   1:45.51,4  (1117)  
E/E/M30     26. Eckardt Dirk                        67 Roth                        2:58.18,6     37.22,1   (162)  
E/E/M40     14. Eder Andreas                        61 Freilassing                 2:52.48,4     30.03,1   (163)  
E/E/M30     88. Eder Heinrich                       69 Teisendorf                  3:24.51,1   1:03.54,6   (164)  
E/E/W40     11. Eder Johanna                        63 Freilassing                 3:40.58,4     34.55,9   (165)  
E/E/M50     16. Eder Matthias                       49 Teisendorf                  3:33.32,8   1:03.45,9   (166)  
E/E/M30     86. Ederer Markus                       67 Lauf                        3:23.29,1   1:02.32,6   (167)  
NW/F       ---  Egle Julia                          75 Köln                        5:49.15,7   1:29.10,5  (1206)  
E/E/M20     60. Ehmke Thomas                        75 Hildesheim                  4:07.37,5   1:40.03,0  (1118)  
E/E/M60     18. Eitel Werner                        42 Remchingen                  4:40.02,2   1:49.35,1   (168)  
E/E/W30     21. Elsner Romy                         71 München                     4:19.23,5   1:15.30,5   (169)  
E/E/W30     23. Endemann Tanja                      65 Faulbach                    4:30.59,2   1:27.06,2  (1119)  
E/E/W50      6. Engel Gabriele                      51 Remchingen                  4:53.40,0     59.34,5   (170)  
E/M70        3. Engeländer Nikolaus                 33 Engelskirchen               4:49.39,6   1:01.16,6  (1120)  
E/E/M60     22. Engelbrecht Karl                    35 Kassel                      5:17.30,2   2:27.03,1   (171)  
E/E/M40     91. Enke Jürgen                         55 Bad Blankenburg             3:38.07,6   1:15.22,3   (524)  
E/E/M30     32. Epp Michael                         70 Altshausen                  2:59.34,3     38.37,8   (172)  
E/E/M30      5. Erl Toni                            65 Murnau                      2:31.23,3     10.26,8   (588)  
E/E/M40    142. Ernst Anton                         58 Dannstadt-Schauernheim      4:16.03,0   1:53.17,7   (173)  
E/E/M30    154. Ernst Jochen                        72 Mosbach                     4:42.46,4   2:21.49,9   (174)  
E/E/W20      5. Erth Susanne                        76 Putzbrunn                   3:55.05,2     48.01,6   (175)  
E/E/M30    164. Esparza Vic, USA-Mannheim           68 Dragon Warriors             5:48.15,7   3:27.19,2   (176)  
E/E/M40    115. Euteneier Alexander                 63 München                     3:54.53,1   1:32.07,8   (177)  
E/E/M40     51. Everts Frank                        60 Karlsruhe                   3:17.18,1     54.32,8   (178)  
E/E/M20     57. Ewald Björn                         75 Löchgau                     3:59.29,9   1:31.55,4   (179)  

Total 28



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.