Zugspitzauf 2004 - nach Name "B"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E/E/M40      5. Bals Anton, Walpertskirchen         59 Trisport Erding             2:41.38,7     18.53,4   (105)  
E/E/M20     49. Balzk Thomas                        76 Weilheim                    3:39.07,9   1:11.33,4  (1102)  
E/E/M50     25. Banik Wolfgang                      50 Berlin                      3:44.27,9   1:14.41,0   (106)  
E/E/M60     16. Banitz Helmut                       36 Stuttgart                   4:37.12,9   1:46.45,8   (107)  
E/E/W50      3. Bartsch Karin, Herrsching           48 TSV Erling-Andechs          4:08.06,7     14.01,2   (581)  
E/E/M30      2. Barz Michael                        73 Durach                      2:22.41,4      1.44,9   (109)  
E/E/M20     56. Bauer Björn                         79 Friedrichsdorf              3:53.18,4   1:25.43,9   (618)  
E/E/M40      7. Bauer Rüdiger                       64 Mehlmeisel                  2:43.05,7     20.20,4   (110)  
E/E/M40    108. Bauer Wolfgang                      59 A-Wien                      3:50.34,2   1:27.48,9   (111)  
E/E/W30      1. Baumann-Vogl Christa                66 Bischofswiesen              3:03.53,0       -----   (552)  
E/E/M30    161. Beck Andreas                        66 Bad Wiessee                 5:22.07,7   3:01.11,2   (112)  
E/E/M30     23. Beckenbach Claus                    66 Rauenberg                   2:56.18,5     35.22,0  (1103)  
E/E/M40     44. Becker Ralf                         64 Waldalgesheim               3:12.49,3     50.04,0   (113)  
E/E/W40     22. Behrendt Birgit                     63 Erfurt                      4:12.51,2   1:06.48,7   (115)  
E/E/M40     60. Behrendt Uwe                        59 Erfurt                      3:19.36,0     56.50,7   (116)  
E/E/M30    164. Beliveau Brett, USA-Mannheim        67 Dragon Warriors             5:48.15,7   3:27.19,2   (117)  
E/E/M40     61. Belke Hermann-Josef                 60 Schmallenberg               3:19.50,2     57.04,9   (118)  
E/E/M30     49. Benner Alexander                    67 Wittnau                     3:08.35,9     47.39,4   (119)  
NW/M       ---  Bentz Martin                        65 Köditz                      5:50.04,4   1:59.27,3  (1104)  
E/E/M30     55. Berger Gunter                       72 Neubeuern                   3:09.31,4     48.34,9   (121)  
E/E/M30     41. Berger Markus                       72 Bayreuth                    3:03.58,3     43.01,8   (549)  
E/E/M40     78. Bergmann Karl-Heinz                 64 Hennef                      3:33.25,3   1:10.40,0   (122)  
E/E/M30     69. Berndt Michael                      68 Buseck                      3:17.32,9     56.36,4   (123)  
E/E/M40     84. Berner Siegfried                    57 Augsburg                    3:35.41,0   1:12.55,7   (602)  
NW/F       ---  Bernhard Margarete                  48 Neidlingen                  5:49.01,0   1:28.55,8  (1105)  
E/E/M60      8. Besch Fritz                         37 St. Johann                  3:48.28,2     58.01,1   (124)  
E/E/W30     16. Biber Ingrid                        70 Ingolstadt                  3:59.18,2     55.25,2  (1106)  
E/E/M40    160. Bichelmeier Hans-Peter              60 München                     5:47.30,9   3:24.45,6   (125)  
E/E/M50      1. Bichler Ludwig, Neugreifenberg      54 FT Jahn Landsberg           2:29.46,9       -----   (573)  
E/E/M50     13. Biegel Friedrich                    51 Hersbruck                   3:29.16,6     59.29,7   (561)  
E/E/M40    101. Biller Paul                         57 Deggendorf                  3:44.47,6   1:22.02,3  (1107)  
E/E/M30     16. Binder Michael                      74 Renningen                   2:51.21,1     30.24,6   (545)  
E/E/M50     56. Birkholz Andreas                    52 München                     4:40.34,9   2:10.48,0  (1108)  
E/E/M30    173. Birkle Rainer                       67 Stuttgart                   6:20.00,0   3:59.03,5   (126)  
E/E/W30     25. Birkle Sylvia                       66 Stuttgart                   5:06.31,1   2:02.38,1   (127)  
E/E/W50      8. Bittner Brigitte                    54 Ispringen                   5:47.47,5   1:53.42,0  (1110)  
E/E/M50     23. Bittner Lothar                      51 Ispringen                   3:43.26,5   1:13.39,6   (128)  
E/E/M30    150. Bock Andreas                        71 Germering                   4:28.54,2   2:07.57,7   (130)  
E/E/M30     38. Bokmeier Andreas                    67 Bad Mergentheim             3:01.46,7     40.50,2   (603)  
E/E/M40     65. Böning Dirk                         63 Göttingen                   3:23.29,3   1:00.44,0   (131)  
E/E/M40     36. Born Dieter                         55 Partenstein                 3:07.59,3     45.14,0   (132)  
E/E/M40    121. Brandner Michael                    64 Weißenhorn                  4:00.30,7   1:37.45,4  (1111)  
E/E/M60      6. Braun Wilfried                      41 Dietmannsried               3:25.07,2     34.40,1   (134)  
E/E/M50     41. Brauneis Horst                      54 Sonnen                      4:08.13,5   1:38.26,6   (135)  
E/E/M20     26. Breen Graham                        76 München                     3:13.39,2     46.04,7   (136)  
E/E/M40     59. Breitbarth Jens                     62 Berlin                      3:19.20,9     56.35,6   (137)  
E/E/W40      4. Brendel Olga                        59 Krumbach                    3:22.35,7     16.33,2   (138)  
E/E/M30    164. Brown Troy, USA-Mannheim            69 Dragon Warriors             5:48.15,7   3:27.19,2   (139)  
E/E/M60     12. Brownell Philip                     41 Gauting                     3:54.56,3   1:04.29,2   (609)  
E/E/M30     63. Brunner Christian                   71 Nürnberg                    3:13.16,2     52.19,7   (140)  
E/E/M30     94. Brunner Thomas                      66 Oberasbach                  3:27.24,2   1:06.27,7   (141)  
E/E/M30    140. Brunner Uwe                         65 Hersbruck                   4:12.06,7   1:51.10,2   (557)  
E/E/M40     27. Bruns Thomas                        64 Wertheim                    3:02.48,9     40.03,6   (512)  
E/E/M40     47. Buchner Jürgen                      59 Weißenburg                  3:13.51,6     51.06,3   (142)  
E/E/M40    129. Buhl Peter                          60 Dießen                      4:07.34,8   1:44.49,5   (143)  
E/E/M40     67. Bünder Heinz                        59 Olfen                       3:25.46,3   1:03.01,0  (1112)  
E/E/M40    104. Buretschek André                    64 Werl                        3:46.10,6   1:23.25,3   (144)  
E/E/M20     11. Burianek Max                        79 München                     2:46.47,0     19.12,5   (145)  
E/E/M60      2. Bussmann Reinhard                   43 Taufkirchen                 2:59.11,1      8.44,0   (146)  

Total 59



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.