XXII Maratona Ticino 2004 - per località "T"

categoria posto nome/località                       an squadra/località                tempo     ritardo    pett    Ø/km
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8          178. Lhomme Pascal, Tatroz               61 FSG Neirivue                1:39.45,6     29.03,4  (2261)    4.43
1           53. Gutfreund Vincent, Tavannes         69 cc nidau                    3:26.06,6   1:01.26,7    (79)    4.53
9          121. Birth Gustavo                       51 Taverne                     1:51.17,5     29.35,0  (1467)    5.16
12          68. Conza Lisa                          82 Taverne                     2:35.28,7   1:16.43,3  (2096)    7.22
7          194. Pianta Nico, Taverne                68 USC                         1:40.07,0     32.33,3  (2338)    4.44
13          45. Rossinelli Mara, Taverne            60 BM                          1:49.05,9     31.15,9  (1364)    5.10
7          325. Saporito Domenico                   66 Taverne                     2:07.25,6     59.51,9  (2384)    6.02
1           74. Erdmann Markus                      67 Tegna                       3:44.49,5   1:20.09,6    (53)    5.19
1           75. Guidotti Michele                    66 Tegna                       3:45.29,2   1:20.49,3    (77)    5.20
7          117. Bonalumi Matteo, Tenero             81 Tenero Band                 1:28.55,4     21.21,7  (1317)    4.12
7          266. Guidotti Patrick                    74 Tenero                      1:50.31,7     42.58,0  (2546)    5.14
9           64. Santini Fernando, Tenero            53 SAG Gordola                 1:41.03,0     19.20,5  (2543)    4.47
1           65. Sciboz Patrick                      76 Tentlingen                  3:35.20,6   1:10.40,7   (179)    5.06
7          274. Ardia Andrea, Tesserete             82 Quadrifoglio                1:51.43,8     44.10,1  (2010)    5.17
10          39. Blesi Samuel                        33 Thalwil                     2:05.46,4     38.52,1  (2049)    5.57
6            7. Glaus Corinna, Thalwil              59 SSC Langnau                 3:37.19,0     33.56,4    (74)    5.09
2           40. Glaus Martin, Thalwil               59 SSC Langnau                 3:17.47,1     53.17,6    (75)    4.41
4            5. Kuster Otto                         41 Thalwil                     3:44.01,5     22.21,7   (110)    5.18
1           60. Landolt Rudolf                      67 Thalwil                     3:30.30,8   1:05.50,9   (335)    4.59
7          193. Oswald Remo                         66 Thalwil                     1:40.06,7     32.33,0  (2329)    4.44
7          180. Della Casa Paolo                    68 Tremona                     1:38.26,3     30.52,6  (2112)    4.39
7          223. Moretti Luca                        67 Tremona                     1:43.13,7     35.40,0  (2510)    4.53
11           3. Meng André, Trimmis                 86 TV Trimmis                  1:21.11,9      3.59,1  (1153)    3.50
2            4. Meng Werner, Trimmis                61 TV Trimmis                  2:49.08,8     24.39,3   (131)    4.00
11           6. Camathias Gian                      88 Trin Mulin                  1:26.09,7      8.56,9  (1536)    4.05

totale 25



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.