17. Rapperswiler Schlosslauf - nach Name "F"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Knaben      13. Fäh Cyril, Jona                     97 Ferienpass                     2.03,6      0.22,4   (224)  
mJ1         55. Fäh Joel, Jona                      95 Ferienpass                     5.22,8      1.41,9   (443)  
mJ2         20. Fassbind Stefan, Steinen            92 TSV Steinen                    6.09,0      0.45,2   (604)  
mJ2         30. Fässler Christoph, Schwyz           92 TV Ibach                       6.28,3      1.04,5   (642)  
Mädchen     38. Fässler Katja, Jona                 97 Ferienpass                     2.39,9      0.55,6   (122)  
mJ1         68. Fässler Matthias, Schwyz            95 TV Ibach                       5.58,3      2.17,4   (469)  
EK A        33. Fässler Patrick+Fässler Annagret    98 Schwyz                         6.01,3      1.49,8    (99)  
Jun          6. Fässler Philipp, Schwyz             88 TV Ibach                       5.55,2      0.24,6  (1027)  
F2           2. Fattini Gabriela                    66 Pfungen                       21.22,8      0.52,5  (1530)  
MK          51. Felder Markus                       57 Rapperswil SG                 24.55,2      6.54,8  (1344)  
M4          22. Feller Fritz                        44 Wilen SZ                      41.43,7     10.41,0  (2205)  
M3          48. Fisch Gilbert                       57 Feusisberg                    40.11,5     11.47,1  (2151)  
M2          33. Fischer Georg                       69 Wetzikon ZH                   37.27,4      7.23,2  (2407)  
VL M       ---  Fischer Urs                         60 Rapperswil SG                 15.27,2      2.08,9  (1227)  
M4          36. Fischer Vinzenz                     34 Goldau                        49.12,8     18.10,1  (2206)  
M3          46. Fischli Peter                       58 Glarus                        40.01,1     11.36,7   (358)  
M2          60. Flury Alois                         66 Einsiedeln                    46.37,6     16.33,4  (2408)  
VL M       ---  Flury Hubert                        48 Küsnacht ZH                   24.14,2     10.55,9   (152)  
EK A        41. Forster Lara+Forster Doris          99 Eschenbach SG                  6.27,5      2.16,0    (95)  
mJ1         36. Forster Lars                        93 Jona                           4.44,6      1.03,7   (472)  
MK          41. Franchetti Lukas                    74 Oberurnen                     23.29,8      5.29,4  (1333)  
M2          17. Frank Markus                        74 Buchs SG                      33.40,9      3.36,7  (2452)  
mJ1         52. Frei Christian                      95 Jona                           5.16,4      1.35,5   (463)  
ME          21. Frei Michael, Gibswil-Ried          83 OLG Wald                      33.34,3      6.59,5     (2)  
M2          35. Frei Richard                        68 Männedorf                     37.45,2      7.41,0  (2465)  
mJ1         54. Frei Simon                          93 Jona                           5.20,6      1.39,7   (464)  
wJ1         12. Freiburghaus Irina, Ursenbach       93 LV Huttwil                     4.18,3      0.24,4   (305)  
mJ1         44. Freiburghaus Nicola, Ursenbach      95 LV Huttwil                     4.55,6      1.14,7   (410)  
VL F       ---  Freund Andrea                       82 Zürich                        17.59,1      2.26,9  (1106)  
M3          36. Friedrich Ruedi, Bassersdorf        56 ASC Bassersdorf               38.06,1      9.41,7  (2153)  
mJ1         21. Fritschi Jan, Gommiswald            93 Jugi Gommiswald                4.12,4      0.31,5   (411)  
mJ1         61. Fritschi Sandro, Gommiswald         93 Jugi Gommiswald                5.33,4      1.52,5   (412)  
Mädchen     27. Fritschi Tamara, Gommiswald         97 Jugi Gommiswald                2.28,7      0.44,4   (103)  
EK A        43. Fritschi Yannik+Fritschi Andreas    99 Gommiswald                     6.30,7      2.19,2   (707)  
M2          12. Fuchs Daniel                        67 Trimmis                       32.45,7      2.41,5  (2435)  
mJ1         53. Fuchs Roman                         93 Herisau                        5.19,0      1.38,1   (451)  
M2           5. Fuchser René, Dübendorf             68 LC Meilen                     30.55,3      0.51,1  (2454)  
mJ1         37. Füglistaler Remo, Gommiswald        94 Jugi Gommiswald                4.47,1      1.06,2   (413)  
M2          54. Fussen Martin, Seedorf UR           66 TaWas Brunnen                 42.40,0     12.35,8  (2455)  

Total 39



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.