4. Herbstlauf Muri - nach Name "S"

Kategorie  Rang Name und Vorname       Jg Land/Ort                    Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13          80. Sachs Bruno            60 Bremgarten AG            49.57,4     17.27,6   (410)  
34           4. Sager Severin          91 Seon                      8.09,4      0.42,0   (305)  
22          19. Santalucia Rita        69 Gränichen                55.47,3     13.06,3   (579)  
46          18. Sartoretti Elisabeth   97 Muri AG                   1.22,5      0.21,1   (528)  
36          38. Sartoretti Thomas      99 Muri AG                  11.20,6     10.16,6   (169)  
36          27. Säuberli Jan           98 Gränichen                 1.38,3      0.34,3   (189)  
36          26. Säuberli Manuel        97 Gränichen                 1.37,9      0.33,9   (188)  
12          36. Säuberli Markus        66 Gränichen                44.48,6     10.52,8    (81)  
36          15. Sax Joshua             96 Muri AG                   1.20,3      0.16,3   (214)  
45          20. Sax Natasha            94 Muri AG                   5.42,5      1.06,4   (580)  
36          34. Sax Noah               00 Muri AG                   1.49,3      0.45,3   (253)  
13         107. Scarabino Luis         56 Brugg AG               1:00.05,5     27.35,7   (406)  
32           3. Schalch Sandro         89 Wohlen                   14.17,5      0.12,4   (260)  
21           2. Schaller Alexandra     78 Bremgarten               40.54,2      1.28,1   (620)  
35          16. Schaller Silvan        95 Neuenkirch                5.13,9      0.43,1   (219)  
44          11. Schär Selina           91 Spreitenbach             10.10,9      1.54,3   (640)  
13          84. Schärer Fritz          55 Brugg AG                 50.18,1     17.48,3    (82)  
12          53. Schauenberg Roman      66 Däniken                  53.17,2     19.21,4   (415)  
36           8. Scheidegger Elia       97 Schönenwerd               1.11,0      0.07,0    (83)  
13           1. Scheidegger Niklaus    61 Wiedlisbach              32.29,8       -----   (201)  
12          42. Scheidegger Roger      66 Schönenwerd              46.40,1     12.44,3    (84)  
12          28. Schenker Andre         66 Seon                     42.49,1      8.53,3   (435)  
14           4. Scheps Alfio           52 Geroldswil               38.53,8      1.20,8   (261)  
14          46. Schibig Viktor         48 Illnau                   45.01,5      7.28,5    (85)  
13          65. Schiess Edgar          61 Aristau                  47.00,1     14.30,3   (244)  
23           7. Schlumpf Esther        57 Oetwil am See            45.23,4      5.17,7   (529)  
14          21. Schmalz Hans           51 Oetwil am See            41.15,4      3.42,4   (170)  
45           1. Schmid Cindy           93 Neuenkirch                4.36,1       -----   (493)  
14           3. Schmid Guido           53 Stetten                  38.17,4      0.44,4    (86)  
14          24. Schmid Kuno            51 Arni-Islisberg           41.50,6      4.17,6   (171)  
14          32. Schmid Max             48 Ennetbaden               42.55,9      5.22,9    (87)  
13           4. Schneider Roger        63 Würenlingen              34.41,5      2.11,7   (233)  
21          13. Schneider Simone       77 Weggis                 1:12.45,2     33.19,1   (663)  
32           8. Schnyder Christisan    88 Neuenkirch               16.36,2      2.31,1    (88)  
36          12. Schnyder David         96 Neuenkirch                1.16,6      0.12,6    (89)  
34          11. Schnyder Silvan        91 Neuenkirch                9.21,3      1.53,9    (90)  
13         104. Schoch Alexander       56 Baden                    57.19,0     24.49,2    (91)  
23          32. Schori Denise          64 Steinhausen              57.08,5     17.02,8   (559)  
13          49. Schori Jürg            62 Steinhausen              44.49,9     12.20,1   (204)  
45          33. Schori Moira           95 Steinhausen               6.22,3      1.46,2   (562)  
46          23. Schori Sereina         98 Steinhausen               1.28,3      0.26,9   (560)  
14          18. Schuler Franz          46 Berikon                  40.50,1      3.17,1    (92)  
71         ---  Schuler Meinrad        38 Thun                     57.34,3      7.08,7    (93)  
51          12. Schuster Thomas        59 Hägglingen               21.15,2      8.13,3   (271)  
13          54. Schwaiger Fritz        60 Buochs                   45.33,1     13.03,3    (95)  
32           6. Schweiger Patrick      88 Wohlen                   15.48,0      1.42,9   (301)  
11           6. Setz Martin            78 Brunegg                  38.04,8      4.50,2   (419)  
14          47. Sferrazzo Armando      50 Brüttisellen             46.03,8      8.30,8    (96)  
31           2. Sidler Daniel          86 Rohr AG                  13.05,4      0.05,9   (319)  
45          36. Siegrist Jeannine      95 Boswil                    6.40,3      2.04,2   (530)  
45          13. Siegrist Michelle      94 Boswil                    5.27,5      0.51,4   (531)  
14          42. Siegwart Max           49 Fischbach-Göslik         44.16,2      6.43,2   (172)  
23           4. Sonderegger Helen      58 Pfäffikon ZH             43.30,7      3.25,0   (494)  
34           6. Stadelmann André       90 Buchrain                  8.37,0      1.09,6    (97)  
13          20. Stadelmann Kurt        59 Buchrain                 39.35,0      7.05,2    (98)  
45           3. Stadelmann Seline      94 Buchrain                  4.39,9      0.03,8   (495)  
12          51. Stalder André          66 Steinhausen              52.10,6     18.14,8   (173)  
13         102. Stalder Michael        64 Abtwil                   55.49,0     23.19,2    (99)  
22          24. Stamenic Jenny         67 Udligenswil              58.57,0     16.16,0   (532)  
15          11. Stammbach Sigi         31 Zürich                   49.20,9     11.00,0   (174)  
15          22. Stanik Herbert         40 Wettingen                54.15,4     15.54,5   (318)  
25           2. Stanik Yvonne          40 Wettingen                54.14,6      3.57,1   (533)  
13         110. Startnummer 15         ?? CH                     1:08.33,6     36.03,8    (15)  
23          16. Staub Iris             60 Oftringen                48.44,4      8.38,7   (534)  
14          14. Staub Peter            53 Oftringen                40.15,2      2.42,2   (175)  
36          19. Stecher Mike           97 Auw                       1.22,9      0.18,9   (197)  
12          41. Steger Albert          67 Sins                     46.26,4     12.30,6   (100)  
11           3. Steiner Armin          79 Niederrohrdorf           33.35,9      0.21,3   (381)  
14          60. Steiner Fritz          46 Schöftland               51.54,0     14.21,0   (299)  
51          11. Stephens John          64 Zürich                   20.21,5      7.19,6   (230)  
12          46. Stettler Stefan        65 Baden                    48.34,6     14.38,8   (441)  
13          66. Stierli Bruno          59 Muri AG                  47.11,3     14.41,5   (412)  
46          12. Stierli Julia          97 Muri AG                   1.17,6      0.16,2   (535)  
32           5. Stirnemann Eric        89 Wohlen                   14.30,2      0.25,1   (309)  
11          15. Stirnimann Bäni        87 Neuenkirch               46.12,4     12.57,8   (101)  
45          25. Stirnimann Martina     95 Neuenkirch                5.50,7      1.14,6   (581)  
32           4. Stocker Benjamin       89 Beromünster              14.22,9      0.17,8   (374)  
12          14. Strähl Stefan          70 Wiedlisbach              39.15,9      5.20,1   (296)  
46          10. Strebel Fabia          96 Muri AG                   1.15,2      0.13,8   (570)  
36          37. Strebel Lukas          01 Muri AG                   2.29,8      1.25,8   (212)  
22          12. Strebel Monika         70 Wohlen AG                51.08,9      8.27,9   (513)  
21          10. Strebel Sandra         81 Rütihof                  55.27,3     16.01,2   (497)  
24           5. Strebl Trees           53 Künten                   48.15,1      5.07,7   (670)  
14          43. Stricker René          50 Dübendorf                44.21,9      6.48,9   (103)  
13          53. Stucki Max             60 Uerkheim                 45.32,4     13.02,6   (447)  
25           9. Studer Bernadette      34 Hägendorf              1:39.50,7     49.33,2   (498)  
23          24. Studhalter Ruth        59 Ebikon                   52.13,7     12.08,0   (624)  
12           3. Sutter Michael         66 Grasswil                 35.18,0      1.22,2   (429)  
61           8. Sutter Sandra          80 Subingen                 20.34,3      4.25,8   (616)  

Total 89



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.