Bieler Lauftage 2004 - Land "PL"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr    Ø/km ¦ 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100/M50     63. Gruszczynski Wojciech               50 PL-Belchatow               11:10.53,2   2:58.51,6   (782)    6.42 ¦ 
100/M45     86. Gurgul Ryszard                      55 PL-Bielsko-Biala           10:55.01,4   3:12.33,2  (1671)    6.33 ¦ 
100/M50     56. Kolosinski Henryk                   52 PL-Bielsko Biala           10:55.01,1   2:42.59,5  (1690)    6.33 ¦ 
100/M55     44. Medrala Czeslaw                     46 PL-Bielsko Biala           12:20.40,8   3:51.31,1   (912)    7.24 ¦ 
H/M40        6. Dudek Sylwester                     63 PL-Brody Rudnik             1:35.22,2     16.46,5  (5611)    4.31 ¦ 
100/M20     18. Piasecki Radoslaw                   78 PL-Glogow 1                11:06.12,6   2:27.11,6    (84)    6.39 ¦ 
100/M40    203. Maleszak Cezary                     62 PL-Jelcz-Laskowice         13:28.51,3   5:58.49,0  (1394)    8.05 ¦ 
100/M30     63. Brzek Boguslaw                      73 PL-Katowice                17:19.22,5   9:58.37,7  (1681)   10.23 ¦ 
100/M30     12. Czupryna Krzysztof                  70 PL-Katowice                 9:47.43,5   2:26.58,7  (1677)    5.52 ¦ 
TS1/W30      1. Kurek Anna                          71 PL-Katowice                 5:32.35,4       -----  (1676)    8.34 ¦ 
TS1/M65      2. Kurek Edward                        39 PL-Katowice                 5:32.31,6     23.26,3  (1675)    8.34 ¦ 
100/M40     51. Kulbaczynski Jan                    62 PL-Koden                    9:44.14,5   2:14.12,2    (93)    5.50 ¦ 
100/M35     62. Laskowski Miroslaw                  69 PL-Komarowka Podlas        11:09.46,4   3:23.41,4  (1144)    6.41 ¦ 
100/MP       9. Lt.Col. Macherzynski Czeslaw, PL-Kr 55 Polen II                   10:42.27,2   2:50.37,0  (3323)    6.25 ¦ 
100/M50     99. Walczak Leszek                      54 PL-Leszno                  12:25.24,1   4:13.22,5  (1501)    7.27 ¦ 
100/W50      6. Walczak Lidia                       54 PL-Leszno                  12:25.24,3   2:49.02,9  (1502)    7.27 ¦ 
100/M45    109. Lesniewski Marek                    55 PL-Lodz                    11:30.39,1   3:48.10,9   (828)    6.54 ¦ 
100/MP       7. Major Ruta Tadeusz, PL-Lodz         50 Polen I                     9:08.38,1   1:16.47,9  (3321)    5.29 ¦ 
100/M50      9. Ruta Tadeusz                        50 PL-Lodz                     9:08.38,1     56.36,5   (198)    5.29 ¦ 
100/M55    111. Otl Kusmierek Wiktor                45 PL-Lodz 1                  19:27.40,2  10:58.30,5  (1104)   11.40 ¦ 
B/MJ         6. Kordzinski Kazimierz                ?? PL-Lubliniec                1:12.58,1     15.22,0  (5610)    5.01 ¦ 
100/MP       8. WO Miluk Stanislaw, PL-Lubliniec    62 Polen I                     9:08.38,3   1:16.48,1  (3322)    5.29 ¦ 
100/M65     44. Biskupiak Henryk                    36 PL-Mikolon                 18:56.12,8   8:47.34,9  (1264)   11.21 ¦ 
TS2/M50     10. Brzozowski Jan                      52 PL-Mikolw 1                 6:37.15,7   1:29.07,5  (1692)    7.04 ¦ 
H/M20        8. Surowiec Jaroslaw                   82 PL-Milanow                  1:33.26,0     16.37,2  (5616)    4.25 ¦ 
100/M50     96. Surowiec Marian                     50 PL-Milanow                 12:20.21,8   4:08.20,2  (1132)    7.24 ¦ 
100/M55     59. Olejniczak Witold                   49 PL-Ostrow Wlkp             13:27.05,0   4:57.55,3   (972)    8.04 ¦ 
100/M45     57. Zielonka Marian                     55 PL-Ostrow Wlkp             10:16.32,8   2:34.04,6   (178)    6.09 ¦ 
100/M20     32. Jastrzebski Grzegorz                82 PL-Parczew                 12:00.29,4   3:21.28,4  (1352)    7.12 ¦ 
100/M40     16. Slazak Andrzej                      60 PL-Piotrkow Tryb            8:51.39,8   1:21.37,5    (81)    5.18 ¦ 
100/M45    155. Klinowski Sylwester                 58 PL-Racula                  12:18.49,6   4:36.21,4   (852)    7.23 ¦ 
100/M50     43. Dudek Edward                        54 PL-Radziechowy             10:29.23,1   2:17.21,5    (56)    6.17 ¦ 
100/M20      9. Dudek Sebastian                     82 PL-Radziechowy             10:29.23,2   1:50.22,2   (966)    6.17 ¦ 
100/M40     44. Labudzki Dariusz                    60 PL-Sandomierz               9:31.35,2   2:01.32,9  (1379)    5.42 ¦ 
100/M55    101. Strzalkowski Michal                 49 PL-Siedlce                 16:49.18,3   8:20.08,6  (1488)   10.05 ¦ 
TS1/M65      5. Cebrzynski Jan                      35 PL-Sochaczew                6:50.52,6   1:41.47,3  (1210)   10.35 ¦ 
B/M45        8. Miciula Zbigniew                    59 PL-Swidnica                 1:44.26,1     41.44,2  (5612)    7.12 ¦ 
100/M20     53. Mrozek Grzegorz                     77 PL-Swinna                  14:28.01,4   5:49.00,4  (1413)    8.40 ¦ 
100/W50     14. Wichrowska Jadwiga                  51 PL-Torun                   15:07.53,0   5:31.31,6  (1090)    9.04 ¦ 
100/M55     32. Pokorny Edward                      48 PL-Ustka                   11:51.52,4   3:22.42,7  (1432)    7.07 ¦ 
100/MP      10. WO Makowski Marek, PL-Wegorzewo     60 Polen II                   10:42.27,3   2:50.37,1  (3324)    6.25 ¦ 
100/M70     11. Sikorski Zbigniew                   31 PL-Wroclaw                 17:48.48,9   5:58.38,1  (1106)   10.41 ¦ 

Total 42



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.