Bieler Lauftage 2004 - nach Name "R"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr    Ø/km ¦ 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100/W50     26. Rabe Aenne                          52 D-Wiefelstede              18:26.05,1   8:49.43,7   (763)   11.03 ¦ 
H/W40        1. Rabensteiner Dagmar                 63 A-Wien                      1:25.25,2       -----  (5769)    4.02 ¦ 
H/M45        4. Rabensteiner Peter                  58 A-Wien                      1:29.59,0      9.13,6  (5768)    4.15 ¦ 
H/M20        3. Rabensteiner Peter                  83 A-Wien                      1:21.22,5      4.33,7  (5767)    3.51 ¦ 
100/M50      7. Rachowski Rainer                    52 D-Staufenberg               8:55.52,1     43.50,5    (95)    5.21 ¦ 
100/STAF    29. Racine André+Vincent Bourquard+Lisa 61 Lisa and her boys           8:59.35,5   1:37.10,4  (3041)    5.23 ¦ 
100/STAF     8. Racine Jean Pierre+Racine Jean-Pier 56 CA Courtelary               8:15.20,8   1:39.19,6  (3042)    4.57 ¦ 
K/F5         5. Racine Myriam                       95 Les Geneveys-sur-Coffrane      7.52,8      0.58,0  (5566)    5.15 ¦ 
K/F4         1. Racine Sandrine                     93 Le Landeron                    6.06,7       -----  (5746)    4.04 ¦ 
K/M5        12. Racine Thomas                       95 Les Geneveys-sur-Coffrane      8.01,2      1.37,9  (5567)    5.20 ¦ 
100/M55     47. Radczinsky Thomas                   49 D-Leipzig                  12:27.07,1   3:57.57,4   (812)    7.28 ¦ 
TS2/M35     14. Radzuweit Thomas                    65 D-Hamburg                   7:28.24,3   1:52.18,1   (225)    7.59 ¦ 
100/M50     85. Raemy Hugo                          51 Liebistorf                 11:56.09,9   3:44.08,3  (1618)    7.09 ¦ 
100/M60     68. Rähmer Hans-Jörg                    42 D-Filderstadt              15:54.12,2   6:21.36,4  (1694)    9.32 ¦ 
100/M20     59. Rähmer Marc-Steffen                 77 D-Filderstadt              15:54.12,4   7:15.11,4  (1695)    9.32 ¦ 
100/STAF     5. Rainer Stephan+Sabine Herzog+Stepha 58 TV Stierstadt              10:17.27,7   2:10.44,5  (3206)    6.10 ¦ 
M/MJ         2. Ramseier Andreas                    85 Trubschachen                4:28.26,0     20.16,2  (5712)    6.21 ¦ 
H/M35       13. Ramseier Marc                       65 Hinterkappelen              1:38.43,4     20.24,7  (5392)    4.40 ¦ 
K/M4         2. Ramseier Reto                       93 Ipsach                         6.03,7      0.03,3  (5585)    4.02 ¦ 
M/M20        9. Ramseier Roland                     77 Münchenbuchsee              4:14.56,2   1:07.02,9  (5701)    6.02 ¦ 
M/M20        5. Ramseier Rudolf                     81 Trubschachen                3:53.34,3     45.41,0  (5710)    5.32 ¦ 
100/M55     95. Ramuschkat Hans-Jürgen              46 D-Oberndorf                16:10.39,5   7:41.29,8  (1185)    9.42 ¦ 
V/TEAM       2. Rämy Beat, Ostermundigen            53 Biella Team 1               1:10.52,0      3.51,8  (7005)    4.53 ¦ 
100/M35     51. Rasch Markus                        69 D-Bad Salzuflen            10:37.04,5   2:50.59,5   (602)    6.22 ¦ 
TS2/M45     21. Räth Ueli                           59 Rheinfelden                 7:02.50,1   1:41.55,3  (2011)    7.32 ¦ 
100/M50     77. Rätsch Walter                       50 D-Taunusstein              11:43.58,8   3:31.57,2  (1837)    7.02 ¦ 
100/M80      1. Rau Theophil                        24 Fahrweid                   18:26.51,7       -----  (1171)   11.04 ¦ 
100/W40     39. Dr. Raubuch Juliane                 62 D-Püttlingen               14:45.52,1   6:18.29,1   (480)    8.51 ¦ 
100/M40     33. Raveau Alain                        60 F-St Marcel                 9:19.59,7   1:49.57,4    (79)    5.35 ¦ 
TS2/M35      2. Raveau Patrick                      66 F-Damerey                   5:38.56,0      2.49,8   (604)    6.02 ¦ 
100/M30     11. Razesberger Georg                   72 A-Innsbruck                 9:45.05,9   2:24.21,1   (767)    5.51 ¦ 
B/M30       10. Reber Daniel, Bern                  72 Gym Hofwil                  1:29.00,5     37.14,2  (5393)    6.08 ¦ 
B/M20        4. Reber Hans                          77 Biel/Bienne                 1:08.03,1     12.27,5  (5782)    4.41 ¦ 
TS2/M30      9. Reber Richard                       73 Zuchwil                     9:57.03,1   4:42.46,6   (947)   10.38 ¦ 
TS2/M35     19. Reber Sam                           66 Zuchwil                     9:07.41,1   3:31.34,9   (343)    9.45 ¦ 
100/M50     72. Reckert Ulrich                      54 D-Wülfrath                 11:27.25,9   3:15.24,3   (525)    6.52 ¦ 
100/M35    109. Reckziegel C.O. Soyana Thomas       68 Schlieren                  12:31.38,2   4:45.33,2  (2094)    7.30 ¦ 
M/M40       21. Redard Olivier                      64 Yverdon-les-Bains           4:21.37,5   1:27.28,9  (5394)    6.12 ¦ 
M/M65        4. Reh Hubertus                        35 D-Bad Krozingen             5:19.40,2   1:32.25,3  (5395)    7.34 ¦ 
B/W30        3. Reichlin Sonja A.                   72 Nidau                       1:40.11,3     20.05,2  (5396)    6.54 ¦ 
H/M30        9. Reid Jonathan                       71 Basel                       1:33.18,9     13.02,2  (5586)    4.25 ¦ 
B/W50        1. Reinhard Madeleine                  54 Sumiswald                   1:18.16,8       -----  (5568)    5.23 ¦ 
100/M40    224. Reinhardt Ralf                      61 D-Mannheim                 14:51.12,7   7:21.10,4   (625)    8.54 ¦ 
TS2/M30      7. Reinhardt Stefan                    70 D-Ansbach                   9:06.12,0   3:51.55,5  (1818)    9.44 ¦ 
100/M40    131. Reiser Thomas                       64 Kerzers                    11:36.55,8   4:06.53,5  (1438)    6.58 ¦ 
100/M50    165. Reisig-Hunziker                     51 Zürich                     15:21.43,0   7:09.41,4  (1761)    9.13 ¦ 
100/STAF     2. Reiter Benny+Augsburger Peter+Riede 61 Biel-Burgdorf               7:36.07,2     13.42,1  (3072)    4.33 ¦ 
TS2/M45     23. Remund Andreas                      59 Allenlüften                 7:22.00,9   2:01.06,1  (1439)    7.52 ¦ 
100/MJ       2. Renaud Richard                      ?? Coppet                     11:06.19,6     34.19,9  (1888)    6.39 ¦ 
H/M75        1. Renck Marcel                        29 Monthey                     2:22.25,3       -----  (5397)    6.44 ¦ 
100/M35    103. Renkl Peter                         66 D-Berlin                   12:14.49,4   4:28.44,4   (137)    7.20 ¦ 
TS2/M45     27. Renschler Hans-Jürgen               55 Basel                      10:05.22,3   4:44.27,5  (2089)   10.47 ¦ 
100/M35    157. Rentsch Christian                   65 Thunstetten                15:43.03,7   7:56.58,7  (1440)    9.25 ¦ 
B/M20       11. Rentsch Jonas, Münchenbuchsee       84 Gym Hofwil                  1:23.57,7     28.22,1  (5398)    5.47 ¦ 
100/M45    188. Restel Heinrich-Karl                55 D-Muensingen               12:59.48,0   5:17.19,8  (1632)    7.47 ¦ 
100/M20     26. Retter Ralf                         78 D-Kirchheim teck           11:41.49,6   3:02.48,6   (527)    7.01 ¦ 
TS1/W40      7. Reuse Janine                        61 Meyrin                      5:03.46,6   1:20.14,7   (666)    7.49 ¦ 
TS1/M40     16. Reuse Jean-Pierre                   62 Meyrin                      5:04.00,2   1:36.40,9   (677)    7.50 ¦ 
100/W35     27. Reusser Dominique                   67 Lausanne                   20:14.54,9  10:43.15,3  (1887)   12.08 ¦ 
100/M55    118. Reusser Jean                        46 Lausanne                   20:14.54,9  11:45.45,2  (1886)   12.08 ¦ 
100/M35     58. Reusser Pascal                      68 Bubendorf                  10:50.57,6   3:04.52,6   (547)    6.30 ¦ 
TS1/M55      6. Reusser Urs                         46 Herbligen                   4:39.39,1     20.20,2  (1952)    7.12 ¦ 
100/M45     64. Reuteler Erich                      55 Interlaken                 10:28.58,1   2:46.29,9  (1961)    6.17 ¦ 
TS2/M35      7. Reuter Carsten                      69 D-Frankfurt                 6:33.38,6     57.32,4   (255)    7.01 ¦ 
100/M60     30. Reuter Hans                         42 D-Solingen                 12:26.34,5   2:53.58,7   (981)    7.27 ¦ 
100/M50    161. Reymond Patrick                     51 Villeneuve VD              15:08.04,5   6:56.02,9  (1058)    9.04 ¦ 
B/M20       17. Reymond Sebastien                   81 La Neuveville               1:48.38,2     53.02,6  (5400)    7.29 ¦ 
100/M45    151. Richt Harald                        55 D-Stuttgart                12:13.55,4   4:31.27,2  (1735)    7.20 ¦ 
100/M45     89. Richter Anton                       58 D-Steinmauern              10:57.17,9   3:14.49,7   (466)    6.34 ¦ 
100/W45     23. Richter Beate                       59 D-Leinfelden-Echterdingen  15:53.55,4   6:30.12,4  (1059)    9.32 ¦ 
TS1/M30      9. Riedel Dieter                       74 D-Berlin                    5:10.16,2   2:11.56,6    (53)    7.59 ¦ 
100/M55     52. Riedel Karl-Jürgen                  45 D-Teichwolframsdorf        12:44.59,5   4:15.49,8   (528)    7.38 ¦ 
M/M40        9. Rieder Georg                        60 Steffisburg                 3:33.01,3     38.52,7  (5402)    5.02 ¦ 
100/MP      41. WM Rieder Heinz, Walperswil         69 LVB Pz 3                   19:16.52,8  11:25.02,6  (3358)   11.34 ¦ 
H/W20        4. Rieder Isabelle                     80 Bern                        1:48.52,5      4.51,4  (5813)    5.09 ¦ 
100/M55      8. Rieder Martin                       49 Frutigen                    9:54.14,2   1:25.04,5   (140)    5.56 ¦ 
100/W50     24. Rieder Vreni                        53 Aeschi b. Spiez            17:21.57,0   7:45.35,6  (1150)   10.25 ¦ 
M/M30        2. Righetti Sandro                     74 Burgdorf                    3:02.24,1      9.41,3  (5709)    4.19 ¦ 
100/M55      9. Rigotti Noris                       49 D-Horb                      9:54.23,9   1:25.14,2  (1678)    5.56 ¦ 
H/M20        5. Rihs Adrian                         82 Meinisberg                  1:31.44,1     14.55,3  (5635)    4.20 ¦ 
WALK       ---  Rihs Marlis                         50 Orpund                      1:53.28,6     14.44,9  (5403)    7.49 ¦ 
H/M45        1. Rimann Markus                       56 Mühleberg                   1:20.45,4       -----  (5799)    3.49 ¦ 
H/W55        4. Rimaz Pierrette                     48 Montet (Vully)              2:11.22,0     27.14,3  (5569)    6.13 ¦ 
TS2/M20      2. Rindlisbacher Benjamin              84 Düdingen                    4:51.08,3     11.07,8   (562)    5.11 ¦ 
100/M35     35. Rindlisbacher Daniel                69 Münchenbuchsee              9:54.03,7   2:07.58,7   (687)    5.56 ¦ 
B/M45        2. Rindlisbacher Jost                  57 Biel/Bienne                 1:02.49,9      0.08,0  (5772)    4.19 ¦ 
M/M40        6. Rindlisbacher Willi                 62 Kirchberg BE                3:21.10,9     27.02,3  (5405)    4.46 ¦ 
100/M35     53. Rinnen Norbert                      66 D-München                  10:38.37,0   2:52.32,0   (507)    6.23 ¦ 
100/M45     47. Rippert Arno                        57 D-Michelstadt               9:55.28,4   2:13.00,2  (1441)    5.57 ¦ 
100/M20     49. Rippstein Christoph                 77 Augst                      14:23.30,1   5:44.29,1  (2037)    8.38 ¦ 
H/M50        1. Ritschard Thomas                    50 Aarberg                     1:21.39,9       -----  (5803)    3.52 ¦ 
100/M50     37. Rittel Karl- Ludwig                 51 D-Delmenhorst              10:25.35,9   2:13.34,3   (717)    6.15 ¦ 
TS2/M40     15. Ritter Daniel                       64 Zürich                      5:28.12,0   1:23.05,3   (312)    5.51 ¦ 
100/M65     39. Ritter Manfred                      35 FL-Mauren                  17:48.19,1   7:39.41,2   (169)   10.40 ¦ 
100/M30     65. Ritter Roman                        71 D-Freiburg                 17:37.56,3  10:17.11,5   (430)   10.34 ¦ 
H/M50       18. Rittmeyer François                  54 Monts-de-Corsier            2:05.14,9     43.35,0  (5406)    5.56 ¦ 
H/W30       10. Ritz Manuela                        74 Bellwald                    2:43.21,7     48.16,9  (5407)    7.44 ¦ 
100/M60     22. Robadey Felix                       44 Epagny                     11:51.30,0   2:18.54,2   (808)    7.06 ¦ 
100/M65     22. Robadey Michel                      37 Neuchâtel                  15:02.28,0   4:53.50,1  (1181)    9.01 ¦ 
100/W50      9. Robinet Brigitte                    51 D-Baden-Baden              13:30.00,3   3:53.38,9  (1112)    8.06 ¦ 
100/W40     47. Robustelli Stefania                 63 I-Gironico                 16:41.51,7   8:14.28,7  (1442)   10.01 ¦ 
100/M50    187. Rochat Gilbert                      51 Les Charbonnières          17:29.38,4   9:17.36,8  (1151)   10.29 ¦ 
TS1/M50     18. Roche-Meredith Philippe             53 Le Locle                    5:34.52,8   2:12.34,3  (2069)    8.37 ¦ 
H/M35       30. Rodaz Jean-Baptiste                 69 Aire-la-Ville               1:50.19,3     32.00,6  (5408)    5.13 ¦ 
100/M45     43. Roduner Hermann                     55 Winterthur                  9:50.51,6   2:08.23,4   (146)    5.54 ¦ 
100/M55     41. Roether Wolfgang                    45 D-Freiburg                 12:17.17,9   3:48.08,2   (657)    7.22 ¦ 
H/M20        4. Rohner Stefan                       83 Gerlikon                    1:31.35,2     14.46,4  (5852)    4.20 ¦ 
100/MP      32. OBLT Rohr Stephan, Ostermundigen    80 MMG-Hippo                  17:03.36,4   9:11.46,2  (3369)   10.14 ¦ 
WALK       ---  Rohrbach Jürg                       60 Mülchi                      1:57.56,6     19.12,9  (5409)    8.08 ¦ 
100/MP      14. PTE Roleston Norman, GB-Armagh      70 Royal Irish 3              13:28.36,3   5:36.46,1  (3306)    8.05 ¦ 
100/M45     62. Rolli Bernard                       57 Bienne                     10:27.49,3   2:45.21,1   (157)    6.16 ¦ 
100/M50     15. Rollwa Herbert                      50 D-Rodalben                  9:28.49,6   1:16.48,0  (1444)    5.41 ¦ 
TS1/M40     20. Romer Markus                        63 Rüti ZH                     7:01.39,8   3:34.20,5  (1445)   10.52 ¦ 
100/W40     30. Rook Andrea                         61 D-Minden                   13:18.38,1   4:51.15,1  (1064)    7.59 ¦ 
100/M50    127. Rook Burkhard                       50 D-Minden                   13:18.38,1   5:06.36,5  (1063)    7.59 ¦ 
100/M40    163. Roos Herbert                        60 D-Reutlingen               12:11.48,5   4:41.46,2   (194)    7.19 ¦ 
100/M40     93. Rosc Leon                           63 SLO-Trebnje                10:43.15,6   3:13.13,3  (1704)    6.25 ¦ 
TS1/M30      8. Roselt Thomas                       72 D-Unterhaching              4:32.20,7   1:34.01,1  (1633)    7.01 ¦ 
100/M45     27. Rößner Harald                       59 D-Augsburg                  9:32.06,0   1:49.37,8   (589)    5.43 ¦ 
100/M65      2. Rösner Karl Ernst                   38 D-Haan                     10:23.34,2     14.56,3   (514)    6.14 ¦ 
TS1/M45     10. Rossel Heiner                       57 Solothurn                   4:38.17,5   1:19.54,4  (1568)    7.10 ¦ 
100/M65      7. Rosset Gerald                       39 Renens VD                  11:47.59,9   1:39.22,0  (1590)    7.04 ¦ 
K/F3         1. Rossi Lara                          91 La Neuveville                 10.24,5       -----  (5599)    4.09 ¦ 
S1           1. Rossi Lara+Rossi Lara+Racine Sandri 91 Sport-Neuveville               5.01,0       -----  (7103)    2.00 ¦ 
K/F5         1. Rossi Lea                           95 La Neuveville                  6.54,8       -----  (5600)    4.36 ¦ 
100/W45     26. Rössler Elke                        55 D-Pfinztal                 17:48.33,1   8:24.50,1  (1446)   10.41 ¦ 
100/M40    265. Rössler Norbert                     61 D-Pfinztal                 17:48.33,3  10:18.31,0   (849)   10.41 ¦ 
100/M65     17. Rössler Siegfried                   36 D-Leonberg                 14:30.58,3   4:22.20,4   (973)    8.42 ¦ 
H/M30        6. Roth Alexandre                      71 Corseaux                    1:30.17,7     10.01,0  (5410)    4.16 ¦ 
B/W40        2. Roth Astrid                         62 Zollikofen                  1:14.41,6      1.41,3  (5411)    5.09 ¦ 
B/M35        4. Roth Daniel                         69 Zollikofen                  1:03.37,2     13.19,5  (5412)    4.23 ¦ 
100/M60     19. Roth Dieter                         41 D-Miltenberg               11:43.58,3   2:11.22,5   (826)    7.02 ¦ 
100/M45    129. Roth Jakob                          57 D-Isen                     11:46.47,5   4:04.19,3  (1679)    7.04 ¦ 
100/M45    102. Roth Klaus-Peter                    59 D-Frankfurt A.M.           11:16.39,7   3:34.11,5   (817)    6.45 ¦ 
V/TEAM      15. Roth Patricia, Biel/Bienne          56 Rocky und seine Chicken     1:59.30,4     52.30,2  (7016)    8.14 ¦ 
100/M40     78. Roth Thomas                         62 D-Schwetzingen             10:22.35,9   2:52.33,6   (415)    6.13 ¦ 
100/M55     62. Roth Walter                         48 Rifferswil                 13:35.57,0   5:06.47,3  (1948)    8.09 ¦ 
TS1/M20      8. Rothenbühler Jürg                   80 Herrenschwanden             5:22.40,8   1:56.11,0  (1448)    8.18 ¦ 
100/M55     10. Rothfuss Roland                     46 D-Eschach                  10:06.13,3   1:37.03,6    (41)    6.03 ¦ 
TS1/M30      6. Röthlisberger Markus                70 F-Bons en Chablais          3:54.22,3     56.02,7  (1449)    6.02 ¦ 
100/STAF    18. Röthlisberger René+Dubach Bernhard+ 77 TV Signau                   8:37.53,1   1:15.28,0  (3043)    5.10 ¦ 
100/M30     18. Rottweiler Oliver                   70 D-Pforzheim                10:36.32,4   3:15.47,6  (1450)    6.21 ¦ 
B/M40       18. Rouiller Jean-Marc                  62 Biel/Bienne                 1:21.19,7     17.52,7  (5771)    5.36 ¦ 
100/MP      25. CPL Routledge Michael, GB-Mönchengl 79 DCSA (G)                   15:42.18,4   7:50.28,2  (3309)    9.25 ¦ 
TS2/M45      3. Rübener Andreas                     58 D-Sindelfingen              5:30.22,7      9.27,9   (732)    5.53 ¦ 
100/M35    172. Ruch Marco                          69 Sumiswald                  18:07.19,5  10:21.14,5  (1124)   10.52 ¦ 
TS1/W40      4. Ruch Susanne                        63 Allschwil                   4:19.17,4     35.45,5  (2055)    6.40 ¦ 
100/M45     50. Ruck Günther                        55 D-Boxberg                  10:04.20,5   2:21.52,3   (816)    6.02 ¦ 
100/M45    112. Ruck Martin                         59 D-Filderstadt              11:32.05,0   3:49.36,8   (512)    6.55 ¦ 
100/W45     13. Ruck Renate                         56 D-Boxberg-Unterschopf      12:52.04,9   3:28.21,9  (1682)    7.43 ¦ 
H/W20       16. Ruder Tanja                         78 Basel                       2:15.42,2     31.41,1  (5587)    6.25 ¦ 
TS1/M50     19. Rudin Rolf                          52 Gelterkinden                5:39.33,5   2:17.15,0   (940)    8.45 ¦ 
M/M50        5. Mzg Sdt Rudin Urs                   54 Olten                       4:09.36,9     54.21,7  (5691)    5.54 ¦ 
100/M40     96. Rudt Thomas                         62 D-Philippsburg             10:46.54,0   3:16.51,7  (1873)    6.28 ¦ 
TS1/M35     21. Rüegg Daniel                        68 Pfäffikon SZ                7:21.55,0   4:45.13,9  (2001)   11.23 ¦ 
100/M40     32. Rüegg Markus                        64 Madetswil                   9:19.56,6   1:49.54,3    (85)    5.35 ¦ 
B/M35        9. Rüegg Martin                        66 Grenchen                    1:11.23,8     21.06,1  (5413)    4.55 ¦ 
100/M50     95. Rüegger Christian                   50 Gachnang                   12:18.59,8   4:06.58,2  (1001)    7.23 ¦ 
TS2/W50      1. Ruf Anna                            53 Oberrieden                  8:18.55,7       -----  (1777)    8.53 ¦ 
100/M30     28. Ruf Roland                          74 Wetzikon                   11:10.30,3   3:49.45,5  (1569)    6.42 ¦ 
100/M45     82. Ruf Toni                            56 Neerach                    10:52.23,3   3:09.55,1   (294)    6.31 ¦ 
H/M35       21. Ruffiner Raoul                      68 Hünibach                    1:44.28,3     26.09,6  (5414)    4.57 ¦ 
M/M40        7. Rüfli Christian                     61 Lengnau BE                  3:31.59,3     37.50,7  (5685)    5.01 ¦ 
TS2/M45     18. Rüfli Roland                        56 Ostermundigen               6:48.35,3   1:27.40,5   (893)    7.16 ¦ 
M/M40       14. Ruggli Nicolas                      64 Mittelhäusern               3:54.05,7     59.57,1  (5415)    5.32 ¦ 
100/M20     36. Ruhs Stefan                         76 D-Ansbach                  12:35.47,8   3:56.46,8   (559)    7.33 ¦ 
100/M55    103. Rumpf Wolfgang                      46 D-Stuttgart                17:10.50,6   8:41.40,9  (1175)   10.18 ¦ 
100/M40    261. Rünzi Romeo                         64 Schwadernau                17:39.52,4  10:09.50,1  (1113)   10.35 ¦ 
M/M50        4. Rupp Wolfgang                       51 D-Buehlertann               4:06.35,3     51.20,1  (5630)    5.50 ¦ 
100/W45     20. Rust Andrea                         57 D-Baden-Baden              15:07.03,6   5:43.20,6  (1659)    9.04 ¦ 
100/MP       7. Major Ruta Tadeusz, PL-Lodz         50 Polen I                     9:08.38,1   1:16.47,9  (3321)    5.29 ¦ 
100/M50      9. Ruta Tadeusz                        50 PL-Lodz                     9:08.38,1     56.36,5   (198)    5.29 ¦ 
TS2/M55      3. Rütti Toni                          49 Schliern b. Köniz           6:34.01,2   1:04.47,8  (1731)    7.01 ¦ 
TS1/WJ       2. Rutz Bettina                        86 Oberglatt ZH                7:06.43,2     34.02,1  (1451)   10.59 ¦ 
H/M40       47. Ryser Alfred                        62 Biel/Bienne                 2:37.19,0   1:18.43,3  (5765)    7.27 ¦ 
100/M40     64. Ryter Christian                     63 Basel                       9:57.16,0   2:27.13,7  (1452)    5.58 ¦ 
B/M35        7. Ryter Daniel                        65 Bern                        1:06.13,2     15.55,5  (5417)    4.34 ¦ 

Total 177



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.