Altstätter Städtlilauf 2004 - nach Name "S"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sch2        47. Saciri Blerim, Altstätten SG        93 STV Altstätten                 8.36,8      1.57,5  (2319)  
Sch3        33. Saciri Fitim, Altstätten SG         91 STV Altstätten                 9.20,6      3.14,4  (2619)  
PK          72. Sahli Mario                         97 Widnau                         5.42,4      1.42,4  (1460)  
Sch3        27. Sanchez Paul                        90 Altstätten                     7.42,6      1.36,4  (2620)  
Schi2       11. Santner Elisabeth, Sennwald         92 STV Sennwald                   8.06,8      1.08,1  (2143)  
SJogi      ---  Sarah Hautle, Altstätten SG         91 Jungschi Hüpfers              15.27,0      6.36,0  (3563)  
KB         ---  Savoie Luc                          00 Altstätten SG                  1.34,9      0.39,6  (9241)  
PK          32. Savoie Marc                         97 Altstätten SG                  4.53,6      0.53,6  (1437)  
Sch1        60. Savoie Pascal, Altstätten SG        95 KTV Altstätten                10.32,5      3.35,6  (1930)  
SJog       ---  Savoie Pascal, CH                   95 Pfadi Altstätten              11.41,5      3.37,6  (8054)  
VM          65. Savoie Peter                        63 Altstätten SG                 22.42,8      6.05,1  (3374)  
VM          29. Savoldelli Davide, Widnau           66 Lauftreff Savo                20.00,5      3.22,8  (3327)  
PM          34. Savoldelli Shadia, Widnau           96 Lauftreff Savo                 5.13,0      0.57,1  (1237)  
KG         ---  Savoldelli Sorea                    00 Widnau                         1.09,8      0.15,7  (9056)  
VF           5. Saxer Claudia, Hinterforst          72 KTV Oberriet                  20.48,4      2.17,7  (3212)  
PK          57. Saxer David                         97 Altstätten SG                  5.18,8      1.18,8  (1478)  
HKF          3. Saxer Janina, Zürich                61 LG Fürstenland                25.48,0      1.06,5   (101)  
KB         ---  Schachtler Adrian                   99 Rebstein                       1.10,2      0.14,9  (9339)  
Sch3        15. Schadegg Rico                       91 Hinterforst                    7.04,7      0.58,5  (2621)  
SJogi      ---  Schaefe Anna                        63 St. Margrethen SG             10.55,6      2.04,6  (3564)  
KG         ---  Schaefe Naemi                       98 St. Margrethen SG              1.10,6      0.16,5  (9094)  
S2M         31. Schäffeler Thomas, Haag (Rheintal)  60 Lauftreff Buchs               39.52,1      9.17,2   (431)  
S3M          4. Schafroth Ruedi                     54 Fehraltorf                    34.59,7      5.08,1   (610)  
SJog       ---  Schanzenbach Philip                 79 Kreuzlingen                   11.10,4      3.06,5  (3808)  
Schi3       30. Schär Angelina                      90 Staad SG                       8.26,6      1.54,6  (2514)  
PM          76. Schärer Gaelle                      97 Heerbrugg                      6.21,2      2.05,3  (1238)  
KB         ---  Schärer Noé                         99 Heerbrugg                      2.15,2      1.19,9  (9242)  
HKM         43. Schättin Roman, Wangen SZ           79 LG GÖRPS                      39.32,1     13.27,1    (35)  
PM          24. Schatzmann Anna, A-Feldkirch        96 TS Raiffeisen Gisingen         5.03,4      0.47,5  (1239)  
VF           6. Schatzmann Bianca, A-Gisingen       75 TS Raiffeisen Gisingen        21.06,2      2.35,5  (3213)  
Sch2         4. Schatzmann Christoph, A-Feldkirch   92 TS Raiffeisen Gisingen         6.52,6      0.13,3  (2320)  
Schi1        7. Schatzmann Laura, A-Feldkirch       94 TS Raiffeisen Gisingen         8.05,6      0.54,8  (1746)  
KG         ---  Schatzmann Nadja, A-Feldkirch       01 TS-Raiffeisen Gisingen         1.54,3      1.00,2  (9057)  
Schi1        4. Schatzmann Nina, A-Feldkirch        94 TS Raiffeisen Gisingen         7.47,2      0.36,4  (1747)  
VM           5. Schefer Christoph, Schachen b. Reut 80 STV Oberriet-Eichenwies       17.38,0      1.00,3  (3351)  
SJog       ---  Schefer Willy                       49 Berneck                        8.09,3      0.05,4  (3745)  
SJog       ---  Schefer Willy                       49 Berneck                       10.57,8      2.53,9  (3573)  
PK          29. Schegg Michael, Oberriet SG         96 KTV Oberriet                   4.50,9      0.50,9  (1438)  
PK          53. Scheier Fabian, Heerbrugg           97 Jugi Heerbrugg                 5.16,2      1.16,2  (1439)  
Sch1        35. Schelling Micha                     95 Balgach                        8.31,7      1.34,8  (1931)  
VM          22. Scherrer Roland                     69 Gams                          19.20,7      2.43,0  (3328)  
PK          55. Scherz David                        97 Frauenfeld                     5.18,0      1.18,0  (1440)  
PK          67. Schick Andrin, Marbach SG           97 Jugi Marbach                   5.37,5      1.37,5  (1441)  
Schi2       37. Schick Angelina, Marbach SG         93 Jugi Marbach                   9.36,7      2.38,0  (2119)  
KG         ---  Schick Corina, Marbach SG           98 Jugi Marbach                   1.31,2      0.37,1  (9058)  
KG         ---  Schick Flurina, Marbach SG          98 Jugi Marbach                   1.31,2      0.37,1  (9059)  
Sch1        53. Schick Sandro, Marbach SG           94 Jugi Marbach                   9.23,7      2.26,8  (1932)  
Sch3        24. Schiesser Kaspar                    91 Balgach                        7.31,6      1.25,4  (2630)  
Schi2       33. Schlegel Andrea, Eichberg           92 STV Eichberg                   9.04,6      2.05,9  (2120)  
PM          62. Schlegel Cecile                     97 Au SG                          5.40,3      1.24,4  (1240)  
SJog       ---  Schlegel Christian, Oberriet SG     62 Familie Schlegel              11.12,3      3.08,4  (3746)  
PM          81. Schlegel Deborah                    96 Buchen                         6.55,7      2.39,8  (1281)  
VM          24. Schlegel Ernst, Eichberg            58 STV Eichberg                  19.36,2      2.58,5  (3384)  
SJog       ---  Schlegel Fabian, Oberriet SG        87 Familie Schlegel               9.40,0      1.36,1  (3747)  
SJog       ---  Schlegel Janick, Oberriet SG        96 Familie Schlegel              11.11,4      3.07,5  (3748)  
PK          39. Schlegel Janick                     96 Oberriet SG                    5.01,0      1.01,0  (1442)  
VF          26. Schlegel Martina, Wolfhalden        86 BSG Vorderland                25.14,7      6.44,0  (3214)  
KG         ---  Schlegel Nicole                     98 Au SG                          1.32,3      0.38,2  (9060)  
PM          72. Schlegel Vanessa                    97 Staad SG                       6.01,8      1.45,9  (1280)  
Schi1       72. Schmid Alessia                      95 Marbach SG                    10.54,4      3.43,6  (1749)  
Schi1       35. Schmid Anja, Altstätten SG          95 STV Altstätten                 9.15,7      2.04,9  (1750)  
KG         ---  Schmid Bianca                       99 Widnau                         1.12,3      0.18,2  (9095)  
VF          25. Schmid-Blank Barbara                ?? Lüchingen                     25.01,0      6.30,3  (3215)  
PK          58. Schmid Damian                       97 Marbach SG                     5.21,4      1.21,4  (1443)  
PK          18. Schmid Dario, Eichberg              96 STV Eichberg                   4.40,0      0.40,0  (1475)  
S1M         16. Schmid Ernst, Marbach SG            65 Pihamola                      39.38,3      9.34,2   (209)  
S2M         26. Schmid Fredy                        64 Marbach SG                    36.34,8      5.59,9   (424)  
KG         ---  Schmid Larissa                      98 Marbach SG                     1.12,6      0.18,5  (9061)  
VM          52. Schmid Marc, Reute AR               76 TV Reute                      21.39,9      5.02,2  (3329)  
KB         ---  Schmid Marco                        00 Au SG                          1.33,9      0.38,6  (9243)  
Schi1       62. Schmid Nicole, Altstätten SG        95 STV Altstätten                10.08,4      2.57,6  (1751)  
PM          57. Schmid Patricia                     97 Balgach                        5.36,2      1.20,3  (1287)  
Sch2        26. Schmid Rafael                       92 Eichberg                       7.45,8      1.06,5  (2354)  
PK          42. Schmid Ramon                        97 Marbach SG                     5.03,9      1.03,9  (1461)  
Schi2       35. Schmid Sabrina, Balgach             93 TV Balgach                     9.13,3      2.14,6  (2137)  
KB         ---  Schmid Sandro                       98 Widnau                         1.01,2      0.05,9  (9284)  
Schi2       32. Schmid Sarah                        93 Marbach SG                     9.04,1      2.05,4  (2121)  
Schi1       71. Schmid Saskia                       95 Marbach SG                    10.52,1      3.41,3  (1752)  
KG         ---  Schmid Sina                         99 Eichberg                       1.46,0      0.51,9  (9128)  
S1M          9. Schmid Urs                          70 Oberegg                       34.49,9      4.45,8   (217)  
Walking    ---  Schmidheiny Alice, Rebstein         ?? Allez Hop 3                   22.52,3      3.14,8  (3909)  
SJog       ---  Schmitter Roland, Altstätten        68 STV Eichberg                  10.12,7      2.08,8  (3749)  
PK          68. Schneider Florian, Rüthi (Rheintal) 97 STV Rüthi                      5.37,9      1.37,9  (1444)  
KG         ---  Schneider Jana                      00 Hinterforst                    1.42,4      0.48,3  (9062)  
KB         ---  Schneider Kevin                     99 Hinterforst                    1.20,4      0.25,1  (9244)  
PM          58. Schneider Sarah, Rüthi SG           96 STV Rüthi                      5.36,8      1.20,9  (1242)  
SJog       ---  Schneider Urs, Altstätten           73 STV Eichberg                  10.04,1      2.00,2  (3750)  
KG         ---  Schnoz Bettina                      98 Altstätten SG                  1.11,0      0.16,9  (9101)  
Sch1        44. Schnoz Kilian                       95 Altstätten SG                  8.55,4      1.58,5  (1948)  
HKF          5. Schöb Melanie, Gams                 84 STV Gams                      25.53,4      1.11,9   (115)  
Sch3        23. Schöb Severin, Gams                 91 Skiclub Gams                   7.28,2      1.22,0  (2628)  
VM          48. Schober Harald                      74 A-Altach                      21.30,6      4.52,9  (3352)  
VF           1. Schoch Brigitte, Herisau            78 LAG Gossau                    18.30,7       -----  (3216)  
PM           2. Schönenberger Andrea, Salez         97 Laufgruppe FL-Werdenberg       4.25,5      0.09,6  (1260)  
VM          68. Schönenberger Martin                62 Marbach SG                    23.20,1      6.42,4  (3366)  
Schi2       41. Schönenberger Nadine                93 Marbach SG                     9.51,2      2.52,5  (2140)  
Schi2        4. Schönenberger Simone, Salez         93 LG Werdenberg                  7.37,6      0.38,9  (2122)  
Sch1        15. Schuler Marco                       94 Matt                           7.48,3      0.51,4  (1933)  
HKF         10. Schulz Patricia                     67 Wald AR                       30.09,9      5.28,4   (110)  
VM          23. Schulz Rolf                         62 Grub AR                       19.27,5      2.49,8  (3370)  
PM          39. Schulz Sandra                       97 Wald AR                        5.16,3      1.00,4  (1243)  
KG         ---  Schumacher Anja                     99 Lüchingen                      1.23,0      0.28,9  (9085)  
Schi2       40. Schumacher Frédérique               93 Eichberg                       9.49,8      2.51,1  (2123)  
SJog       ---  Schwarz Michael, Altstätten SG      81 Jungschi Hüpfers              14.55,0      6.51,1  (3784)  
Schi2       39. Schwarzhans Belinda, Rüthi SG       92 STV Rüthi                      9.48,7      2.50,0  (2124)  
SJog       ---  Schwarzhans Marc, Rüthi SG          87 STV Rüthi                     10.48,3      2.44,4  (3790)  
KG         ---  Schwendener Alina                   98 Balgach                        1.59,4      1.05,3  (9086)  
KG         ---  Schwendener Lorena                  00 Balgach                        1.54,3      1.00,2  (9087)  
Sch2        24. Segmueller Cedric, Eichberg         93 KTV Oberriet                   7.41,4      1.02,1  (2333)  
KB         ---  Segmüller Dan                       99 Altstätten SG                  1.58,7      1.03,4  (9312)  
PK          81. Segmüller Elias                     96 Altstätten SG                  5.48,0      1.48,0  (1474)  
SJogi      ---  Segmüller Fabienne, Altstätten SG   91 KTV Altstätten 7              12.58,2      4.07,2  (3532)  
Jun          5. Segmüller Markus, Altstätten SG     85 Donntstighüpfer               18.36,6      2.03,1  (3105)  
Sch2        55. Segmüller Ramon, Eichberg           92 STV Eichberg                   9.23,9      2.44,6  (2322)  
S2M          9. Segmüller Roland, Eichberg          60 KTV Oberriet                  32.18,7      1.43,8   (417)  
SJog       ---  Seitz Daniel                        62 Kriessern                      9.30,4      1.26,5  (3785)  
PK          14. Seitz Luca                          97 Kriessern                      4.31,7      0.31,7  (1445)  
Sch1        39. Seitz Marco                         94 Kriessern                      8.37,4      1.40,5  (1934)  
SJogi      ---  Seiz Lea, Altstätten SG             96 Jungschi Hüpfers              14.54,2      6.03,2  (3533)  
SJogi      ---  Seiz Rahel, Altstätten SG           92 Jungschi Hüpfers              11.00,0      2.09,0  (3534)  
SJogi      ---  Seiz Rebekka, Altstätten SG         95 Jungschi Hüpfers              12.54,7      4.03,7  (3535)  
S1F          2. Senti Carmen                        61 FL-Mauren FL                  28.53,4      0.14,6  (1056)  
Schi3       24. Sieber Bettina                      89 Altstätten SG                  8.13,1      1.41,1  (2523)  
Schi1       22. Sieber Bianca                       95 Altstätten SG                  8.49,0      1.38,2  (8007)  
SJog       ---  Sieber Gregor, FL-Eschen            59 Familie Sieber                11.17,7      3.13,8  (3751)  
SJogi      ---  Sieber Hilde, FL-Eschen             59 Familie Sieber                11.25,3      2.34,3  (3536)  
S2M         36. Sieber Karl                         58 Diepoldsau                    51.38,3     21.03,4   (429)  
PM          53. Sieber Lara                         96 Widnau                         5.29,1      1.13,2  (1244)  
S2M         32. Sieber Martin, Marbach              61 Pihamola                      43.21,0     12.46,1   (436)  
KB         ---  Sieber Pascal                       98 Altstätten SG                  0.59,2      0.03,9  (9290)  
VF           3. Sieber Petra, Widnau                84 STV Widnau                    19.59,6      1.28,9  (1034)  
SJog       ---  Sieber Philipp, Altstätten          83 Peugeot Schöntalgarage         8.45,1      0.41,2  (3777)  
SJogi      ---  Sieber Sarah, FL-Eschen             94 Familie Sieber                11.07,8      2.16,8  (3537)  
S2M          2. Signer Stefan                       60 Eggerstanden                  31.00,6      0.25,7   (418)  
Sch3         3. Simeon Arno                         91 Jona                           6.19,4      0.13,2  (2622)  
SJog       ---  Sonderegger Pascal, Altstätten SG   87 KTV Altstätten                14.21,8      6.17,9  (3752)  
SJog       ---  Specker Aurel, Altstätten SG        91 Pfadi Altstätten              11.13,0      3.09,1  (8046)  
SJog       ---  Specker Martin, Altstätten SG       94 Pfadi Altstätten              12.39,1      4.35,2  (8087)  
VM          20. Spiak Michael                       83 Rorschacherberg               19.01,9      2.24,2  (3383)  
SJogi      ---  Spirig Diana                        80 Diepoldsau                    12.34,4      3.43,4  (3538)  
SJog       ---  Spirig Lars, Balgach                76 Sportgruppe Werkheim Wyde     12.24,0      4.20,1  (3753)  
SJogi      ---  Spohn Nina, St. Gallen              92 Family Spohn                  11.44,7      2.53,7  (3579)  
S2M         10. Spohn Tschösi                       55 St. Gallen                    32.36,9      2.02,0   (419)  
PK          38. Sri Skandanathan Thuvarakan, Balgac 96 Jugi Balgach                   4.59,7      0.59,7  (1488)  
Schi1       54. Sriskandanathan Keerthiha, Balgach  95 Jugi Balgach                   9.45,1      2.34,3  (8014)  
S1F          3. Staats Angelika, Fehraltorf         63 LC-Uster                      31.53,0      3.14,2  (1058)  
Schi1       24. Stadelmann Christina                94 Steinach                       8.53,3      1.42,5  (8016)  
SJogi      ---  Städler Barbara, Altstätten         87 KTV Altstätten                14.19,8      5.28,8  (3539)  
SJogi      ---  Städler Cornelia, Altstätten        78 KTV Altstätten                14.16,9      5.25,9  (3540)  
PK          15. Stadler Pascal, Thal                96 Jugi Thal                      4.33,7      0.33,7  (1462)  
Sch2        38. Stadler Patrick                     92 Wilen b. Wil                   8.13,8      1.34,5  (2358)  
SJogi      ---  Städler Sabrina, Altstätten         88 KTV Altstätten                14.17,6      5.26,6  (3541)  
Schi3       21. Stadler Stefanie                    90 Wilen b. Wil                   8.03,5      1.31,5  (2531)  
Sch2        36. Staedler Kevin                      93 Altstätten SG                  8.12,3      1.33,0  (2337)  
HKM         19. Stampanoni Jonathan, Bigorio        70 USC Capriaschese              29.37,4      3.32,4    (28)  
KG         ---  Stampfli Alessia                    01 Altstätten SG                  3.32,4      2.38,3  (9063)  
SJogi      ---  Stampfli Eliane, Altstätten SG      70 KTV Alstätten 6                8.51,0       -----  (3570)  
KG         ---  Stampfli Xenia                      99 Altstätten SG                  1.14,5      0.20,4  (9064)  
Sch3        30. Stark Björn, Rüthi (Rheintal)       91 STV Rüthi                      8.04,0      1.57,8  (2623)  
S2M         34. Starlinger Alois                    62 Widnau                        46.01,2     15.26,3   (420)  
PM          38. Staudacher Sabrina                  98 Heerbrugg                      5.15,7      0.59,8  (1295)  
SJog       ---  Staudacher Urs, Heerbrugg           68 Rheintaler Druckerei          11.47,2      3.43,3  (3786)  
PK          60. Steger Christof                     97 Altstätten SG                  5.24,3      1.24,3  (1446)  
VM          36. Steger Karl                         69 Berneck                       20.36,0      3.58,3  (3330)  
KB         ---  Steger Sandro                       00 Altstätten                     2.06,3      1.11,0  (9245)  
VM          55. Stehrenberger Daniel                62 Engelburg                     21.48,5      5.10,8  (3367)  
Sch2         3. Stehrenberger Yannick               92 Engelburg                      6.50,4      0.11,1  (2353)  
PK          75. Steiger Andrin                      96 Altstätten SG                  5.43,6      1.43,6  (1463)  
KG         ---  Steiger Chiara                      99 Altstätten SG                  2.02,9      1.08,8  (9065)  
KB         ---  Steiger Dominik, Oberriet SG        98 KTV Oberriet                   1.33,4      0.38,1  (9246)  
Sch2        49. Steiger Jérome                      93 Altstätten SG                  8.51,0      2.11,7  (2323)  
KB         ---  Steiger Jona                        01 Altstätten                     2.05,4      1.10,1  (9247)  
VM          17. Steiger Markus, Altstätten SG       73 STV Lüchingen                 18.41,8      2.04,1  (3331)  
KB         ---  Steiger Nicolas, Oberriet SG        00 KTV Oberriet                   1.40,5      0.45,2  (9248)  
VM          56. Steiger Reto, Lüchingen             77 STV Lüchingen                 21.52,3      5.14,6  (3332)  
KG         ---  Steiger Sarah                       99 Diepoldsau                     1.53,7      0.59,6  (9113)  
SJog       ---  Steiger Thomas, Lüchingen           83 STV Lüchingen                 10.46,4      2.42,5  (3755)  
KG         ---  Steiger Vanessa                     00 Altstätten                     2.06,5      1.12,4  (9066)  
KG         ---  Steiner Aline                       02 Rüthi SG                       3.03,4      2.09,3  (9118)  
Sch1        58. Steiner Marcel                      95 A-Dornbirn                    10.23,0      3.26,1  (1966)  
Schi3       12. Steiner Melanie, Lantsch/Lenz       90 SC Lenzerheide                 7.39,1      1.07,1  (2520)  
PM          45. Steiner Nathalie                    96 A-Dornbirn                     5.24,0      1.08,1  (1293)  
S3M          2. Steiner Paul, Kirchberg SG          54 LSC Wil                       32.59,3      3.07,7   (611)  
SJogi      ---  Stieger Alina, Hinterforst          97 Familie Stieger               12.40,2      3.49,2  (3542)  
PM          21. Stieger Alina                       97 Hinterforst                    5.00,8      0.44,9  (1246)  
SJogi      ---  Stieger Corinne, Hinterforst        91 STV Oberiet-Eichwies          10.56,9      2.05,9  (3543)  
Schi3        4. Stieger Corinne, Hinterforst        91 STV Oberriet-Eichenwies        7.03,5      0.31,5  (2521)  
KG         ---  Stieger Denise, Rebstein            98 KiTu-Rebstein                  1.12,0      0.17,9  (9067)  
KB         ---  Stieger Elias                       01 Altstätten SG                  2.12,9      1.17,6    (73)  
SJogi      ---  Stieger Jasmin, Altstätten SG       92 KTV Alstätten 8               11.20,3      2.29,3  (3544)  
SJog       ---  Stieger Kurt, Hinterforst           58 Familie Stieger               10.27,3      2.23,4  (3756)  
SJogi      ---  Stieger Martina, Hinterforst        64 Familie Stieger               13.13,3      4.22,3  (3545)  
SJogi      ---  Stieger Nadine, Hinterforst         88 Familie Stieger               11.00,9      2.09,9  (3546)  
SJogi      ---  Stieger Patricia                    94 Hinterforst                   11.50,6      2.59,6  (8057)  
KB         ---  Stieger Philipp, Oberriet SG        99 KTV Oberriet                   1.47,9      0.52,6  (9249)  
SJogi      ---  Stieger Romina, Hinterforst         01 Familie Stieger               10.26,6      1.35,6  (3547)  
SJog       ---  Stieger Thomas, Hinterforst         90 Familie Stieger               10.59,3      2.55,4  (3757)  
KB         ---  Stieger Till, Oberriet SG           00 KTV Oberriet                   1.17,7      0.22,4  (9250)  
KG         ---  Stilhart Rebecca                    00 Marbach SG                     2.19,7      1.25,6  (9068)  
SJog       ---  Stillebacher Erich                  59 Widnau                        10.39,9      2.36,0  (3758)  
KB         ---  Stillhart Adrian                    98 Marbach SG                     1.06,4      0.11,1  (9251)  
VF          21. Stoeckl Rita                        69 Diepoldsau                    24.09,5      5.38,8  (3222)  
KG         ---  Stoeckl Tina                        01 Diepoldsau                     2.17,0      1.22,9  (9088)  
PM          41. Stoeve Sane, Altstätten             96 KTV Altstätten                 5.20,1      1.04,2  (1247)  
SJog       ---  Stoop Dominic, Eichberg             87 STV Eichberg                   8.20,4      0.16,5  (3759)  
Jun          3. Storni Raffaele, Sala Capriasca     86 USC Capriaschese              17.33,8      1.00,3  (3110)  
SJogi      ---  Strässle Bettina, CH                86 Pfadi Altstätten              16.23,9      7.32,9  (8072)  
Sch1        10. Strässle Fabian                     95 Altstätten SG                  7.33,0      0.36,1  (1935)  
VM           9. Strässle Stefan, Oberriet SG        67 fit and fun kobelwald         18.02,3      1.24,6  (3348)  
VM          81. Stricker Albert                     23 St. Gallen                    26.07,9      9.30,2  (3333)  
PM          75. Studach Meret                       97 Altstätten SG                  6.07,7      1.51,8  (1292)  
S2M         28. Stump Christian                     60 Staad SG                      38.49,9      8.15,0   (421)  
Schi3       33. Stump Manuela                       90 Staad SG                       8.37,9      2.05,9  (2515)  
Sch2        42. Stump Michael                       93 Staad SG                       8.23,2      1.43,9  (2324)  
Sch1        43. Stump Timo                          95 Staad SG                       8.52,3      1.55,4  (1937)  
Sch1        19. Sturzenegger Angelo, Reute AR       94 TV Reute                       8.09,7      1.12,8  (1938)  
Sch2        40. Sturzenegger Howard, Reute AR       92 TV Reute                       8.16,4      1.37,1  (2348)  
VF          17. Sturzenegger Johanna, Wolfhalden    86 BSG Vorderland                23.58,3      5.27,6  (3217)  
SJogi      ---  Sturzenegger Karin, Altstaetten     86 KTV Altstätten                14.19,8      5.28,8  (3548)  
PK           3. Sturzenegger Ralph, Reute AR        96 TV Reute                       4.11,9      0.11,9  (1447)  
KB         ---  Sturzenegger Ryano                  98 Widnau                         0.56,4      0.01,1  (9252)  
Schi2       36. Stutz Nicole                        93 Wängi                          9.15,0      2.16,3  (2129)  
Schi1       55. Sulejmani Almira, Oberriet SG       94 KTV Oberriet                   9.45,7      2.34,9  (1753)  
KB         ---  Sulejmani Fabian                    99 Altstätten SG                  1.12,2      0.16,9  (9301)  
PK          66. Sulejmani Qendrim, Oberriet SG      97 KTV Oberriet                   5.34,6      1.34,6  (1448)  
KB         ---  Sutter Alessandro                   99 Rebstein                       1.30,9      0.35,6  (9253)  
PM          64. Sutter Sari                         97 Rebstein                       5.42,4      1.26,5  (1248)  
SJog       ---  Sylejmani Vulnet, Eichberg          87 STV Eichberg                   9.25,2      1.21,3  (3760)  

Total 228



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.