Altstätter Städtlilauf 2004 - nach Name "G"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SJogi      ---  Gabathuler Corina, Salez            95 Familie Gabathuler            11.35,5      2.44,5  (3511)  
SJog       ---  Gabathuler Ernst, Salez             53 Familie Gabathuler            11.37,3      3.33,4  (3722)  
SJogi      ---  Gabathuler Kathrin, Salez           92 Familie Gabathuler            11.15,1      2.24,1  (3512)  
HKM         17. Gächter Alex, Marbach SG            79 Donnschtig Hüpfer             29.26,3      3.21,3     (7)  
PM          47. Gächter Amina, Rüthi (Rheintal)     96 STV Rüthi                      5.25,4      1.09,5  (1217)  
KB         ---  Gächter Djan, Schwändi              98 Donnstig Hüpfer Junioren       1.12,1      0.16,8  (9323)  
PK           4. Gächter Janis, Schwändi             96 Donnschtig-Hüpfer Juniore      4.13,3      0.13,3  (1480)  
KG         ---  Gächter Jessica, Oberriet SG        98 KTV Oberriet                   1.45,2      0.51,1  (9024)  
PM          26. Gächter Majka                       97 Schwanden GL                   5.04,5      0.48,6  (1279)  
KB         ---  Gächter Mario, Oberriet SG          98 STV Oberriet                   0.57,1      0.01,8  (9219)  
S1M          8. Gächter Markus, Schwändi            69 Donnschtighüpfer              32.57,5      2.53,4   (211)  
VM          69. Gächter Miro, Schwändi              94 Donnschtig Hüpfer Juniore     23.27,4      6.49,7  (3360)  
Sch3        13. Gächter Pascal, Oberriet SG         90 KTV Oberriet                   6.53,7      0.47,5  (2609)  
VF          13. Gächter Petra                       69 Schwanden GL                  22.45,7      4.15,0  (3228)  
SJog       ---  Gaggioni Sandro, Balgach            65 Sportgruppe Werkheim Wyde     14.29,0      6.25,1  (3723)  
Sch2        41. Galati Gero                         92 Altstätten SG                  8.17,3      1.38,0  (2335)  
SJogi      ---  Galvani Karin                       72 Montlingen                    11.54,8      3.03,8  (3567)  
S3M          5. Gamper Joggi, Altstätten SG         49 Donnschtig-Hüpfer             35.38,4      5.46,8   (605)  
SJogi      ---  Gamper Justine, Altstätten SG       90 Jungschi Hüpfers              13.58,9      5.07,9  (3513)  
HKM         41. Gamper Maurus                       78 Altstaetten                   38.11,4     12.06,4    (31)  
SJogi      ---  Gamper Tabea, Altstaetten           85 Pfadi Altstätten              15.23,2      6.32,2  (8049)  
KG         ---  Gantenbein Carla                    95 Heiden                         1.34,4      0.40,3  (9104)  
Jun          9. Gantenbein Philipp, Heiden          88 STV Oberriet-Eichenwies       20.33,4      3.59,9  (3103)  
HKF          4. Gautschi Maja                       64 Grüt (Gossau ZH)              25.50,8      1.09,3   (111)  
VM          15. Gebert Rainer, Montlingen           65 STV Oberriet-Eichenwies       18.39,5      2.01,8  (3310)  
KG         ---  Gehring Gèraldine, Oberriet SG      00 STV Oberriet                   2.09,0      1.14,9  (9025)  
PM          87. Gehring Sabrina, Oberiet-Eichenwies 97 STV Oberriet                   7.30,0      3.14,1  (1218)  
Sch2        15. Geiger Lars, Oberegg                93 Jugi Oberegg                   7.23,0      0.43,7  (2346)  
Schi1       60. Geiger Senja, Oberegg               95 Jugi Oberegg                  10.01,3      2.50,5  (8008)  
KB         ---  Geisser Carlo                       00 Diepoldsau                     1.21,1      0.25,8  (9322)  
KB         ---  Geisser Fabio                       00 Diepoldsau                     1.19,3      0.24,0  (9321)  
VM          54. Geisser Jakob, Rüthi SG             49 TV Rüthi                      21.45,7      5.08,0  (3378)  
VM          38. Geisser Karl, Diepoldsau            65 Tri Top Team                  20.43,5      4.05,8  (3357)  
VM          63. Geisser Manuel, Rüthi SG            77 TV Rüthi                      22.36,5      5.58,8  (3377)  
Sch3        22. Geisser Matthias, Altstätten SG     91 KTV Altstätten                 7.25,8      1.19,6  (2610)  
SJog       ---  Geisser Matthias, Altstätten        91 KTV Altstätten 3              14.14,7      6.10,8  (3724)  
Schi2        3. Geisser Stephanie, Altstätten       93 KTV Altstätten                 7.28,5      0.29,8  (2105)  
SJogi      ---  Geisser Stephanie, Altstätten       93 KTV Altstätten                14.14,0      5.23,0  (3514)  
KG         ---  Geisser Vera                        98 Diepoldsau                     1.37,7      0.43,6  (9136)  
HKM         14. Gerber Markus, Rüfenacht BE         60 GG Bern                       28.28,0      2.23,0     (6)  
S1M         13. Gesiot Michael                      65 Walzenhausen                  36.05,5      6.01,4   (218)  
HKF         13. Ghulam Yasmin                       82 Heerbrugg                     33.49,4      9.07,9   (119)  
SJogi      ---  Gianferrari Jasmin, Altstaetten     86 KTV Altstätten                14.19,0      5.28,0  (3515)  
HKM         33. Giezendanner Werner                 81 Teufen AR                     35.23,2      9.18,2    (38)  
SJog       ---  Gmünder Michael, Altstätten SG      83 Schöntalgarage Racer           9.26,2      1.22,3  (3779)  
SJogi      ---  Goldener Laura, CH                  94 Pfadi Altstätten              12.53,2      4.02,2  (8058)  
PK          26. Göldi Carlo                         97 Altstätten SG                  4.48,7      0.48,7  (1470)  
VM          76. Göldi Christoph                     65 Altstätten SG                 24.31,6      7.53,9  (3361)  
PM          29. Göldi Jana                          96 Lüchingen                      5.09,3      0.53,4  (1282)  
PK          76. Göldi Lukas, Rüthi SG               97 STV Rüthi                      5.44,3      1.44,3  (1414)  
SJog       ---  Göldi Ramon, CH                     90 Pfadi Altstätten              12.04,4      4.00,5  (8094)  
S2M          3. Gonzales Antonio, FL-Eschen         60 TV Schaan                     31.09,2      0.34,3   (406)  
Schi2       16. Good Dominique                      93 Oberriet SG                    8.19,6      1.20,9  (2106)  
Schi1       42. Good Vivian, Oberriet SG            95 STV Oberriet-Eichwies          9.30,6      2.19,8  (1717)  
PK          13. Gortano David                       96 A-Feldkirch                    4.29,9      0.29,9  (1482)  
KG         ---  Graf Corinne                        00 Rebstein                       2.37,3      1.43,2  (9121)  
VM           3. Graf Guido, Lüchingen               77 STV Lüchingen                 16.52,1      0.14,4  (3311)  
KG         ---  Graf Lea, Altstätten SG             98 KTV Altstätten                 1.03,0      0.08,9  (9124)  
SJog       ---  Graf Manuel, Altstätten SG          92 RSS Rheintal                  10.05,4      2.01,5  (3794)  
PK          50. Graf Michael, Marbach SG            96 Jugi Marbach                   5.14,5      1.14,5  (1415)  
Schi2        8. Graf Nina, Altstätten SG            93 KTV Altstätten                 7.48,0      0.49,3  (2107)  
SJogi      ---  Graf Nina, Altstätten               93 KTV Altstätten                14.14,6      5.23,6  (3516)  
SJog       ---  Graf Sebastian                      76 Buchs SG                      11.47,7      3.43,8  (3792)  
HKM         22. Graf Thomas                         76 Altstätten SG                 30.15,0      4.10,0    (33)  
S2M         29. Grass Hansruedi                     64 Masein                        38.51,1      8.16,2   (407)  
HKM         26. Grieder Frank                       74 Pontresina                    31.38,5      5.33,5    (11)  
Walking    ---  Gries Christine, Rebstein           63 Allez Hop 1                   19.39,0      0.01,5  (3904)  
KG         ---  Grillo Svenja                       00 Eichberg                       2.04,2      1.10,1  (9129)  
Sch3        20. Gruber Daniel                       89 Marbach SG                     7.23,6      1.17,4  (2633)  
SJog       ---  Gschwend Christian, CH              91 Pfadi Altstätten              13.02,6      4.58,7  (8060)  
S2M         23. Gschwend Guido, Hinterforst         61 Donnschtig Hüpfer             36.11,3      5.36,4   (408)  
PK          19. Gschwend Henrik                     97 Hinterforst                    4.40,7      0.40,7  (1416)  
SJog       ---  Gschwend Matthias, CH               92 Pfadi Altstätten              11.45,6      3.41,7  (8045)  
VM          49. Gschwend Meinrad                    58 Altstätten SG                 21.32,7      4.55,0  (3356)  
Schi1       73. Gschwend Melinda, Altstätten        95 KTV Altstätten                10.58,8      3.48,0  (1718)  
S3M          1. Gschwend Peter, Kloten ZH           52 Team Erotik Markt             29.51,6       -----   (604)  
Jun          4. Gschwend Philippe, Lüchingen        88 STV Oberriet-Eichenwies       18.35,3      2.01,8  (3101)  
Sch1        11. Gschwend Rouven                     95 Hinterforst                    7.33,9      0.37,0  (1910)  
Schi2       31. Gschwend Yvonne, Eichberg           92 KTV Oberriet                   9.02,0      2.03,3  (2132)  
Sch1        55. Gsell David                         95 Eichberg                       9.31,5      2.34,6  (1956)  
HKM         27. Gubler Philipp                      81 Werdenberg                    32.04,0      5.59,0    (49)  
VF          33. Guidolin Yvonne                     74 Gais                          29.41,2     11.10,5  (1029)  
S2M         33. Gunz Herbert                        56 A-Bildstein                   43.42,2     13.07,3   (409)  
Schi1       66. Gunz Jantne                         94 A-Bildstein                   10.22,0      3.11,2  (8012)  
Schi1       40. Gunz Johanna                        95 Bildstein                      9.27,4      2.16,6  (1720)  
Sch2        53. Gunz Marcel                         92 Bildstein                      9.00,2      2.20,9  (2347)  
KB         ---  Güres Hakan                         98 Altstätten SG                  1.11,0      0.15,7    (77)  
PM          66. Güres Neyre                         96 Altstätten SG                  5.45,0      1.29,1  (1298)  
HKF          7. Gyr Brigitte, Wald ZH               64 SC Diemberg                   26.50,7      2.09,2   (103)  

Total 89



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.