Maratona dles Dolomites 2003 - per nome "U"

categoria posto nome/Name            an località/Ort         squadra/Team                         tempo     ritardo    pett     km/h ¦ 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
110/M6     147. Uboldi Ariele        39 CH-Minusio                                            7:09.27,0   2:41.54,9  (3962)   15,368 ¦ 
57/F1       99. Ueckert Marion       72 D-München            Lech Angels                      4:54.51,5   2:10.35,0   (636)   11,700 ¦ 
147/M4     551. Ughetta Felice       58 Binago (CO)          GC Binago                        7:59.46,4   2:50.37,5  (9052)   18,383 ¦ 
110/M2     312. Ughetta Paolo        69 Malnate              GC Binago                        6:03.55,4   2:18.53,5  (5031)   18,135 ¦ 
57/M6        7. Ughetti Enzo         45 Volta Mantovana      Ciclo Club Volta MN              3:00.11,6     11.06,0  (2684)   19,146 ¦ 
110/M3     275. Ugolini Giuseppe     61 Pedemonte VR         G.S.Pedemonte                    5:30.30,1   1:52.57,4  (9053)   19,969 ¦ 
147/F1       7. Ugolini Ombretta     79 Bergamo              Club Le Alcy                     6:20.47,0     44.50,9   (985)   23,162 ¦ 
147/M3     672. Ugolino Gerardo      65 Salerno              Cicli Ugolino                    7:35.57,6   2:27.28,3  (2733)   19,343 ¦ 
57/M3       61. Uhl Bernhard         64 D-Heuchlingen        TV Heuchlingen                   3:12.06,9   1:12.45,4  (9054)   17,957 ¦ 
110/F2      72. Uhl Rita             62 D-Heuchlingen        TV Heuchlingen                   8:04.30,4   3:20.02,0   (986)   13,622 ¦ 
147/M2     450. Uiterwijk Wicher     72 NL-Hengelo           WTC Aait Vedan                   7:20.35,7   2:12.16,2  (9055)   20,018 ¦ 
110/M4     106. Ujcic Bernhard       58 D-Berg                                                5:01.36,9   1:13.31,8  (9056)   21,882 ¦ 
110/M6      56. Ulbrich Peter        41 D-Friedrichshafen    VFL Stuttgart Wangen             5:46.36,9   1:19.04,8  (9057)   19,041 ¦ 
147/M4     127. Ulbricht Armin       59 D-Mammendorf         SC Gröbenzell                    6:25.19,8   1:16.10,9  (2203)   22,889 ¦ 
110/M3     237. Ulivieri Riccardo    66 Borgo San Lorenzo    Circolo Elen Club 99             5:20.31,3   1:42.58,6  (9002)   20,591 ¦ 
147/M3     427. Ullrich Andreas      65 D-Wettenberg         Delta-Bike.de                    6:52.57,2   1:44.27,9  (9058)   21,358 ¦ 
57/F2       49. Ullrich Daniela      62 D-Freiburg                                            4:22.57,2   2:05.58,7   (987)   13,120 ¦ 
147/M4     366. Ullrich Frank        58 D-Vaterstetten       Radteam Aichach 2000             7:15.45,4   2:06.36,5  (4875)   20,240 ¦ 
57/M4      192. Ulrich Simon         58 D-Sielenbach         Radteam Aichach 2000             4:42.11,8   2:28.30,9  (9059)   12,225 ¦ 
110/M2     189. Unger Thomas         71 D-Hoyerswerda        SG Einheit Spremberg             5:17.38,1   1:32.36,2  (9060)   20,778 ¦ 
110/M2     305. Unglauben Ralph      69 D-München                                             6:00.34,7   2:15.32,8  (9061)   18,303 ¦ 
110/M6     143. Unglauben Wolf-Diete 40 D-Ballrechten-Dottin                                  7:04.54,3   2:37.22,2  (9062)   15,532 ¦ 
147/M2     532. Unterbarnscheidt Nic 67 D-Hockenheim         Lech Angels                      7:43.46,4   2:35.26,9  (1532)   19,017 ¦ 
110/M1     152. Unterberger Florian  76 D-München            GS di Monaco                     6:26.08,7   2:38.50,9  (5111)   17,092 ¦ 
147/M1      32. Unterberger Werner   75 A-Innsbruck          RV Eiche Mils                    5:42.30,5     37.51,5  (9063)   25,751 ¦ 
110/M3      53. Unterkircher Werner  61 A-St. Jakob/Deferegg SV St. Jakob                     4:32.24,8     54.52,1  (2204)   24,227 ¦ 
110/F1      92. Unterkofler Elisabet 65 A-Österreich (Austri                                  7:12.37,2   2:47.12,4   (466)   15,255 ¦ 
147/M3     771. Unterkofler Hannes   63 A-Österreich (Austri ARBÖ Raiffeisen Feld am See      7:56.24,1   2:47.54,8  (3513)   18,513 ¦ 
147/M3     438. Unterlinner Alois    62 D-Rosenheim          Post Telekom SV Rosenheim        6:54.40,2   1:46.10,9  (5434)   21,269 ¦ 
110/M2     152. Unti Claudio         71 Lucca                Team Garfagnana Cicli Mori       5:05.14,2   1:20.12,3  (5435)   21,622 ¦ 
147/M2     175. Urbanèiè Milan       69 SLO-Bled                                              6:18.00,3   1:09.40,8  (9064)   23,333 ¦ 
110/M4     520. Urbaniak Sigfried    55 D-Türkenfeld         Skischule Müller                 7:26.20,7   3:38.15,6  (9065)   14,786 ¦ 
110/M3      87. Urbano Franco        63 Bologna              Gianluca Faenza Team             4:43.37,6   1:06.04,9  (1110)   23,270 ¦ 
147/M6      60. Urbinelli Roberto    42 Senigallia           Club Amici della Bici            7:40.02,7   2:12.50,3  (9066)   19,172 ¦ 
110/F2      10. Urioli Annalisa      59 Verona               Unione Ciclistica Montoriese     5:53.47,9   1:09.19,5   (447)   18,654 ¦ 
57/M4      195. Urlini Adriano       60 Mercantale Cortona   GS Castel Rigone Pedala          4:49.12,7   2:35.31,8  (2647)   11,928 ¦ 
110/M1      70. Urlini Fabrizio      76 I                    GS Castel Rigone Pedala          5:02.30,8   1:15.13,0  (2648)   21,817 ¦ 
57/M5      126. Ustioni Augusto      50 Marina di Massa      Club Alpi Apuane                 3:58.45,3   1:43.47,8  (4307)   14,449 ¦ 

totale 38



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.