16. Rapperswiler Schlosslauf - nach Name "F"

aktueller Stand von 03.11.2003 15:43:14
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mJ1          6. Fassbind Stefan, Steinen            92 TSV Steinen                    3.48,1      0.19,1   (456)  
mJ1         24. Fässler Christof, Schwyz            92 TV Ibach                       4.12,7      0.43,7   (413)  
Knaben      31. Fässler Matthias, Schwyz            95 TV Ibach                       2.26,0      0.43,3   (241)  
Jun         19. Fässler Philipp, Schwyz             88 LR TV Ibach                    6.11,3      0.55,7  (1003)  
F2           5. Fattini Gabriela, Pfungen           66 Schlossgarage                 21.20,4      1.42,7  (1535)  
S+E         17. Fehr Yvonne+Marty Christian         68 Jona                          30.08,1      7.00,4  (1902)  
VL M       ---  Felder Pascal                       73 Jona                          18.59,5      6.17,6  (1235)  
M4          32. Feller Fritz                        44 Wilen SZ                      43.46,6     12.37,2  (2220)  
MK          40. Feubli Peter                        67 Jona                          23.09,2      5.05,5  (1379)  
M3          43. Feusi Werner                        63 Pfäffikon                     41.17,3     10.49,3  (2108)  
M3          27. Fisch Gilbert                       57 Feusisberg                    38.06,1      7.38,1  (2109)  
EK B        34. Fischer Alexander                   95 Rapperswil SG                  5.33,2      1.41,1   (819)  
M4          26. Fischer Bernhard, Oberägeri         53 Lauftreff Oberägerli          41.07,9      9.58,5  (2223)  
S+E          3. Fischer Sabine+Marti Hans-Peter     73 Rapperswil SG                 24.31,5      1.23,8  (1903)  
MK          25. Flattich Egon                       69 Pfäffikon SZ                  21.33,1      3.29,4  (1350)  
M2          45. Flury Alois                         66 Einsiedeln                    43.14,6     12.00,7  (1310)  
F1           5. Forster Cordula                     76 Dietlikon                     26.29,5      3.05,7  (1409)  
EK B         2. Forster Lars+Max                    93 Jona                           4.07,0      0.14,9   (835)  
MK          57. Frei Felix                          62 Neftenbach                    26.19,6      8.15,9  (1346)  
VL M       ---  Frei Michael, Gibswil-Ried          83 SC Diemberg                   13.37,6      0.55,7  (1234)  
F2          36. Frei Michele                        70 Zürich                        38.30,8     18.53,1  (1504)  
wJ1         47. Frei Seraina                        94 Neftenbach                     5.33,6      1.48,1   (342)  
Knaben      32. Frei Severin                        97 Neftenbach                     2.27,6      0.44,9   (235)  
VL M       ---  Frischknecht Roman, Herisau         86 ZIHö                          14.55,0      2.13,1  (1228)  
EK A        18. Fritschi Tamara+Fritschi Andreas    97 Gommiswald                     5.51,4      1.14,2   (708)  
F2          17. Fuchs Anita                         73 Trimmis                       25.38,1      6.00,4  (1505)  
mJ1         72. Fuchs Mirco                         94 Wollerau                       5.26,9      1.57,9   (453)  
F2           6. Fuchs Rita, Willerzell              67 RV Einsiedeln                 22.36,3      2.58,6  (1532)  
mJ1         52. Füglistaler Marco, Gommiswald       92 Jugendriege Gommiswald         4.42,8      1.13,8   (415)  
mJ1         46. Füglistaler Remo, Gommiswald        94 Jugendriege Gommiswald         4.39,7      1.10,7   (416)  
M3          23. Furrer Victor                       56 Zürich                        36.14,7      5.46,7  (2165)  

Total 31



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.