16. Rapperswiler Schlosslauf - nach Name "D"

aktueller Stand von 03.11.2003 15:43:14
Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MK           4. Dambach René, Jona                  69 LC Meilen                     18.42,1      0.38,4  (1307)  
M4          23. De Meo Antonio                      46 Altendorf                     40.31,5      9.22,1  (2204)  
mJ1         35. De Pizzol Stefan                    92 St. Gallenkappel               4.20,6      0.51,6   (409)  
Knaben      14. De Roos Fabian                      95 Bubikon                        2.02,7      0.20,0   (221)  
EK A        28. De Roos Jennifer+Erik-Jan           98 Bubikon                        6.27,9      1.50,7   (727)  
M3          56. Decasper Carlo, Chur                62 ESV Chur                      45.25,4     14.57,4  (2106)  
ME           5. Dejene Lidetu                       ??                               27.02,1      0.14,9    (18)  
MK          33. Deller Hansruedi                    68 Dürnten                       22.22,5      4.18,8  (1308)  
mJ2         32. Diethelm Christian, Gommiswald      89 Jugi Gommiswald                6.47,9      1.38,2   (641)  
FL          21. Diethelm Maria, Sattel              47 SVKT Sattel                   52.58,3     14.19,0  (2021)  
mJ1         67. Diethelm Patrik, Gommiswald         94 Jugi Gommiswald                5.20,2      1.51,2   (473)  
M1           1. Dietiker Reto, Balsthal             83 TV Balstahl                   29.32,5       -----  (2318)  
mJ1         70. Dieziger Christoph                  94 Jona                           5.24,2      1.55,2   (410)  
EK A         9. Dieziger Flavia+Dieziger Robert     96 Jona                           5.20,9      0.43,7   (705)  
M3          31. Dieziger Werner, Uznach             59 SC Diemberg                   38.59,3      8.31,3  (2107)  
wJ2         11. Dubach Melanie                      91 Gams                           6.24,2      0.33,7   (507)  
mJ1         31. Dubach Pirmin                       93 Gams                           4.17,0      0.48,0   (411)  
M4           8. Dubacher Roland, Altdorf UR         46 LATV Erstfeld                 36.41,1      5.31,7  (2231)  
mJ1         62. Düggelin Patrick                    94 Feldbach                       5.07,0      1.38,0   (412)  
M3          20. Düggelin Toni, Siebnen              59 STV Wangen                    36.00,7      5.32,7  (2158)  
F3          11. Düggelin Vreni                      61 Feldbach                      26.53,8      5.01,6  (1604)  
wJ1         54. Dunlop Julia                        93 Altendorf                      5.50,2      2.04,7   (333)  
EK B        35. Dunlop Sarah                        94 Altendorf                      6.02,6      2.10,5   (820)  
Knaben      39. Durdevic Nemanja                    97 Jona                           2.46,5      1.03,8   (237)  

Total 24



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.