Altstätter Städtlilauf 2003 - nach Name "W"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sch2        30. Wagler Janik, Balgach               92 Jugi Balgach                   8.02,9      1.34,6  (2338)  
PK          59. Wagner Patrik                       95 Widnau                         5.23,0      1.21,7  (1468)  
KB         ---  Walser Kai                          98 Balgach                        1.44,8      0.51,2  (9268)  
VM          63. Walt Daniel                         38 Altstätten SG                 22.51,3      6.18,6  (3358)  
S3M         10. Walt Heinrich                       47 Sennwald                      42.16,7      8.33,4   (603)  
S2M          3. Wälte Rolf, Diepoldsau              58 MILA Rheintal                 31.18,2      0.15,9   (412)  
Sch1        43. Wälter Jonas                        94 Altstätten SG                  8.53,5      1.44,2  (1956)  
Sch1        24. Wälter Raphael                      94 Altstätten SG                  8.21,9      1.12,6  (1957)  
Sch2        50. Wälter Tobias                       92 Altstätten SG                  8.49,0      2.20,7  (2339)  
VM          73. Waser August, Altstätten SG         54 LG Altstätten                 23.29,4      6.56,7  (3360)  
SJog       ---  Weber Joel, Witterswil              94 Familie Weber                 12.45,4      5.11,1  (3811)  
Schi1       69. Weber Kim Irene, Heerbrugg          93 Jugi Heerbrugg                12.04,3      4.44,5  (1778)  
PM          69. Weber Romina                        96 Altstätten SG                  5.48,5      1.32,8  (2520)  
KG         ---  Weber Svenja                        98 Altstätten SG                  1.19,7      0.23,6  (9104)  
SJog       ---  Weber Urs, Altstätten SG            68 Familie Weber                 12.46,7      5.12,4  (3812)  
Sch2        10. Weder Benjamin, Rüthi SG            92 STV Rüthi                      7.17,7      0.49,4  (2340)  
KB         ---  Weder Dominic                       98 Diepoldsau                     1.12,0      0.18,4  (9269)  
KB         ---  Weder Fabian                        97 Altstätten SG                  1.26,6      0.33,0  (9282)  
VM          19. Weder Fredy, Marbach SG             62 Zwei Raben und ein Luchs      19.35,8      3.03,1  (3361)  
PM          87. Weder Janine, Balgach               96 Jugi Balgach                   6.12,8      1.57,1  (1254)  
PM          57. Weder Joélle, Balgach               96 Jugi Balgach                   5.32,6      1.16,9  (1255)  
Sch1        13. Weder Kevin                         93 Marbach SG                     7.56,0      0.46,7  (1937)  
Sch2         3. Weder Marc, Oberriet SG             91 STV Oberriet-Eichenwies        6.34,1      0.05,8  (2341)  
KB         ---  Weder Martial, Oberriet SG          98 KTV Oberriet                   2.04,3      1.10,7  (9270)  
SJogi      ---  Weder Monika                        65 Marbach SG                    10.40,9      1.46,0  (3574)  
HKM         21. Weder Roger                         74 Widnau                        32.55,4      5.41,9    (35)  
Schi2       41. Weder Sabrina, Balgach              92 Jugi Balgach                  10.20,9      3.24,3  (2148)  
PK          74. Weder Sandro                        95 Altstätten SG                  5.44,0      1.42,7  (1471)  
PM          25. Weder Sina                          96 Marbach SG                     5.05,8      0.50,1  (1256)  
SJog       ---  Wehrli Ramon, St. Margrethen SG     88 Familie Wehrli                 8.29,5      0.55,2  (3787)  
SJogi      ---  Wehrli Sibylla, St. Margrethen SG   61 Familie Wehrli                 9.21,9      0.27,0  (3575)  
HKF         14. Weichelt Sonja, Sevelen             68 Lauftreff Sevelen             33.23,2      8.39,5   (109)  
PM          64. Welz Angela                         96 Wald AR                        5.42,2      1.26,5  (1257)  
S1M         15. Welz Daniel, Wald AR                66 Donnschtig-Hüpfer             35.14,2      5.56,8   (215)  
Sch2        39. Welz Raffael                        92 Wald AR                        8.26,6      1.58,3  (8049)  
SJog       ---  Wenk Christian, Ruethi              86 TV Rüthi                       7.37,3      0.03,0  (3788)  
HKM         25. Wenk Markus, Ruethi (Rheintal)      80 KTV Oberriet                  34.36,7      7.23,2    (36)  
S1M         23. Werlen Roger                        67 Balgach                       42.12,1     12.54,7   (214)  
Sch1        31. Wettmer Marcel                      93 Altstätten SG                  8.30,1      1.20,8  (1948)  
Sch3        13. Wettmer Peter                       89 Altstätten SG                  7.00,7      1.12,9  (2621)  
PM          12. Wettstein Jessica, Balgach          95 Jugi Balgach                   4.53,2      0.37,5  (1258)  
SJogi      ---  Widdin Daniela, Altstätten          82 Pfadi St. Michael             14.09,9      5.15,0  (3576)  
KG         ---  Wider Joelle, Diepoldsau            97 Jugi STV Au                    1.14,0      0.17,9  (9092)  
S2M         23. Widmer Andreas                      60 Altstätten SG                 37.10,0      6.07,7   (413)  
Schi2       11. Widmer Lucy, Altstaetten            91 KTV Altstätten                 7.56,0      0.59,4  (2133)  
Sch1         6. Widmer Max, Altstätten SG           94 KTV Altstätten                 7.41,1      0.31,8  (1938)  
S1F          4. Widmer Wendy                        ?? Altstätten SG                 31.50,5      3.42,7  (1053)  
KG         ---  Wild Désirée                        00 Rüschlikon                     2.41,0      1.44,9  (9118)  
PM          28. Wild Michele, Urnäsch               95 Skirenngruppe Alpin Urnäs      5.08,1      0.52,4  (1259)  
KB         ---  Wild Philip                         97 Rüschlikon                     1.13,6      0.20,0  (9296)  
Schi1       26. Wildhaber Nadine                    94 Walenstadt                     9.06,1      1.46,3  (1771)  
Sch3        11. Willi Renato                        89 Lüchingen                      6.55,1      1.07,3  (2622)  
Sch3         5. Willi Romeo                         88 Lüchingen                      6.17,5      0.29,7  (2623)  
Sch2        48. Willimann Kevin, Langnau am Albis   92 ATT (Adliswil Track Team)      8.41,9      2.13,6  (2342)  
Schi3       18. Willimann Sandra, Langnau am Albis  89 ATT                            9.18,9      2.33,9  (2515)  
Sch1        15. Wohlwend Pascal                     94 Sennwald                       8.01,9      0.52,6  (1962)  
Sch3        18. Wohlwend Patrick, Sennwald          90 STV Oberriet-Eichenwies        7.25,7      1.37,9  (2631)  
Schi2        7. Wurster Deborah, Heerbrugg          92 STV Au                         7.31,1      0.34,5  (2134)  
KB         ---  Wurster Jonas, Heerbrugg            97 Jugi Heerbrugg                 1.06,6      0.13,0  (9279)  
SJogi      ---  Wüst Anja, Montlingen               87 STV Oberriet - Eichenwies     10.22,0      1.27,1  (3577)  
VF          10. Wüst Brigitte                       55 Oberriet SG                   22.31,9      3.49,5  (3215)  
PM          73. Wüst Cassandra, Altstätten SG       96 STV Altstätten                 5.53,2      1.37,5  (1268)  
SJogi      ---  Wüst Fabienne                       83 Altstätten SG                 12.57,9      4.03,0  (3601)  
PM          21. Wüst Jasmin, Balgach                95 Jugi Balgach                   4.58,3      0.42,6  (1260)  
SJog       ---  Wüst Rico, Oberriet SG              75 KTV Oberriet                  14.01,5      6.27,2  (3789)  
KB         ---  Wüst Robin                          99 Montlingen                     2.05,2      1.11,6  (9271)  

Total 66



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.