Altstätter Städtlilauf 2003 - nach Name "T"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sch3        27. Tacu Andrej                         88 Altstätten SG                  7.58,4      2.10,6  (2619)  
PM          48. Tanner Carola                       96 Diepoldsau                     5.25,3      1.09,6  (1299)  
PK          22. Tanner Kevin                        95 Diepoldsau                     4.45,3      0.44,0  (1492)  
Sch2        19. Tanner Raphael                      91 Altstätten SG                  7.36,3      1.08,0  (2335)  
SJog       ---  Tanner Roland                       61 Altstätten SG                 11.32,5      3.58,2  (3784)  
KB         ---  Tassone Gian-Luca                   99 Walenstadt                     1.21,4      0.27,8  (9264)  
Schi2        5. Tassone Michelle                    92 Walenstadt                     6.59,1      0.02,5  (2129)  
PK           1. Tassone Raffaele                    95 Walenstadt                     4.01,3       -----  (1454)  
PM           6. Tedde Giulia                        95 Hinterforst                    4.36,3      0.20,6  (1250)  
Schi1       45. Tedde Sara                          93 Hinterforst                    9.38,9      2.19,1  (1737)  
S3M          9. Thudium Jürg                        49 Trin                          42.15,7      8.32,4   (608)  
VM           8. Thür Alex, Hinterforst SG           56 Sportclub Wagner              17.51,7      1.19,0  (3367)  
Sch3         2. Thür Daniel, Hinterforst            88 Donnschtig-Hüpfer; KTV Al      5.48,6      0.00,8  (2629)  
SJog       ---  Thür Manuel, Altstätten             90 Pfadi St. Michael             15.11,9      7.37,6  (3785)  
Schi2       15. Thurnheer Anina                     91 Rebstein                       8.22,4      1.25,8  (2130)  
KB         ---  Thurnheer Dennis, Rebstein          98 KiTu-Rebstein                  1.25,0      0.31,4  (9265)  
Schi1        8. Thurnherr Kerstin, Oberriet SG      93 STV Oberriet-Eichenwies        8.13,0      0.53,2  (1738)  
Sch2        60. Thurnherr Kevin, Oberriet SG        91 STV Oberriet-Eichenwies        9.21,5      2.53,2  (2336)  
PM          70. Thurnherr Stephanie, Diepoldsau     96 Jugi STV Au                    5.50,1      1.34,4  (1269)  
SJog       ---  Tiefenauer Raphael, Oberriet SG     87 KTV Oberriet                   8.28,8      0.54,5  (3786)  
KB         ---  Tinner Fabian, Sennwald             98 Jugi Sennwald                  1.15,0      0.21,4  (9266)  
KB         ---  Tinner Marc, Sennwald               00 Jugi Sennwald                  2.09,6      1.16,0  (9267)  
Sch2        54. Tobler Daniel, Reute AR             92 TV Reute                       8.57,9      2.29,6  (2337)  
PK          45. Tobler Jan, Marbach SG              95 Jugi Marbach                   5.10,4      1.09,1  (1455)  
KB         ---  Tobler Luca, Heerbrugg              97 Jugi Heerbrugg                 1.02,8      0.09,2  (9278)  
VM          42. Tobler Pascal                       79 St. Margrethen SG             21.20,8      4.48,1  (3357)  
S3M          6. Totaro Gino                         49 Altstaetten                   37.46,0      4.02,7   (602)  
S1M         13. Tropiano Donato, Balgach            67 Mila 3                        34.07,8      4.50,4   (218)  
HKF          4. Troxler Weronika                    62 Zürich                        26.27,4      1.43,7   (102)  
KG         ---  Tuchan Veronique                    97 Marbach SG                     1.10,1      0.14,0  (9121)  

Total 30



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.