25. GP Dübendorf - nach Name "T"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit  Rückstand    Stnr    Ø/km
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C          257. Tami Sergio, Zürich                 58 LC UBS                     1:09.20,6    26.15,9  (1158)    5.30
C           57. Tanner André, Winterthur            60 Team Smart                   49.30,6     6.25,9  (1159)    3.55
F           17. Tanner Andreina, Richterswil        82 TV Oerlikon                  59.23,1    13.53,7  (2714)    4.42
B          181. Tanner Martin                       69 Dübendorf                  1:03.28,3    23.12,3   (713)    5.02
T           12. Tanner Nick, Winterthur             89 Neue Sektion Winterthur       5.39,1     0.47,3  (7567)    3.31
D          100. Tatalias Platon, Opfikon            51 MR Opfikon                 1:01.56,4    18.30,3  (1587)    4.54
B          154. Tedesco Reto                        70 Hinwil                       58.42,3    18.26,3   (604)    4.39
F           14. Tenger Brigitte                     77 Zürich                       57.06,3    11.36,9  (2717)    4.31
B           18. Testorelli Alain                    71 Intragna                     44.31,9     4.15,9   (605)    3.32
E           42. Thalmann Hans                       41 Uster                      1:04.18,3    16.24,1  (2036)    5.06
B          109. Thalmann Hans-Peter                 63 Bertschikon                  54.44,5    14.28,5   (606)    4.20
C          227. Thiel Arno                          56 Dübendorf                  1:02.09,0    19.04,3  (1250)    4.55
G            5. Thomi Muriel, Zürich                63 LC Swissair                  54.54,7     5.18,2  (3034)    4.21
F           28. Thommen Sonja, Oberglatt ZH         87 Jugi Oberglatt             1:04.22,8    18.53,4  (2705)    5.06
M          ---  Tiefenauer Katrin, Wigoltingen      87 Swiss Team Faustball Dame    21.55,9     5.37,3  (5530)    4.23
M          ---  Tobler Andrea, Lamperswil TG        83 Swiss Team Faustball Dame    27.15,1    10.56,5  (5542)    5.27
C          135. Tobler Markus, Winterthur           57 LSV Winterthur               54.38,4    11.33,7  (1160)    4.20
T           31. Todzi Sascha, Dübendorf             90 die vier Unterschätzten (     5.57,5     1.05,7  (7532)    3.43
V           11. Todzi Timo, Dübendorf               93 Ya Ya Ro Ti - Runner's (V     6.34,0     0.42,1  (8121)    4.06
S            3. Toffolon Raphael, Hittnau           88 LVZO                          7.27,2     0.04,9  (7203)    3.06
O           11. Toffolon Tanja, Hittnau             88 LVZO                          8.59,7     0.59,0  (6006)    3.44
A           24. Trachsel Michael, Mönchaltorf       80 Semper Fidelis               50.31,6     9.14,4    (28)    4.00
E           28. Trafelet Bruno, Chur                38 SLVS                         59.55,3    12.01,1  (2037)    4.45
B          100. Tramacere Enrico                    64 Zuerich                      54.08,6    13.52,6   (792)    4.17
P           62. Tran My Kim                         90 Dübendorf                     7.41,4     2.34,6  (6356)    4.48
K           11. Treichler Sandro, Lindau            86 TV Grafstal                  17.37,1     2.53,9  (4512)    3.31
B           91. Treichler Urs, Richterswil          67 SOHOBLA                      53.05,7    12.49,7   (608)    4.12
Q           63. Tremp Isabell, Dübendorf            91 Four Girls (S)                7.58,9     2.07,5  (6610)    4.59
C          238. Trinkler Rene, Brüttisellen         59 LC Swissair                1:03.55,0    20.50,3  (1161)    5.04
D            4. Troller Rolf, Langnau am Albis      52 SSC Langnau a.A.             46.59,5     3.33,4  (1732)    3.43
Q           39. Tröster Kerstin, Dübendorf          91 Tornados (S)                  7.07,2     1.15,8  (6637)    4.27
V           52. Tröster Thomas, Dübendorf           94 die Gepardbande (S)           7.56,5     2.04,6  (8127)    4.57
G           27. Trovato Carmela                     65 Egg b. Zürich              1:00.50,6    11.14,1  (3035)    4.49
K           18. Trovato Marco                       86 Hinteregg                    21.48,0     7.04,8  (4513)    4.21
W            9. Troxler Fiametta                    96 Zürich                        4.04,1     0.58,3  (8407)    5.05
E           51. Troxler Jakob, Zürich               35 SLVS                       1:08.32,4    20.38,2  (2203)    5.26
W            4. Troxler Laeticia                    95 Zürich                        3.30,3     0.24,5  (8409)    4.22
G            3. Troxler Weronika, Zürich            65 LC Zürich                    50.19,3     0.42,8  (3036)    3.59
M          ---  Trüb Thomas, Dübendorf              67 Brunner-Haustechnik-Runne    23.34,8     7.16,2  (5546)    4.42
Q           31. Trüb Tina, Rüti ZH                  91 Mädchenriege Rüti 1 (V)       6.55,6     1.04,2  (6646)    4.19
B          147. Trusgnach Mazio                     67 Kloten                       58.11,9    17.55,9   (609)    4.37
G           21. Trusgnach Ramona                    66 Kloten                       59.54,5    10.18,0  (3037)    4.45
B          118. Tschanz Thomas                      71 Zürich                       55.36,5    15.20,5   (771)    4.24
P           45. Tscharner Rahel, Adliswil           90 Worldrunners (S)              6.42,3     1.35,5  (6330)    4.11
M          ---  Tschumi Ernst, Dübendorf            63 Gemeinderat Dübendorf        31.41,1    15.22,5  (5510)    6.20

Total 45



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.