25. GP Dübendorf - nach Name "S"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit  Rückstand    Stnr    Ø/km
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
G           32. Sabbatini Monica                    64 Thalwil                    1:03.53,5    14.17,0  (3031)    5.04
C          124. Sahli Mobby, Steckborn              60 Tri Frauenfeld               54.04,5    10.59,8  (1289)    4.17
U           53. Sala Jonas, Dättlikon               92 SC Seebel-Pfungen             7.00,0     1.47,5  (7907)    4.22
C          113. Sallenbach Bruno, Effretikon        60 FC Effretikon                53.12,3    10.07,6  (1136)    4.13
B            6. Salt Terry                          65 Wetzikon ZH                  42.01,1     1.45,1   (587)    3.20
A           44. Sanna Stefano                       73 Brütten                      57.53,0    16.35,8    (21)    4.35
Q           69. Sanuy Diana, Dübendorf              92 Flower Power (S)              8.07,3     2.15,9  (6654)    5.04
V           69. Sasic Goran, Dübendorf              93 Flitzers (S)                 10.30,9     4.39,0  (8141)    6.34
T           18. Sassella Samir, Wetzikon ZH         89 LC Sushi (S)                  5.42,9     0.51,1  (7555)    3.34
C           84. Sauter Hanspeter                    53 Oetwi a.d.Ll                 51.25,6     8.20,9  (1262)    4.04
F            9. Sauter Sandra, Zürich               82 LC Zürich                    53.44,0     8.14,6  (2713)    4.15
B           14. Saxer Beat, Zürich                  64 LC UBS                       43.54,5     3.38,5   (750)    3.29
W           18. Saxer Claudia                       99 Zürich                        6.02,4     2.56,6  (8405)    7.33
X           18. Saxer Marco                         96 Zürich                        4.20,2     0.58,1  (8714)    5.25
J           26. Saxer Susanne                       49 Volketswil                 1:15.13,4    24.32,6  (4208)    5.58
D           14. Schaad Max                          48 Schaffhausen                 49.53,8     6.27,7  (1573)    3.57
D           34. Schafflützel Ueli                   49 Bassersdorf                  53.27,7    10.01,6  (1574)    4.14
C          264. Schaffner Remo R.A., Benglen        62 keiner                     1:16.43,6    33.38,9  (1312)    6.05
C          169. Schafroth Bruno                     61 Gutenswil                    57.00,9    13.56,2  (1256)    4.31
B          160. Schalcher Stephan                   63 Hinwil                     1:00.17,0    20.01,0   (787)    4.47
F           20. Schaller Alexandra                  78 Bremgarten AG              1:01.55,9    16.26,5  (2704)    4.54
A           41. Schärer Konrad, Obfelden            73 TV Obfelden                  56.50,5    15.33,3    (22)    4.30
C           53. Schärer Marco                       62 Zürich                       49.19,0     6.14,3  (1137)    3.54
V           58. Schaub Luis, Dübendorf              94 Speedy Gonzales (S)           8.08,3     2.16,4  (8125)    5.05
T           41. Schaub Moritz, Dübendorf            90 Pink-Panther (S)              6.06,4     1.14,6  (7517)    3.49
Q           24. Schaub Niccolà, Grüningen           91 LVZO                          6.46,7     0.55,3  (6639)    4.14
C           37. Schawalder Reto, Arnegg             59 LSV St. Gallen-Appenzell     47.41,2     4.36,5  (1138)    3.47
A           19. Schefer Stefan, Zürich              78 LC Turicum                   49.05,3     7.48,1    (23)    3.53
E            1. Scheiber Kaspar, Luzern             39 Crazy Runners Team           47.54,2      -----  (2208)    3.48
L            8. Schell Martina                      83 Russikon                     22.53,2     5.08,1  (5007)    4.34
M          ---  Schell Willy                        46 Russikon                     22.27,7     6.09,1  (5567)    4.29
U            8. Schellenberg Kevin, Reichenburg     92 LR STV Reichenburg            5.45,6     0.33,1  (7865)    3.36
U            4. Scheuchzer Patrick, Wängi           92 TV Wängi                      5.20,1     0.07,6  (7910)    3.20
U           45. Scheuer Dominique, Ebmatingen       92 Mini-Flitzer (S)              6.52,5     1.40,0  (7839)    4.17
D           72. Schibig Viktor, Illnau              48 SLVS                         58.19,4    14.53,3  (1575)    4.37
R           48. Schiesser Jessica, Binz             94 TV - Maur                     9.03,3     3.01,7  (7006)    5.39
C           30. Schiffner Frank                     59 D-Konstanz                   47.10,5     4.05,8  (1244)    3.44
Q           83. Schilling Natascha, Dübendorf       92 Brunner 2 (S)                 9.22,9     3.31,5  (6642)    5.51
C           25. Schindler Hans, Uttwil              55 TV Unterstrass               46.51,4     3.46,7  (1287)    3.43
X           26. Schlagenhauf Jonas                  99 Lohn SH                       6.18,3     2.56,2  (8811)    7.52
G            1. Schlagenhauf Karin, Lohn SH         65 LWS Schaffhausen             49.36,5      -----  (3215)    3.56
X           15. Schlagenhauf Lukas, Lohn SH         95 LWS                           4.12,8     0.50,7  (8812)    5.16
M          ---  Schlaginhaufen Ulrich               56 Zürich                       27.48,3    11.29,7  (5568)    5.33
D          121. Schlittgen Christian                45 Rudolfstetten              1:05.05,3    21.39,2  (1715)    5.09
C           91. Schlittler Hans-Peter, Eschlikon TG 53 LSC Wil                      51.53,6     8.48,9  (1140)    4.07
S           20. Schlittler Kevin, Birmensdorf ZH    88 LV Albis                      9.11,2     1.48,9  (7304)    3.49
T            1. Schlittler Robin, Birmensdorf ZH    89 LV Albis                      4.51,8      -----  (7604)    3.02
Q           72. Schlosser Marietta, Dübendorf       91 Super Stars (S)               8.11,7     2.20,3  (6613)    5.07
C           81. Schmalz Rolf, Uerikon               58 LC Meilen                    51.14,4     8.09,7  (1264)    4.04
C           98. Schmid Abundi                       59 Hettlingen                   52.32,5     9.27,8  (1141)    4.10
C           39. Schmid Hans                         53 Lengwil-Oberhofen            47.44,4     4.39,7  (1142)    3.47
G           20. Schmid Jeannette, Dübendorf         68 ZKB Läufergruppe             59.49,3    10.12,8  (3206)    4.44
F            3. Schmid Luzia, Homburg               74 Run Fit Thurgau              47.29,6     2.00,2  (2716)    3.46
B          142. Schmid Martin                       63 Rorbas-Freienstein           57.45,0    17.29,0   (753)    4.35
B          107. Schmid Roger                        63 Zürich                       54.25,3    14.09,3   (588)    4.19
B          117. Schmid Stefan                       68 Wetzikon                     55.34,3    15.18,3   (722)    4.24
B           23. Schmid Stephan                      72 Winterthur                   44.59,9     4.43,9   (589)    3.34
H           15. Schmid Susanna, Oetwil am See       59 LC Meilen                    57.07,8     8.18,4  (3527)    4.32
D           16. Schmid Urs, Bazenheid               51 LR Mosnang                   50.09,3     6.43,2  (1731)    3.58
B          165. Schmid-Walker Martin                64 Zürich                     1:00.50,2    20.34,2   (590)    4.49
C           22. Schmidig Paul, Muotathal            62 SC Muotathal                 46.45,8     3.41,1  (1295)    3.42
C          222. Schneebeli Peter                    57 Volketswil                 1:01.34,9    18.30,2  (1275)    4.53
B            9. Schneider Arno, Mosnang             64 LR Mosnang                   43.10,7     2.54,7   (776)    3.25
E            8. Schneider Frieder, Bassersdorf      42 LSV Kloten                   53.30,9     5.36,7  (2033)    4.14
T           15. Schneider Ivan, Mosnang             89 LR Mosnang                    5.41,5     0.49,7  (7507)    3.33
Q           29. Schneider Kathleen, Pfäffikon ZH    92 LVZO                          6.53,1     1.01,7  (6640)    4.18
P           10. Schneider Lorena, Pfäffikon ZH      89 LVZO                          5.45,4     0.38,6  (6317)    3.35
B           73. Schneider Marcel, Auslikon          67 SC Hinwil                    51.01,4    10.45,4   (591)    4.02
P           54. Schneider Michèle, Wangen ZH        90 Bannanas (S)                  7.03,2     1.56,4  (6311)    4.24
G           50. Schneider Nadia                     65 Wallisellen                1:11.40,6    22.04,1  (3032)    5.41
L            2. Schneider Nadja, Mosnang            84 LR Mosnang                   19.04,2     1.19,1  (5008)    3.48
K            9. Schneider Patrick, Mosnang          86 LR Mosnang                   17.01,8     2.18,6  (4511)    3.24
B           37. Schneider Roman, Mosnang            63 LR Mosnang                   46.50,3     6.34,3   (592)    3.43
R            6. Schneider Sarina, Mosnang           93 LR Mosnang                    6.36,3     0.34,7  (6901)    4.07
D           41. Schneider Werner                    45 Uster                        54.46,5    11.20,4  (1576)    4.20
D           52. Schnider Bruno, Opfikon             50 SLVS                         55.50,3    12.24,2  (1728)    4.25
Q           41. Schnider Daniela, Reichenburg       92 LR STV Reichenburg            7.09,3     1.17,9  (6679)    4.28
C          197. Schnider Markus                     59 Dübendorf                    59.27,4    16.22,7  (1143)    4.43
P           27. Schnyder Lea, Laupen ZH             89 SC-Diemberg-Jugend (V)        6.15,8     1.09,0  (6312)    3.54
T           21. Schnyder Reto, Kaltbrunn            89 Jugi Kaltbrunn                5.48,3     0.56,5  (7602)    3.37
D           96. Schoch Albert, Uster                49 ESCW                       1:01.15,3    17.49,2  (1703)    4.51
B          120. Schoch Walter, Weisslingen          70 TV Wislig                    55.45,1    15.29,1   (593)    4.25
M          ---  Schomanek Susan                     75 Rickenbach ZH                24.24,1     8.05,5  (5711)    4.52
M          ---  Schön Rolf, Dübendorf               68 Sportivo                     22.48,6     6.30,0  (5713)    4.33
O            1. Schönenberger Angela, Mosnang       87 LR Mosnang                    8.00,7      -----  (6004)    3.20
M          ---  Schönenberger Irene, Stadel         81 Swiss Team Faustball Dame    26.11,6     9.53,0  (5533)    5.14
C           76. Schönenberger Josef, Mosnang        55 LR Mosnang                   51.03,4     7.58,7  (1145)    4.03
Q            1. Schönenberger Romina, Mosnang       92 LR Mosnang                    5.51,4      -----  (6603)    3.39
C          232. Schönholzer Heinz                   62 Rickenbach                 1:02.54,7    19.50,0  (1146)    4.59
V           55. Schöni Cyrill                       94 Rickenbach ZH                 8.02,6     2.10,7  (8206)    5.01
Q           20. Schöni Saskia                       92 Rickenbach ZH                 6.40,0     0.48,6  (6710)    4.10
H           34. Schönmann Beatrice, Hüttikon        61 Spohue                     1:06.48,1    17.58,7  (3721)    5.18
B          149. Schöpf Alex                         66 Reinach BL                   58.23,2    18.07,2   (720)    4.38
B           99. Schöttli Christian                  70 Weinfelden                   54.03,7    13.47,7   (594)    4.17
Q           18. Schück Dominique, Wallisellen       91 D'Walliseller (S)             6.38,5     0.47,1  (6636)    4.09
R           46. Schuemperli Valerie                 94 Uster                         8.47,8     2.46,2  (7013)    5.29
C           56. Schuler Paul                        62 Adliswil                     49.22,7     6.18,0  (1240)    3.55
C          128. Schüller Dieter, Uetikon am See     62 Remiise Tri Fun              54.19,0    11.14,3  (1260)    4.18
H           18. Schulthess Eveline, Oberuzwil       61 LC Uzwil                     57.25,6     8.36,2  (3702)    4.33
C          205. Schulthess Heinz, Oberuzwil         60 LATV Uzwil                 1:00.04,1    16.59,4  (1224)    4.46
D           45. Schulthess Kurt                     52 Winterthur                   55.10,8    11.44,7  (1577)    4.22
R            8. Schulthess Nadja                    93 Oberuzwil                     6.49,9     0.48,3  (7007)    4.16
P            9. Schulthess Sandra, Oberuzwil        89 LC Uzwil                      5.44,4     0.37,6  (6410)    3.35
V           65. Schumacher Mike, Dübendorf          93 Flitzers (S)                  8.38,3     2.46,4  (8142)    5.23
U           58. Schumacher Silvan, Ebmatingen       92 Mini-Flitzer (S)              7.13,0     2.00,5  (7840)    4.30
B           67. Schümperli René                     65 Uster                        50.26,2    10.10,2   (783)    4.00
F           37. Schuon Manuela                      80 Pfäffikon SZ               1:11.34,6    26.05,2  (2521)    5.40
A           29. Schürch Daniel                      74 Caslano                      52.28,4    11.11,2   (218)    4.09
E           52. Schürch Max, Zürich                 40 SLVS                       1:10.55,2    23.01,0  (2034)    5.37
B          136. Schürch Thomas, Mönchaltorf         69 LG Uster                     57.09,7    16.53,7   (795)    4.32
D           56. Schwander Jean-Pierre               49 Rüdlingen                    56.51,9    13.25,8  (1750)    4.30
H           28. Schwarb Meryem, Baar                60 LSV Kloten                 1:04.07,5    15.18,1  (3710)    5.05
B          193. Schweizer Andreas                   65 Dübendorf                  1:07.27,6    27.11,6   (801)    5.21
B          137. Schweizer Marcel                    65 Gommiswald                   57.11,9    16.55,9   (595)    4.32
D            2. Schweizer René, Eglisau             50 SSC Eglisau                  44.59,0     1.32,9  (1578)    3.34
C          236. Schweizer Thomas                    56 Kilchberg ZH               1:03.46,7    20.42,0  (1147)    5.03
G           28. Schwerzmann Jacqueline              64 St. Gallen                 1:01.19,8    11.43,3  (3222)    4.52
C          249. Sebastian Martin, Wangen ZH         54 TV Unterstrass             1:06.31,1    23.26,4  (1248)    5.16
C          151. Seiler Marcel                       56 Nürensdorf                   55.41,8    12.37,1  (1148)    4.25
A            3. Senn Simeon, Jona                   77 www.kaltstart.ch             42.08,7     0.51,5   (222)    3.20
U           40. Serifi Besart, Wallisellen          92 Die Dragonball-Speeder (S     6.43,6     1.31,1  (7814)    4.12
Q           65. Shumolli Arbenita, Dübendorf        92 Die schnellen Dübendörfle     8.03,2     2.11,8  (6630)    5.02
U           32. Shumolli Blerim, Ebmatingen         92 Flitzer (S)                   6.28,5     1.16,0  (7842)    4.02
R           36. Shumolli Nora, Dübendorf            94 Domino (S)                    8.22,9     2.21,3  (6929)    5.14
M          ---  Sidamgrotzki Meike                  78 Islikon                      26.23,4    10.04,8  (5717)    5.16
C           31. Siddu Salvatore                     53 Schafisheim                  47.13,7     4.09,0  (1245)    3.44
Q           25. Sidler Florence, Ebmatingen         92 Flitzer (S)                   6.47,5     0.56,1  (6651)    4.14
T           27. Sidler Roman, Ebmatingen            90 Ebmatingen (S)                5.54,4     1.02,6  (7534)    3.41
F           11. Sieber Mireille, Weisslingen        74 OLC Winterthur               54.08,1     8.38,7  (2712)    4.17
V           30. Siegenthaler Louis, Dübendorf       93 Die Dragonball-Speeder (S     7.12,1     1.20,2  (8112)    4.30
M          ---  Siegenthaler Sabrina, Tägerschen    86 Swiss Team Faustball Dame    26.45,6    10.27,0  (5537)    5.21
C           23. Sigg Thomas, Trachslau              55 SSC Langnau a.A.             46.48,0     3.43,3  (1265)    3.42
D          114. Signer Roland, Glattbrugg           48 LC Swissair                1:04.11,7    20.45,6  (1722)    5.05
P           28. Sigrist Diana, Dübendorf            90 LC Dübendorf                  6.20,5     1.13,7  (6320)    3.57
C          192. Sigrist Roland, Dübendorf           58 Sportivo                     59.02,2    15.57,5  (1150)    4.41
R           20. Sigrist Sandra, Dübendorf           93 die schnellen Mäuse (S)       7.25,9     1.24,3  (6906)    4.38
R           42. Simoes Vivian, Dübendorf            94 Super Girls (S)               8.43,3     2.41,7  (6915)    5.27
A           21. Simperl Burkhard                    73 Winterthur                   49.15,1     7.57,9   (229)    3.54
B          153. Soetmann Frits                      63 Wallisellen                  58.40,8    18.24,8   (596)    4.39
B          135. Soland Benjamin, Männedorf          67 C+M Sport Männedorf          57.05,2    16.49,2   (797)    4.31
H           50. Sonderegger Karin                   62 Oberglatt ZH               1:13.08,6    24.19,2  (3528)    5.48
E           41. Spichiger Armin, Bassersdorf        42 Kapo Zürich                1:03.30,4    15.36,2  (2035)    5.02
D          144. Spiegel Peter, Esslingen            48 LG Uster                   1:15.09,8    31.43,7  (1580)    5.57
X            9. Spiller Manuel                      95 Winterthur                    3.51,6     0.29,5  (8805)    4.49
U           37. Spiller Tobias                      91 Winterthur                    6.38,7     1.26,2  (7903)    4.09
A           51. Spirig Cyril                        73 Nänikon                    1:06.16,0    24.58,8   (214)    5.15
F           13. Spirig Simone                       76 Jona                         54.21,5     8.52,1  (2701)    4.18
H           20. Spring Karin, Binz                  62 SC Ebmatingen                57.37,8     8.48,4  (3529)    4.34
W            6. Spring Rahel                        95 Binz                          3.37,3     0.31,5  (8406)    4.31
R            2. Spring Rebecca, Binz                93 Flitzer (S)                   6.10,2     0.08,6  (6923)    3.51
D           79. Spring Ulrich                       51 Zürich                       58.56,0    15.29,9  (1758)    4.40
C          217. Stadler Albert                      56 Dübendorf                  1:01.01,1    17.56,4  (1151)    4.50
Q           32. Stadler Tanja, Dübendorf            92 Die schnellen Dübendörfle     6.56,7     1.05,3  (6631)    4.20
A           42. Stäheli Thomas, Frauenfeld          81 LSV Frauenfeld               56.53,7    15.36,5    (24)    4.30
A           45. Stähli Thomas                       76 Brüttisellen                 58.03,6    16.46,4    (25)    4.36
P            2. Staiger Jasmin, Reichenburg         89 LR STV Reichenburg            5.18,7     0.11,9  (6355)    3.19
C           35. Stam Ronald                         62 Ebmatingen                   47.34,0     4.29,3  (1152)    3.46
A           50. Stamm Ueli                          75 Kloten                     1:05.06,9    23.49,7   (217)    5.10
X            5. Stark Domenik                       96 Zürich                        3.40,7     0.18,6  (8806)    4.35
U           12. Stark Felix, D-Lottstetten          91 LC Schaffhausen 3 (S)         5.53,1     0.40,6  (7911)    3.40
O            9. Stark Tina, D-Lottstetten           88 LC Schaffhausen               8.40,2     0.39,5  (6105)    3.36
U           39. Staub Kevin, Ebmatingen             91 Team Concord (S)              6.41,9     1.29,4  (7852)    4.11
Q           73. Staub Natascha, Ebmatingen          91 Team Concord (S)              8.12,5     2.21,1  (6661)    5.07
B          176. Stauder Gerhard                     70 Dübendorf                  1:02.15,4    21.59,4   (598)    4.56
A           20. Stebler Rolf, Dübendorf             78 LC Dübendorf                 49.11,9     7.54,7   (201)    3.54
C          139. Steffen Richard, Saland             62 Fitness Club Saland          54.50,4    11.45,7  (1290)    4.21
H           38. Steiner Beatrice                    61 Hinwil                     1:08.11,0    19.21,6  (3722)    5.24
F           12. Steinmann Corina, Winterthur        77 LSV Winterthur               54.15,1     8.45,7  (2522)    4.18
X           17. Steinmann Dimitri                   97 Dübendorf                     4.19,0     0.56,9  (8803)    5.23
D           59. Steinmann Markus                    49 Eglisau                      57.13,1    13.47,0  (1582)    4.32
T           30. Steinmann Simon, Schaffhausen       90 LC Schaffhausen 2 (S)         5.57,4     1.05,6  (7545)    3.43
C          129. Stettler Jürg, Zürich               60 Satus Oerlikon               54.20,5    11.15,8  (1241)    4.18
C          223. Sticher Arno                        60 Zollikon                   1:01.38,6    18.33,9  (1278)    4.53
M          ---  Stirnimann Hans                     59 Oberglatt ZH                 21.51,8     5.33,2  (5708)    4.22
W           10. Stirnimann Laura, Oberglatt ZH      96 MR Oberglatt                  4.14,0     1.08,2  (8501)    5.17
R           22. Stirnimann Nina, Oberglatt ZH       94 MR Oberglatt                  7.27,7     1.26,1  (6935)    4.39
D           75. Stocker Walter                      48 Effretikon                   58.24,3    14.58,2  (1583)    4.38
A           31. Stolzenberg Bernd                   73 D-Viersen                    53.00,9    11.43,7    (26)    4.12
X            8. Stössel Antonio                     96 Dübendorf                     3.51,2     0.29,1  (8715)    4.49
R           30. Stössel Isabel, Dübendorf           93 Schnelle Tiger (S)            8.00,0     1.58,4  (6903)    5.00
V           25. Stössel Leonardo, Dübendorf         93 Schnelle Tiger (S)            7.01,2     1.09,3  (8106)    4.23
G           31. Strässler Nicole                    72 Ebmatingen                 1:01.52,2    12.15,7  (3204)    4.54
B          130. Strebel David                       64 Egg b.Zürich                 56.31,4    16.15,4   (599)    4.29
B          150. Strebel Roland, Pfäffikon SZ        64 Jogger Träff Pfäffikon       58.29,1    18.13,1   (782)    4.38
B           36. Streule Bruno, Zürich               64 LG ZKB                       46.49,5     6.33,5   (600)    3.42
D           12. Stricker René, Dübendorf            50 SLVS                         49.45,1     6.19,0  (1584)    3.56
B           88. Ströbel Michael, Zürich             69 TSV 1860 München             52.25,4    12.09,4   (738)    4.09
F           40. Strub Carmen                        82 Volketswil                 1:15.13,0    29.43,6  (2719)    5.58
M          ---  Strub Stephan, Mönchaltorf          74 Pick Pay Blackbirds          21.18,6     5.00,0  (5521)    4.15
D           93. Strupler Willi                      43 Winterthur                 1:00.56,4    17.30,3  (1585)    4.50
C            2. Stuber Robert, Kriegstetten         55 LG Derendingen               43.13,2     0.08,5  (1155)    3.25
S            7. Stucki Armin, St. Gallenkappel      87 SC Diemberg                   7.42,0     0.19,7  (7205)    3.12
C          118. Stucki Beat, St. Gallenkappel       57 SC Diemberg                  53.37,0    10.32,3  (1156)    4.15
B           81. Stucki Christoph, Zürich            63 Live Well - Run Strong       51.33,6    11.17,6   (601)    4.05
U           11. Stucki Cornel, St. Gallenkappel     91 SC Diemberg                   5.50,3     0.37,8  (7822)    3.38
M          ---  Studer Katharina                    49 Dübendorf                    25.20,8     9.02,2  (5569)    5.04
M          ---  Studer Pius, Bülach                 33 LCS                          25.56,1     9.37,5  (5570)    5.11
B          139. Studler Patrick                     69 Jona                         57.25,0    17.09,0   (602)    4.33
F            6. Stump Karin, Langnau am Albis       76 SSC Langnau a.A.             49.26,3     3.56,9  (2721)    3.55
C          196. Stump Paul                          54 Bassersdorf                  59.22,8    16.18,1  (1157)    4.42
U           65. Stutz Alexander, Bisikon            92 Jugi TV Effretikon            7.22,4     2.09,9  (7873)    4.36
B          183. Stutz Fredy                         64 Zürich                     1:03.47,6    23.31,6   (726)    5.03
B           41. Stutz Marco, Gibswil-Ried           64 SC Tablat                    47.51,0     7.35,0   (603)    3.47
D          117. Stutz Willy                         46 Dübendorf                  1:04.21,8    20.55,7  (1586)    5.06
T           16. Suler Stefan, Saland                89 VC Bauma                      5.42,1     0.50,3  (7610)    3.33
D           73. Summermatter Otto                   44 Wallisellen                  58.22,4    14.56,3  (1712)    4.37
U           22. Suter Martin, Effretikon            91 Jugi TV Effretikon            6.11,8     0.59,3  (7874)    3.52
C          143. Sutter Andi, Zürich                 56 TV Unterstrass               55.07,1    12.02,4  (1263)    4.22
S            6. Sutter Daniel                       87 Lengwil-Oberhofen             7.37,1     0.14,8  (7213)    3.10
C          204. Sutter Matthias                     62 Oetwil                     1:00.03,5    16.58,8  (1299)    4.45
H           35. Sutter Monika                       62 Zürich                     1:07.00,4    18.11,0  (3718)    5.19
D          129. Sweys Jan                           49 Zürich                     1:07.29,5    24.03,4  (1751)    5.21

Total 212



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.