25. GP Dübendorf - nach Name "O"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                  Zeit  Rückstand    Stnr    Ø/km
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
X            4. Oberbichler Andreas, Urdorf         95 EHC Urdorf                    3.36,2     0.14,1  (8711)    4.30
U            2. Oberbichler Christian, Urdorf       92 ZSC                           5.15,9     0.03,4  (7863)    3.17
C          212. Oberholzer Bruno                    53 Wangen ZH                  1:00.45,4    17.40,7  (1253)    4.49
T           24. Oberholzer Roger, Neuhaus SG        89 SC Diemberg                   5.50,8     0.59,0  (7520)    3.39
F            2. Oberlin Claudia, Tuggen             79 LC Zürich                    45.54,7     0.25,3  (2702)    3.38
F           31. Obrist Beatrice                     76 Seuzach                    1:07.30,2    22.00,8  (2518)    5.21
B          198. Obrist Christian                    64 Zürich                     1:11.45,3    31.29,3   (580)    5.41
H           26. Obrist Margrit                      55 Effretikon                 1:01.25,1    12.35,7  (3521)    4.52
P           13. Obwegeser Annina                    89 Thundorf                      5.58,1     0.51,3  (6406)    3.43
C           78. Odermatt Heinz                      54 Zürich                       51.10,7     8.06,0  (1109)    4.03
C          153. Odermatt Martin                     62 Pfäffikon SZ                 55.48,6    12.43,9  (1110)    4.25
D           57. Oehninger Max                       50 Pfäffikon ZH                 56.59,8    13.33,7  (1565)    4.31
E           54. Oes Hermann                         35 Zollikerberg               1:11.29,5    23.35,3  (2028)    5.40
Q           66. Oezdemir Rukiye, Dübendorf          91 Hot Spiders (S)               8.04,5     2.13,1  (6616)    5.02
V           35. Okyay Deniz, Dübendorf              94 Stern (S)                     7.21,3     1.29,4  (8148)    4.35
H            1. Olbrecht Anna-Ursula, Egnach        60 LC Meilen                    48.49,4      -----  (3522)    3.52
B           43. Olbrecht Willi, Uhwiesen            72 Tristar SH                   48.10,6     7.54,6   (749)    3.49
A            1. Oliver Rubén, Zuerich               76 TV Oerlikon                  41.17,2      -----    (18)    3.16
E            5. Onken Erich, Flawil                 41 LC Uzwil                     50.58,3     3.04,1  (2212)    4.02
C           17. Ostertag Andreas, Herrliberg        57 LC Meilen                    45.43,6     2.38,9  (1308)    3.37
A           47. Osterwalder Ilja, Dübendorf         73 LC Dübendorf                 58.33,1    17.15,9    (19)    4.38
C          154. Oswald Flurin, Zürich               55 SC Val Müstair               55.52,7    12.48,0  (1283)    4.26
P            4. Ott Claudia                         89 Grüt (Gossau ZH)              5.30,0     0.23,2  (6353)    3.26
G           17. Ott Doris                           65 Ellikon a d Thur             58.41,4     9.04,9  (3027)    4.39
C          219. Ott Hansjörg                        62 Zürich                     1:01.10,7    18.06,0  (1111)    4.51
G           33. Ott Silvia                          72 Wildhaus                   1:03.54,7    14.18,2  (3028)    5.04
C           18. Ott Thomas, Adliswil                62 SSC Langnau a.A.             46.02,1     2.57,4  (1281)    3.39
C           12. Otto Gregor, Egg b. Zürich          60 Tri Team LC Meilen           45.02,0     1.57,3  (1112)    3.34
T            9. Otto Jan, Egg b. Zürich             90 LC Meilen                     5.34,8     0.43,0  (7501)    3.29
U            7. Otto Tim, Egg b. Zürich             91 LC Meilen                     5.45,1     0.32,6  (7801)    3.35

Total 30



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.