Uetliberg-Lauf - nach Ortschaft "U"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C           45. Fraefel Jürg, Uerikon               61 LC Meilen                   1:10.20,6     13.04,8  (1202)  
V            9. Gucher Nick                         94 Uetikon am See                 9.54,5      1.02,3  (8104)  
X            6. Gucher Tim                          97 Uetikon am See                 2.19,1      0.35,3  (8808)  
G           18. Locher Sarah, Uetikon am See        64 LC Meilen                   1:27.46,5     20.21,8  (3210)  
C           59. Wetter Daniel, Uetikon am See       59 Hurtiga Bäver               1:12.47,5     15.31,7  (1248)  
H            5. Wyler Madeleine, Uetikon am See     60 C+M Sport Männedorf         1:13.15,3      4.31,7  (3712)  
G           14. Huber Regula                        69 Uitikon Waldegg             1:22.54,0     15.29,3  (3005)  
W            1. Baumann Michèle                     95 Unterägeri                     1.36,4       -----  (8503)  
U            6. Baumann Raphael, Unterägeri         92 SK Unterägeri                  8.27,2      0.55,6  (7904)  
X           14. Gössi Michael                       97 Unterägeri                     3.41,3      1.57,5  (8703)  
W           13. Gössi Michelle                      00 Unterägeri                     5.17,6      3.41,2  (8403)  
B           42. Röllin Hansruedi, Unterägeri        64 SK Unterägeri               1:08.10,7     14.25,6   (562)  
D           72. Rosenmund Christian                 43 Unterägeri                  1:29.03,8     32.31,6  (1728)  
M          ---  Koch Romeo, Unterehrendingen        65 ESC Soldanella                28.30,1       -----  (5504)  
T           14. Bovay Lawrence, Unterengstringen    89 HC Limmat                      8.46,9      1.27,6  (7503)  
G           10. Karpf Franziska, Unterlunkhofen     63 TRIZO                       1:17.47,9     10.23,2  (3202)  
O            2. Dreyer Isabelle                     87 Urdorf                         7.42,0      0.01,8  (6001)  
L            3. Dreyer Patrizia, Urdorf             85 FFC Schlieren                 28.04,3      0.43,8  (5003)  
C           49. Dreyer Richard                      54 Urdorf                      1:10.58,0     13.42,2  (1021)  
E            2. Duff Alfons, Uster                  42 SC Uster                    1:10.46,7      5.04,7  (2204)  
B           95. Plattner Andreas                    66 Uster                       1:19.39,0     25.53,9   (561)  
D           46. Schoch Albert, Uster                49 ESCW                        1:18.54,2     22.22,0  (1708)  
B           35. Schümperli René                     65 Uster                       1:06.57,0     13.11,9   (739)  
P           14. Varga Viviane                       89 Uster                          9.38,5      2.00,3  (6310)  
H           17. Zürcher Ursula, Uster               54 LC Uster                    1:21.41,7     12.58,1  (3710)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.