Uetliberg-Lauf - nach Ortschaft "F"

Kategorie  Rang Name/Ort                            Jg Team/Ortschaft                   Zeit   Rückstand    Stnr  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F           10. Blum Irene                          74 Fällanden                   1:35.15,0     30.44,5  (2705)  
R           14. Blum Lara                           94 Fällanden                     11.30,2      2.56,2  (7004)  
X           12. Blum Robin                          99 Fällanden                      3.20,7      1.36,9  (8701)  
E           26. Brun Robert                         35 Fällanden                   1:31.14,4     25.32,4  (2001)  
K            9. Burkhard Patrick, Fällanden         85 LCZ                           36.06,7     14.41,4  (4703)  
T           11. Hubmann Roland, Fehraltorf          90 Jugi Fehraltdorf               8.36,0      1.16,7  (7508)  
C           47. Staub Hans Peter                    55 Fehraltorf                  1:10.35,3     13.19,5  (1078)  
A           53. Wirth Michael, Fehraltorf           77 Polizeischule               1:51.11,3     55.56,8    (49)  
C           63. Zahler Markus                       54 Fehraltorf                  1:13.20,2     16.04,4  (1096)  
G           20. Künzler Karin                       63 Felben-Wellhausen           1:32.18,2     24.53,5  (3203)  
C           82. Mörgeli Stefan                      57 Feldmeilen                  1:15.49,5     18.33,7  (1061)  
H           26. Mörgeli Therese                     57 Feldmeilen                  1:28.16,9     19.33,3  (3509)  
A           55. Schneller Markus, Felsberg          77 Polizeischule               1:53.20,6     58.06,1    (36)  
X            9. Lutta Kenny                         98 Feusisberg                     2.53,4      1.09,6  (8803)  
A           11. Giger Jan, Fideris                  82 SCF                         1:07.44,6     12.30,1   (212)  
C           29. Giger Paul                          56 Fideris                     1:07.48,5     10.32,7  (1245)  
U            4. Riegg Fridolin, Filzbach            92 LAV Glarus                     8.01,1      0.29,5  (7906)  
O            6. Riegg Rebecca, Filzbach             88 LAV Glarus                     8.37,0      0.56,8  (6104)  
Q           11. Riegg Seraina, Filzbach             91 LAV Glarus                    10.10,8      1.16,2  (6704)  
D           31. Wipf Oskar                          46 Flaach                      1:15.07,8     18.35,6  (1702)  
A           45. Wildhaber Christoph, Flumserberg Tb 81 Polizeischule               1:37.37,1     42.22,6    (48)  
D           40. Brunner Peter, Forch                52 LG ZKB                      1:16.23,5     19.51,3  (1710)  
D           67. Unold Werner                        49 Forch                       1:27.17,6     30.45,4  (1541)  
G            4. Jazo Nevenka                        67 Frauenfeld                  1:14.12,6      6.47,9  (3208)  
D            3. Stillhard Walter, Frauenfeld        52 Run Fit Thurgau             1:00.47,9      4.15,7  (1538)  
B           43. Wäny Roland, Frauenfeld             67 LSV Frauenfeld              1:08.33,4     14.48,3   (581)  
C          125. Brack Roland, Freienstein           58 TG Rohrbas-Freienstein      1:29.07,7     31.51,9  (1014)  



					

Results, images and data are provided for personal use only. Commercial use, redistribution in whole or part, and/or reprinting is prohibited.